Musicarenje.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Musicarenje.net

Fly Fishing
 
Portal*PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 VAŽNO * O B A V J E Š T E NJ E !

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Murino
Admin
Admin
Murino


Broj poruka : 31734
Datum upisa : 26.04.2008

VAŽNO * O B A V J E Š T E NJ E ! Empty
PočaljiNaslov: VAŽNO * O B A V J E Š T E NJ E !   VAŽNO * O B A V J E Š T E NJ E ! EmptyČet 20 Maj 2010, 13:31

Uvaženi članovi foruma ,




Zbog evidentnog prisustva sve većeg broja posjetioca ovom forumu, a usled raznolikosti i prepoznatljivosti
(ali prije svega  mogućih zloupotreba) ...molimo sve  Vas da shodno PRAVILNIKU, napišete u profilu odakle se konektujete i postavite lični AVATAR (u slučaju da to sami članovi foruma ne znaju da učine, neka se obrate za pomoć nekom od moderatora ili administratora koji će to uraditi umjesto njih)  

Sa članovima foruma koji to odbiju da učine, biće postupljeno u skladu sa pravilnikom foruma
 ... ovo važi i za stare članove foruma i

OBAVEZNO PROČITAJTE PRAVILNIK FORUMA KOJI SE NALAZI NA OVOJ STRANICI



Hvala !!!  


forum team
www.musicarenje.net
WELCOME


Poslednji put izmenio Murino dana Pon 27 Okt 2014, 20:20, izmenio ukupno 4 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://musicarenje.net
Prle
Fly fisherman
Fly fisherman
Prle


Broj poruka : 24
Godina : 47
Lokacija : Niš, Srbija
Datum upisa : 08.05.2010

VAŽNO * O B A V J E Š T E NJ E ! Empty
PočaljiNaslov: Re: VAŽNO * O B A V J E Š T E NJ E !   VAŽNO * O B A V J E Š T E NJ E ! EmptyČet 20 Maj 2010, 21:37

Izvini, nije mi namera da zapodevam kavgu, ali moram pitati: sta se podrazumeva pod licnim avatarom?
Ako mislis na sliku anfas ili profil mene licno, tesko da cu to ispuniti. A licni avatar je i ovo sto trenutno koristim ja mislim.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.eyefetch.com/profile.aspx?user=Zoran
Murino
Admin
Admin
Murino


Broj poruka : 31734
Datum upisa : 26.04.2008

VAŽNO * O B A V J E Š T E NJ E ! Empty
PočaljiNaslov: Re: VAŽNO * O B A V J E Š T E NJ E !   VAŽNO * O B A V J E Š T E NJ E ! EmptyČet 20 Maj 2010, 22:00

Prle ::
Izvini, nije mi namera da zapodevam kavgu, ali moram pitati: sta se podrazumeva pod licnim avatarom?
Ako mislis na sliku anfas ili profil mene licno, tesko da cu to ispuniti. A licni avatar je i ovo sto trenutno koristim ja mislim.


Osobeni znak ili slika, odnosno bila šta što bi označilo neki tvoju induvidulanost...naravno da ne mora da to bude anfas ,
jednostavno bilo šta prikladno jednom specijalističkom mušičarskom forumu ...


P.S. Inače, ovaj tvoj je čista reklama, koja nije dozvoljena PRAVILNIKOM FORUMA !
Nazad na vrh Ići dole
http://musicarenje.net
Sponsored content





VAŽNO * O B A V J E Š T E NJ E ! Empty
PočaljiNaslov: Re: VAŽNO * O B A V J E Š T E NJ E !   VAŽNO * O B A V J E Š T E NJ E ! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
VAŽNO * O B A V J E Š T E NJ E !
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Musicarenje.net :: FLY TYING :: FLY TYING MATERIJALI i ALATI-
Skoči na: