Musicarenje.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Musicarenje.net

Fly Fishing
 
Portal*PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Muzika koju (trenutno) slušamo !

Ići dole 
+73
Mackey
Damirt82
Oholi2
Predrag
Fly Daddy
Haris
Silvio
Saleja
Vladan_Nis
Zeljko80
Milantaa
NMilanovic
Peka
Mekousna
Darko
Fly Carpenter
Goci
MaxFly
Mafke
ShoneFly
Fruk
NB.Geronimo
Lale
Djomla
Rzanac
Sumadinac
Zeljko_72
Durlanac
Jocko
Boris
Vojvoda
Zvezdan
Vjeko
Davor
DelijaFly
Oldsurehand
Milosh85
Murino
Baker on the fly
Crni
Mitko
Pex
Sasa D
Los_Pecaros
MarkoTimokRiver
Cori143
Ogi
Pedja
MM
Ramplinstinski
Necafly
Ivica R.
Prota "Pacer"
Renafly
Mixmaster
Milance
Pajo
Mr.Zacoola
LeDukri
Sasats
Saležupa
Ervin-Eko
Panic
Angler
Vaso Knežević
Sasa Ljumovic
Oholi
Madjoni
Acapapec
Nikolats
NikolaCG
Brankoogi
MikiTenkara
77 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 35 ... 67  Sledeći
AutorPoruka
Oholi
Guide
Guide
Oholi


Broj poruka : 2071
Godina : 42
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 13.12.2008

Muzika koju (trenutno) slušamo ! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muzika koju (trenutno) slušamo !   Muzika koju (trenutno) slušamo ! - Page 3 EmptyČet 12 Nov 2009, 20:38

Sale,

Interesantna pesma !
Nazad na vrh Ići dole
Sasa Ljumovic
Visitor
Sasa Ljumovic


Broj poruka : 339
Godina : 47
Lokacija : Podgorica
Datum upisa : 15.09.2008

Muzika koju (trenutno) slušamo ! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muzika koju (trenutno) slušamo !   Muzika koju (trenutno) slušamo ! - Page 3 EmptyČet 12 Nov 2009, 20:42

Odlični su, jedina grupa koja je izdala nešto da valja zadnjih 10 godina, a da je domaći rok u pitanju !
Nazad na vrh Ići dole
Brankoogi
Guide
Guide



Broj poruka : 754
Lokacija : Prijepolje
Datum upisa : 06.09.2008

Muzika koju (trenutno) slušamo ! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muzika koju (trenutno) slušamo !   Muzika koju (trenutno) slušamo ! - Page 3 EmptyČet 12 Nov 2009, 22:45

Nazad na vrh Ići dole
Brankoogi
Guide
Guide



Broj poruka : 754
Lokacija : Prijepolje
Datum upisa : 06.09.2008

Muzika koju (trenutno) slušamo ! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muzika koju (trenutno) slušamo !   Muzika koju (trenutno) slušamo ! - Page 3 EmptySub 14 Nov 2009, 13:41

Za opuštanje

Nazad na vrh Ići dole
Vaso Knežević
Visitor
Vaso Knežević


Broj poruka : 235
Godina : 41
Lokacija : Pljevlja
Datum upisa : 18.10.2009

Muzika koju (trenutno) slušamo ! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muzika koju (trenutno) slušamo !   Muzika koju (trenutno) slušamo ! - Page 3 EmptySub 28 Nov 2009, 01:23

Indijanska muzika...

Nazad na vrh Ići dole
Oholi
Guide
Guide
Oholi


Broj poruka : 2071
Godina : 42
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 13.12.2008

Muzika koju (trenutno) slušamo ! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muzika koju (trenutno) slušamo !   Muzika koju (trenutno) slušamo ! - Page 3 EmptySub 28 Nov 2009, 01:28

Najjača filmska muzika ikad !
Nazad na vrh Ići dole
Brankoogi
Guide
Guide



Broj poruka : 754
Lokacija : Prijepolje
Datum upisa : 06.09.2008

Muzika koju (trenutno) slušamo ! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muzika koju (trenutno) slušamo !   Muzika koju (trenutno) slušamo ! - Page 3 EmptySub 28 Nov 2009, 10:24

Vaso ovo je odlično sampion 1
Nazad na vrh Ići dole
Angler
Visitor
Angler


Broj poruka : 222
Godina : 60
Lokacija : Kuvajt
Datum upisa : 24.05.2009

Muzika koju (trenutno) slušamo ! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muzika koju (trenutno) slušamo !   Muzika koju (trenutno) slušamo ! - Page 3 EmptySub 28 Nov 2009, 19:05

Na ovu temu moram ubaciti mali dio pisma poglavice Sietla upucenom Abrahamu Linkolnu.

"I ako vam prodamo našu zemlju morate je čuvati kao svetinju, kao mjesto gdje će i bijeli čovjek moći da dođe i da okusi vjetar što je zaslađen
mirisom poljskog cvijeća. Tako ćemo razmatrati vašu ponudu da kupite našu zemlju. Ako odlučimo da prihvatimo postaviću jedan uslov:
bijeli čovjek mora se odnositi prema životinjama ove zemlje kao prema svojoj braći. Ja sam divljak i ne razumijem neki drugi način.
Vidio sam hiljade raspadajućih bizona u preriji što ih je ostavio bijeli čovjek ustrelivši ih iz prolazećeg voza.Ja sam divljak i ne razumijem kako
dimeći željezni konj može biti važniji od bizona koga mi ubijamo samo da ostanemo živi.

Što je čovjek bez životinja?

Ako sve životinje odu čovjek će umrijeti od velike usamljenosti duha. Štogod se dogodili životinjama ubrzo će se dogoditi i čovjeku.
Stvari su povezane.

Morate naučiti vašu djecu da je tlo pod njihovim nogama pepeo njihovih dedova, tako da bi oni poštovali zemlju, recite vašoj djeci da je
zemlja sa vama u srodstvu. Učite vašu djecu kao što mi učimo našu da je zemlja naša majka
..."


Prvo upozorenje o unistenju covjekove okoline!
Nazad na vrh Ići dole
Brankoogi
Guide
Guide



Broj poruka : 754
Lokacija : Prijepolje
Datum upisa : 06.09.2008

Muzika koju (trenutno) slušamo ! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muzika koju (trenutno) slušamo !   Muzika koju (trenutno) slušamo ! - Page 3 EmptySub 28 Nov 2009, 19:14

Angler ::
Na ovu temu moram ubaciti mali dio pisma poglavice Sietla upucenom Abrahamu Linkolnu.

"I ako vam prodamo našu zemlju morate je čuvati kao svetinju, kao mjesto gdje će i bijeli čovjek moći da dođe i da okusi vjetar što je zaslađen mirisom poljskog cvijeća. Tako ćemo razmatrati vašu ponudu da kupite našu zemlju. Ako odlučimo da prihvatimo postaviću jedan uslov: bijeli čovjek mora se odnositi prema životinjama ove zemlje kao prema svojoj braći. Ja sam divljak i ne razumijem neki drugi način. Vidio sam hiljade raspadajućih bizona u preriji što ih je ostavio bijeli čovjek ustrelivši ih iz prolazećeg voza.Ja sam divljak i ne razumijem kako dimeći željezni konj može biti važniji od bizona koga mi ubijamo samo da ostanemo živi. Što je čovjek bez životinja?
Ako sve životinje odu čovjek će umrijeti od velike usamljenosti duha. Štogod se dogodili životinjama ubrzo će se dogoditi i čovjeku. Stvari su povezane.
Morate naučiti vašu djecu da je tlo pod njihovim nogama pepeo njihovih dedova, tako da bi oni poštovali zemlju, recite vašoj djeci da je zemlja sa vama u srodstvu. Učite vašu djecu kao što mi učimo našu da je zemlja naša majka..."

Prvo upozorenje o unistenju covjekove okoline!

Divan je to narod ti Indijanci, sebe su nazivali divljim a 100% su bili pitomiji od belaca koji su naselili ameriku.
Nazad na vrh Ići dole
Panic
Visitor
Panic


Broj poruka : 113
Lokacija : Pirot
Datum upisa : 29.11.2008

Muzika koju (trenutno) slušamo ! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muzika koju (trenutno) slušamo !   Muzika koju (trenutno) slušamo ! - Page 3 EmptySub 28 Nov 2009, 20:21

Nazad na vrh Ići dole
Brankoogi
Guide
Guide



Broj poruka : 754
Lokacija : Prijepolje
Datum upisa : 06.09.2008

Muzika koju (trenutno) slušamo ! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muzika koju (trenutno) slušamo !   Muzika koju (trenutno) slušamo ! - Page 3 EmptyNed 29 Nov 2009, 17:41

Nazad na vrh Ići dole
Brankoogi
Guide
Guide



Broj poruka : 754
Lokacija : Prijepolje
Datum upisa : 06.09.2008

Muzika koju (trenutno) slušamo ! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muzika koju (trenutno) slušamo !   Muzika koju (trenutno) slušamo ! - Page 3 EmptyNed 29 Nov 2009, 18:17

Žao mi je što nikad nisam mogao da ih gledam uživo:



Uz muzički kompletan i vizuelni užitak
Nazad na vrh Ići dole
Brankoogi
Guide
Guide



Broj poruka : 754
Lokacija : Prijepolje
Datum upisa : 06.09.2008

Muzika koju (trenutno) slušamo ! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muzika koju (trenutno) slušamo !   Muzika koju (trenutno) slušamo ! - Page 3 EmptyUto 01 Dec 2009, 15:20

Nazad na vrh Ići dole
Madjoni
Moderator
Moderator
Madjoni


Broj poruka : 9731
Lokacija : Nikšić
Datum upisa : 14.10.2008

Muzika koju (trenutno) slušamo ! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muzika koju (trenutno) slušamo !   Muzika koju (trenutno) slušamo ! - Page 3 EmptyUto 01 Dec 2009, 15:43

"ko te sada voli Angelina Joli" skocko
dobro je ovo ali daj nešto od Sindikata skocko
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyfishingprimus.me/
Brankoogi
Guide
Guide



Broj poruka : 754
Lokacija : Prijepolje
Datum upisa : 06.09.2008

Muzika koju (trenutno) slušamo ! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muzika koju (trenutno) slušamo !   Muzika koju (trenutno) slušamo ! - Page 3 EmptyUto 01 Dec 2009, 23:38

Malo sam se podsetio, muzika i film za sva vremena

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Muzika koju (trenutno) slušamo ! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muzika koju (trenutno) slušamo !   Muzika koju (trenutno) slušamo ! - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Muzika koju (trenutno) slušamo !
Nazad na vrh 
Strana 3 od 67Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 35 ... 67  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Musicarenje.net :: OFF TOPIC :: GARAŽA-
Skoči na: