Musicarenje.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Musicarenje.net

Fly Fishing
 
Portal*PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Moj kućni ljubimac !

Ići dole 
+14
Zvezdan
Zeljko80
Mafke
NMilanovic
Murino
Ersin
Drug Stari
Djomla-BL
SnikS
Acter fly
Mixmaster
LeDukri
Djomla
Durlanac
18 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Mafke
Guide
Guide
Mafke


Broj poruka : 2767
Godina : 51
Lokacija : JAGODINA
Datum upisa : 23.01.2011

Moj kućni ljubimac ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj kućni ljubimac !   Moj kućni ljubimac ! - Page 2 EmptyNed 19 Feb 2012, 19:34



U Jagodni svaki pas lutalica mi je ljubimac i cesto setajuci cerkicu nosimo i kesicu sa hranom
i svakog hranimo i mazimo( fama o lutalicama koljacima)>Ovom narodu su svi krivi!!!

Moj kućni ljubimac ! - Page 2 Img4005w

Moj kućni ljubimac ! - Page 2 Img4014r

A na selu druga prica ,ceka nas puuuuno ljubimaca.
Vise mi nisu bitni strogo rasni psi ,a macke sam oduvek voleo,i na dve i na cetiri noge.. Laughing
Grupni portret:

Moj kućni ljubimac ! - Page 2 Img4629m

Zima,e pa sta je..

Moj kućni ljubimac ! - Page 2 Img4939wk










Poslednji izmenio Mafke dana Pon 20 Feb 2012, 09:51, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
NMilanovic
Guide
Guide
NMilanovic


Broj poruka : 2245
Godina : 45
Lokacija : Sve redje uz vodu..
Datum upisa : 13.04.2011

Moj kućni ljubimac ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj kućni ljubimac !   Moj kućni ljubimac ! - Page 2 EmptyPon 20 Feb 2012, 01:24

Bravo Mafke lepo ucis cerkicu + ova zadja slika je bas prava :)

Moj ujak je na selu cuvao lepog velikog lovackog trobojca koji svake zime pohvata sve macke iz sireg komsiluka i napuni
kucicu sa njima, valjda da ga greju i to je cifra .. bar po 5-6 ih natovari unutra :) ... ma pazi nije to cudno ... nego ni
jedna ne bezi iz kucice a imaju vremena dok ovaj sabira jednu po jednu ... e to nikom nije jasno. Da li nesmeju ili sta
im majstor radi ostala je misterija (noc, zima pre jedno 3-4 god, frajer resio da ne bezi/ili nije uspeo od vuka i nasli
mu samo sapice sutra pa je kazanovina tajna otisla sa vukom al legenda je ostala)

Ps. Ako nekom treba, trenutno je aktuelno .. Ima moja prijateljica u Nis-u bas lepe stence zlatnog retrivera.
Mislim da su joj ostale jos 3 zenkice ali bas lepe, idelno za porodice sa mladjom decom.

Odlican rodovnik sa obe strane, cuvani u stanu od rodjenja, prave maze. Oko 3 meseca su stari stenci, taman dok ne
prodju sve krizne faze u razvoju sto je ok jer se dobija vec formirana mala kuca i lakse je za ljude koji prvi put uzimaju pse.
Za takve stence daje ih malte ne za dzabe oko 170 e (al to se da dogovoriti sa njom tipa rate isl.) .. kad se saberu
vakcine, papiri, kvalitetna ishrana do sad i ostala cuda to je to. Pa ako nekog zamima nek mi se javi na PM ja cu
dalje da ga uputim.
Nazad na vrh Ići dole
Mafke
Guide
Guide
Mafke


Broj poruka : 2767
Godina : 51
Lokacija : JAGODINA
Datum upisa : 23.01.2011

Moj kućni ljubimac ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj kućni ljubimac !   Moj kućni ljubimac ! - Page 2 EmptyPon 20 Feb 2012, 07:51



E ha ha ha ha kolega,kakav pas, ludilo.

Desavaju se slicne misterije kod zivotinja,npr. kerusa kojoj su na selu bacili stence,dovukla je mace koje se omacilo pre
2 dana i lezala pored njega. Bila je mesanac,ali prepametan pas. Gde ''Kazanova''nalete na vuka Ufffff ,pa sve ih je
manje,u Hrvatskoj postoje 14 vukova,zabranjeno je ubijanje pod izgovorom stete nad stokom,jer drzava placa trostruku
stetu koju vuk pocini.

Ja toliko volim zivotinje, da i ne idem do ZOO vrta cak ni sa detetom,nego saljem zenu. BEDAKKKKKK mi da gledam one
ve,pume itd. sve prirodne neprijatelje nabijene na par metara jedan od drugog. Glupa masa se tiska oko kaveza i nabija
tenziju sirotim zivotinjama koje izgledaju izbezumljeno,jedino me razdusevio Mrki Medved kad je jednom ''hrabrom''
gastarbajteru oteo foto aparat i ''skrckao kao oblandu'',frajer se malo zaneo u slikanju,a posle kolena mu klecala
( cimnuo mu kais zavrat ),

'' ODI KOD MEDUUUUU" ha ha ha ha
Nazad na vrh Ići dole
Zvezdan
Guide
Guide
Zvezdan


Broj poruka : 561
Godina : 45
Lokacija : Kladovo
Datum upisa : 22.06.2009

Moj kućni ljubimac ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj kućni ljubimac !   Moj kućni ljubimac ! - Page 2 EmptyPon 20 Feb 2012, 08:04

Balkanac Lisko.

Moj kućni ljubimac ! - Page 2 27876255

Nazad na vrh Ići dole
Madjoni
Moderator
Moderator
Madjoni


Broj poruka : 9731
Lokacija : Nikšić
Datum upisa : 14.10.2008

Moj kućni ljubimac ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj kućni ljubimac !   Moj kućni ljubimac ! - Page 2 EmptyPon 20 Feb 2012, 12:10

Zvezdan ::
Balkanac Lisko.



Konačno, pravi pas sampion 1
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyfishingprimus.me/
Mafke
Guide
Guide
Mafke


Broj poruka : 2767
Godina : 51
Lokacija : JAGODINA
Datum upisa : 23.01.2011

Moj kućni ljubimac ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj kućni ljubimac !   Moj kućni ljubimac ! - Page 2 EmptyPon 20 Feb 2012, 12:17


Treba ocuvati ovu zlata vrednu pasminu.
Grci su nekad placali po 1000 DM,po psu bez papira,pa je nastla kradja po dvoristima nesretnih vlasika Placko

Kapacitet pluca je zavidan,retko koja rasa moze toliko dugo da goni gromoglasno laje,a pritom isrera divljac ''pred noge''


Mrzim lov,ali pas je sampion 1 bbrrrr
Nazad na vrh Ići dole
Zvezdan
Guide
Guide
Zvezdan


Broj poruka : 561
Godina : 45
Lokacija : Kladovo
Datum upisa : 22.06.2009

Moj kućni ljubimac ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj kućni ljubimac !   Moj kućni ljubimac ! - Page 2 EmptyPon 20 Feb 2012, 13:39

Ovaj pas je zaostavština mog pokojnog tasta koji je bio pasionirani lovac.Ja lov ne volim,niti idem,ali za ovog psa bih kuću dao.
Toliku privrženost nikada nisam video ni kod jednog psa.Zavoleo sam ga strašno i ne bih ga dao ni za šta na svetu.
Nudili su mi lokalni lovci dobre pare za njega,nisam ih ni pogledao.Ovo pseto volim jer je zahvalan,malo tvrdoglav,ali izuzetan.
Nazad na vrh Ići dole
ShoneFly
Champion Fly Tying Competition 'Musicarenje.net 2015'
Champion Fly Tying Competition 'Musicarenje.net 2015'
ShoneFly


Broj poruka : 2568
Lokacija : bare,rukavci,kanali
Datum upisa : 25.06.2009

Moj kućni ljubimac ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj kućni ljubimac !   Moj kućni ljubimac ! - Page 2 EmptyPon 20 Feb 2012, 13:45

Dobar balkanac ,pusti ga malo da nahvata koje zeče ,fazanče i slično ..materijali bato Moj kućni ljubimac ! - Page 2 452153
Nazad na vrh Ići dole
Zvezdan
Guide
Guide
Zvezdan


Broj poruka : 561
Godina : 45
Lokacija : Kladovo
Datum upisa : 22.06.2009

Moj kućni ljubimac ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj kućni ljubimac !   Moj kućni ljubimac ! - Page 2 EmptyPon 20 Feb 2012, 14:10

Ne miriše taj tu sitnu boraniju,svinjar je. Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Markovic
Visitor
Markovic


Broj poruka : 161
Godina : 45
Lokacija : Pozarevac
Datum upisa : 16.06.2008

Moj kućni ljubimac ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj kućni ljubimac !   Moj kućni ljubimac ! - Page 2 EmptyPet 24 Feb 2012, 02:00

SnikS ::
Evo i mog kucnog ljubimca :)

Moj kućni ljubimac ! - Page 2 65016610
Добро негован и тримован љубимац cestitam

Дај списак биља ако те не мрзи.
Nazad na vrh Ići dole
Sale guitar
Visitor
Sale guitar


Broj poruka : 373
Lokacija : Beograd-NBG
Datum upisa : 20.03.2010

Moj kućni ljubimac ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj kućni ljubimac !   Moj kućni ljubimac ! - Page 2 EmptyPet 24 Feb 2012, 17:43

Prelep akvarijum samo jos da su Barbusi u njemu sampion 1
Ja sam deset godina imao akvarijum,a jedno 4-5 godina sam drzao barbuse,imao sam prelepe primerke,pogotovo muzijaka.
Dva puta mi je pucao akvarijum i onda sam digao ruke.
Sada trenutno nemam uslova inace bih ga opet oformio confused
Nazad na vrh Ići dole
SnikS
Visitor
SnikS


Broj poruka : 499
Lokacija : Aleksinac
Datum upisa : 10.04.2011

Moj kućni ljubimac ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj kućni ljubimac !   Moj kućni ljubimac ! - Page 2 EmptyPet 24 Feb 2012, 20:36

Hvala Sale.Barbusi i biljke :) nikako, ne bi pola prezivele.Posto aq saljem svake godine na IAPLC -svetsko takmicenje mora i ribe da se selektiraju u njemu.Prosle godine su mi skinuli 70 poena zato sto sam imao u aq Platike kreten
Nazad na vrh Ići dole
SnikS
Visitor
SnikS


Broj poruka : 499
Lokacija : Aleksinac
Datum upisa : 10.04.2011

Moj kućni ljubimac ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj kućni ljubimac !   Moj kućni ljubimac ! - Page 2 EmptyPet 24 Feb 2012, 20:45

Markovicu evo spiska :
Alternanthera reineckii rosaefolia
Anubiasi razni,barteri,var barteri nana itd
Blyxa japonica
Bolbitis heudelotii
Eleocharis acicularis
Eleocharis parvula
Eusteralis stellata
Hemianthus callitrichoides
Hemianthus micranthemoides
Marsilea hirsuta
Microsorum pteropus
Microsorum pteropus "Windelov"
Monosolenium tenerum
Riccia fluitans
Rotala nanjenshan
Rotala sp. "Colorata"
Rotala walichii
Vesicularia dubyana.

Mozda sam neku promasio ali uglavnom to je to.
Aq je proglasen za aq meseca februara na sajtu www.mojbiljniakvarijum.org trenutno je na naslovnoj strani :)
Nazad na vrh Ići dole
Sale guitar
Visitor
Sale guitar


Broj poruka : 373
Lokacija : Beograd-NBG
Datum upisa : 20.03.2010

Moj kućni ljubimac ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj kućni ljubimac !   Moj kućni ljubimac ! - Page 2 EmptySub 25 Feb 2012, 04:08

Ma znam,salim se ja...Biljke su fantasticne,a i jato neonki je super i one su jako lepe pogotovo kad je vece jato..Tetre itd..
Ja sam barbusima ambijent pravio uglavnom od kamenja,ploca...a od biljaka anubia nana i barterija,limun,valisnerija i jos po neke zaboravio sam nazive...kopak............
PS jel su ovo neonke,ne mogu da vidim dobro.....?
Nazad na vrh Ići dole
NMilanovic
Guide
Guide
NMilanovic


Broj poruka : 2245
Godina : 45
Lokacija : Sve redje uz vodu..
Datum upisa : 13.04.2011

Moj kućni ljubimac ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj kućni ljubimac !   Moj kućni ljubimac ! - Page 2 EmptySub 25 Feb 2012, 14:43

SnikS jednostavno nemam pravi komentar za slike i onaj detaljan opis iz foruma sa linka (na leto planiram nesto slicno pa te obavezno konsultujem)
.. Svaka cast .. Umetnost !!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Moj kućni ljubimac ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj kućni ljubimac !   Moj kućni ljubimac ! - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Moj kućni ljubimac !
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Moj (dabing) ljubimac
» Moja pera- ljubimac

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Musicarenje.net :: OFF TOPIC :: GARAŽA-
Skoči na: