Musicarenje.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Musicarenje.net

Fly Fishing
 
Portal*PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Swiss CDC zeciji dabing

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Cakan
Admin
Admin
Cakan


Broj poruka : 1927
Godina : 51
Datum upisa : 28.05.2008

Swiss CDC zeciji dabing Empty
PočaljiNaslov: Swiss CDC zeciji dabing   Swiss CDC zeciji dabing EmptyPon 20 Jul 2009, 12:30

Dašava li se i vama ovo??


Naručite novi materijal, i radujete se ali kod otvaranja paketa doživite već veliko razočarenje!!!??
Loš materijal!! malo pakovanje!! i astronomske cene!! a na svemu tome i potpuno druge farbe od one koje ste očekivali..
(crno je došlo kao tamno lila itd).Svaki napredniji vezac musica moze vam pesmu odpevati oko toga..koliko je teško odgovarajuci
i visoko kvalitetan materijal nabaviti..

Dobro je da ima firme kao sto je Swiss-CDC…Za mnoge vezace CDC mušica je ova firma nezaobilazna u kvalitetu i izboru CDC pera…
Uporedjivanjem njihovog proizvoda sa konkurencijom je svako ubrzo video razliku u ceni…(skupoooo) ali i kvalitetno..

Razlika u ceni je svakom dugogodišnjem vezaču bila jasna i na neki način opravdana dobijenim kvalitetom i maksimalnim
iskorišćenjem dobijenog pakovanja Swiss-CDC..

Jer samo dobrim ili najboljim materijalom možete vezati najbolje i najlovnije mušice..

I kao sto sam gore napisao tako većina iskusnih vezača razmišlja…. da je u ovom slučaju visoka cena na neki način i opravdana..

Ali u ovome slučaju se ne radi o Swiss-CDC nego o zečijem dabingu........
koji dobijaju iz Argentine i kosta izmedju 4,50€ i 6,70€ po pakovanju i samim tim je jedan od najskupljih zecijih dabinga sto trenutno mozete kupiti…

Mada gledajuci neka iskustva drugih vezaca sa kojima se druzim i razmenjujem moje malo i skromno znanje u svemu ovome…. dolazimo do zakljucka da posle jako dugog perioda koji smo proveli u trazenju kvalitetnog i cistog zecijeg dabinga nismo nasli nista sto se moze uporediti sa ovim dabingom…

Ostali proizvodi od drugih proizvodjaca su uglavnom bili pomesani sa raznim sintetikama a prodavani kao cist zeciji dabing..to nije samo lose za firmu koja to radi nego je jako lose i za vezace koji dobiju ovakav materijal i kasnije namotaju losije musice od ocekivanih…

Nego da ne duzim…2007 godine je dosao proizvod koji je mnogima olaksao zivot..:)
Firma Swiss-CDC je prezentovala novi zeciji dabing koji je iskljucivo radjen od zecije dlake i bez sintetike jos i u raznim duzinama sa predivnim i lovnim bojama zecije dlake..

Ljudi iz ove firme znaju sta vezacima treba!!! i u tome skoro da nemaju konkurencije…a rezultati su van svakog proseka…sto im i opravdava visoku cenu..

Sam dabing mozete nabaviti u sledecim kvalitetima i duzinama..:

Ultra long, regular, ultra shrot…sa ovim dabingom i u ovome kvalitetu mozete sigurno namotati ako ne lepse onda sasvim sigurno lovnije musice…

Swiss CDC zeciji dabing 2wqfrjt

Levo: normalno telo, desno sa omocom (Regular dabing)

Swiss CDC zeciji dabing 30bzo7a

Levo: ..ultralong telo, desno sa omocom (Ultralong dabing)

Swiss CDC zeciji dabing Evbdzk

Zeciji dabing ultrashort i fino telo..

Swiss CDC zeciji dabing 1zavxj

Na ovoj slici sa leve na desnu stranu:

Levo Sviss-CDC ultrashort, regular i ultralong..

Swiss CDC zeciji dabing 149tu6o

Srdacan Pozdrav Cakan...








:ziveli :
Nazad na vrh Ići dole
Saležupa
Guide
Guide
Saležupa


Broj poruka : 2198
Godina : 52
Lokacija : Aleksandrovac - Župa
Datum upisa : 05.05.2008

Swiss CDC zeciji dabing Empty
PočaljiNaslov: Re: Swiss CDC zeciji dabing   Swiss CDC zeciji dabing EmptyPon 20 Jul 2009, 13:02

Što se tiče zečjeg dabinga,kao lovac,najviše koristim prirodni.Probao sam neka farbanja (pre dve godine) i nije mi uspelo kako sam zamišljao.
Nekoliko puta sam nabavio sa www.taimen.com po ceni od 1,20 evra veće pakovanje i vrlo sam zadovoljan.

Imaju ga u 15 boja, a po dužini dlaka spada između ultrashort i regular.
Nazad na vrh Ići dole
 
Swiss CDC zeciji dabing
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Dabing......
» Moj (dabing) ljubimac

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Musicarenje.net :: FLY TYING :: FLY TYING MATERIJALI i ALATI-
Skoči na: