Musicarenje.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Musicarenje.net

Fly Fishing
 
Portal*PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 "Škola za početnike" (i za one koji su na vreme saznali da to nije za njih)

Ići dole 
+5
Madjoni
Ervin-Eko
Sasa D
Pajo
Fly Daddy
9 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Fly Daddy
Guide
Guide
Fly Daddy


Broj poruka : 876
Godina : 53
Lokacija : Pored vode
Datum upisa : 02.06.2008

"Škola za početnike" (i za one koji su na vreme saznali da to nije za njih) Empty
PočaljiNaslov: "Škola za početnike" (i za one koji su na vreme saznali da to nije za njih)   "Škola za početnike" (i za one koji su na vreme saznali da to nije za njih) EmptyČet 31 Dec 2009, 09:52

Morao sam ovo da postavim, neznam dali na pravom mestu ali......


Nazad na vrh Ići dole
http://zagubica.blogspot.com/
Pajo
Visitor
Pajo


Broj poruka : 423
Godina : 53
Lokacija : Nikšić, Crna Gora
Datum upisa : 10.01.2009

"Škola za početnike" (i za one koji su na vreme saznali da to nije za njih) Empty
PočaljiNaslov: Re: "Škola za početnike" (i za one koji su na vreme saznali da to nije za njih)   "Škola za početnike" (i za one koji su na vreme saznali da to nije za njih) EmptyČet 31 Dec 2009, 11:38

Na koga li mi ovo liči.... Placko
Nazad na vrh Ići dole
http://www.mccann.co.me
Sasa D
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR
Sasa D


Broj poruka : 5296
Godina : 46
Lokacija : Brčko-Andrijevica
Datum upisa : 07.02.2009

"Škola za početnike" (i za one koji su na vreme saznali da to nije za njih) Empty
PočaljiNaslov: Re: "Škola za početnike" (i za one koji su na vreme saznali da to nije za njih)   "Škola za početnike" (i za one koji su na vreme saznali da to nije za njih) EmptyČet 31 Dec 2009, 12:38

Ovaj je kralj! :king: ha ha ha ha ha ha ha ha
Nazad na vrh Ići dole
Ervin-Eko
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR
Ervin-Eko


Broj poruka : 5216
Godina : 38
Lokacija : Sjenica
Datum upisa : 09.02.2009

"Škola za početnike" (i za one koji su na vreme saznali da to nije za njih) Empty
PočaljiNaslov: Re: "Škola za početnike" (i za one koji su na vreme saznali da to nije za njih)   "Škola za početnike" (i za one koji su na vreme saznali da to nije za njih) EmptyČet 31 Dec 2009, 14:28

E baš se lijepo nasmijah.... ha ha ha ha
Nazad na vrh Ići dole
Madjoni
Moderator
Moderator
Madjoni


Broj poruka : 9731
Lokacija : Nikšić
Datum upisa : 14.10.2008

"Škola za početnike" (i za one koji su na vreme saznali da to nije za njih) Empty
PočaljiNaslov: Re: "Škola za početnike" (i za one koji su na vreme saznali da to nije za njih)   "Škola za početnike" (i za one koji su na vreme saznali da to nije za njih) EmptyČet 31 Dec 2009, 15:23

U početku je smiješno....ali posle Placko
Znam,imao sam ovakve "pacijente" ha ha ha ha
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyfishingprimus.me/
Raso NK
Visitor
Raso NK


Broj poruka : 113
Godina : 45
Lokacija : Nikšić
Datum upisa : 29.06.2009

"Škola za početnike" (i za one koji su na vreme saznali da to nije za njih) Empty
PočaljiNaslov: Re: "Škola za početnike" (i za one koji su na vreme saznali da to nije za njih)   "Škola za početnike" (i za one koji su na vreme saznali da to nije za njih) EmptyČet 31 Dec 2009, 16:00

Liči na mene samo bez pištolja.
Nazad na vrh Ići dole
Sasa D
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR
Sasa D


Broj poruka : 5296
Godina : 46
Lokacija : Brčko-Andrijevica
Datum upisa : 07.02.2009

"Škola za početnike" (i za one koji su na vreme saznali da to nije za njih) Empty
PočaljiNaslov: Re: "Škola za početnike" (i za one koji su na vreme saznali da to nije za njih)   "Škola za početnike" (i za one koji su na vreme saznali da to nije za njih) EmptyČet 31 Dec 2009, 16:44

Luka nk ::
Liči na mene samo bez pištolja.

Nije valjda? ha ha ha ha
Nazad na vrh Ići dole
Acapapec
Guide
Guide
Acapapec


Broj poruka : 1246
Godina : 45
Lokacija : Grdelica
Datum upisa : 22.02.2009

"Škola za početnike" (i za one koji su na vreme saznali da to nije za njih) Empty
PočaljiNaslov: Re: "Škola za početnike" (i za one koji su na vreme saznali da to nije za njih)   "Škola za početnike" (i za one koji su na vreme saznali da to nije za njih) EmptyČet 31 Dec 2009, 16:54

Šta mu bi?

Taman mu je pošlo za rukom kreten
Nazad na vrh Ići dole
Raso NK
Visitor
Raso NK


Broj poruka : 113
Godina : 45
Lokacija : Nikšić
Datum upisa : 29.06.2009

"Škola za početnike" (i za one koji su na vreme saznali da to nije za njih) Empty
PočaljiNaslov: Re: "Škola za početnike" (i za one koji su na vreme saznali da to nije za njih)   "Škola za početnike" (i za one koji su na vreme saznali da to nije za njih) EmptyČet 31 Dec 2009, 16:57

Tek sam počeo sa FF i otišao u KOMARNICU ......katastrofa.
Nazad na vrh Ići dole
Sasa D
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR
Sasa D


Broj poruka : 5296
Godina : 46
Lokacija : Brčko-Andrijevica
Datum upisa : 07.02.2009

"Škola za početnike" (i za one koji su na vreme saznali da to nije za njih) Empty
PočaljiNaslov: Re: "Škola za početnike" (i za one koji su na vreme saznali da to nije za njih)   "Škola za početnike" (i za one koji su na vreme saznali da to nije za njih) EmptyČet 31 Dec 2009, 17:02

Luka nk ::
Tek sam poceo sa ff i otisao u KOMARNICU katastrofa.

Djećeš gorski kukavce odmah na Komarnicu? Ufffff
Nazad na vrh Ići dole
Dakmr
Fly fisherman
Fly fisherman
Dakmr


Broj poruka : 45
Lokacija : Podgorica
Datum upisa : 10.02.2009

"Škola za početnike" (i za one koji su na vreme saznali da to nije za njih) Empty
PočaljiNaslov: Re: "Škola za početnike" (i za one koji su na vreme saznali da to nije za njih)   "Škola za početnike" (i za one koji su na vreme saznali da to nije za njih) EmptyČet 31 Dec 2009, 18:45

Ovo je neko mene snimao na Mrtvici, samo sam ja nastavio da pecam sa jednom trokukom i jednom obicnom mustad udicom u glavi jos jedno tri sata
i tek sam ih vadio u Hitonoj u PG. Najveci je smijeh bio kad su me pitali, onako u opremi za ribolov, a sta je tebi momak a ja njima: pa ne znam neki
zajeban rastegljivi Japanski naiolon koji nije htio da pukne, slomio garnu i vratiolo mi se kao pracka.

Slike su mi u drugom kompu pa ih saljem da ne mislite da lazem. A moze i Madjoni da potvrdi kakva je zajebancija pala, kao ajmo da idemo a ja:
Ma kakvi ajde da pecamo vidis kako riba radi, samo malo rakije na udice, sve ce biti u redu Placko Placko Placko e kako me boljelo kad su
vadili, pa se jos pogodila najbolja drugarica od cure moga kuma u smeni, e najebao sam od zajebancije narenda 3 dana.
Nazad na vrh Ići dole
Madjoni
Moderator
Moderator
Madjoni


Broj poruka : 9731
Lokacija : Nikšić
Datum upisa : 14.10.2008

"Škola za početnike" (i za one koji su na vreme saznali da to nije za njih) Empty
PočaljiNaslov: Re: "Škola za početnike" (i za one koji su na vreme saznali da to nije za njih)   "Škola za početnike" (i za one koji su na vreme saznali da to nije za njih) EmptyČet 31 Dec 2009, 18:57

Ne brini Dačo..nije trajalo samo tri dana..traje legenda još uvijek ha ha ha ha ha ha ha ha
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyfishingprimus.me/
Dakmr
Fly fisherman
Fly fisherman
Dakmr


Broj poruka : 45
Lokacija : Podgorica
Datum upisa : 10.02.2009

"Škola za početnike" (i za one koji su na vreme saznali da to nije za njih) Empty
PočaljiNaslov: Re: "Škola za početnike" (i za one koji su na vreme saznali da to nije za njih)   "Škola za početnike" (i za one koji su na vreme saznali da to nije za njih) EmptyČet 31 Dec 2009, 19:20

Evo da ne bude da nije istina

[You must be registered and logged in to see this image.]

evo jos jedna

[You must be registered and logged in to see this image.]

ali posto nisam htio da idem sa vode na karju se ispaltiolo jer sam toga dana ipa ja uhvatio najvecu i najljesu pashu koja slijedi

[You must be registered and logged in to see this image.]

sa sve dvije udice u glavi, samo smo prekinuli nailon, onaj zajebani japanski koji se rasteze a ne moze da se prekine. NIkad vise nisam kupio taj nailon,yvao se nesto kao Tamagochi ili kako li vec, kupio ga u Banja Luci na nekom snizenju, tazbina mi zamalo glave dodje Ufffff Ufffff Embarassed

Sve najbolje u Novoj

Danilo
Nazad na vrh Ići dole
Madjoni
Moderator
Moderator
Madjoni


Broj poruka : 9731
Lokacija : Nikšić
Datum upisa : 14.10.2008

"Škola za početnike" (i za one koji su na vreme saznali da to nije za njih) Empty
PočaljiNaslov: Re: "Škola za početnike" (i za one koji su na vreme saznali da to nije za njih)   "Škola za početnike" (i za one koji su na vreme saznali da to nije za njih) EmptyČet 31 Dec 2009, 19:25

ha ha ha ha Zdravo nam bio Dačo :ziveli :
p.s. tazbina uvijek vreba,oni ne odustaju...nikad Laughing Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyfishingprimus.me/
Dakmr
Fly fisherman
Fly fisherman
Dakmr


Broj poruka : 45
Lokacija : Podgorica
Datum upisa : 10.02.2009

"Škola za početnike" (i za one koji su na vreme saznali da to nije za njih) Empty
PočaljiNaslov: Re: "Škola za početnike" (i za one koji su na vreme saznali da to nije za njih)   "Škola za početnike" (i za one koji su na vreme saznali da to nije za njih) EmptyČet 31 Dec 2009, 19:34

Ovo me slikao doktor u hitnoj da stavim u Materijal i Metode u svom doktoratu, da vide ljudi da nije bas lagano i bezopasno ni naukom da se covjek bavi:)
i ja stvarno stavio to u materijal i metode:) E kakv je smijeh i veselje bilo u hitnoj, svi se bili skupili da gledaju eksperta za pastrmku:) I ja se smijao i
jaukao do suza jer doktor nije bio bas najnjezniji i tek kad sam mu trazio da mi da malo anestezije u okolno tkivo moje debele capre na glavi nije mogao
da zavrsi posao.Eto jedna angedota iz ribolova i o zajebanom rastegljovom japanskom nailonu iz Banja Luke. Sta ce zivo celjade, i sad se smijem dok
ovo pisem, ne ponovilo se!!!!
skocko
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





"Škola za početnike" (i za one koji su na vreme saznali da to nije za njih) Empty
PočaljiNaslov: Re: "Škola za početnike" (i za one koji su na vreme saznali da to nije za njih)   "Škola za početnike" (i za one koji su na vreme saznali da to nije za njih) Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
"Škola za početnike" (i za one koji su na vreme saznali da to nije za njih)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Skrivena kamera - Pogledajte obavezno - Lik nije normalan !!!
» Andrea Bocelli & Dulce Pontes - "O Mare e Tu"

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Musicarenje.net :: FLY FISHING :: FLY CASTING-
Skoči na: