Musicarenje.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Musicarenje.net

Fly Fishing
 
Portal*PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Noćno mušičarenje pastrmke

Ići dole 
+6
Flya
Madjoni
Ersin
Mafke
Lale
ShoneFly
10 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Mersad Rajic
Guide
Guide
Mersad Rajic


Broj poruka : 531
Lokacija : Toronto, Canada
Datum upisa : 13.10.2009

Noćno mušičarenje pastrmke  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Noćno mušičarenje pastrmke    Noćno mušičarenje pastrmke  - Page 2 EmptySre 25 Jul 2012, 17:21

Ima toga Silvio mnogo da se napiše o Noćnom ribolovu ali ja sam trenutno u Kaliforniji na ''odmoru''od penzijskog odmora u posjeti kod moga brata i njegove porodice. Lijepo je da si me se sjetio i Boga mi, ja ću se javiti sa svojim komentarom, ako Bog da, čim se vratim u Kanadu a to će biti oko 1. augusta.
Do tada vas sve puno pozdravljam sa lijepim ribarskim pozdravom''BISTRO''
Mersad
Nazad na vrh Ići dole
Lale
Guide
Guide
Lale


Broj poruka : 2327
Lokacija : Berane
Datum upisa : 21.08.2010

Noćno mušičarenje pastrmke  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Noćno mušičarenje pastrmke    Noćno mušičarenje pastrmke  - Page 2 EmptyČet 26 Jul 2012, 21:36

sorry Moj prijatelju Mafke na malo zakasnjelom odgovoru....Ali da ne duzim kada sam ja pecao uvecei na kojim lokacijama vodama ima Bogami petnaestak godina ako ne i vise...Sto se tice destinacija mogu ti reci da su to bare mislim izvori i prosjecna dubina je maksimum jedan metar a u 90 posto slucajeva i plica..Dali je to tada bilo dozvoljeno vjeruj mi da ne znam ali je bila poenta naci tu ribu uhvatiti je a to je moglo samo uvece...Od ovih pet sest destinacija obraslih u travu i lokvanj a okolo vrbe i jove ni jedna nije danas u funkciji vec je urbanizovano ili zatrpano na nekim lokalitetima su nikle i zgrade....A sto se ticesame ribe samo pastrmka potocara i na na par mjesta kalifa i klen...Sa sjetom se sjetim tih veceri kada ljudi prolaze i ne obracaju paznju na vodu neki cak i zaobilaze te vode a ja uvece sam i lovim... Svakakvi je tu bilo dozivljaja i scena mogu ti navesti samo jednu kada sam jednog coveka spasio jer je pijan pao na dva metra od mene i da mu nisam pomogao da izadje ko zna sta bi sve bilo a on onako pijan sta radis ti ovdje covece jesi li ti lud ovdje pecas i u ovo doba noci ..ebi mi oca ako si ti normalan i dan danas kad se sretnemo slatko se ispricamo i ismijemo Nego ja oduzih sorry ako sam otisao u aut ponijele me emocije i raspricah se veliki poz za tebe Laleeeeeee.........
Nazad na vrh Ići dole
http://musicarenje.net
Mafke
Guide
Guide
Mafke


Broj poruka : 2767
Godina : 51
Lokacija : JAGODINA
Datum upisa : 23.01.2011

Noćno mušičarenje pastrmke  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Noćno mušičarenje pastrmke    Noćno mušičarenje pastrmke  - Page 2 EmptyPet 27 Jul 2012, 08:46



Lale ljudino,ja se nasalih s tobom a ti se pravdas Ufffff Ma verujem ti,bar tebe i Ficu neizmerno cenim po postenju. Uspomene su ti izuzetne,samo ti znas kakve su vode bile u

to vreme . Kod mene reke propadaju takvom brzinom,da se ribolov od moje 30-te poceo da svodi na setna secanja uvek kad se vracam kuci sa neke reke.

Bilo je mnogo burnih reakcija kod mene,kada se zabranio nocni ribolov na Moravi.Nocu su ribokradicama '' odvezane ruke '' !

Pozdrav i izvini ti,i pozdavi mi Ficu legendu cheers
Nazad na vrh Ići dole
Madjoni
Moderator
Moderator
Madjoni


Broj poruka : 9731
Lokacija : Nikšić
Datum upisa : 14.10.2008

Noćno mušičarenje pastrmke  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Noćno mušičarenje pastrmke    Noćno mušičarenje pastrmke  - Page 2 EmptyNed 16 Sep 2012, 13:56

Jedna koju je čini mi se Alp prvi objavio u našoj štampi,prije 20 i kusur godina a koja i te kako završava posao i danas cheers

Vrlo prosta,vrlo efikasna.Srebrna lameta za tijelo,srebrna žica za porebravanje,crni pijetao i jelen za krila.

Noćno mušičarenje pastrmke  - Page 2 Sl378214



Poslednji izmenio Madjoni dana Ned 16 Sep 2012, 19:49, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyfishingprimus.me/
Lale
Guide
Guide
Lale


Broj poruka : 2327
Lokacija : Berane
Datum upisa : 21.08.2010

Noćno mušičarenje pastrmke  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Noćno mušičarenje pastrmke    Noćno mušičarenje pastrmke  - Page 2 EmptyNed 16 Sep 2012, 19:48

Odlicna Madjoni i veoma lovna :ziveli : pozzzz..........
Nazad na vrh Ići dole
http://musicarenje.net
Sponsored content





Noćno mušičarenje pastrmke  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Noćno mušičarenje pastrmke    Noćno mušičarenje pastrmke  - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Noćno mušičarenje pastrmke
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Nimfarenje pastrmke

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Musicarenje.net :: FLY FISHING :: Mušičarenje pastrmke-
Skoči na: