Musicarenje.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Musicarenje.net

Fly Fishing
 
Portal*PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Potočna pastrmka na roštilju???

Ići dole 
+43
NMilanovic
Pishta
Nikolats
Djuka
Zarkotekica
MDujmović
Falco
Bahus
Ekozelj
Sasats
Platipus2000
Renafly
Sumadinac
Clavis
SnikS
Ducka
Alibaba
Silvio
Peka
Mafke
Damirt82
Los_Pecaros3
NikolaCG
Madjoni
Zeljko_72
Sale
Milance
Omar
MarkoTimokRiver
Predrag
Panic
Gegula
Milan VB
Fly Daddy
Micko
ShoneFly
Pedja GM
Mixmaster
Ervin-Eko
Crni
Murino
Gamarus
Zeljko80
47 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24  Sledeći
AutorPoruka
Pishta
Visitor
Pishta


Broj poruka : 240
Godina : 42
Lokacija : Trnava,Jagodina
Datum upisa : 20.01.2014

Potočna pastrmka na roštilju??? - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Potočna pastrmka na roštilju???   Potočna pastrmka na roštilju??? - Page 23 EmptySre 07 Maj 2014, 10:24


Ne krijem da se sa siromastvom borim,ali ne kradem ribu. Posle onih slika za ovog coveka imam samo osudu. Sta ti znaci to sto sam iz Jagodine ?Priznajem da su malo nezgodni ljudi ovde. I Saleja je iz Jagodine a koliko sam video iz postova,postujes ga. Zaista,cemu vredjanje? Jagodina su ispostovali i Sone sa ortakom i lepo se proveli sa Salejom u ribolovu. Evo crveni karton 

Kifla uredno spakovao propratni pribor za ribolov,ali savest ostavio kuci. Vidim da sam jedini koji se prepire s'tobom,ocigledno moje neiskustvo je u pitanju u vezi foruma . Pametnije kolege su se povukle na vreme. Red bi bio da naucim nesto od njih  ciao 
Nazad na vrh Ići dole
Mixmaster
MASTER
Mixmaster


Broj poruka : 10000
Godina : 54
Lokacija : Niš
Datum upisa : 05.08.2008

Potočna pastrmka na roštilju??? - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Potočna pastrmka na roštilju???   Potočna pastrmka na roštilju??? - Page 23 EmptySre 07 Maj 2014, 10:32

Pishta,
Jagodina, Valjevo, beograd, Niš, Vranje, Skoplje, Podgorica, Sarajevo, Zagreb...sve je to Balkan, a ne Engleska. Ovde ne žive nikakvi engleski plemići, nego ljudi koji su dobro poznati celom svetu po nekim svojim davno utvrđenim karakteristikama.

Kifla je jedan sasvim normalan balkanski ribolovac, koji ne samo da ne radi ništa čudno, nego ga možemo istaći u grupu boljih, jer ribu izlovljava mušičarskim, a ne dinamitaškim, mrežaroškim, ronilačkim i trovačkim metodima.
Nazad na vrh Ići dole
Gegula
Guide
Guide
Gegula


Broj poruka : 717
Godina : 47
Lokacija : Nicosia
Datum upisa : 04.11.2009

Potočna pastrmka na roštilju??? - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Potočna pastrmka na roštilju???   Potočna pastrmka na roštilju??? - Page 23 EmptySre 07 Maj 2014, 11:21

Pishta ::


Kifla uredno spakovao  propratni pribor za  ribolov,ali savest ostavio kuci.  

u celoj ovoj temi najjaca recenica....u ostalom nije doticni kifla jedini ,ima nas jos ovde koji radimo isto samo ne kacimo slike i ne pokazujemo masakre..MI....
Nazad na vrh Ići dole
Ervin-Eko
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR
Ervin-Eko


Broj poruka : 5216
Godina : 38
Lokacija : Sjenica
Datum upisa : 09.02.2009

Potočna pastrmka na roštilju??? - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Potočna pastrmka na roštilju???   Potočna pastrmka na roštilju??? - Page 23 EmptySre 07 Maj 2014, 11:48

Acter fly ::
Ajd pa da docekamo od tebe na forumu bilo kakvu slozenost kad vec dobronamernost videti necemo!I ne pisu,genije ovde samo prozvani nego i ovi sto citaju mudrace kao sto si ti...A i dopusti da mi od hiljadu forumasa i musicara jedan bude i antipatican,kad smo vec kod bulje...

Ko to od mene dobronamernost video nije?
Mozda Ti?
Ja sam veci prijatelj ovog foruma sigurno od tebe, Ti si ovde mozda zbog nekih ljudi ali Ja ne, Ja sam iskljucivo zbog foruma.
Ovde sam vec punih 5 godina, i mislim da na stetu foruma nikad nista uradio nisam.

Ako se ne slazem sa Mixom u nekim stvarima to ne znaci da ti odmah moras da uletis i da prozivas.
Ajde sto prozivas, nego si poceo prvo vulgarno da se ponasas.
I Ti si kao neki glumac, neko ko radi za kulturu.... ma jesi djoku.

Nego ostavi me na miru, bolje je.
Nazad na vrh Ići dole
Mixmaster
MASTER
Mixmaster


Broj poruka : 10000
Godina : 54
Lokacija : Niš
Datum upisa : 05.08.2008

Potočna pastrmka na roštilju??? - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Potočna pastrmka na roštilju???   Potočna pastrmka na roštilju??? - Page 23 EmptySre 07 Maj 2014, 18:02

Šteta samo što Kifla nije iz Niša. Već bi uveliko pio kaficu sa mnom u nekom restoranu. Ja volim da se šlihtam takvima, a balkanske "gore-tex napaljotke" koje šatro puštaju sve što uhvate i satima dave sa svojim iznenada stečenim "mudrostima", samo u krajnjoj nuždi trpim u svom prisustvu. Laughing 

Mogu samo da zamislim koliko je Kifla stvarno riba pohvatao, kad je onoliko slikao. Čini mi se da ne izgleda kao tip koji slika svaku ribicu. Pre će biti da mu je zamrzivač toliko pun raznih riba, da ga jedva zaklapa. I ja sam par puta imao taj problem. Pritiskao sam poklopac ciglama, da stane sve.  Laughing 
Nazad na vrh Ići dole
Sasats
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR
Sasats


Broj poruka : 4279
Godina : 50
Lokacija : Trstenik
Datum upisa : 04.01.2009

Potočna pastrmka na roštilju??? - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Potočna pastrmka na roštilju???   Potočna pastrmka na roštilju??? - Page 23 EmptySre 07 Maj 2014, 18:46

Mix, nije dobro da se prepunjava zamrzivac . Oce da crkne kompresor a popravka je skupa u p... m.....   bolje u dva da se puni po manje ...
Nazad na vrh Ići dole
Mixmaster
MASTER
Mixmaster


Broj poruka : 10000
Godina : 54
Lokacija : Niš
Datum upisa : 05.08.2008

Potočna pastrmka na roštilju??? - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Potočna pastrmka na roštilju???   Potočna pastrmka na roštilju??? - Page 23 EmptySre 07 Maj 2014, 19:00

Sasats ::
mix, nije dobro da se prepunjava zamrzivac . oce da crkne kompresor a popravka je skupa u p... m.....   bolje u dva da se puni po manje ...

Uh, to mi tek sad kažeš!? Odoh da odvadim malo. Laughing 
Nazad na vrh Ići dole
Maksmare
Fly fisherman
Fly fisherman
Maksmare


Broj poruka : 10
Godina : 40
Lokacija : Kraljevo
Datum upisa : 17.04.2013

Potočna pastrmka na roštilju??? - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Potočna pastrmka na roštilju???   Potočna pastrmka na roštilju??? - Page 23 EmptySre 07 Maj 2014, 19:08

Zalosno je da se vrsi ovakav teror ribljeg fonda i da pritom to bude javno...a ne zelim dase stavljam na stranu ni jedne od sukobljenih strana, svako treba da radi po savesti, ja licno mislim da ribolovac koji ponese veliku kolicinu ribe kuci doprinosi njenom unistenju, musicarenje nije klanica, makar ga ja tako ne dozivljavam...kada mi se jede riba kupim spremljenu i smatram da nema niceg lepseg na svetu nego pokloniti nekome zivot...pa neka je to i riba. Ne trazim niciju podrsku za svoj stav, ne osudjujem nikoga pa ni ovog coveka koji je nacinio svojevrsni masakr, ponavljam svako neka cini po savesti.
Pozdrav svima
Nazad na vrh Ići dole
Mixmaster
MASTER
Mixmaster


Broj poruka : 10000
Godina : 54
Lokacija : Niš
Datum upisa : 05.08.2008

Potočna pastrmka na roštilju??? - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Potočna pastrmka na roštilju???   Potočna pastrmka na roštilju??? - Page 23 EmptySre 07 Maj 2014, 19:17

U ukupnom teroru nad ribama ove planete mušičari učestvuju sa možda 0.000001%. Ne treba da kukamo nad svojim ulovom dok se milioni tona ribe vade svakojakim sredstvima.

U balkanskim i sličnim zemljama teror nad ribama je takođe strahovit. U njemu ne učestvuju mušičari, čak ni poput Kifle. Naprotiv, okružene dinamitašima, mrežarošima i ostalim riboubicama, ribe bi trebalo da se obraduju kada vide naša simpatična lica.  Laughing 

U jedno sam siguran. Kada bi se svi ribojedci Srbije ponašali kao Kifla, ovde bi bilo više ribe nego na Novom Zelandu.
Nazad na vrh Ići dole
Big Bad Wolf
Visitor
Big Bad Wolf


Broj poruka : 369
Godina : 53
Lokacija : Nis
Datum upisa : 18.04.2012

Potočna pastrmka na roštilju??? - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Potočna pastrmka na roštilju???   Potočna pastrmka na roštilju??? - Page 23 EmptySre 07 Maj 2014, 19:57

MIX tvoji postovi su uvreda za nas savesne ribolovce.
Nikad necemo da dozvolimo da tvoja bude zadnja.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.gospodjastojana.com
Zarkotekica
Visitor
Zarkotekica


Broj poruka : 349
Datum upisa : 07.09.2013

Potočna pastrmka na roštilju??? - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Potočna pastrmka na roštilju???   Potočna pastrmka na roštilju??? - Page 23 EmptySre 07 Maj 2014, 20:01

ja nesmem da pisem zabranjeno mi je od strane modelatora
Nazad na vrh Ići dole
Big Bad Wolf
Visitor
Big Bad Wolf


Broj poruka : 369
Godina : 53
Lokacija : Nis
Datum upisa : 18.04.2012

Potočna pastrmka na roštilju??? - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Potočna pastrmka na roštilju???   Potočna pastrmka na roštilju??? - Page 23 EmptySre 07 Maj 2014, 20:02

Novi Zeland, malo sutra.
Kad se riba ne bi izlovljavala da bi NEKI punili zamrzivace mi bi
bili i Novi Zeland i Patagonija zajdno.

Nazad na vrh Ići dole
http://www.gospodjastojana.com
Zarkotekica
Visitor
Zarkotekica


Broj poruka : 349
Datum upisa : 07.09.2013

Potočna pastrmka na roštilju??? - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Potočna pastrmka na roštilju???   Potočna pastrmka na roštilju??? - Page 23 EmptySre 07 Maj 2014, 20:04

nemoj tako boki ja imam pun zamrzivac ali sa oslici
Nazad na vrh Ići dole
Big Bad Wolf
Visitor
Big Bad Wolf


Broj poruka : 369
Godina : 53
Lokacija : Nis
Datum upisa : 18.04.2012

Potočna pastrmka na roštilju??? - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Potočna pastrmka na roštilju???   Potočna pastrmka na roštilju??? - Page 23 EmptySre 07 Maj 2014, 20:06

Oslici moze, ne izlazimo na severno more.  skocko 
Nazad na vrh Ići dole
http://www.gospodjastojana.com
Zarkotekica
Visitor
Zarkotekica


Broj poruka : 349
Datum upisa : 07.09.2013

Potočna pastrmka na roštilju??? - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Potočna pastrmka na roštilju???   Potočna pastrmka na roštilju??? - Page 23 EmptySre 07 Maj 2014, 20:13

a i to je vatano isto ko i pastrmke ali ove su u revirima a ove u hladnjace
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Potočna pastrmka na roštilju??? - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Potočna pastrmka na roštilju???   Potočna pastrmka na roštilju??? - Page 23 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Potočna pastrmka na roštilju???
Nazad na vrh 
Strana 23 od 24Idi na stranu : Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24  Sledeći
 Similar topics
-
» Velika pastrmka!!!
» Sezona 2014 - Pastrmka
» Pastrmka i njena hrana ...
» Dunavska pastrmka na strimera!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Musicarenje.net :: OFF TOPIC :: GARAŽA-
Skoči na: