Musicarenje.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Musicarenje.net

Fly Fishing
 
Portal*PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Namijenske udice (i njihove dobre i loše strane)

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Gamarus
Guide
Guide
Gamarus


Broj poruka : 1471
Godina : 51
Lokacija : Bihać BiH
Datum upisa : 03.10.2012

Namijenske udice (i njihove dobre i loše strane) Empty
PočaljiNaslov: Namijenske udice (i njihove dobre i loše strane)   Namijenske udice (i njihove dobre i loše strane) EmptyPet 15 Feb 2013, 18:18

Namijenske udice i njihove dobre i loše strane


Ponukala me jedna rasprava u temi Češke nimfe da otvorim ovu temu da ne raspravljamo tamo gdje je mijesto z za
kreacije.Mnogi od nas imaju svoja viđenja udica na kojima vežu recimo o knapeku ili hayabusi tiemcu itd.Po meni sve
imaju dobre i loše strane i svoju namijenu knapek takmičardska udica 100% duboki luk i ubodni dio onemogućavaju
da riba spadne a tu se radi o sekundama i brzo se izvlače ribe .Timco dosta dobrih ali i poneka loša strana,pa nadalje
kakva su vaša viđenja i šta mislite koje su to najučinkovitije ,a anatomski prilagođene kreacijama.Tačnije koja bi po
vama zadovoljila najveći procenat učinkovitosti.Ja ću postaviti nekoliko vrsta na kojima vežem a nadam se da uz vaša
mišljenja će se pojaviti još poneka vrsta jer neke dobre namijerno nisam stavio ,da vidimo koje bi to bile najbliže
našim potrebama i koje zadovoljavaju najviše kriterija.


Namijenske udice (i njihove dobre i loše strane) 0023s

Namijenske udice (i njihove dobre i loše strane) Dsc02049800x600

Namijenske udice (i njihove dobre i loše strane) Dsc02050800x600

Namijenske udice (i njihove dobre i loše strane) Dsc02053800x600

Namijenske udice (i njihove dobre i loše strane) Dsc02055800x600

Namijenske udice (i njihove dobre i loše strane) Dsc02054800x600

Namijenske udice (i njihove dobre i loše strane) Dsc02051800x600

Namijenske udice (i njihove dobre i loše strane) Skalkaczechgrubhook
Nazad na vrh Ići dole
Lale
Guide
Guide
Lale


Broj poruka : 2333
Lokacija : Berane
Datum upisa : 21.08.2010

Namijenske udice (i njihove dobre i loše strane) Empty
PočaljiNaslov: Re: Namijenske udice (i njihove dobre i loše strane)   Namijenske udice (i njihove dobre i loše strane) EmptyPet 15 Feb 2013, 21:01

Veliki pozdrav za tebe Edo i da ja dam neko svoje skromno vidjenje sto se tice udica ...Kao prvo najvise vezem na udicama gamakatsu i hajabusa jer do njih i najlakse dolazim odlicne su za ove moje potrebe ...Ranije sam dosta vezao na mustadovim udicama ali ih vise nema ili ovo sto nude nije ni primaklo mustadu kao i na vmc udicama sa kojim nijesam nikad bio zadovoljan obicna zica za sitije udice ...Udica koja je na mene ostavila dobar utisak pogotovo za sitnije kreacije je owner 14 kao i balzer 16 nazalost ja do tih udica vise ne mogu doci... Od ovih sto si ti izbacio najvise mi se dopada ova poslednja robinsonova 12 ska djeluje mi mocno ...Kakva su tvoja iskustva sa njom i gdje ih nabavljas..pozzz i :ziveli :
Nazad na vrh Ići dole
http://musicarenje.net
Gamarus
Guide
Guide
Gamarus


Broj poruka : 1471
Godina : 51
Lokacija : Bihać BiH
Datum upisa : 03.10.2012

Namijenske udice (i njihove dobre i loše strane) Empty
PočaljiNaslov: Re: Namijenske udice (i njihove dobre i loše strane)   Namijenske udice (i njihove dobre i loše strane) EmptyPet 15 Feb 2013, 22:19

Od svih ovih udica Lale prijatelju Robinson je najeftinija,morao ti reći da je super jaka udica za nimfe i specifičnog oblika i kriva i ravna.Duboka udica veoma jaka i nepuce pošto je zabranjeno da se reklamiraju domaće firme na pm ću ti reći gdje da dođeš do njih.Znaj da je jeftinija od svih ovih ovdje .Ova zadnja Skalka isto percijenjena ali dobra udica.
Međutim tražimo onu koja bi zadovoljila najviše kriterije.
Namijenske udice (i njihove dobre i loše strane) 452153
Nazad na vrh Ići dole
Lale
Guide
Guide
Lale


Broj poruka : 2333
Lokacija : Berane
Datum upisa : 21.08.2010

Namijenske udice (i njihove dobre i loše strane) Empty
PočaljiNaslov: Re: Namijenske udice (i njihove dobre i loše strane)   Namijenske udice (i njihove dobre i loše strane) EmptySub 16 Feb 2013, 11:33

thanks you Pozzz.......
Nazad na vrh Ići dole
http://musicarenje.net
Gamarus
Guide
Guide
Gamarus


Broj poruka : 1471
Godina : 51
Lokacija : Bihać BiH
Datum upisa : 03.10.2012

Namijenske udice (i njihove dobre i loše strane) Empty
PočaljiNaslov: Re: Namijenske udice (i njihove dobre i loše strane)   Namijenske udice (i njihove dobre i loše strane) EmptySub 16 Feb 2013, 12:03

Ali moram da re razočaram to nije ova zadnja to je Skalka nisam stavio naziv ,ali ove su odlične Robinson.
Namijenske udice (i njihove dobre i loše strane) 214890
Nazad na vrh Ići dole
Ervin-Eko
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR
Ervin-Eko


Broj poruka : 5216
Godina : 38
Lokacija : Sjenica
Datum upisa : 09.02.2009

Namijenske udice (i njihove dobre i loše strane) Empty
PočaljiNaslov: Re: Namijenske udice (i njihove dobre i loše strane)   Namijenske udice (i njihove dobre i loše strane) EmptySub 16 Feb 2013, 12:13

Robinson sam i ja jedno vrijeme koristio i nisu lose....
Davno nisam na njih naisao.
Nazad na vrh Ići dole
Lale
Guide
Guide
Lale


Broj poruka : 2333
Lokacija : Berane
Datum upisa : 21.08.2010

Namijenske udice (i njihove dobre i loše strane) Empty
PočaljiNaslov: Re: Namijenske udice (i njihove dobre i loše strane)   Namijenske udice (i njihove dobre i loše strane) EmptySub 16 Feb 2013, 16:19

sorry Edo ja sam mislio da je ova poslednja udica robinsonova ...Nema frke druze cheers poz i :ziveli : ....
Nazad na vrh Ići dole
http://musicarenje.net
Sponsored content





Namijenske udice (i njihove dobre i loše strane) Empty
PočaljiNaslov: Re: Namijenske udice (i njihove dobre i loše strane)   Namijenske udice (i njihove dobre i loše strane) Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Namijenske udice (i njihove dobre i loše strane)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Udice (originali i plagijati)
» Jig udice!
» Udice - Istorijat
» Udice Partridge
» Udice - namena i modeli

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Musicarenje.net :: FLY TYING :: FLY TYING MATERIJALI i ALATI-
Skoči na: