Musicarenje.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Musicarenje.net

Fly Fishing
 
Portal*PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Utakmica Hrvatska-Srbija

Ići dole 
+8
Big Bad Wolf
MaxFly
Pedja GM
Ervin-Eko
Mafke
Predrag
Mixmaster
Silvio
12 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
NikolaCG
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR
NikolaCG


Broj poruka : 4911
Datum upisa : 25.03.2009

Utakmica Hrvatska-Srbija - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Utakmica Hrvatska-Srbija   Utakmica Hrvatska-Srbija - Page 3 EmptyUto 26 Mar 2013, 14:58

Acter fly ::
Veceras....ja u fotelji,saraund zvuk ukljucen,Ballantines da tri kocke leda i ladna Coca-cola i tekma godine MONTENEGRO-ENGLAND!!!!Braco,pevam ,,Oj svijetla majska zoro...



dobar post thanks you


O yeah......ja sam obezbjedio ovu "radničku" varijantu, bure tuborga za društvo, pršuta, sir.....a posle, u PUB da pjevamo sa Englezima! Ko god da dobije!
Nazad na vrh Ići dole
Silvio
Guide
Guide
Silvio


Broj poruka : 1829
Godina : 45
Lokacija : Na Neretvi
Datum upisa : 28.12.2010

Utakmica Hrvatska-Srbija - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Utakmica Hrvatska-Srbija   Utakmica Hrvatska-Srbija - Page 3 EmptyUto 26 Mar 2013, 14:59

Ajde braćo Crnogorci zgazite te kolonijaliste
Nazad na vrh Ići dole
Acter fly
Visitor
Acter fly


Broj poruka : 186
Godina : 52
Lokacija : Niš
Datum upisa : 08.12.2010

Utakmica Hrvatska-Srbija - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Utakmica Hrvatska-Srbija   Utakmica Hrvatska-Srbija - Page 3 EmptyUto 26 Mar 2013, 14:59

Silvio ::
Pa ja cijenim da navijaš za svoje ali nemoj da omalovažavaš tuđe jer nema mjesta za to... Rotacije lopte kod Srne je bila prava a ti aklo misliš da je ono jednostavno stani onako daleko od gole pa pokušaj ubaciti u 1 ili 2 m kvadratana
Ma gde si istripovao omalovazavanje?Omalovazavam ove moje levake i ovog kretena Mihajlovica.Vi ste prosecna ekipa sa aspekta Spanije,Engleske,Francuske,Brazila....To sam video protiv Makedonije,Belgije i sad protiv ovih mojih smotanih levaka!Ja navijam sada za vas,Crnogorce i Bosance kao da ste moji ali smesna vam je euforija,suze i egzaltacija kao da ste pobedili Brazil a ne da vam je pobedu poklonio skup juce zbratih klinaca koje vodi smesan lik.Pa kad smo vam zabili dva komada na sred Maksimira i izbacili vas sa EP nije bilo nista posebno....Pozzz
Nazad na vrh Ići dole
Silvio
Guide
Guide
Silvio


Broj poruka : 1829
Godina : 45
Lokacija : Na Neretvi
Datum upisa : 28.12.2010

Utakmica Hrvatska-Srbija - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Utakmica Hrvatska-Srbija   Utakmica Hrvatska-Srbija - Page 3 EmptyUto 26 Mar 2013, 15:02

Ako je u zadnjih 10 godina pozicija od 8 do 10 mjesta na Fifinoj ljestvici prosjek onda sam ja FF šampion svijeta ha ha ha ha
"ali smesna vam je euforija,suze i egzaltacija kao da ste pobedili Brazil" uvijek ćemo biti ponosni kad pobjedimo SRBE WELCOME
Mogu misliti kakvo bi svršavanje bilo na vašoj strani da se imate bilo čemu veseliti što se nogometa tiče Sleep
Nazad na vrh Ići dole
Acter fly
Visitor
Acter fly


Broj poruka : 186
Godina : 52
Lokacija : Niš
Datum upisa : 08.12.2010

Utakmica Hrvatska-Srbija - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Utakmica Hrvatska-Srbija   Utakmica Hrvatska-Srbija - Page 3 EmptyUto 26 Mar 2013, 15:13

E to ce da vas izvadi protiv reprezentacija koje sam nabrojao,samo im kazite koji ste na listi... help 1
Nazad na vrh Ići dole
Silvio
Guide
Guide
Silvio


Broj poruka : 1829
Godina : 45
Lokacija : Na Neretvi
Datum upisa : 28.12.2010

Utakmica Hrvatska-Srbija - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Utakmica Hrvatska-Srbija   Utakmica Hrvatska-Srbija - Page 3 EmptyUto 26 Mar 2013, 15:15

Kontinuitet će nas izvući nešto što nikad niste niti će te imati...
Nazad na vrh Ići dole
Acter fly
Visitor
Acter fly


Broj poruka : 186
Godina : 52
Lokacija : Niš
Datum upisa : 08.12.2010

Utakmica Hrvatska-Srbija - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Utakmica Hrvatska-Srbija   Utakmica Hrvatska-Srbija - Page 3 EmptyUto 26 Mar 2013, 15:36

Silvio ::
Kontinuitet će nas izvući nešto što nikad niste niti će te imati...
Ne priznajemo kontinuitet trecih mesta!U pravu si,nikad ga necemo ni imati...Ni zbog cega drugog do Evropskog i svetskog trona Zvezde,kosarkasa sampiona,odbijkasa sampiona,vaterpolista sampiona,svetog Noleta prvog...itd.
Nazad na vrh Ići dole
Silvio
Guide
Guide
Silvio


Broj poruka : 1829
Godina : 45
Lokacija : Na Neretvi
Datum upisa : 28.12.2010

Utakmica Hrvatska-Srbija - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Utakmica Hrvatska-Srbija   Utakmica Hrvatska-Srbija - Page 3 EmptyUto 26 Mar 2013, 15:53

Da i bolje ste tucali kamen u kameno doba daj ba ispadaš smiješan sa 41 godinu ...
Nazad na vrh Ići dole
Acter fly
Visitor
Acter fly


Broj poruka : 186
Godina : 52
Lokacija : Niš
Datum upisa : 08.12.2010

Utakmica Hrvatska-Srbija - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Utakmica Hrvatska-Srbija   Utakmica Hrvatska-Srbija - Page 3 EmptyUto 26 Mar 2013, 16:01

Pa prizivas kontinuitet...a sad se ljutis!Ok,super ste deveti to je najsvezije!Evo priznajem ti.Ajd sad da zajedno gledamo fajnal for ABA lige...UPS!ILi Majami masters..UPS!A Ligu sampiona u Vaterpolu?UPS!A EP u Odbojci?UPS! stvarno ha ha Nece ti biti zanimljivo ko ni meni kvalifikacije..Pozzz
Nazad na vrh Ići dole
Acter fly
Visitor
Acter fly


Broj poruka : 186
Godina : 52
Lokacija : Niš
Datum upisa : 08.12.2010

Utakmica Hrvatska-Srbija - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Utakmica Hrvatska-Srbija   Utakmica Hrvatska-Srbija - Page 3 EmptyUto 26 Mar 2013, 16:10

Silvio ::
Ako je u zadnjih 10 godina pozicija od 8 do 10 mjesta na Fifinoj ljestvici prosjek onda sam ja FF šampion svijeta ha ha ha ha
"ali smesna vam je euforija,suze i egzaltacija kao da ste pobedili Brazil" uvijek ćemo biti ponosni kad pobjedimo SRBE WELCOME
A ovo sam tek sad video i zato se vise necu druziti sa tobom na forumu,mada te verovatno bas i ne tangira ta cinjenica...Mi cemo uvek biti ponosni kad pobedimo Brazilce ili Nemce jer su majstori,nemamo tu nacionalnu frustraciju,igramo fudbal.Bar mi normalni... stop
Nazad na vrh Ići dole
Acter fly
Visitor
Acter fly


Broj poruka : 186
Godina : 52
Lokacija : Niš
Datum upisa : 08.12.2010

Utakmica Hrvatska-Srbija - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Utakmica Hrvatska-Srbija   Utakmica Hrvatska-Srbija - Page 3 EmptyUto 26 Mar 2013, 16:12

I da,menjam stav...navijam za Belgiju oci u oci
Nazad na vrh Ići dole
Mixmaster
MASTER
Mixmaster


Broj poruka : 10000
Godina : 54
Lokacija : Niš
Datum upisa : 05.08.2008

Utakmica Hrvatska-Srbija - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Utakmica Hrvatska-Srbija   Utakmica Hrvatska-Srbija - Page 3 EmptyUto 26 Mar 2013, 16:32

Navijači, vas dvojica baš prizivate moderatore?

OK. No problemo. Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Utakmica Hrvatska-Srbija - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Utakmica Hrvatska-Srbija   Utakmica Hrvatska-Srbija - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Utakmica Hrvatska-Srbija
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Srbija prvak sveta u fudbalu!!!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Musicarenje.net :: OFF TOPIC :: GARAŽA-
Skoči na: