Musicarenje.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Musicarenje.net

Fly Fishing
 
Portal*PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 KRČMA "BISTRO" - Radno vreme (0-24 H)

Ići dole 
+42
NikolaCG
Sasa D
Ervin-Eko
Acapapec
Darko
DonCarleone
Sasats
Trn
Goku
Oholi
Pedja
Ivica R.
Šva
Renafly
Davor
Ado
Massa
MikiTenkara
Madjoni
Goran R
Ranko
Vlajkoni
VladisaNS
Dragan039
Vex
Mige
Milance
Cakan
Cori
Djomla
Zeka
Flynet
Ilew
Djole
100ka
Prota "Pacer"
Saležupa
Zox
Radojica-pop
Ogifly
Bogi
Murino
46 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 27 ... 48  Sledeći
AutorPoruka
100ka
Visitor



Broj poruka : 156
Godina : 40
Lokacija : NBGD
Datum upisa : 04.05.2008

KRČMA "BISTRO" - Radno vreme (0-24 H) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRČMA "BISTRO" - Radno vreme (0-24 H)   KRČMA "BISTRO" - Radno vreme (0-24 H) - Page 7 EmptyČet 05 Jun 2008, 00:18

Od slovenačkih piva cenim "Temno laško" ova ostala mogu da prodju. :ziveli :

Što kaže moj ortak Neša: "Kad nema dobrog i loše pivo je do jaja!!!" stvarno ha ha :ziveli :
Jel neko za BIP? Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
Bogi
Guide
Guide
Bogi


Broj poruka : 2297
Datum upisa : 29.04.2008

KRČMA "BISTRO" - Radno vreme (0-24 H) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRČMA "BISTRO" - Radno vreme (0-24 H)   KRČMA "BISTRO" - Radno vreme (0-24 H) - Page 7 EmptyČet 05 Jun 2008, 00:25

100ka ::
Od slovenačkih piva cenim "Temno laško" ova ostala mogu da prodju. :ziveli :

Što kaže moj ortak Neša: "Kad nema dobrog i loše pivo je do jaja!!!" stvarno ha ha :ziveli :
Jel neko za BIP? Evil or Very Mad
ma samo nek je veliko stvarno ha ha
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Visitor



Broj poruka : 156
Godina : 40
Lokacija : NBGD
Datum upisa : 04.05.2008

KRČMA "BISTRO" - Radno vreme (0-24 H) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRČMA "BISTRO" - Radno vreme (0-24 H)   KRČMA "BISTRO" - Radno vreme (0-24 H) - Page 7 EmptyČet 05 Jun 2008, 00:33

Mislim da BIP nisam popio ima jedno 7 godina (od mog 18.rodj.)
Najgora stvar je što sam odrasto na 200m od BIP-ove pivare :drunken: :ziveli :
Nazad na vrh Ići dole
Murino
Admin
Admin
Murino


Broj poruka : 31734
Datum upisa : 26.04.2008

KRČMA "BISTRO" - Radno vreme (0-24 H) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRČMA "BISTRO" - Radno vreme (0-24 H)   KRČMA "BISTRO" - Radno vreme (0-24 H) - Page 7 EmptyČet 05 Jun 2008, 00:46

Živeli Cori, :ziveli :

LINK o pivima koji si predložio je odličan .... zabavljacu se sa zadovoljstvom........... kome to nije dovoljno neka se sam posluži u kafanici, jer sam oterao konobaricu iz Vama "poznatog razloga" ..... Rolling Eyes Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
http://musicarenje.net
Djomla
Visitor
Djomla


Broj poruka : 413
Lokacija : Uzice
Datum upisa : 05.05.2008

KRČMA "BISTRO" - Radno vreme (0-24 H) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRČMA "BISTRO" - Radno vreme (0-24 H)   KRČMA "BISTRO" - Radno vreme (0-24 H) - Page 7 EmptyČet 05 Jun 2008, 04:46

Ljudi sto kunete toliko BIP pivo! Meni je ono bas dobro bilo nekad. Samo odkada su napravili BG e odna je postalo ono zidarsko djubre. Inace najbolja strana piva su mi Bavaria, Hajniken, Efes...
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Visitor



Broj poruka : 156
Godina : 40
Lokacija : NBGD
Datum upisa : 04.05.2008

KRČMA "BISTRO" - Radno vreme (0-24 H) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRČMA "BISTRO" - Radno vreme (0-24 H)   KRČMA "BISTRO" - Radno vreme (0-24 H) - Page 7 EmptyČet 05 Jun 2008, 12:34

Djomla ::
Ljudi sto kunete toliko BIP pivo! Meni je ono bas dobro bilo nekad. Samo odkada su napravili BG e odna je postalo ono zidarsko djubre. Inace najbolja strana piva su mi Bavaria, Hajniken, Efes...
...Budweiser(češki), Amstel bock, Guiness, Carlsberg, Bud (američki)...

@Djomla
U samom svom pitanju dao si i odgovor "Meni je ono bas dobro bilo nekad." I baba je nekad bila dobra riba ;)
Izvinjavam se što okrećem ovu temu na ozbiljnu stranu Embarassed , ali problem domaćih piva (iz pivara koje nisu privatizovane) je što su vrlo varijabilnog i najčešće lošeg kvaliteta. Na primer Lav pivo je meni bilo odvratno, a sada od kada ih je kupio Carlsberg mi je skroz OK. Neka piva koja su ranije dominirala domaćim tržištem su pala u senku (Nikšićko i MB na primer) pošto su i druge pivare nabavile modernu tehnologiju i kvalitene sirovine cheers
Nazad na vrh Ići dole
Zox
Visitor
Zox


Broj poruka : 449
Godina : 65
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 06.05.2008

KRČMA "BISTRO" - Radno vreme (0-24 H) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRČMA "BISTRO" - Radno vreme (0-24 H)   KRČMA "BISTRO" - Radno vreme (0-24 H) - Page 7 EmptyČet 05 Jun 2008, 16:28

100ka ::
Djomla ::
Ljudi sto kunete toliko BIP pivo! Meni je ono bas dobro bilo nekad. Samo odkada su napravili BG e odna je postalo ono zidarsko djubre. Inace najbolja strana piva su mi Bavaria, Hajniken, Efes...
...Budweiser(češki), Amstel bock, Guiness, Carlsberg, Bud (američki)...

@Djomla
U samom svom pitanju dao si i odgovor "Meni je ono bas dobro bilo nekad." I baba je nekad bila dobra riba ;)
Izvinjavam se što okrećem ovu temu na ozbiljnu stranu Embarassed , ali problem domaćih piva (iz pivara koje nisu privatizovane) je što su vrlo varijabilnog i najčešće lošeg kvaliteta. Na primer Lav pivo je meni bilo odvratno, a sada od kada ih je kupio Carlsberg mi je skroz OK. Neka piva koja su ranije dominirala domaćim tržištem su pala u senku (Nikšićko i MB na primer) pošto su i druge pivare nabavile modernu tehnologiju i kvalitene sirovine cheers

Šta ti je škola stvarno ha ha
Studira čovek pivo a diplomu će da zalije viskijem :ziveli :
Barmenu jel to obavezan predmet ili fakultativan?

Evo konobarice koju ćemo da prijavimo ali da radi samo prepodne,(popodne čuva unučiće)
KRČMA "BISTRO" - Radno vreme (0-24 H) - Page 7 Bakica10

a ova nek radi na divlje (kaaaaasno uveče :hello 1: )KRČMA "BISTRO" - Radno vreme (0-24 H) - Page 7 Avatar10

...i vuk sit i ovce na broju
Nazad na vrh Ići dole
Radojica-pop
Guide
Guide
Radojica-pop


Broj poruka : 1570
Godina : 49
Lokacija : Raška
Datum upisa : 30.04.2008

KRČMA "BISTRO" - Radno vreme (0-24 H) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRČMA "BISTRO" - Radno vreme (0-24 H)   KRČMA "BISTRO" - Radno vreme (0-24 H) - Page 7 EmptyČet 05 Jun 2008, 21:43

Meni nešto življa ova bakica :twisted: a de još ima stara riba i stara p**ka :ha ha: Može tura!?
Nazad na vrh Ići dole
Zox
Visitor
Zox


Broj poruka : 449
Godina : 65
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 06.05.2008

KRČMA "BISTRO" - Radno vreme (0-24 H) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRČMA "BISTRO" - Radno vreme (0-24 H)   KRČMA "BISTRO" - Radno vreme (0-24 H) - Page 7 EmptyČet 05 Jun 2008, 22:20

Radojica-pop ::
Meni nešto življa ova bakica :twisted: a de još ima stara riba i stara p**ka :ha ha: Može tura!?

Mudro zboriš, ide tura pa da hranimo konja iz ruke... stvarno ha ha
Nazad na vrh Ići dole
Murino
Admin
Admin
Murino


Broj poruka : 31734
Datum upisa : 26.04.2008

KRČMA "BISTRO" - Radno vreme (0-24 H) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRČMA "BISTRO" - Radno vreme (0-24 H)   KRČMA "BISTRO" - Radno vreme (0-24 H) - Page 7 EmptyČet 05 Jun 2008, 23:36

Definitivno, smo nabavili konobarice, ice i pice su tu, sta jos hvali..............

muzika ................. super
Nazad na vrh Ići dole
http://musicarenje.net
Zox
Visitor
Zox


Broj poruka : 449
Godina : 65
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 06.05.2008

KRČMA "BISTRO" - Radno vreme (0-24 H) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRČMA "BISTRO" - Radno vreme (0-24 H)   KRČMA "BISTRO" - Radno vreme (0-24 H) - Page 7 EmptyČet 05 Jun 2008, 23:49

Murino ::
Definitivno, nabavismo konobarice, ice i pice su tu, sta jos hvali..............

muzika ................. super

Malo košta, tek po neka riba ali je teško slušati ha ha ha ha KRČMA "BISTRO" - Radno vreme (0-24 H) - Page 7 0fhzar10

a vokal...KRČMA "BISTRO" - Radno vreme (0-24 H) - Page 7 Azural10
Nazad na vrh Ići dole
Saležupa
Guide
Guide
Saležupa


Broj poruka : 2198
Godina : 52
Lokacija : Aleksandrovac - Župa
Datum upisa : 05.05.2008

KRČMA "BISTRO" - Radno vreme (0-24 H) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRČMA "BISTRO" - Radno vreme (0-24 H)   KRČMA "BISTRO" - Radno vreme (0-24 H) - Page 7 EmptyČet 05 Jun 2008, 23:58

Šta kažeš? LEPO PEVA NEGO JE NEZGODNO SLUŠATI Bravooo
Nazad na vrh Ići dole
Djomla
Visitor
Djomla


Broj poruka : 413
Lokacija : Uzice
Datum upisa : 05.05.2008

KRČMA "BISTRO" - Radno vreme (0-24 H) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRČMA "BISTRO" - Radno vreme (0-24 H)   KRČMA "BISTRO" - Radno vreme (0-24 H) - Page 7 EmptyPet 06 Jun 2008, 04:30

100ka,
ok, nisam znao da su se promenili vlasnici pojedninim pivarama. Svako je dobro kad je hladno ili...kako kaze Rambo Amadeus:

BOLJE JEDNO VRUCE PIVO NEGO CETIRI LADNA
BOLJE STARA BABA NEGO PI**A MLADA.....

stvarno ha ha
Nazad na vrh Ići dole
Bogi
Guide
Guide
Bogi


Broj poruka : 2297
Datum upisa : 29.04.2008

KRČMA "BISTRO" - Radno vreme (0-24 H) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRČMA "BISTRO" - Radno vreme (0-24 H)   KRČMA "BISTRO" - Radno vreme (0-24 H) - Page 7 EmptySub 07 Jun 2008, 23:19

Dico popi jedan špricer pa da ti kažem da sam ti malo one slike doterao u castingu onaj beck i front.......... o.k
Nazad na vrh Ići dole
Radojica-pop
Guide
Guide
Radojica-pop


Broj poruka : 1570
Godina : 49
Lokacija : Raška
Datum upisa : 30.04.2008

KRČMA "BISTRO" - Radno vreme (0-24 H) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRČMA "BISTRO" - Radno vreme (0-24 H)   KRČMA "BISTRO" - Radno vreme (0-24 H) - Page 7 EmptySub 07 Jun 2008, 23:23

Bogi ::
Dico popi jedan špricer pa da ti kažem da sam ti malo one slike doterao u castingu onaj beck i front.......... o.k
Mojne da diraš više ni kontraste niti hjuge molim te help 1 a IMG uvek ha ha ha ha
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





KRČMA "BISTRO" - Radno vreme (0-24 H) - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRČMA "BISTRO" - Radno vreme (0-24 H)   KRČMA "BISTRO" - Radno vreme (0-24 H) - Page 7 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
KRČMA "BISTRO" - Radno vreme (0-24 H)
Nazad na vrh 
Strana 7 od 48Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 27 ... 48  Sledeći
 Similar topics
-
» 40 godina "Alana Forda" na Balkanu

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Musicarenje.net :: OFF TOPIC :: GARAŽA-
Skoči na: