Musicarenje.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Musicarenje.net

Fly Fishing
 
Portal*PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

  Golubarstvo i Mušičarenje ista ljubav od davnina

Ići dole 
+2
Oholi2
Ranko
6 posters
AutorPoruka
Ranko
Guide
Guide
Ranko


Broj poruka : 1045
Godina : 67
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 17.06.2008

 Golubarstvo i Mušičarenje ista ljubav od davnina  Empty
PočaljiNaslov: Golubarstvo i Mušičarenje ista ljubav od davnina     Golubarstvo i Mušičarenje ista ljubav od davnina  EmptyPet 17 Jun 2011, 08:55

Pitao bih kolege da li se neko od vas bavi golubarstvom sobzirom da ja držim Srpske Visokoletače ! :ziveli :
Nazad na vrh Ići dole
Oholi2
Visitor
Oholi2


Broj poruka : 151
Datum upisa : 06.10.2010

 Golubarstvo i Mušičarenje ista ljubav od davnina  Empty
PočaljiNaslov: Re: Golubarstvo i Mušičarenje ista ljubav od davnina     Golubarstvo i Mušičarenje ista ljubav od davnina  EmptyPet 17 Jun 2011, 09:02

Eee cika Ranko, ja sam prestao ima jedno 15god :))))

Drzao sam ih od 1. do 8. osnovne, istu rasu.....video sam da cu da zastranim ko strikan koji gleda u nebo, a zene ga ne zanimaju pa sam
samo jednog dana( teska srca) kompletno jato prosledio istom stricu koji dan danas gleda u nebo....


Ali je lep hobi !
Nazad na vrh Ići dole
Ranko
Guide
Guide
Ranko


Broj poruka : 1045
Godina : 67
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 17.06.2008

 Golubarstvo i Mušičarenje ista ljubav od davnina  Empty
PočaljiNaslov: Re: Golubarstvo i Mušičarenje ista ljubav od davnina     Golubarstvo i Mušičarenje ista ljubav od davnina  EmptyPet 17 Jun 2011, 09:24

Oholi ::
eeee cika ranko, ja sam prestao ima jedno 15god :)))) drzao sam ih od 1. do 8. osnovne, istu rasu.....video sam da cu da zastranim ko strikan koji gleda u nebo a zene ga ne zanimaju pa sam samo jednog dana( teska srca) kompletno jato prosledio istom stricu koji dan danas gleda u nebo....


ali je lep hobi
Bravooo sampion 1 pozdrav ! kod mene je Suprotno još više me žene zanimaju i ovako matorog sorry :ziveli :
Nazad na vrh Ići dole
Micko
Visitor
Micko


Broj poruka : 260
Godina : 46
Lokacija : Štrpce-Kosovo i Metohija
Datum upisa : 13.09.2008

 Golubarstvo i Mušičarenje ista ljubav od davnina  Empty
PočaljiNaslov: Re: Golubarstvo i Mušičarenje ista ljubav od davnina     Golubarstvo i Mušičarenje ista ljubav od davnina  EmptyPet 17 Jun 2011, 09:31

I ja sam "stari" golubar.Golubarstvom sam poceo da se bavim pre vise od 25 godina i uzgajao sam srpske visokoletace i engleske tiplere.Nazalost zbog obaveza i nedostatka prostora morao sam teska srca da prekinem sa ovim prelepim hobijem.Sada kada imam i prostora i vremena ponovo ozbiljno razmisljam da oformim jedno jato.
G.Ranko javljam vam se za jedan par visokoletaca kada ponovo startujem sa drzanjem golubova.
Nazad na vrh Ići dole
Ranko
Guide
Guide
Ranko


Broj poruka : 1045
Godina : 67
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 17.06.2008

 Golubarstvo i Mušičarenje ista ljubav od davnina  Empty
PočaljiNaslov: Re: Golubarstvo i Mušičarenje ista ljubav od davnina     Golubarstvo i Mušičarenje ista ljubav od davnina  EmptyPet 17 Jun 2011, 10:11

Micko ::
I ja sam "stari" golubar.Golubarstvom sam poceo da se bavim pre vise od 25 godina i uzgajao sam srpske visokoletace i engleske tiplere.Nazalost zbog obaveza i nedostatka prostora morao sam teska srca da prekinem sa ovim prelepim hobijem.Sada kada imam i prostora i vremena ponovo ozbiljno razmisljam da oformim jedno jato.
G.Ranko javljam vam se za jedan par visokoletaca kada ponovo startujem sa drzanjem golubova.
Najbolji golubari u Srbiji su Žarkovčani gde ja živim kada rešiš da držiš golubove biće slobodno nikakav problem dobićeš odlične letače :ziveli :
Nazad na vrh Ići dole
Micko
Visitor
Micko


Broj poruka : 260
Godina : 46
Lokacija : Štrpce-Kosovo i Metohija
Datum upisa : 13.09.2008

 Golubarstvo i Mušičarenje ista ljubav od davnina  Empty
PočaljiNaslov: Re: Golubarstvo i Mušičarenje ista ljubav od davnina     Golubarstvo i Mušičarenje ista ljubav od davnina  EmptyPet 17 Jun 2011, 10:17

Hvala g.Ranko,bicemo u kontaktu
Nazad na vrh Ići dole
Murino
Admin
Admin
Murino


Broj poruka : 31734
Datum upisa : 26.04.2008

 Golubarstvo i Mušičarenje ista ljubav od davnina  Empty
PočaljiNaslov: Re: Golubarstvo i Mušičarenje ista ljubav od davnina     Golubarstvo i Mušičarenje ista ljubav od davnina  EmptyPet 17 Jun 2011, 15:47

E moj Ranko .... ne može se istovremeno gledat u nebo, vodu i žene
kreten ha ha ha ha
Nazad na vrh Ići dole
http://musicarenje.net
Mixmaster
MASTER
Mixmaster


Broj poruka : 10000
Godina : 54
Lokacija : Niš
Datum upisa : 05.08.2008

 Golubarstvo i Mušičarenje ista ljubav od davnina  Empty
PočaljiNaslov: Re: Golubarstvo i Mušičarenje ista ljubav od davnina     Golubarstvo i Mušičarenje ista ljubav od davnina  EmptyPet 17 Jun 2011, 21:19

Napišite nam nešto o golubarstvu. Šta je tako privlačno u držanju tih ptica?
Nazad na vrh Ići dole
Sasats
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR
Sasats


Broj poruka : 4279
Godina : 50
Lokacija : Trstenik
Datum upisa : 04.01.2009

 Golubarstvo i Mušičarenje ista ljubav od davnina  Empty
PočaljiNaslov: Re: Golubarstvo i Mušičarenje ista ljubav od davnina     Golubarstvo i Mušičarenje ista ljubav od davnina  EmptyPet 17 Jun 2011, 21:40

Perje za muve ? scratch mozda ?

Šalim se ...golubari su poznati kao fanatici ...mozda i gori od ribolovaca o.k
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





 Golubarstvo i Mušičarenje ista ljubav od davnina  Empty
PočaljiNaslov: Re: Golubarstvo i Mušičarenje ista ljubav od davnina     Golubarstvo i Mušičarenje ista ljubav od davnina  Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Golubarstvo i Mušičarenje ista ljubav od davnina
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Ljubav ne poznaje granice !
» Ljubav ne poznaje granice II !

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Musicarenje.net :: OFF TOPIC :: GARAŽA-
Skoči na: