Musicarenje.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Musicarenje.net

Fly Fishing
 
Portal*PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Video snimci mušičarenja klena

Ići dole 
+4
Omar
NMilanovic
Vrbanić Danijel
Mixmaster
8 posters
AutorPoruka
Mixmaster
MASTER
Mixmaster


Broj poruka : 10000
Godina : 54
Lokacija : Niš
Datum upisa : 05.08.2008

Video snimci mušičarenja klena Empty
PočaljiNaslov: Video snimci mušičarenja klena   Video snimci mušičarenja klena EmptyNed 16 Okt 2011, 17:14

Kad već imamo u rukama kamere, treba to iskoristiti. Nažalost, sam ribolovac teško može da snima
zabacivanje i napad ribe, ali može da zabeleži zamaranje i prihvatanje ribe, kao i mesto gde je ulovio ribu.

Evo snimka vađenja klena od oko 1.5 kg, sa samog izvora reke Lim:

Nazad na vrh Ići dole
Vrbanić Danijel
Visitor
Vrbanić Danijel


Broj poruka : 162
Godina : 52
Lokacija : Varaždin
Datum upisa : 21.12.2013

Video snimci mušičarenja klena Empty
PočaljiNaslov: Re: Video snimci mušičarenja klena   Video snimci mušičarenja klena EmptySub 28 Mar 2015, 21:28

Nazad na vrh Ići dole
NMilanovic
Guide
Guide
NMilanovic


Broj poruka : 2245
Godina : 45
Lokacija : Sve redje uz vodu..
Datum upisa : 13.04.2011

Video snimci mušičarenja klena Empty
PočaljiNaslov: Re: Video snimci mušičarenja klena   Video snimci mušičarenja klena EmptyPon 30 Mar 2015, 17:29

Pesma bas ide uz video, lepota/uzivancija!!
Nazad na vrh Ići dole
Mixmaster
MASTER
Mixmaster


Broj poruka : 10000
Godina : 54
Lokacija : Niš
Datum upisa : 05.08.2008

Video snimci mušičarenja klena Empty
PočaljiNaslov: Re: Video snimci mušičarenja klena   Video snimci mušičarenja klena EmptyPon 30 Mar 2015, 18:15

Mnooogooo dooobra mesta!


Jednom sam bio pozvan da mušičarim u Hrvatskoj. Ponuđena mi je Kupa, Gacka i slična mesta. Znate li šta sam ja tražio? Rekoh im da zaborave to i pitao sam gde su najbolja klendžijska i bucovdžijska mesta. Laughing

Nikad ne odoh u Hrvatsku u riblov, možda baš zbog svojih "čudnih" želja. Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Omar
Guide
Guide
Omar


Broj poruka : 2296
Godina : 49
Lokacija : Plav
Datum upisa : 11.03.2009

Video snimci mušičarenja klena Empty
PočaljiNaslov: Re: Video snimci mušičarenja klena   Video snimci mušičarenja klena EmptyPon 30 Mar 2015, 21:32

Mix , evo ja cu se pohvaliti da sam pecao na takvim vodama Hrvatske .
Davnih , krejem 80tih , bio kod strica u Osijeku. Pecao na Dunavu , Dravi i starok koritu Drave ( mislim da se tako nesto zvalo )
Boravio mjesec dana u Osijeku i selu Aljmaš na ušću Drave u Dunav.
Probudis se siđeš na kraju dvorišta i zabaciš u Dunav , doručak , pa opet na Dunav , ručak pa opet .....
Pa na Dravi .....
pecao svega i svašta, naravno nisam musičario , da neko ne pomisli to.
Nazad na vrh Ići dole
Mixmaster
MASTER
Mixmaster


Broj poruka : 10000
Godina : 54
Lokacija : Niš
Datum upisa : 05.08.2008

Video snimci mušičarenja klena Empty
PočaljiNaslov: Re: Video snimci mušičarenja klena   Video snimci mušičarenja klena EmptyUto 27 Okt 2015, 09:19

Nazad na vrh Ići dole
Thebane
Fly fisherman
Fly fisherman
Thebane


Broj poruka : 82
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 10.10.2011

Video snimci mušičarenja klena Empty
PočaljiNaslov: Re: Video snimci mušičarenja klena   Video snimci mušičarenja klena EmptyČet 29 Okt 2015, 07:44

Pocetak...
Nazad na vrh Ići dole
Acter fly
Visitor
Acter fly


Broj poruka : 186
Godina : 52
Lokacija : Niš
Datum upisa : 08.12.2010

Video snimci mušičarenja klena Empty
PočaljiNaslov: Re: Video snimci mušičarenja klena   Video snimci mušičarenja klena EmptyPet 25 Mar 2016, 23:16

Mixmaster ::
Gledam nesto ovaj video pa se pitam-"Sta ce Amerikanci na Crnici?" Ful identicna reka sa vodom na kojoj leti musicarim dva puta dnevno!Jedino sto ovi njihovi klenovi i moji nisu isti drugari..Kad bi ja na ovim mirnim delovima reke setao ko oni,na korzou,dizao ko oni ove talase...nikad riblje oko video ne bih!A majstori...ko lipljena na Plavu da vataju!!!Promenada po ovolickoj recici.Mene seljaci kad vide sta radim,kako puzim,sunjam se,balansiram,glumim drvo,lebdim...odma Hitnu zovu,misle,pukla zica na F odeljenju ludare!
Nazad na vrh Ići dole
Ducka
Visitor
Ducka


Broj poruka : 321
Lokacija : Niš,Srbija
Datum upisa : 21.02.2012

Video snimci mušičarenja klena Empty
PočaljiNaslov: Re: Video snimci mušičarenja klena   Video snimci mušičarenja klena EmptySub 26 Mar 2016, 10:47

Acter mora jednom da me vodiš. Samo te u toj glumačkoj bravuri nisam gledao ha ha ha ha
Nazad na vrh Ići dole
NMilanovic
Guide
Guide
NMilanovic


Broj poruka : 2245
Godina : 45
Lokacija : Sve redje uz vodu..
Datum upisa : 13.04.2011

Video snimci mušičarenja klena Empty
PočaljiNaslov: Re: Video snimci mušičarenja klena   Video snimci mušičarenja klena EmptySub 26 Mar 2016, 13:36

Acter fly ::

Mene seljaci kad vide sta radim,kako puzim,sunjam se,balansiram,glumim drvo,lebdim...

"puzim,sunjam se,balansiram,glumim drvo,lebdim..." Laughing Laughing cheers to je ta skola!!
Pre svakog kleno-lova obavezno min 7 dana duboke meditacije, da se nakupi dovoljno "či energije" prvenstveno zbog levitacije, pa tek onda u ribolov!
Nazad na vrh Ići dole
Thebane
Fly fisherman
Fly fisherman
Thebane


Broj poruka : 82
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 10.10.2011

Video snimci mušičarenja klena Empty
PočaljiNaslov: Re: Video snimci mušičarenja klena   Video snimci mušičarenja klena EmptySre 21 Jun 2017, 23:08

Nazad na vrh Ići dole
BojanGM
Fly fisherman
Fly fisherman
BojanGM


Broj poruka : 25
Godina : 39
Lokacija : Gornji Milanovac
Datum upisa : 15.01.2016

Video snimci mušičarenja klena Empty
PočaljiNaslov: Re: Video snimci mušičarenja klena   Video snimci mušičarenja klena EmptyNed 24 Dec 2017, 20:43

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Video snimci mušičarenja klena Empty
PočaljiNaslov: Re: Video snimci mušičarenja klena   Video snimci mušičarenja klena Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Video snimci mušičarenja klena
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Sve o lovu klena

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Musicarenje.net :: FLY FISHING :: Mušičarenje klena-
Skoči na: