Musicarenje.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Musicarenje.net

Fly Fishing
 
Portal*PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Marketing... ?!

Ići dole 
+10
Sasats
Fruk
Peka
Mixmaster
Mafke
Ervin-Eko
NikolaCG
Gegula
Madjoni
Crni
14 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Crni
Guide
Guide
Crni


Broj poruka : 1994
Godina : 45
Lokacija : Leskovac
Datum upisa : 07.03.2010

Marketing... ?! Empty
PočaljiNaslov: Marketing... ?!   Marketing... ?! EmptySub 17 Dec 2011, 20:03

Pogledajte galeriju ribolov...malo cudan smisao za reklamu kreten

http://www.raftingneretva.com/ribolov.php
Nazad na vrh Ići dole
Madjoni
Moderator
Moderator
Madjoni


Broj poruka : 9731
Lokacija : Nikšić
Datum upisa : 14.10.2008

Marketing... ?! Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing... ?!   Marketing... ?! EmptySub 17 Dec 2011, 21:50

Šta ti je čudno Crni?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyfishingprimus.me/
Crni
Guide
Guide
Crni


Broj poruka : 1994
Godina : 45
Lokacija : Leskovac
Datum upisa : 07.03.2010

Marketing... ?! Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing... ?!   Marketing... ?! EmptySub 17 Dec 2011, 22:20

Madjoni ::
Šta ti je čudno Crni?

Zar je sve u redu,jesi li pogledao galeriju?

Recimo ovo...

http://www.raftingneretva.com/galerija/displayimage.php?album=2&pos=18

Nazad na vrh Ići dole
Madjoni
Moderator
Moderator
Madjoni


Broj poruka : 9731
Lokacija : Nikšić
Datum upisa : 14.10.2008

Marketing... ?! Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing... ?!   Marketing... ?! EmptySub 17 Dec 2011, 22:25

haha...moram se malo nasmijati,crnohumorno Laughing
Crni,to što ti vidiš i nad čim se sa pravom zgrožavaš je realnost.To je ono što je stvarnost kad se misli na ribolov i ribe bar na ovom potezu od Veleža do Prokletija......
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyfishingprimus.me/
Crni
Guide
Guide
Crni


Broj poruka : 1994
Godina : 45
Lokacija : Leskovac
Datum upisa : 07.03.2010

Marketing... ?! Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing... ?!   Marketing... ?! EmptySub 17 Dec 2011, 22:36

Da na zalost je tako.One jadne 3 nesretnice nemaju ni 20cm,pitanje dali imaju i 15cm.

Krene neki stranac musicar koji zna sta je red i zakon da gugla....oce covek da obidje neke lepe reke...musicarenje neretva...opa sajt a na njemu ove slike.

Sigurno ce da dodje i preporucice ovu destinaciju sigurno i ortacima Ufffff
Nazad na vrh Ići dole
Madjoni
Moderator
Moderator
Madjoni


Broj poruka : 9731
Lokacija : Nikšić
Datum upisa : 14.10.2008

Marketing... ?! Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing... ?!   Marketing... ?! EmptySub 17 Dec 2011, 22:39

Najtužnije je što je taj što je kačio te slike vjerovatno najiskrenije mislio da radi pravu stvar....

To je prava tuga,ali ga treba razumjeti.Vjerovatno ga niko nikad i nije naučio drugačije,tj.da riba može biti i živa....
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyfishingprimus.me/
Gegula
Guide
Guide
Gegula


Broj poruka : 717
Godina : 47
Lokacija : Nicosia
Datum upisa : 04.11.2009

Marketing... ?! Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing... ?!   Marketing... ?! EmptySub 17 Dec 2011, 22:52

mi u degenerima nikad nismo niti cemo oskudevati.....
Nazad na vrh Ići dole
Madjoni
Moderator
Moderator
Madjoni


Broj poruka : 9731
Lokacija : Nikšić
Datum upisa : 14.10.2008

Marketing... ?! Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing... ?!   Marketing... ?! EmptySub 17 Dec 2011, 22:58

Gegula ::
mi u degenerima nikad nismo niti cemo oskudevati.....
tačno Laughing,doduše mislim da i ostale nacije imaju sasvim dovoljan broj istih Laughing
Ođe ipak nije stvar u tome.Stvar je u mentalitetu,vaspitanju,tradiciji i svemu tome što to prati.....Znači rodiš se,zavoliš ribolov ali ribu ubijaš i nosiš taman kao i svi oni koje te uče ribolovu...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyfishingprimus.me/
NikolaCG
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR
NikolaCG


Broj poruka : 4911
Datum upisa : 25.03.2009

Marketing... ?! Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing... ?!   Marketing... ?! EmptySub 17 Dec 2011, 23:28

Hahahahahaha....


pošteno se ismijah! Svaka slika....riba i nož!

ha ha ha ha
Nazad na vrh Ići dole
Ervin-Eko
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR
Ervin-Eko


Broj poruka : 5216
Godina : 38
Lokacija : Sjenica
Datum upisa : 09.02.2009

Marketing... ?! Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing... ?!   Marketing... ?! EmptyNed 18 Dec 2011, 00:23

Ni rakovi nisi mogli da izbegnu lonac.... Ufffff
Mada sigurno ima ljudi koji u ovome vide lepotu, mozda neki od njih posete ovaj deo Neretve zeljni da se najedu pastrmke i lipljena.... kreten
Nazad na vrh Ići dole
Mafke
Guide
Guide
Mafke


Broj poruka : 2767
Godina : 51
Lokacija : JAGODINA
Datum upisa : 23.01.2011

Marketing... ?! Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing... ?!   Marketing... ?! EmptyNed 18 Dec 2011, 09:29



A covek uredno slozio pastrmke i potrudio se siroma da bude sto lepsa slika,a vi ga vredjate ha ha ha ha ha ha ha ha

One ribe,kao da istresene iz torbe neke ribokradice stvarno ha ha TO SMO MI,NISTA CUDNO,od EX-YU samo Slovenija OOOOOODDEEEEEEEE, ostalo je ''stara ekipa '' !!!

Crni,legendo de iskopa onu ''reklamu'',ono je vrh stvarno ha ha WELCOME
Nazad na vrh Ići dole
Mixmaster
MASTER
Mixmaster


Broj poruka : 10000
Godina : 54
Lokacija : Niš
Datum upisa : 05.08.2008

Marketing... ?! Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing... ?!   Marketing... ?! EmptyNed 18 Dec 2011, 10:56

Ovo je korektan marketing, a na slikama nema ničeg neobičnog. Ove slike nisu lažne i ne predstavljaju neku tajnu, koju niko na svetu ne zna.
Eventualni posetilac sa Zapada (ili bilo kog dela sveta) nije malouman, pa da ne zna da Balkanci vole da zadrže i pojedu svoj ulov.

Zašto potencijalnog posetioca prevariti i podmetnuti mu lažnu sliku? Podmetanje lažnih slika je vrsta prevare, koja se kad-tad otkrije.
Tako nešto bi loše uticalo na imidž, jer nije baš popularno biti lažov.

Ako je na nekoj reci običaj da se kompletan ulov ubije, očisti i pojede, onda je tako treba i predstaviti. Ionako će svaki posetilac to vrlo brzo
da primeti.

Pogrešno je misliti da su turisti ovce za šišanje, koje nemaju ni gram mozga.

Upravo oni najbrže primete običaje ribolovaca, količinu ribe, smeće, zagađenje, kulturu...
Nazad na vrh Ići dole
Peka
Visitor
Peka


Broj poruka : 401
Godina : 42
Lokacija : Leskovac
Datum upisa : 26.11.2010

Marketing... ?! Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing... ?!   Marketing... ?! EmptyNed 18 Dec 2011, 12:02

Mix,ja se slazem da sve sto si napisao je tako,znaci cinjenica je da je takvo stanje na toj vodi i nema lazi i prevare ali je s'druge strane skroz pogresno reklamirati neku vodu na ovaj nacin i sto je najgore ophoditi se sa zivotinjskim svetom u njoj na nacin na koji oni to rade.....
Nazad na vrh Ići dole
http://spreyart.wordpress.com/
Fruk
Visitor
Fruk


Broj poruka : 142
Lokacija : Sarajevo
Datum upisa : 25.02.2010

Marketing... ?! Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing... ?!   Marketing... ?! EmptyNed 18 Dec 2011, 14:08

Madjoni ::
Ođe ipak nije stvar u tome.Stvar je u mentalitetu,vaspitanju,tradiciji i svemu tome što to prati.....Znači rodiš se,zavoliš ribolov ali ribu ubijaš i nosiš taman kao i svi oni koje te uče ribolovu...

Tako je Madjoni, tu smo gdje smo.
Ovi ljudi su u to vrijeme bili ponosni na svoj ulov.
Kazem u to vrijeme jer su ovo fotografije stare 6 godina, vidio sam ih ranije.

Srecom, sto je nekad bio ponos - danas je bruka, bar za neke od aktera sa fotografija.
Za ostale ne znam, nadam se da ce progledati ubrzo, za njihovo dobro.

Kad sam prvi put vidio prikazano, pomislio sam isto sto je vecina ovdje napisala, sta drugo.
Gledajuci iz sadasnje perspektive, moram reci da postoji druga strana price jer neke ljude sa fotografija poznajem.
Par njih sad musicari i prihvatili su drugaciju "filozofiju" a neki od njih su ukljuceni u suzbijanju onoga sto su sami nekad radili.

I da ne odemo predaleko u osudama jer se ne slazem da je ovo cinjenicno stanje na vodi.
Stare su ovo fotografije, pogledajte datume na linku ispod:

http://www.raftingneretva.com/galerija/thumbnails.php?album=lastup&cat=-2&page=1

Mnogo se promjena desilo i truda ulozilo od tada. Nije idealno, ni blizu, ali ipak ne bih donosio zakljucke na osnovu jedne ubudjale web stranice naspram velikog broja stranica o Neretvi i radu udruzenja napisanih na forumu.

Pozdrav!
Nazad na vrh Ići dole
Crni
Guide
Guide
Crni


Broj poruka : 1994
Godina : 45
Lokacija : Leskovac
Datum upisa : 07.03.2010

Marketing... ?! Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing... ?!   Marketing... ?! EmptyNed 18 Dec 2011, 17:02

Mixmaster ::
Ovo je korektan marketing, a na slikama nema ničeg neobičnog.
Ribe na gomili gde je pitanje koliko njih je u meri a one tri jadnice nemaju bre ni 15cm.Svaka riba rasporena i noz pored nje.Vaser kugle i lajneri...Pa ovo nije reklama za ribarnicu vec za reku.
Mora da me zezas,ne znam sta drugo da mislim.

Fruk koliko treba da se promene stare fotografije...pa ne vise od pola sata.Ja sam na guglu otkucao musicarenje neretva i ovaj sajt mi je prvi ponudjeni.Ti sto zele da zarade od turista morali bi malo da povedu racuna sta,kad i kako objavljuju.Na kraju druze ovaj sajt se gleda i sad kad gotovo 80% onih koji bi posetili reku znaju za C&R a za ove sa zapada to dodje k'o dobar dan.
Ako vec znas ljude ti im jednostavno sugerisi da promene slike i postave nove to bar nije problem da urade.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Marketing... ?! Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing... ?!   Marketing... ?! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Marketing... ?!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Musicarenje.net :: OFF TOPIC :: GARAŽA-
Skoči na: