Musicarenje.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Musicarenje.net

Fly Fishing
 
Portal*PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Ronilac harpunom pogodio kupačicu

Ići dole 
+4
Ervin-Eko
Mixmaster
Madjoni
Murino
8 posters
AutorPoruka
Murino
Admin
Admin
Murino


Broj poruka : 31734
Datum upisa : 26.04.2008

Ronilac harpunom pogodio kupačicu Empty
PočaljiNaslov: Ronilac harpunom pogodio kupačicu   Ronilac harpunom pogodio kupačicu EmptySre 01 Sep 2010, 17:55


Nesreća u Budvi: Ronilac harpunom pogodio kupačicu

Ronilac harpunom pogodio kupačicu Ronila10

Jedan ronilac slučajno je harpunom pogodio djevojku iz Pančeva na plaži Mogren u Budvi i nanio joj teške povrede.
Nesreća se dogodila svega dvadesetak metara od obale. Ronilac je nesretnu djevojku pogodio u lijevo rame.
Djevojku su spasioci brzo izvukli na obalu te je ko ima Hitne pomoći prebačena u kotorsku bolnicu, gdje je odmah podvrgnuta
hirurškom zahvatu koji je bio vrlo kompliciran. Djevojka je nakon operacije prebačena na odjel intenzivne njege i van je
životne opasnosti.Ronilac je priveden na saslušanje, te po tom pušten na slobodu.

Crnogorski mediji javljaju da je iskusni ribolovac harpun ispalio slučajno te je odmah pokušao pomoći djevojci koju je pogodio.



Poslednji izmenio Murino dana Sre 01 Sep 2010, 19:04, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://musicarenje.net
Madjoni
Moderator
Moderator
Madjoni


Broj poruka : 9731
Lokacija : Nikšić
Datum upisa : 14.10.2008

Ronilac harpunom pogodio kupačicu Empty
PočaljiNaslov: Re: Ronilac harpunom pogodio kupačicu   Ronilac harpunom pogodio kupačicu EmptySre 01 Sep 2010, 18:45

Pa gađao je ribu zar ne? Laughing
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyfishingprimus.me/
Mixmaster
MASTER
Mixmaster


Broj poruka : 10000
Godina : 54
Lokacija : Niš
Datum upisa : 05.08.2008

Ronilac harpunom pogodio kupačicu Empty
PočaljiNaslov: Re: Ronilac harpunom pogodio kupačicu   Ronilac harpunom pogodio kupačicu EmptySre 01 Sep 2010, 18:50

Da se ja pitam, "iskusni ribolovac" bi sedeo iza rešetaka, a podvodni ribolov bio strogo zabranjen tokom sezone kupanja.
Nazad na vrh Ići dole
Madjoni
Moderator
Moderator
Madjoni


Broj poruka : 9731
Lokacija : Nikšić
Datum upisa : 14.10.2008

Ronilac harpunom pogodio kupačicu Empty
PočaljiNaslov: Re: Ronilac harpunom pogodio kupačicu   Ronilac harpunom pogodio kupačicu EmptySre 01 Sep 2010, 18:58

Mixmaster ::
Da se ja pitam, "iskusni ribolovac" bi sedeo iza rešetaka, a podvodni ribolov bio strogo zabranjen tokom sezone kupanja.
Ovaj "iskusni" mora da ima jaku vezu inače bi ležao za pokušaj ubistva
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyfishingprimus.me/
Ervin-Eko
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR
Ervin-Eko


Broj poruka : 5216
Godina : 38
Lokacija : Sjenica
Datum upisa : 09.02.2009

Ronilac harpunom pogodio kupačicu Empty
PočaljiNaslov: Re: Ronilac harpunom pogodio kupačicu   Ronilac harpunom pogodio kupačicu EmptySre 01 Sep 2010, 20:08

Madjo, otac mu je vlasnik nekog hotela u Budvi........... Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Madjoni
Moderator
Moderator
Madjoni


Broj poruka : 9731
Lokacija : Nikšić
Datum upisa : 14.10.2008

Ronilac harpunom pogodio kupačicu Empty
PočaljiNaslov: Re: Ronilac harpunom pogodio kupačicu   Ronilac harpunom pogodio kupačicu EmptyČet 02 Sep 2010, 00:08

Ervin-Eko ::
Madjo, otac mu je vlasnik nekog hotela u Budvi........... Laughing
haha...možda i same Budve Laughing
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyfishingprimus.me/
Ervin-Eko
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR
Ervin-Eko


Broj poruka : 5216
Godina : 38
Lokacija : Sjenica
Datum upisa : 09.02.2009

Ronilac harpunom pogodio kupačicu Empty
PočaljiNaslov: Re: Ronilac harpunom pogodio kupačicu   Ronilac harpunom pogodio kupačicu EmptyČet 02 Sep 2010, 00:18

Samo koliko sam ja obavesten iz nasim medija, on tad uopste nije ronio vec se nalazio u barci.........
A inace je profesionalni ronilac........
Nazad na vrh Ići dole
Madjoni
Moderator
Moderator
Madjoni


Broj poruka : 9731
Lokacija : Nikšić
Datum upisa : 14.10.2008

Ronilac harpunom pogodio kupačicu Empty
PočaljiNaslov: Re: Ronilac harpunom pogodio kupačicu   Ronilac harpunom pogodio kupačicu EmptyČet 02 Sep 2010, 00:20

Ervin-Eko ::
Samo koliko sam ja obavesten iz nasim medija, on tad uopste nije ronio vec se nalazio u barci.........
A inace je profesionalni ronioc........
Pa je iz barke pucao?To je još luđa kombinacija......
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyfishingprimus.me/
Ervin-Eko
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR
Ervin-Eko


Broj poruka : 5216
Godina : 38
Lokacija : Sjenica
Datum upisa : 09.02.2009

Ronilac harpunom pogodio kupačicu Empty
PočaljiNaslov: Re: Ronilac harpunom pogodio kupačicu   Ronilac harpunom pogodio kupačicu EmptyČet 02 Sep 2010, 00:28

Nesto cackao harpun........... Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Madjoni
Moderator
Moderator
Madjoni


Broj poruka : 9731
Lokacija : Nikšić
Datum upisa : 14.10.2008

Ronilac harpunom pogodio kupačicu Empty
PočaljiNaslov: Re: Ronilac harpunom pogodio kupačicu   Ronilac harpunom pogodio kupačicu EmptyČet 02 Sep 2010, 00:34

Ervin-Eko ::
Nesto cackao harpun........... Laughing
Jes, oće to samo da opali Laughing
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyfishingprimus.me/
Pedja
Visitor
Pedja


Broj poruka : 375
Datum upisa : 16.11.2008

Ronilac harpunom pogodio kupačicu Empty
PočaljiNaslov: Re: Ronilac harpunom pogodio kupačicu   Ronilac harpunom pogodio kupačicu EmptyČet 02 Sep 2010, 00:51

Pucao je ocigledno iz ZGLOBA SAKE..... ha ha ha ha
Nazad na vrh Ići dole
http://www.musicarenje.org
Durlanac
Visitor
Durlanac


Broj poruka : 326
Godina : 43
Lokacija : DURLAN NIŠ SRBIJA
Datum upisa : 19.11.2009

Ronilac harpunom pogodio kupačicu Empty
PočaljiNaslov: Re: Ronilac harpunom pogodio kupačicu   Ronilac harpunom pogodio kupačicu EmptySre 01 Dec 2010, 18:11

Harpun verovali ili ne ima jachu snagu izbacaja nego zrno cz 7,65 (ispod vode)

posto i sam imam harpun(i gasni i feder) i isao na toliko zarona sto na dah sto na boce u plicaku amaterski zato bez pljuvanja tog
sporta jer sam preko njega video drugi svet ispod vode koji nemamo prilike da vidimo nigde sem u akvarijumu

Ovaj i treba da ide na robiju jer je nedozvoljeno baratao harpunom na suvom


Nazad na vrh Ići dole
Oholi2
Visitor
Oholi2


Broj poruka : 151
Datum upisa : 06.10.2010

Ronilac harpunom pogodio kupačicu Empty
PočaljiNaslov: Re: Ronilac harpunom pogodio kupačicu   Ronilac harpunom pogodio kupačicu EmptySre 01 Dec 2010, 21:07

imao sam tu nesrecu da pogodim devojku kao klinac u potiljak,ali ostima,prosla je srecom bez posledica, sam sam se prijavio i nisam imao problema sa pandurima,a nisam ni vezu imao...inace puske,mada retko, znaju da opale same, mada kada se roni plaza se izbegava, ja sam to naucio na tezi nacin, sada kada krecem da ronim prodjem plazom,puska okrenuta ka dnu,da niko nemoze biti ni okrznut.
inace ronjenje je jedina stvar koju vise volim od musicarenja, ko nije probao ne zna sta propusta, jeste da nema c&r ali to mi ionako nije prioritet. ponekad je dovoljno samo nanisaniti ribu, bez pucanja......
Nazad na vrh Ići dole
BlackBelt
Visitor
BlackBelt


Broj poruka : 166
Datum upisa : 31.08.2010

Ronilac harpunom pogodio kupačicu Empty
PočaljiNaslov: Re: Ronilac harpunom pogodio kupačicu   Ronilac harpunom pogodio kupačicu EmptySre 01 Dec 2010, 22:34

Svijet posmatran ispod vode je potpuno drugačiji,a i vrijeme,koje provedete ispod vode vam prodje nevjerovatnom brzinom, su prvi simptomi zavisnosti- ronjenja!
Izuzetno opasan sport,u ljestvici extremnih sportova po opasnosti zauzima 2mjesto,odmah iza alpinizma!
Ronjenje je disciplina koju ucite dok god se bavite njime!Da bi se neko bavio ronjenjem,prije svega mora biti zdrav,mentalno stabilan,i fizički dobro pripremljen...ako vam nedostaje jedan od ova tri navedena uslova,onda se" vi "apsulutno ne bavite ronjenjem već gnjuranjem,sa neopisivom željom da nekad pošteno napravite svoj prvi zaron!

Momak o kom je riječ je napravio niz krivicnih prekršaja prije nego je imao"kontakt"sa nesrecnom djevojkom:
a)strogo je zabranjeno samostalno roniti bez prisustva licenciranog instruktora!
b)strogo je zabranjeno korišćenje podvodnog oružja uopste,a na javnim mjestima- plažama se sankcionise na poseban
način!
c)strogo je zabranjeno nošenje boca kapaciteta preko 30 min(nova pravila svjetske ronilacke asocijacije)sve u cilju zaštite ronioca.
Da skratim,ako se neko od vas ikad bavio profesionalno ronjenjem zna dobro sto je npr. tkz.martinijev defekt ili pijanstvo velikih dubina,azotna pluća...i da ne nabrajam dalje.
Osoba koja se ovdje provlaci se nikad nije bavila profesionalnim ronjenjem,a i u ronilackom savezu prvi put čuju za "novog člana"
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ronilac harpunom pogodio kupačicu Empty
PočaljiNaslov: Re: Ronilac harpunom pogodio kupačicu   Ronilac harpunom pogodio kupačicu Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Ronilac harpunom pogodio kupačicu
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Ronilac.......... i to kakav

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Musicarenje.net :: OFF TOPIC :: GARAŽA-
Skoči na: