Musicarenje.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Musicarenje.net

Fly Fishing
 
Portal*PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Razne diskusije i lična mišljenja

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Prota "Pacer"
Visitor
Prota


Broj poruka : 416
Lokacija : Beograd,Srbija
Datum upisa : 04.05.2008

Razne diskusije i lična mišljenja Empty
PočaljiNaslov: Re: Razne diskusije i lična mišljenja   Razne diskusije i lična mišljenja EmptyPon 22 Mar 2010, 13:11

NikolaCG ::
Svako od nas ima svoje mišljenje i to treba da bude tako. To je normalno!

Nenormalno je kada tehniku koja se u SVIJETU zove Japanski tradicionalni način MUŠIČARENJA,mi svrstavamo u plovkaroške tehnike i sprdamo se sa svijetom. Ali....mi Balkanci smo poznati po tome! Zato smo tu đe jesmo!

A slaganje sa "višim" autoritetima i kada su u krivu.....je posebna balkanska odlika! Zove se....šupkanje!

Nisam upoznat sa izrazom verovatno autohton za kraj iz koga potičeš dragi kolega ali neki od nas prosto nemaju potrebe da izmišljaju
stvari da bi se oko njih vodila prazna priča unedogled.......topla voda je izmišljena,ALOOOOOOOO!!!!!
skocko

P.S. Dali se to sumnja u mišljenje jedinog MASTERA sa Balkana????
P.S.02 Dragi kolega NikolaCG,kad si počeo da mušičariš...ali FF!!!Iskreno!!!Jedna mušica,fly line,tippet..mušičarski štap i čekrk naravno!!!!!????Mnogo mi nedoumica i filozofije ima u tvojim postovimia...Kome je interesantna priča sa japancima...pa to je isto kao da kupuješ dušek za spavanje i neko Ti bupne priču da treba na što tvrđem jel Bože moj japanci spavaju na ravnom,na daskama...Ko je ovde japanac!!!???Ili to zbog onog prekida ratnog stanja sa Japanom od pre par godina Laughing mala šala.. :ziveli :
Nazad na vrh Ići dole
http://www.mušičarenje.forum3.biz
BlackBelt2
Visitor
BlackBelt2


Broj poruka : 376
Lokacija : Podgorica
Datum upisa : 22.10.2009

Razne diskusije i lična mišljenja Empty
PočaljiNaslov: Re: Razne diskusije i lična mišljenja   Razne diskusije i lična mišljenja EmptyPon 22 Mar 2010, 17:05

Može li na ovom forumu da prodje makar jedna tema, a da je ne upropaste razni profesori i majstori bacanja kanapa i rastezanja
bodljikave žice.

Proto koliko vidim ti si,kao šlag na torti,služiš kao dekor raznim majstorima da im uljepšaš postove i dan posle burno provedenih noći za šankom pojedinih kafana sa željezničkih stanica.Imaš li ti svoj stav?Ili se samo ponekad uključiš da bi zadao "završni udarac" i da pokažeš koliko si LOJALNIJI,stariji i "iskusniji"od dr.Hoćeš nekom da održiš lekciju,a i sam je ne znaš.Taj koji te je nazvao" protom" očigledno se zaj..ao,ili je samo cijenio tvoj fizički izgled.Pošto smo mi od
skora u f.f nama nije za zamjerit,ali ti kao dugogodišnji "mahač"da budeš bez rezultata na prvenstvu Srbije tooolllllliiiiikkkkkoooooo vremena.

Mora da te mrze sudije ili da ti približim:u mom selu postoji dobra stara izreka:"Zlo govedo dovijeka june".

A što se tiče majstora rastezanja bodljikave žice on nije glup, pa da ide na prvenstva,jer je svjestan da će loše proći,a što onda?
Ode zvanje MAESTRA u q..ac,ovako lagano može i dalje da rasteže źicu po livadi,da i sam zna dje mu je mjesto,da ga LOJALNI tipovi poput tebe dočekuju,a njemu da I dalje taximetar kuca cik-cak-cik-cak.......
Tako LOJALNI postoji uvijek neko k'o ne j..be "autoritete",kao što postoji neko k'o ih ".be.

I da ne zaboravim LOJALNI,tastaturu u ruke i napiši mu ono tvoje To "šminkeru",a on tebi To šampione"(naravno od ničega)
Nazad na vrh Ići dole
Mixmaster
MASTER
Mixmaster


Broj poruka : 10000
Godina : 54
Lokacija : Niš
Datum upisa : 05.08.2008

Razne diskusije i lična mišljenja Empty
PočaljiNaslov: Re: Razne diskusije i lična mišljenja   Razne diskusije i lična mišljenja EmptyPon 22 Mar 2010, 17:51

OK, dosta je. Molim da se držite teme i komentarišite ovu tehniku ribolova.
Nazad na vrh Ići dole
NikolaCG
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR
NikolaCG


Broj poruka : 4911
Datum upisa : 25.03.2009

Razne diskusije i lična mišljenja Empty
PočaljiNaslov: Re: Razne diskusije i lična mišljenja   Razne diskusije i lična mišljenja EmptyPon 22 Mar 2010, 18:04

To smo i radili....uspješno i konstruktivno, dok se nije pojavio onaj koji misli da je sve ovo lakrdija i forum pozdravi i čestitki, gdje se sve zasniva na "ja tebi serdare ti meni vojvodo"...a taj ipak pokušava da sve konstruktivne teme opstruira i svojim ponašanjem isprovocira one koji mu sigurno neće ostati dužni, nego će ga napušiti kao uvijek do sad!

Tako da je sada ova tema upropašćena zahvaljujući Protou.....velikom paceru!

Ja sam ovdje završio!


p.s. Tenkara je mušičarenje! bbrrrr


Poslednji izmenio NikolaCG dana Pon 22 Mar 2010, 18:07, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Prota "Pacer"
Visitor
Prota


Broj poruka : 416
Lokacija : Beograd,Srbija
Datum upisa : 04.05.2008

Razne diskusije i lična mišljenja Empty
PočaljiNaslov: Re: Razne diskusije i lična mišljenja   Razne diskusije i lična mišljenja EmptyPon 22 Mar 2010, 18:14

BlackBelt ::
Može li na ovom forumu da prodje makar jedna tema,a da je ne useru razni profesori i majstori bacanja kanapa i rastezanja bodljikave žice.Proto koliko vidim ti si,kao šlag na torti,služiš kao dekor raznim majstorima da im uljepšaš postove i dan posle burno provedenih noći za šankom pojedinih kafana sa željezničkih stanica.Imaš li ti svoj stav?Ili se samo ponekad uključiš da bi zadao "završni udarac" i da pokažeš koliko si LOJALNIJI,stariji i "iskusniji"od dr.Hoćeš nekom da održiš lekciju,a i sam je ne znaš.Taj koji te je nazvao" protom" očigledno se zajebao,ili je samo cijenio tvoj fizički izgled.Pošto smo mi od
skora u f.f nama nije za zamjerit,ali ti kao dugogodišnji "mahač"da budeš bez rezultata na prvenstvu Srbije tooolllllliiiiikkkkkoooooo vremena.Mora da te mrze sudije ili da ti približim:u mom selu postoji dobra stara izreka:Zlo govedo dovijeka june.
A što se tiče majstora rastezanja bodljikave žice on nije glup,kao ti pa da ide na prvenstva,jer je svjestan da će loše proći,a što onda?Ode zvanje MAESTRA u q.rac,ovako lagano može i dalje da rasteže źicu po livadi,da i sam zna dje mu je mjesto,da ga LOJALNI tipovi poput tebe dočekuju,a njemu da I dalje taximetar kuca cik-cak-cik-cak.......
Tako LOJALNI postoji uvijek neko k'o ne j..be "autoritete",kao što postoji neko k'o ih j.be.
I da ne zaboravim LOJALNI,tastaturu u ruke i napiši mu ono tvoje To "šminkeru",a on tebi To šampione"(naravno od ničega)

Dragi kolega Zeljlko,zovem se SLAVISA PROTIC zato sam i Prota,nadam se da nema problema zbog toga!!!???Ili mozda gresim!!!??Meni ne treba vestacka tvorevina nit sportska titula niti da me ko tapse po ramenu ili tako laicki proziva kao tvoja malenkost ali ovog puta Ti prastam jer mladenci su danac,mlad si mi jos u musicarenju...skoro si mi se ozenio sa mahacem...koliko se da primetiti iz svih tvojih postova kojih ima u mnogome vise od tvog iskustva sa musicarenjem a primetno je i osnovnim tehnikama pecanja-konstantno si Ti taj ogranak uz naravno drugog dragog kolegu NikoluCg-a....ZDRAVOG,JEDINO ISPRAVNOG I ISTINITOG MISLJENJA O TOME STA JE DOBRO A STA LOSE!!!!STA JE MUSICARENJE A STA NIJE!!!!KO JE DOBAR A KO LOS!!!!!Moze se ovako u nedogled....Eheeeeeej....pa cekaj pominjes mi neko takmicenje????Ja ucestvovao....Uh pa i da jesam verovatno bi postigao bolje rezultate od Podgoricke ekipe pa recimo u Beranama!!!!!????Pa jel momak iz vasih krajeva imao sam bolji rezultat od cele vase ekipe??????Ili mozda gresim...Mozda da ste probali ovoj japanskom metodom....ili se to mozda spremate ozbiljno za ovu tekucu 2010-tu!!!!Ajd sa srecom!!!!Mozda bi mogao i Ja da se prijavim al na cist mahac i jednu musicu,naci ce se jos sledbenika...nece mi trebati ni peraja ni podvodna puska...
Kod tebe i kod NikoleCG-a se primecuje ogromna decija bolest vezana za manjak emocija kad je u pitanju musicarenje!!!!Ovde se radi o iskrenom prilasku sporskom ribolovu-al dobro i tu ste imali vrlo ozbiljno razvucenu i smorenu temu...a ne o mesarenju!!!!!!!!
Uh,a procitati tvoje postove od kojih su bar 70% zastupljene zelje i cestitke ili po pojavi noviteta(like novi ORVIS)...postavi sem iskusno pitanje,jer IMA SE KESHA!!!!!Moze se pazariti,ima se,moze se....pa kupi,budi baja i pazari...procitaj karakteristike,sve je napisano...ajd poliglote ste svi,nacitani,izucili ste sve skole...otkud tolika pitanja i podpitanja ako vi imate vec spremne odgovore...Sta je ovo,zelja da naduvate svakog ko Vam nije istomosljenik!!!!Pa fala Bogu da je tako,gde bi nas ovo dovelo.......
Konstantno pominjete "q.rac"!!!!!!????????Ne razumem!!!!Jel to krenula kriza srednjih godina!!!!!????Polako,dodjite na Drinu,dublja voda,mislim preko pojasa poboljsava cirkulaciiju...DOBRODOSLI :ziveli : i ne zamerajte...polako bez zurbe,ucite,al manje diskutujte jer vise edukacije nece da skodi....prestanite da vucete komplekse,svi smo mi isti,ovde smo zbog istog cilja,iste su nam smernice....e sad ako vam putokaz govori drugacije....vas izbor!!!! cestitam

p.s.Imali ste organizovanu prezentaciju od strane jednog od nasih naj kvalitetnijih i najsposobnijih instruktora Veljka Andrica,nadam se da ste videli koliko ne znate da pecate/musicarite ili sta vec!!!!!Kupovinom skupe opreme necete kupiti i znanje!!!!!!Kapis... :ziveli :
Nazad na vrh Ići dole
http://www.mušičarenje.forum3.biz
Prota "Pacer"
Visitor
Prota


Broj poruka : 416
Lokacija : Beograd,Srbija
Datum upisa : 04.05.2008

Razne diskusije i lična mišljenja Empty
PočaljiNaslov: Re: Razne diskusije i lična mišljenja   Razne diskusije i lična mišljenja EmptyPon 22 Mar 2010, 18:25

NikolaCG ::
To smo i radili....uspješno i konstruktivno, dok se nije pojavio onaj koji misli da je sve ovo lakrdija i forum pozdravi i čestitki, gdje se sve zasniva na "ja tebi serdare ti meni vojvodo"...a taj ipak pokušava da sve konstruktivne teme opstruira i svojim ponašanjem isprovocira one koji mu sigurno neće ostati dužni, nego će ga napušiti kao uvijek do sad!

Tako da je sada ova tema upropašćena zahvaljujući Protou.....velikom paceru!

Ja sam ovdje završio!


p.s. Tenkara je mušičarenje! bbrrrr


Tebi jeste 100%...i u pravu si skocko
Dragi kolega potpuno si u pravu dobar post
Nazad na vrh Ići dole
http://www.mušičarenje.forum3.biz
NikolaCG
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR
NikolaCG


Broj poruka : 4911
Datum upisa : 25.03.2009

Razne diskusije i lična mišljenja Empty
PočaljiNaslov: Re: Razne diskusije i lična mišljenja   Razne diskusije i lična mišljenja EmptyPon 22 Mar 2010, 18:27

Đe mi isti da budemo....nemoj se tješiti!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Razne diskusije i lična mišljenja Empty
PočaljiNaslov: Re: Razne diskusije i lična mišljenja   Razne diskusije i lična mišljenja Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Razne diskusije i lična mišljenja
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Musicarenje.net :: OFF TOPIC :: GARAŽA-
Skoči na: