Musicarenje.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Musicarenje.net

Fly Fishing
 
Portal*PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Nažalost dešavaju se i ovakve stvari ...

Ići dole 
+9
Pishta
Mixmaster
Bahus
NikolaCG
Pedja
Omar
Bifi
Ervin-Eko
Murino
13 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Murino
Admin
Admin
Murino


Broj poruka : 31734
Datum upisa : 26.04.2008

Nažalost dešavaju se i ovakve stvari ... Empty
PočaljiNaslov: Nažalost dešavaju se i ovakve stvari ...   Nažalost dešavaju se i ovakve stvari ... EmptySub 20 Jun 2009, 02:30

Dečak se udavio u Limu!



Press/Bijelo Polje


Nikola Rakonjac (9) iz Unevine udavio se u Limu dok je sa bratom od strica Sašom (10) bio na pecanju.
Sašu u poslednji čas spasao ribolovac Milovan Merdović, a nesrećnog Nikolu povukao vir

Ovde su dečaci upali u reku... Na ovom mestu voda je duboka dva metra i ima dosta virova

Nažalost dešavaju se i ovakve stvari ... 20ud7uq

Devetogodišnji Nikola Rakonjac iz Unevine kod Bijelog Polja udavio se u Limu dok je sa bratom Sašom (10) bio na pecanju!
Dečaci su upali u reku kada su pokušavali da izvuku mrežu. Pecaroš Milovan Merdović skočio je u vodu, ali je uspeo da spase
samo Sašu Rakonjca, dok je nesrećnog Nikolu povukao vir!

slika1
Nestao u Limu... Nikola Rakonjac

Nažalost dešavaju se i ovakve stvari ... Othp3k

Nikola Rakonjac krenuo je u četvrtak po podne sa bratom od strica Sašom Rakonjcem na pecanje pored magistralnog puta koji od Bijelog
Polja vodi prema graničnom prelazu Dobrakovo. Na ovom mestu obično se skuplja dosta ribolovaca. Nažalost, prekjuče je na pecanju bio
samo Milovan Merdović.

- Video sam dečake koji su došli na pecanje. Pitao sam ih da li znaju da plivaju. Odgovorili su da znaju. Rekao sam dečacima da se čuvaju.
Posle penaestak minuta video sam da su pokušali da izvuku mrežu iz vode - kaže Milovan Merdović, i dodaje:

- U tom trenutku, jedan dečak je upao u vodu jer je pukla grana za koju se držao! Drugi ga je uhvatio za ruku, ali je onda i on upao u reku!
Na tom mestu voda je duboka oko dva metra. Ima dosta virova. Počeli su da se dave... Jedan od njih mi je vikao: „Čiko, spasi nas,
davimo se!" Skočio sam istog trenutka u vodu! Prvo sam stigao do starijeg dečaka, jer mi je bio bliži. Nekako sam ga izvukao na obalu.
Vratio sam se u vodu, ali drugog dečaka nije bilo - kaže Merdović.

Hrabri ribolovac kaže da je zaronio nekoliko puta u mutnu vodu, ali da nije vredelo.

- Nisam uspeo da ga nađem! U međuvremenu je stiglo nekoliko ljudi i počeli smo potragu. Ubrzo smo na stotinak metara nizvodno
videli telo dečaka. Izneli smo ga na obalu, ali mu nije bilo spasa - kaže Merdović.

slika2
Skočio u vodu, Milovan Merdović, pecaroš

Nažalost dešavaju se i ovakve stvari ... 9bc1v7

Na mesto nesreće brzo su stigli policija i pripadnici Službe spasavanja sa komandirom Zoranom Puletićem. Na uviđaju su bili i sudija
Višeg suda Radoslav Konatar i viši državni tužilac Rifat Hadrović.

- Pokušali smo sve da dečaka vratimo u život, ali mu nije bilo pomoći. Davao sam mu veštačko disanje, usta na usta, pokušao
reanimaciju, ali je sve bilo uzalud - kaže Zoran Puletić.

Posle tragedije došle su porodice dečaka. Nikolin otac Jugo, radnik u preduzeću „Crnagoraput", jecao je i plakao za izgubljenim sinom.
Prema rečima rođaka, Nikola je bio dečak za primer.

- Pre nekoliko dana završio je treći razred Osnovne škole „9 maj" u Sutivanu sa svim peticama. Nikola ima tri sestre, od kojih mu je
jedna bila bliznakinja. Nikola je nedavno počeo da ide u ribolov. Pravio je društvo bratu od strica Saši, koji je upravo završio četvrti
razred iste škole, takođe sa svim peticama. Ne znamo kako se dogodila nesreća. Obojica su znala da plivaju. Odrasli su na Limu -
pričaju rođaci stradalog dečaka.

Nikola Rakonjac sahranjen je juče na seoskom groblju u Unevini.

P. VASOJEVIĆ


Izvor
Press 20 jun 2009


Poslednji put izmenio Murino dana Uto 26 Nov 2013, 08:20, izmenio ukupno 3 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://musicarenje.net
Ervin-Eko
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR
Ervin-Eko


Broj poruka : 5216
Godina : 38
Lokacija : Sjenica
Datum upisa : 09.02.2009

Nažalost dešavaju se i ovakve stvari ... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nažalost dešavaju se i ovakve stvari ...   Nažalost dešavaju se i ovakve stvari ... EmptySub 20 Jun 2009, 12:15

Žalost, nemam reči. Pre par dana i moj komšija se utopio u reku, imao je 15 godina.
Nazad na vrh Ići dole
Bifi
Visitor
Bifi


Broj poruka : 373
Godina : 61
Lokacija : Sanski Most
Datum upisa : 05.11.2008

Nažalost dešavaju se i ovakve stvari ... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nažalost dešavaju se i ovakve stvari ...   Nažalost dešavaju se i ovakve stvari ... EmptySub 20 Jun 2009, 22:25

Kad sam bio treći razred osnovne škole, jedannaš školski drug utopio se u rijeci Sani .
Tada kao djetetu a i cijeli razred dugo je patio i svima je bilo izuzetno teško .
Jadno dijete, a i žao mi je i njegovog razreda , znam kako im je...
Suosjećaj sa familijom nesretnog dječaka, kako je tek njima, ne daj bože nikome takve nesreće . Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
http://www.patak.com.ba
Murino
Admin
Admin
Murino


Broj poruka : 31734
Datum upisa : 26.04.2008

Nažalost dešavaju se i ovakve stvari ... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nažalost dešavaju se i ovakve stvari ...   Nažalost dešavaju se i ovakve stvari ... EmptyNed 29 Nov 2009, 23:13

Vrtlog odneo mladića





LOZNICA - Zoran Mićanović (30) iz Bradića, sela nadomak Loznice, udavio se u nedelju po podne, u reci Jadar. Prema našim informacijama,
nesrećni mladić je pecao ribu i u jednom trenutku, zemlja na kojoj je sedeo se odronila i naglo krenula ka rečnom koritu.
Odron ga je odveo u reku koja je na tom mestu duboka oko pet metara. U vrtlogu Jadra nije mu bilo pomoći.

Beživotno telo meštani su izvadili na nekoliko desetina metara dalje od mesta gde se tragedija dogodila.






V. M.

Izvor :
Večernje Novosti
29.11.2009


Poslednji put izmenio Murino dana Uto 20 Apr 2010, 18:47, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://musicarenje.net
Murino
Admin
Admin
Murino


Broj poruka : 31734
Datum upisa : 26.04.2008

Nažalost dešavaju se i ovakve stvari ... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nažalost dešavaju se i ovakve stvari ...   Nažalost dešavaju se i ovakve stvari ... EmptyUto 06 Apr 2010, 20:17

Utopio se pecaroš na Ribarcu




NOVI SAD - Beživotno telo četrdesetpetogodišnjeg Novosađanina pronašli su danas oko 17 časova kamperi, na obali Dunava u
blizini Novosadskog Brodogradilišta...Prve pretpostavke ukazuju na to da je utopljenik pre tragedije pecao na obali reke.Kamperi na Ribarskom ostrvu
videli su deo tela muške osobe o čemu su odmah obaveštene policija i Hitna pomoć.Posle izvlačenja na obalu lekari su samo mogli da konstatuju smrt.

Na obali su nađeni pribor za ribolov i vozilo, verovatno vlasništvo utopljenika.Doktor Nenad Aracki direktor Zavoda za Hitnu medicinsku pomoć
potvrdio je da je danas oko 17 časova i 17 minuta ekipa Zavoda za Hitnu medicinsku pomoć izašla na Ribarsko ostrvo, gde je konstatovala
smrt četrdesetpetogodišnjeg muškarca.

Beživotno telo, nakon uviđaja koji su izvršili forenzičari Novosadske policije, preneto je na Institut za sudsku medicinu, gde će sudsko-medicinskim
veštačenjem biti utvrđeno vreme i tačan uzrok smrti.


Izvor:
RTV

Nazad na vrh Ići dole
http://musicarenje.net
Murino
Admin
Admin
Murino


Broj poruka : 31734
Datum upisa : 26.04.2008

Nažalost dešavaju se i ovakve stvari ... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nažalost dešavaju se i ovakve stvari ...   Nažalost dešavaju se i ovakve stvari ... EmptySub 17 Apr 2010, 21:29


RIZIKUJUĆI SVOJ ŽIVOT GUSINjAC ZORAN JOVOVIĆ IZ GRNČARA IZVUKAO SUGRAĐANINA M.P. (10)


Dječaka spasio iz nabujalih talasa


Nažalost dešavaju se i ovakve stvari ... Drustv10


Dječaka spasio iz nabujalih talasa Zahvaljujući roditeljskom instinktu, hrabrosti i prisebnosti, Gusinjac Zoran Jovović juče je iz talasa rijeke Grnčar,
gdje se odvijala prava drama, spasio desetogodišnjeg M.P. Ni trenutka ne razmišljajući o tome da i sebe dovodi u životnu opasnost, Jovović je uz
pomoć takođe hrabrog Edona Đeke, koji mu se pridružio u spasavanju dječaka, skočio u nabujalu rijeku.Neposredno prije nego je upao u rijeku,
M.P., učenik OŠ "Džafer Nikočević", sa drugarima je nakon završetka nastave igrao fudbal na školskom poligonu. U trenutku kada im je lopta sa
terena "pobjegla dječak je potrčao za njom.- Došao sam po sina u školu i kada sam vidio da on sa društvom igra fudbal odlučio sam da ga na mostu
sačekam dok završi sa igrom. U jednom trenutku lopta je odskočila sa igrališta i upala u rijeku. Primijetio sam da je jedan od dječaka krenuo za
loptom i sa udaljenosti od oko sedamdesetak metara povikao da se vrati. Međutim, on me nije poslušao, već je zagazio u rijeku pokušavajući da
dohvati loptu. Ubrzo se, u djeliću sekunde, našao u talasima. Potrčao sam obalom za njim, ali je rijeka na tom mjestu isuviše brza i bukvalno ga je
nosila. Nakon izvjesnog vremena počeo je da tone. Na površinu ga je samo još održavala tašna koja je nosio na ramenima i jakna - priča Jovović,
dodajući da je nakon oko 200 metara dalje uspio da stigne dječaka kojeg je voda i dalje nosila.

- Iako sam od trčanja već bio na izmaku snage, nekako sam uspio da skinem jaknu i cipele i skočim u rijeku. Teškom mukom i uz veliki napor
stigao sam do njega. U pomoć mi je pritekao Đeka, koji je u međuvremenu skočio u rijeku, i uspjeli smo da dječaka koji je bio u nesvjesnom stanju
izvučemo na obalu - kazao je Jovović.
Pukom srećom na obali se u tom trenutku zatekao i glavni medicinski tehničar Doma zdravlja u Plavu Refik Ibrahimagić koji mu je pružio prvu pomoć.
Mještanin Hakije Hota prevezeo je dječaka u Dom zdravlja u Plavu, gdje je hospitalizovan, a potom u večernjim satima pušten kući.
Ibrahimagić je kazao da kada su ga iznijeli na obalu M.P. nije davao znake života.

- Istog trena sam započeo reanimaciju, ispumpao vodu iz njegovih pluća i nakon toga nastavio sa masažom srca. Dječak je ubrzo počeo da daje znake
života, umotali smo ga u ćebad i odmah krenuli prema Domu zdravlja u Plavu, gdje nas je ekipa Hitne pomoći čekala i, na sreću, sve se dobro završilo -
kazao je Ibrahimagić.



N. Vujačić
Izvor DAN
Nazad na vrh Ići dole
http://musicarenje.net
Omar
Guide
Guide
Omar


Broj poruka : 2296
Godina : 49
Lokacija : Plav
Datum upisa : 11.03.2009

Nažalost dešavaju se i ovakve stvari ... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nažalost dešavaju se i ovakve stvari ...   Nažalost dešavaju se i ovakve stvari ... EmptySub 17 Apr 2010, 22:21

U ime Sportsko ribolovnog kluba " Plavsko jezero" ovom pilikom i odje, odajem priznanje clanu kluba i sportskom ribolovcu
Zoranu Jovovicu na velikoj hrabrosti i pozrtvovanju u cinjenju jednog takovog humanog djela.
Inace Zoran je takodje kao i mnogi od Vas , vezac muva, stga mu se i srdacno zahvaljujem na svemnu .

cestitam
Bravooo Bravooo Bravooo
Nazad na vrh Ići dole
Murino
Admin
Admin
Murino


Broj poruka : 31734
Datum upisa : 26.04.2008

Nažalost dešavaju se i ovakve stvari ... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nažalost dešavaju se i ovakve stvari ...   Nažalost dešavaju se i ovakve stvari ... EmptyNed 18 Apr 2010, 10:33

Iako je tema radnog naslova "Nažalost dešavaju se i ovakve stvari" , mislim da bi u ovom slučaju zbog srećnog kraja i
požrtvovanosti našeg kolege po štapu ova tema trebala da nosi naslov "Na sreću, još uvijek postoje ovakvi ljudi "


cestitam
Nazad na vrh Ići dole
http://musicarenje.net
Murino
Admin
Admin
Murino


Broj poruka : 31734
Datum upisa : 26.04.2008

Nažalost dešavaju se i ovakve stvari ... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nažalost dešavaju se i ovakve stvari ...   Nažalost dešavaju se i ovakve stvari ... EmptyNed 18 Apr 2010, 12:22

Nastavlja se potraga za dečakom koji je upao u Nišavu


Nažalost dešavaju se i ovakve stvari ... V1669310



Spasilačke ekipe Vatrogasno spasilačke brigade nastavile su danas potragu za dečakom koji je u subotu popodne upao u reku Nišavu u Nišu.
Tokom prepodneva pretražile su prostor od Niša do sela Popovac, a akcija je obuhvatila pretragu i sa vode i sa kopna.
Potragu otežava mutna voda Nišave i visok vodostaj.Prema izjavama srodnika utopljenika, piše nedeljni "Press", reč je o devetogodišnjem B. Š.,
koji se tokom igre sa grupom drugova zaneo i pao u nabujalu Nišavu.Mališan je bio živ i nakon petstotinak metara, kada je primećen kod mosta
kod grčkog konzulata. Prolaznici su pokušali da ga izvuku iz reke, ali ga je matica odvukla dalje.

Usledila je neviđena potraga u kojoj su učestvovale sve raspoložive snage Uprave za vanredne situacije, uključujući i vatrogasno-spasilačke
jedinice koje su reku pretražuju čamcima.Pridružili su im se i pripadnici ronilačkog kluba „Gusar", koji pretražuju korito reke Nišave, ali telo
deteta nije pronađeno.Očevici kažu da je dete isplivalo u blizini grčkog konzulata i da je tada još bilo živo.

"Šetači koji su se zatekli na keju pokušavali su da izvuku dete, ali nisu mogli da mu priđu dovoljno blizu pa ga je bujica odnela.
Bilo je stravično gledati kako reka nosi dete. Vrlo brzo mi je nestao iz vida", kaže jedan od očevidaca.U trenutku nesreće identitet utopljenika nije
bio poznat, ali je ubrzo utvrđeno da je reč o devetogodišnjem B. Š. Njegovi roditelji, koje je policija obavestila o tragediji, došli su do Medoševačkog
mosta, gde se odvijala potraga.Međutim, oni su bili suviše potreseni da bi govorili o ovom događaju. Majka je neprestano plakala, a oca su pridržavali
rođaci. On je novinaru "Pressa" samo kratko saopštio da je u vreme tragedije bio na poslu i da ne zna kako mu je sin stradao.Alija Bajramović, deda
po majci B. Š., kaže da je dečak stradao naočigled drugova."Moj zet prodaje robu na buvljaku, pa je unuk otišao da od njega uzme pare kako bi
kupio ručak. Sa njim je bilo i nekoliko njegovih drugova. U povratku su sišli do Nišave, a kako je upao u reku zaista ne znam. Otkako sam saznao za
tragediju, ovde sam pored Nišave nadajući se da će biti pronađen, ali ga nema ni živog ni mrtvog" priča očajni deda za "Press".


Srđan Nikolić, komandant vatrogasno-spasilačke brigade Niš, kaže da je detaljno pretraženo korito Nišave od mesta utapanja do Medoševačkog
mosta u dužini od dva kilometra."U 16.26 časova dobili smo dojavu da je ispod mosta kod grčkog konzulata, tačnije kod firme 'Rudo', u Nišavi viđeno
jedno dete koje se najverovatnije utopilo. Pretražujemo površinu reke Nišave od mesta utapanja nizvodno do Aleksinca. Do sada ništa nije nađeno.
Reka je nabujala i brza, što nam otežava posao, te je i sama akcija spasavanja dosta rizična", rekao je Nikolić novinarima.Ronioci su nekoliko puta
ulazili u reku na mestima za koja se pretpostavljalo da bi telo deteta moglo biti.Sumnjalo se da se leš mališana zakačio za šiblje u priobalju Nišave u
blizini Medoševačkog mosta, jer je viđena crna tkanina koja je visila sa granja. Međutim, kada su ronioci prišli bliže, utvrđeno je da je reč o krpi.

U jednom trenutku u Nišavi je viđena i noga koja je štrčala uvis, ali se ispostavilo da je reč o lutki. Potraga se i dalje nastavlja, a spasioci su zatražili
reflektore kako bi mogli da reku pretražuju i tokom noći.Marko Radovanović, vođa spasilačkog tima, kaže da će operacija spasavanja biti nastavljena
sve dok mališan ne bude pronađen."Još se nadamo da je dete živo i zato preduzimamo sve što možemo da ga što pre pronađemo. S obzirom na to da
je dete u pitanju niko i ne pomišlja na odustajanje", ističe Radovanović, a prenosi "Press".



(agencije/MONDO)
Nazad na vrh Ići dole
http://musicarenje.net
Pedja
Visitor
Pedja


Broj poruka : 375
Datum upisa : 16.11.2008

Nažalost dešavaju se i ovakve stvari ... Empty
PočaljiNaslov: Decak se utopio u NISAVI!!!   Nažalost dešavaju se i ovakve stvari ... EmptyNed 18 Apr 2010, 22:17

Devetogodišnji dečak iz Niša, čiji identitet još nije utvrđen, utopio se juče nakon što je pao u nabujalu Nišavu kod mosta Mladosti.
U potragu za nastradalim dečakom uključili su se i roniociTelo deteta se u jednom trenutku pojavilo na površini vode kod železničkog mosta. Prema priči očevidaca nekoliko prolaznika je pokušalo da ga izvuče iz reke, ali na žalost nisu uspeli u tome. Brojni policajci, ronioci, vatrogasci i pripadnici brigade za vanredne situacije učestvovalo je u potrazi za dečakom. Kod železničkog mosta bilo je okupljeno mnogo Nišlija, koji su posmatrali akciju potrage. Među njima je bila i starija žena koja je strahovala da je nastradao njen unuk.
- Nema ga, nigde ga nema. Samo da nije on, mada su mi rekli da se igrao sa nekoliko dečaka - kroz suze i udarajući se u glavu govori ova Nišlijka.
Srđan Nikolić komadant vatgrgasno spasilačke brigade kaže da su u 16, 26 sati dobili dojavu da je neko dete upalo u Nišavui kod fabrike „Rudo“, u blizimni grčkog konzulata i da se verovatno utopilo.
- Aktivirali smo sve raspoložive snage. Tim za spašavanje na vodi, pretražuje teren od mesta utapanja do Morave u visini Aleksinca Uskoro će se priključiti ronilački tim - kaže je Nikolić


--Blic vesti--
Nazad na vrh Ići dole
http://www.musicarenje.org
NikolaCG
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR
NikolaCG


Broj poruka : 4911
Datum upisa : 25.03.2009

Nažalost dešavaju se i ovakve stvari ... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nažalost dešavaju se i ovakve stvari ...   Nažalost dešavaju se i ovakve stvari ... EmptyNed 18 Apr 2010, 22:49

Čuh za ovo na TV-u....zaista žalosno i tragično!
Nazad na vrh Ići dole
Murino
Admin
Admin
Murino


Broj poruka : 31734
Datum upisa : 26.04.2008

Nažalost dešavaju se i ovakve stvari ... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nažalost dešavaju se i ovakve stvari ...   Nažalost dešavaju se i ovakve stvari ... EmptyUto 20 Apr 2010, 18:46


Jedna osoba nastradala u poplavi u Gadžinom Hanu



NIŠ, GADŽIN HAN, 20. aprila (Tanjug) - Jedna starija žena utopila se danas u Gadzinom Hanu u poplavi
izazvanoj izlivanjem Kutinske reke, rekao je Tanjugu predsednik gadžinhanske opštine Saša Đorđević. Nadošla Kutinska reka poplavila je na desetine
hektara obradivog zemljišta i petnaestak kuća u selu Taskovići, a nizvodno su ugrožena naselja Prva Kutina, Lazrevo selo i niška naselja Nikola Tesla i
naselja do ulivanja Kutinske reke u novo korito Nišave. Đorđević je sa ekipom saradnika u selu Tasković gde je u toku podizanje odbrambenog
bedema od dzakova sa peskom. Đorđević je kazao da nivo Kutinske reke i dalje raste, a da se u toj opštini izlila i Barbeška reka. Gradonačelnik
Niša Miloš Simonović i predsednik gradske opštine Niška Banja Zoran Vidanović su na terenu u naselja Nikola Tesla. Simonović je rekao Tanjugu
da je mehanizacijom intervenisano pored mosta na Kutinskoj reci kako bi bila povećana propusna moć. "Stanje je mobilno i naložili smo dodatno
angažovanje mehanizacije", rekao je Simonović koji je u stalnom kontaktu sa rukovodstvom opštine Gadin Han. Vidanović je rekao Tanjugu da
su pojedini objekti u naselju Nikola Tesla ugroženi i da je stanje alarmantno.




Izvor: Tanjug
20. april 2010.
Nazad na vrh Ići dole
http://musicarenje.net
Murino
Admin
Admin
Murino


Broj poruka : 31734
Datum upisa : 26.04.2008

Nažalost dešavaju se i ovakve stvari ... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nažalost dešavaju se i ovakve stvari ...   Nažalost dešavaju se i ovakve stvari ... EmptyNed 25 Apr 2010, 00:09

Otišao u ribolov i nije se vratio kući !


Nažalost dešavaju se i ovakve stvari ... Thumb_15
Mjesto gdje je pecao


Policija iz Bosanskog Novog od jučer se uključila u intenzivnu potragu za Miroslavom Lončinom (55), mještaninom novskog naselja Buljuk koji je
posljednji put viđen 14. aprila na obali Sane, u blizini svoje porodične kuće, na mjestu gdje je obično pecao ribu.Na toj lokaciji u Banjalučkoj ulici
broj 13 komšije nestalog Lončine pronašle su dva ribarska štapa i pribor za pecanje, a potom o činjenici da se Miroslav ne vraća kući obavijestile
i njegovog brata Branimira Lončinu iz Bosanskog Novog. On je nestanak prijavio u petak, 16. aprila, policiji u Bosanskom Novom.

Branimir je jučer u telefonskom razgovoru kazao da pretpostavlja da je njegovom bratu tokom pecanja pozlilo.

- Sana je ovih dana nabujala, tako da, mada gajim nadu da je živ, strahujem i od najgoreg. Tražio sam ga kod rodbine, prijatelja. Nema ga,
što me posebno brine, jer zbog bolesti nikad nije naduže odlazio od kuće - kazao je Branimir, koji je inače povremeno brinuo o bratu.

Gospa Arsenović, portparol CJB Banja Luka, kazala je da je policija jučer raspisala i zvaničnu potragu za nestalim Lončinom.

- O njegovom nestanku obaviještene su i okolne policijske stanice, a u traganje za nestalim uključit će se i ronilački tim MUP-a RS -
kazala je Arsenović.


Autor Edin
BiH ribolov
Nazad na vrh Ići dole
http://musicarenje.net
Murino
Admin
Admin
Murino


Broj poruka : 31734
Datum upisa : 26.04.2008

Nažalost dešavaju se i ovakve stvari ... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nažalost dešavaju se i ovakve stvari ...   Nažalost dešavaju se i ovakve stvari ... EmptyUto 27 Apr 2010, 00:03

Pucao u kolegu pecaroša zbog mesta za pecanje


Požarevačka policija uhapsila je i podnela krivičnu prijavu protiv Živorada M. (69) iz naselja Vinci
jer je nakon svađe oko mesta za pecanje pucao u nogu drugom pecarošu.

Nažalost dešavaju se i ovakve stvari ... V1678610
Foto: Ilustracija (Guliver/Getty images)

Živorad M. je pucao iz vatrenog oružja za koje nema dozvolu za nošenje.

Incident se desio u vikend naselju Vinci, na obali Dunava, u nedelju oko 18.00 časova. Živorad M. je nakon kraće svađe oko mesta za pecanje
pucao iz u nogu Radovanu M. (55), iz tog naselja, saopštila je danas policija.Pecaroši koji su pecali u blizini, prevezli su povređenog u Dom zdravlja
Veliko Gradište.Policija će osumnjičenog u zakonom predviđenom roku predati istražnom sudiji Višeg suda u Požarevcu.



(Beta)

26.04.2010.g.
Nazad na vrh Ići dole
http://musicarenje.net
Murino
Admin
Admin
Murino


Broj poruka : 31734
Datum upisa : 26.04.2008

Nažalost dešavaju se i ovakve stvari ... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nažalost dešavaju se i ovakve stvari ...   Nažalost dešavaju se i ovakve stvari ... EmptyNed 30 Maj 2010, 10:45



GORAN JOVANOVIĆ (49) IZ ĆUPRIJE NESREĆNO STRADAO NA LIMSKOJ REGATI


Nažalost dešavaju se i ovakve stvari ... Drusht10


Utopio se rafter Manifestacija "Limska regataĆ, koja već jedanaestu godinu polazi od Limskog mosta iz Plava do Prijeplja, ove godine je
imala nesrećan start. Naime, u mjestu Novšiće, negdje na četvrtom kilometru od mjesta polaska, član jedne posade Goran Jovanović (49) ispao je iz
čamca i smrtno stradao. Kako je rečeno, članovi posade odmah su reagovali i nesrećnog raftera izvukli iz talasa Lima na obalu, gdje su pokušali
sa oživljavanjem, ali bezuspješno.

U međuvremenu je alarmirana policija, kao i hitna pomoć, tako da su svi rekordno brzo bili na licu mjesta, ali Jovanoviću spasa ni tada nije bilo.Po nalogu
dežurnog istražnog sudije Višeg suda u Bijelom Polju Dragana Vojinovića, stalni sudski vještak u Plavu mr Omer Šahmanović, internista-kardiolog, na
osnovu spoljnjeg pregleda leša, obavljenog oko 13 sati i 25 minuta, u Domu zdravlja Plav dao je svoj nalaz i mišljenje.

- Na poziv organa policije, negdje oko 12 sati i 45 minuta, sa ekipom hitne pomoći za 15-ak minuta bio sam na licu mjesta, gdje se nalazilo lice koje nije
davalo znake života. Na licu mjesta smo ukazali medicinsku pomoć, a zatim kolima hitne pomoći tijelo dopremili u Dom zdravlja u Plavu, gdje je ponovo
urađen postupak reanimacije, koji je nažalost bio bezuspješan. Smrt je, najvjerovatnije, nastupila usljed utapanja, te sam predložio sudsko-medicinsku
obdukciju, radi utvrđivanja tačnog uzroka smrti - kazao je mr Šahmanović.


N.V.



Izvor
Dan.me
Nazad na vrh Ići dole
http://musicarenje.net
Sponsored content





Nažalost dešavaju se i ovakve stvari ... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nažalost dešavaju se i ovakve stvari ...   Nažalost dešavaju se i ovakve stvari ... Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Nažalost dešavaju se i ovakve stvari ...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Musicarenje.net :: OFF TOPIC :: GARAŽA-
Skoči na: