Musicarenje.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Musicarenje.net

Fly Fishing
 
Portal*PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Plotica i kako je loviti

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Jelic Ivica
Fly fisherman
Fly fisherman
Jelic Ivica


Broj poruka : 3
Godina : 51
Lokacija : Novi Grad
Datum upisa : 31.03.2013

Plotica i kako je loviti Empty
PočaljiNaslov: Plotica i kako je loviti   Plotica i kako je loviti EmptySub 06 Apr 2013, 23:40

Na svu sreću u djelu gdje ja hvatam PLOTICU ima je u izobilju.Rijeka UNA je bogata ovom vrstom ribe i ja je hvatam na plovak,koristim travu u periodu kad za to dođe vrijeme,hljeb i crviće koristim u zimskom periodu pa sve dok ne dođe vrijeme trave. Vrijeme najviše zavisi kakvo je godišnje doba,i kad počinje trava.Svi zainteresovani mogu da vide na mom fb profilu,odnosno preko Google Earth o kakvoj se to rijeci radi.
Poenta mog pisanja je da u skoro vrijeme počinjem da prikupljam pribor za mušičarenje, i počinjem učenjem odnosno vježbanjem ,tehniko zabacivanja,odabira mušica kako za PLOTICU tako za LIPLJANA i PASTRMKU.Trebaju mi savjeti o svemu,neke sam već dobio oko izbora pribora. thanks you
Nazad na vrh Ići dole
Ersin
Visitor



Broj poruka : 318
Lokacija : Munchen - Deutschland
Datum upisa : 16.05.2009

Plotica i kako je loviti Empty
PočaljiNaslov: Re: Plotica i kako je loviti   Plotica i kako je loviti EmptySub 06 Apr 2013, 23:53

Zadnju plojku sam ulovio `91.godine ,riba koju cijenim kao svakog lipljena a i pastrmku ...svaki put kad vidim izvjestaje naseg drugara Djomle BL o musicarenju plotice ja nacisto se uzivim u tu pricu i sanjam narednih nekoliko dana o plotici....
Nazalost ovdje gdje zivim apsolutno nema plotice ,a kada sam prije neku godinu izvadio na nimfu jaza od skoro 70 cm kad nisam pao u nesvjest na prvi pogled jer sam pomislio da je plojka Laughing
Pozdrav i Bistro
Nazad na vrh Ići dole
Murino
Admin
Admin
Murino


Broj poruka : 31734
Datum upisa : 26.04.2008

Plotica i kako je loviti Empty
PočaljiNaslov: Re: Plotica i kako je loviti   Plotica i kako je loviti EmptyNed 07 Apr 2013, 00:54

Nazad na vrh Ići dole
http://musicarenje.net
Djomla-BL
Guide
Guide
Djomla-BL


Broj poruka : 530
Lokacija : Banja Luka
Datum upisa : 30.03.2009

Plotica i kako je loviti Empty
PočaljiNaslov: Re: Plotica i kako je loviti   Plotica i kako je loviti EmptyNed 07 Apr 2013, 22:21

Ivice mi smo relativno često dole ljeti na pecanju u Ravnicama, a sva ekipa mušičari, biće prilike da je lovimo, pošto smo i mi razmišljali kako dohakati onim mrenama na mahač sampion 1
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Plotica i kako je loviti Empty
PočaljiNaslov: Re: Plotica i kako je loviti   Plotica i kako je loviti Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Plotica i kako je loviti
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Famozni FCI test - Mixmaster
» Kako da koristim CDC
» Kako uloviti beluna ?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Musicarenje.net :: FLY FISHING :: Mušičarenje ostalih vrsta riba-
Skoči na: