Musicarenje.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Musicarenje.net

Fly Fishing
 
Portal*PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 PITAJTE EFFA INSTRUKTORA (FC) - G-dina IVANA DRAGOJLOVIĆA

Ići dole 
+8
Oholi
Zeljko G
Djole
Ivandrago
VladisaNS
Bogi
Zeka
Radojica-pop
12 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
VladisaNS
Visitor
VladisaNS


Broj poruka : 340
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 10.06.2008

PITAJTE EFFA INSTRUKTORA (FC) - G-dina IVANA DRAGOJLOVIĆA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PITAJTE EFFA INSTRUKTORA (FC) - G-dina IVANA DRAGOJLOVIĆA   PITAJTE EFFA INSTRUKTORA (FC) - G-dina IVANA DRAGOJLOVIĆA - Page 2 EmptyČet 31 Jul 2008, 23:53

Bogi ::
ma doći će instruktor, mora da je zauzet sa pecanjem..........

i VLADISANS neke stvari i ne treba otkrivati početnicima do kraja da bi i sami došli do zaključka zbog čega je to tako, u redu je npr. za fly cating, ali pecanje na samoj vodi tj. uspešnosti u ribolovu i umešnosti da u datoj situaciji u dato vreme ponuditi ribi pravu imitaciju, to već se ne može pokazati pre je da se treba prepoznati na datoj vodi.........data situacija tj. ili ti aktivnost ribe, šta i na koji način........mnogo pitanja koje većinom moraš sam i da prepoznaš i da odgonetneš.......nadam se da se slažeš.......

Bogi apsolutno se slazem, izlasci na vodu su osnova i iskustvo vise. Ali ne moze se na vodu bez osnovnog predznanja.
Hvala Bogu ja sam imao srece, "naisao" na prijatelja koji mi je pomogao u mnogome da "decije bolesti" sto lakse prebolim.
Nazad na vrh Ići dole
Bogi
Guide
Guide
Bogi


Broj poruka : 2297
Datum upisa : 29.04.2008

PITAJTE EFFA INSTRUKTORA (FC) - G-dina IVANA DRAGOJLOVIĆA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PITAJTE EFFA INSTRUKTORA (FC) - G-dina IVANA DRAGOJLOVIĆA   PITAJTE EFFA INSTRUKTORA (FC) - G-dina IVANA DRAGOJLOVIĆA - Page 2 EmptyPet 01 Avg 2008, 22:52


takva bi tema bila pdlična.......prvo dva, tri, pet pa onda dalje u metrima kao i pravilno držanje i kontrola ruke, štapa itd.
........još kad bi sve to slikovito bilo prikazano.........
Nazad na vrh Ići dole
VladisaNS
Visitor
VladisaNS


Broj poruka : 340
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 10.06.2008

PITAJTE EFFA INSTRUKTORA (FC) - G-dina IVANA DRAGOJLOVIĆA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PITAJTE EFFA INSTRUKTORA (FC) - G-dina IVANA DRAGOJLOVIĆA   PITAJTE EFFA INSTRUKTORA (FC) - G-dina IVANA DRAGOJLOVIĆA - Page 2 EmptyPet 01 Avg 2008, 23:28

Razmena iskustava putem foruma, kao i dobronamerni saveti svakako su od koristi svima nama.
"Kompetentna licnost" - instruktor, puno bi znacio kada bi se bar putem foruma javljao.
Skola FF ili neki kraci kurs za nas FF fanatike bi iamo pun pogodak. Ne znam, ili nisam obavesten, da li je neko od instruktora organizovao neke krace kurseve ili skolice FF?
Nazad na vrh Ići dole
Ivandrago
Fly fisherman
Fly fisherman
Ivandrago


Broj poruka : 58
Godina : 45
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 21.05.2008

PITAJTE EFFA INSTRUKTORA (FC) - G-dina IVANA DRAGOJLOVIĆA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PITAJTE EFFA INSTRUKTORA (FC) - G-dina IVANA DRAGOJLOVIĆA   PITAJTE EFFA INSTRUKTORA (FC) - G-dina IVANA DRAGOJLOVIĆA - Page 2 EmptyUto 12 Avg 2008, 23:49

Zdravo svima,

prijavljujem se i izvinjavam na tromesecnoj odsutnosti, naravno kriva je Drina. U startu moram da se ogradim da cu odgovarati samo na ozbiljna pitanja i ljudima kojima je zaista potrebna pomoc i savet. Dalke bez nepotrebnog rasipanja energije. Udrite!

Pozz!

Ivan Dragojlovic
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyfishingmania.com
Ivandrago
Fly fisherman
Fly fisherman
Ivandrago


Broj poruka : 58
Godina : 45
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 21.05.2008

PITAJTE EFFA INSTRUKTORA (FC) - G-dina IVANA DRAGOJLOVIĆA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PITAJTE EFFA INSTRUKTORA (FC) - G-dina IVANA DRAGOJLOVIĆA   PITAJTE EFFA INSTRUKTORA (FC) - G-dina IVANA DRAGOJLOVIĆA - Page 2 EmptySre 13 Avg 2008, 00:16

Nikola,

ovim gore nisam pokusao da se ogradim od odgovaranja na pitanja musicarima koji misle da su zeleni i da treba da uce, naprotiv, ogradjujem se od onih koji pitaju a unapred znaju odgovor ;) . Zato pitaj sta god da te interesuje.

Ivan
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyfishingmania.com
Djole
Guide
Guide
Djole


Broj poruka : 611
Lokacija : Nis
Datum upisa : 04.05.2008

PITAJTE EFFA INSTRUKTORA (FC) - G-dina IVANA DRAGOJLOVIĆA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PITAJTE EFFA INSTRUKTORA (FC) - G-dina IVANA DRAGOJLOVIĆA   PITAJTE EFFA INSTRUKTORA (FC) - G-dina IVANA DRAGOJLOVIĆA - Page 2 EmptySre 13 Avg 2008, 00:29

da te istreskam odmah kad si se ponudio. neko je bec postavio gore pitanje dali ce te ti ili aca ili zajedno da poradite vise na nekim seminarima uzduz i popreko srbijeili sl kao jedan vid prenosenja znanja na druge ili to ide po pozivu zainteresovanih grupa, sekcija ili ojedinaca. nadam se da se razumemo. i dajte taj Lim da zaokruzimo ovu godinu sa takmicenjima. poz
Nazad na vrh Ići dole
http://www.FlyCastingNation.com
Ivandrago
Fly fisherman
Fly fisherman
Ivandrago


Broj poruka : 58
Godina : 45
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 21.05.2008

PITAJTE EFFA INSTRUKTORA (FC) - G-dina IVANA DRAGOJLOVIĆA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PITAJTE EFFA INSTRUKTORA (FC) - G-dina IVANA DRAGOJLOVIĆA   PITAJTE EFFA INSTRUKTORA (FC) - G-dina IVANA DRAGOJLOVIĆA - Page 2 EmptySre 13 Avg 2008, 12:22

Djole,

od seminara i kako kazes turneje po Srbiji po meni za sada nema nista, kao sto znas ja imam svoj posao a isto tako i Aco. Ja i onako previse vremena trosim boreci se protiv vetrenjaca, mislim na rad na zastiti. Mozda kada se neke stvari budu vise cenile, nadam se da me razumes.

Sto se tice petog kola MLS kao sto znas postoji radno telo na celu sa Aleksandrom Knezevicem koji su od Rzava glavni i odgovorni sto se takmicenja tice, na njima je carstvo pa cemo da vidimo sta ce da urade. Ja sam svoj doprinos sto se takmicenja tice dao iz sve snage. Sve imaju i znaju, sada samo treba da rade.

Nikola,

najbolji stap je onaj na koji se naviknes, stvarno je tako. Sa obzirom da lovis na Tari stap je dobre duzine i dobro ukombinovan sa kanapom, dalje je na tebi.

Pozz

Ivan
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyfishingmania.com
Zeka
Guide
Guide
Zeka


Broj poruka : 578
Godina : 52
Datum upisa : 03.05.2008

PITAJTE EFFA INSTRUKTORA (FC) - G-dina IVANA DRAGOJLOVIĆA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PITAJTE EFFA INSTRUKTORA (FC) - G-dina IVANA DRAGOJLOVIĆA   PITAJTE EFFA INSTRUKTORA (FC) - G-dina IVANA DRAGOJLOVIĆA - Page 2 EmptySre 13 Avg 2008, 21:37

[You must be registered and logged in to see this image.]

Pitanje za gosn instruktora;jel ovo tip rijke za koju je primjenjiv TLT?
Nazad na vrh Ići dole
Ivandrago
Fly fisherman
Fly fisherman
Ivandrago


Broj poruka : 58
Godina : 45
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 21.05.2008

PITAJTE EFFA INSTRUKTORA (FC) - G-dina IVANA DRAGOJLOVIĆA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PITAJTE EFFA INSTRUKTORA (FC) - G-dina IVANA DRAGOJLOVIĆA   PITAJTE EFFA INSTRUKTORA (FC) - G-dina IVANA DRAGOJLOVIĆA - Page 2 EmptyČet 14 Avg 2008, 01:31

Zeko potpuno si u pravu ;) !

Pozz

Ivan
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyfishingmania.com
Zeka
Guide
Guide
Zeka


Broj poruka : 578
Godina : 52
Datum upisa : 03.05.2008

PITAJTE EFFA INSTRUKTORA (FC) - G-dina IVANA DRAGOJLOVIĆA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PITAJTE EFFA INSTRUKTORA (FC) - G-dina IVANA DRAGOJLOVIĆA   PITAJTE EFFA INSTRUKTORA (FC) - G-dina IVANA DRAGOJLOVIĆA - Page 2 EmptyČet 14 Avg 2008, 14:34

Instruktore,još jedno pitanje.

Prilikom dugačkog drifta,javlja mi se u BC spininig loop a na kraju balade dobijem curve cast koji ne želim.Zbog čega?
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Guide
Guide
Zeka


Broj poruka : 578
Godina : 52
Datum upisa : 03.05.2008

PITAJTE EFFA INSTRUKTORA (FC) - G-dina IVANA DRAGOJLOVIĆA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PITAJTE EFFA INSTRUKTORA (FC) - G-dina IVANA DRAGOJLOVIĆA   PITAJTE EFFA INSTRUKTORA (FC) - G-dina IVANA DRAGOJLOVIĆA - Page 2 EmptyPet 15 Avg 2008, 11:21

Sorry,instruktore,nije spininning,nego swinging loop.Ispravio me ALP na com,kad sam pitao instruktora tamošnjeg,a oni opalili da me zaje...
Nazad na vrh Ići dole
Ivandrago
Fly fisherman
Fly fisherman
Ivandrago


Broj poruka : 58
Godina : 45
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 21.05.2008

PITAJTE EFFA INSTRUKTORA (FC) - G-dina IVANA DRAGOJLOVIĆA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PITAJTE EFFA INSTRUKTORA (FC) - G-dina IVANA DRAGOJLOVIĆA   PITAJTE EFFA INSTRUKTORA (FC) - G-dina IVANA DRAGOJLOVIĆA - Page 2 EmptyPet 15 Avg 2008, 12:20

Zeko,

verovatno ti vrh stapa ne ide po pravoj liniji, loop ti putuje sa strane pa tko dobijes valjda taj curv na kraju. To ti je super da zapamtis za curve prezentaciju na 30m ;) .

Pozz

Ivan
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyfishingmania.com
Zeka
Guide
Guide
Zeka


Broj poruka : 578
Godina : 52
Datum upisa : 03.05.2008

PITAJTE EFFA INSTRUKTORA (FC) - G-dina IVANA DRAGOJLOVIĆA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PITAJTE EFFA INSTRUKTORA (FC) - G-dina IVANA DRAGOJLOVIĆA   PITAJTE EFFA INSTRUKTORA (FC) - G-dina IVANA DRAGOJLOVIĆA - Page 2 EmptyPet 15 Avg 2008, 12:36

A kako da riješim problem,profesore?Jel uza zid?
Nazad na vrh Ići dole
Bogi
Guide
Guide
Bogi


Broj poruka : 2297
Datum upisa : 29.04.2008

PITAJTE EFFA INSTRUKTORA (FC) - G-dina IVANA DRAGOJLOVIĆA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PITAJTE EFFA INSTRUKTORA (FC) - G-dina IVANA DRAGOJLOVIĆA   PITAJTE EFFA INSTRUKTORA (FC) - G-dina IVANA DRAGOJLOVIĆA - Page 2 EmptyPet 15 Avg 2008, 12:51

Zeka ::
A kako da riješim problem,profesore?Jel uza zid?
sad ga instruktore streljaj ha ha ha ha nisam mogao da odolim, mala šala prijatelji stvarno ha ha
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Guide
Guide
Zeka


Broj poruka : 578
Godina : 52
Datum upisa : 03.05.2008

PITAJTE EFFA INSTRUKTORA (FC) - G-dina IVANA DRAGOJLOVIĆA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PITAJTE EFFA INSTRUKTORA (FC) - G-dina IVANA DRAGOJLOVIĆA   PITAJTE EFFA INSTRUKTORA (FC) - G-dina IVANA DRAGOJLOVIĆA - Page 2 EmptyPet 15 Avg 2008, 13:37

:ha ha:
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





PITAJTE EFFA INSTRUKTORA (FC) - G-dina IVANA DRAGOJLOVIĆA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PITAJTE EFFA INSTRUKTORA (FC) - G-dina IVANA DRAGOJLOVIĆA   PITAJTE EFFA INSTRUKTORA (FC) - G-dina IVANA DRAGOJLOVIĆA - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
PITAJTE EFFA INSTRUKTORA (FC) - G-dina IVANA DRAGOJLOVIĆA
Nazad na vrh 
Strana 2 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» Spisak novih FC Instruktora u Srbiji, maj 2012.
» UHVATI I PUSTI (C/R)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Musicarenje.net :: FLY FISHING :: FLY CASTING-
Skoči na: