Musicarenje.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Musicarenje.net

Fly Fishing
 
Portal*PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Mušičarenje smudja (i bucova) na Dunavu (i sve što je vezano...strimeri...itd)

Ići dole 
+4
Madjoni
Zvezdan
Popov
Cakan
8 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
ShoneFly
Champion Fly Tying Competition 'Musicarenje.net 2015'
Champion Fly Tying Competition 'Musicarenje.net 2015'
ShoneFly


Broj poruka : 2568
Lokacija : bare,rukavci,kanali
Datum upisa : 25.06.2009

Mušičarenje smudja (i bucova) na Dunavu (i sve što je vezano...strimeri...itd) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje smudja (i bucova) na Dunavu (i sve što je vezano...strimeri...itd)   Mušičarenje smudja (i bucova) na Dunavu (i sve što je vezano...strimeri...itd) - Page 2 EmptyPon 23 Avg 2010, 20:11

Čestitke Zvezdane !!
Nazad na vrh Ići dole
Zvezdan
Guide
Guide
Zvezdan


Broj poruka : 561
Godina : 45
Lokacija : Kladovo
Datum upisa : 22.06.2009

Mušičarenje smudja (i bucova) na Dunavu (i sve što je vezano...strimeri...itd) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje smudja (i bucova) na Dunavu (i sve što je vezano...strimeri...itd)   Mušičarenje smudja (i bucova) na Dunavu (i sve što je vezano...strimeri...itd) - Page 2 EmptyUto 24 Avg 2010, 07:27

Hvala brate!
Nazad na vrh Ići dole
Rodja57
Visitor
Rodja57


Broj poruka : 255
Datum upisa : 25.03.2010

Mušičarenje smudja (i bucova) na Dunavu (i sve što je vezano...strimeri...itd) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje smudja (i bucova) na Dunavu (i sve što je vezano...strimeri...itd)   Mušičarenje smudja (i bucova) na Dunavu (i sve što je vezano...strimeri...itd) - Page 2 EmptyPon 25 Jun 2012, 13:17

Zvezdane,evo tek sada citam ovo o smudjevima.Ja se posle pastrmske sezone,uglavnom nalazim na Dunavu kod Slatinskog mosta gde jurim smudja na povlacenje zivim kederom.Voleo bih da probam ovaj tvoj nacin musicarenja smudja.Zanima me kakav stap koristis,koje akcije i koje duzine?Kako se postavlja ova cucla ispred strimera?Pozdrav i bistro!
Nazad na vrh Ići dole
Zvezdan
Guide
Guide
Zvezdan


Broj poruka : 561
Godina : 45
Lokacija : Kladovo
Datum upisa : 22.06.2009

Mušičarenje smudja (i bucova) na Dunavu (i sve što je vezano...strimeri...itd) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje smudja (i bucova) na Dunavu (i sve što je vezano...strimeri...itd)   Mušičarenje smudja (i bucova) na Dunavu (i sve što je vezano...strimeri...itd) - Page 2 EmptyUto 26 Jun 2012, 08:51

Štap je klasična sedmica dužine 2.7 metara,struna je intermediate,dobro mi se pokazala poslednjih nekoliko sezona za smuđa jer je moguće tražiti ga u raznim slojevima vode,čak i sa potpuno neotežanim strimerima.Cuclu sam koristio u početku da bih izazvao nekakvu reakciju kod smuđa kada su velike i mutne vode pa je potrebna vibracija,ali više ne koristim nikakve dodatke.Dunav kod Slatinskog mosta je dobar za mušičarenje smuđa,imam ja drugara koji poseduje vikendicu na tom terenu i znam taj reon.E sad,ne znam kakva je situacija sa mrežama i gde se bacaju,ali definitivno treba probati pojuriti smuđa na tom delu.Prirodna je obala,sigurno ulaze dobre ribe.Čamcem je sigurno i bolje,taman da se ispita pojas iza prve trave.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Mušičarenje smudja (i bucova) na Dunavu (i sve što je vezano...strimeri...itd) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje smudja (i bucova) na Dunavu (i sve što je vezano...strimeri...itd)   Mušičarenje smudja (i bucova) na Dunavu (i sve što je vezano...strimeri...itd) - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Mušičarenje smudja (i bucova) na Dunavu (i sve što je vezano...strimeri...itd)
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Musicarenje.net :: FLY FISHING :: Mušičarenje ostalih vrsta riba-
Skoči na: