Musicarenje.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Musicarenje.net

Fly Fishing
 
Portal*PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Mušičarenje Bass-a

Ići dole 
+11
Goci
Strashni
Racha
Angler
Ervin-Eko
NikolaCG
Mixmaster
Gegula
Madjoni
Murino
Musa
15 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
AutorPoruka
Ervin-Eko
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR
Ervin-Eko


Broj poruka : 5216
Godina : 38
Lokacija : Sjenica
Datum upisa : 09.02.2009

Mušičarenje Bass-a - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje Bass-a   Mušičarenje Bass-a - Page 4 EmptyPet 21 Maj 2010, 23:36

Musa ::
Bome, što bih dao da takvih ima kod nas! Kod nas ljudi sve odnesoše doma, sve što je preko 30cm, nemože kod nas preživjeti, ovi od kile su stvarno
rijetkost kod nas!
Musa, kod nas sve što je preko 20 cm ne može preživeti, bitno je da je riba, a koja to veze nema....
Nazad na vrh Ići dole
Gegula
Guide
Guide
Gegula


Broj poruka : 717
Godina : 47
Lokacija : Nicosia
Datum upisa : 04.11.2009

Mušičarenje Bass-a - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje Bass-a   Mušičarenje Bass-a - Page 4 EmptySub 22 Maj 2010, 08:49

To i jeste najveci problem sto masa ribolovaca ne postuje meru ribe, kod mene na jezeru sam gledao da trpaju basa od 20cm u kesu i nose kuci.
Jednom dok sam vracao basa od 2,5 kile kojeg sam upecao na varalicu ljudi oko mene nisu mogli da veruju sta radim,jedan od njih samo sto nije
zaplakao od muke.. do sada sam upecao mnogo basova preko kile i ni jednog jedinog nisam poneo, svi govore da je extra kvalitet ribe ali kao
strastveni obozavalac konzumiranja ribe nisam imao srca da ga ponesem kuci i testiram...niti cu..malo of ali jbg...sve u svemu samo smo krivi
sto nemamo sta da pecamo i sto svi gledamo you tube i sladimo se tamo nekim kanadama amerikama i novim zelandom.....
Nazad na vrh Ići dole
Gegula
Guide
Guide
Gegula


Broj poruka : 717
Godina : 47
Lokacija : Nicosia
Datum upisa : 04.11.2009

Mušičarenje Bass-a - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje Bass-a   Mušičarenje Bass-a - Page 4 EmptySub 22 Maj 2010, 08:52

Evo da se iskupim za off

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Madjoni
Moderator
Moderator
Madjoni


Broj poruka : 9731
Lokacija : Nikšić
Datum upisa : 14.10.2008

Mušičarenje Bass-a - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje Bass-a   Mušičarenje Bass-a - Page 4 EmptySub 22 Maj 2010, 23:01

Gegula ::
Evo da se iskupim za off

Dobro iskupljenje sampion 1
Jedan moj drug je živio na Kipru 4-5 godina...čini mi se da je pecao i kalifornijske pastrmke na nekom od ovih rezervoara scratch scratch scratch
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyfishingprimus.me/
Gegula
Guide
Guide
Gegula


Broj poruka : 717
Godina : 47
Lokacija : Nicosia
Datum upisa : 04.11.2009

Mušičarenje Bass-a - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje Bass-a   Mušičarenje Bass-a - Page 4 EmptyNed 23 Maj 2010, 08:44

Brown i rainbow troat postoje ali ih ja nisam pecao jer su ta jezera za mahanje jako nepristupacna a nema sanse da se zagazi jer su strme obale i
dubina velika,doduse nisam svako obisao jezero sa pastrmkama ali za ova sto sam bio nema sanse..... al zato tri puta nedeljno minimum idem na
proverenu destinaciju i big mouth bass ff.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Musa
Guide
Guide
Musa


Broj poruka : 760
Godina : 39
Lokacija : Karlovac, Hrvatska
Datum upisa : 19.02.2009

Mušičarenje Bass-a - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje Bass-a   Mušičarenje Bass-a - Page 4 EmptyPon 24 Maj 2010, 13:34

Kod nas lijeva kiše već 4 dana, ne mogu u ribe..... Placko
Nazad na vrh Ići dole
Angler
Visitor
Angler


Broj poruka : 222
Godina : 60
Lokacija : Kuvajt
Datum upisa : 24.05.2009

Mušičarenje Bass-a - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje Bass-a   Mušičarenje Bass-a - Page 4 EmptyPon 24 Maj 2010, 16:34

I na ovom video clipu lije kisa. Ako te mrzi da izadjes, bar da malo naparis oci, kao sto sam i ja :ziveli :

Nazad na vrh Ići dole
Gegula
Guide
Guide
Gegula


Broj poruka : 717
Godina : 47
Lokacija : Nicosia
Datum upisa : 04.11.2009

Mušičarenje Bass-a - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje Bass-a   Mušičarenje Bass-a - Page 4 EmptyPon 24 Maj 2010, 21:20

Eeeee tako se to radi u svetu kad riba ne sme da se nosi kuci,pa odes na vodu i upecas deset glavonja preko 2kg.....
Nazad na vrh Ići dole
Musa
Guide
Guide
Musa


Broj poruka : 760
Godina : 39
Lokacija : Karlovac, Hrvatska
Datum upisa : 19.02.2009

Mušičarenje Bass-a - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje Bass-a   Mušičarenje Bass-a - Page 4 EmptyPon 24 Maj 2010, 21:48

Angler ::
I na ovom video clipu lije kisa. Ako te mrzi da izadjes, bar da malo naparis oci, kao sto sam i ja :ziveli :


taj filmic sam već negdje stavi, u svakom slučaju pre dobar je!!!
Nazad na vrh Ići dole
NikolaCG
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR
NikolaCG


Broj poruka : 4911
Datum upisa : 25.03.2009

Mušičarenje Bass-a - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje Bass-a   Mušičarenje Bass-a - Page 4 EmptyPon 24 Maj 2010, 22:05

Ovaj snimak treba pogledati u HD formatu.

Ja sam oduševljen, i snimkom, ribolovcem, mamcem i načinom i mjestom na kojem lovi, ribom....sve je fantastično!
Nazad na vrh Ići dole
Racha
Fly fisherman
Fly fisherman
Racha


Broj poruka : 85
Lokacija : Rep. of Ireland
Datum upisa : 31.03.2009

Mušičarenje Bass-a - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje Bass-a   Mušičarenje Bass-a - Page 4 EmptyUto 25 Maj 2010, 23:53

Gegula ::
Brown i rainbow troat postoje ali ih ja nisam pecao jer su ta jezera za mahanje jako nepristupacna a nema sanse da se zagazi jer su strme obale i
dubina velika,doduse nisam svako obisao jezero sa pastrmkama ali za ova sto sam bio nema sanse..... al zato tri puta nedeljno minimum idem na
proverenu destinaciju i big mouth bass ff.

Možda bi float tube pomogao...

LINK
Nazad na vrh Ići dole
Gegula
Guide
Guide
Gegula


Broj poruka : 717
Godina : 47
Lokacija : Nicosia
Datum upisa : 04.11.2009

Mušičarenje Bass-a - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje Bass-a   Mušičarenje Bass-a - Page 4 EmptySre 26 Maj 2010, 13:29

Na zalost svako plovilo je zabranjeno da se koristi,mada i bolje je jer bi verovatno istrebili su svu ribu a verovatno bi se i mrezarilo, puno ima Poljaka i
Rumuna i ex ruskih republika a to je ..... isto kao i mi samo sto vise da se ponese kuci.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Racha
Fly fisherman
Fly fisherman
Racha


Broj poruka : 85
Lokacija : Rep. of Ireland
Datum upisa : 31.03.2009

Mušičarenje Bass-a - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje Bass-a   Mušičarenje Bass-a - Page 4 EmptyČet 27 Maj 2010, 21:18

Hahahaha, sve mi je to poznato ... i ovdje su isti problemi, riblja populacija je drastično opala, od prijema pojedinih država u Evropsku Uniju,
mogu samo misliti kad bi im se još i naši pridružili
help 1
Nazad na vrh Ići dole
Strashni
Visitor
Strashni


Broj poruka : 230
Godina : 40
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 14.12.2009

Mušičarenje Bass-a - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje Bass-a   Mušičarenje Bass-a - Page 4 EmptyPet 28 Maj 2010, 12:26

Juce sam setao kuce pored Sumarickog jezera u Kragujevcu i na desetak metara od obale poce nesto da pljusti i lupa...
.....lep bas juri neku sicu ali ne agresivno kao da se hrani vec kao da brani gnezdo od malih najezda...
Uuuu kako mi je zaigralo srce kad sam video velika usta i kako vilta na povrsini ali sam ipak resio da ih ne diram jos dvadesetak
dana dok se ne izmreste... sampion 1 ...bitno je da se razmnozavaju i da ima velikih....
Nazad na vrh Ići dole
Gegula
Guide
Guide
Gegula


Broj poruka : 717
Godina : 47
Lokacija : Nicosia
Datum upisa : 04.11.2009

Mušičarenje Bass-a - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje Bass-a   Mušičarenje Bass-a - Page 4 EmptyPet 28 Maj 2010, 16:36

Da bi se podigla svest ribolovaca uvek treba krenuti od sebe ,postovati mrest svake ribe i obavezno vracati ribu u vodu(naravno ima i izuzetaka mada
kod mene nosenja ribe nema pa ne znam kolika da bude),tako cemo jedino uspeti da sacuvamo riblji fond i pecamo i da lovimo iz godine u godinu.
Naravno i obavezno pricati sa drugim ribolovcima o zabranama i dozvoljenim velicinama.

Tako da druze "strasni" tebi ide plus i ako znam kako ti je jer bass ume da pravi i te kakve zazubice.....doci ce i taj dan samo strpljivo i cuvajte tog
basa u šumiracama opaka riba za musicarenje.... ja sam juce upecao preko 30kom,doduse malih samo je par bilo preko pola kile i danas opet ista
prica samo sto je pao i jedan kilas..sve usvemu u ova dva dana mi bio nezaboravan ribolov od pola 6 ujutru pa do nekih 9h dok se hrani to je haos
sta radi po plicacima,mali popercici i strimercici i cirkus moze da pocne..

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Mušičarenje Bass-a - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje Bass-a   Mušičarenje Bass-a - Page 4 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Mušičarenje Bass-a
Nazad na vrh 
Strana 4 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
 Similar topics
-
» "Mekani" wooly booger (bass )

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Musicarenje.net :: FLY FISHING :: Mušičarenje ostalih vrsta riba-
Skoči na: