Musicarenje.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Musicarenje.net

Fly Fishing
 
Portal*PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Mušičarenje klena u Beogradu

Ići dole 
+6
ShoneFly
Platipus2000
Pedja GM
Mixmaster
NMilanovic
NemaNja95
10 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
NemaNja95
Visitor
NemaNja95


Broj poruka : 278
Godina : 28
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 17.04.2012

Mušičarenje klena u Beogradu Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje klena u Beogradu   Mušičarenje klena u Beogradu EmptyNed 07 Apr 2013, 20:51

Jedan od klencica koji je pao danas na bambulu #14,na reci Topciderki koja prolazi blizu moje kuce.Vodostaj je malo povisen,ali nenadano klenovi su se podigli na povrsinu.Imao sam i par krupnijih i jedan promasaj bas lepoog klena,ali izdase me baterije tako da imam samo ovu slicicu. sampion 1

Mušičarenje klena u Beogradu Klen1

Nadam se lepsem vremenu i nekim dobrim komadima :ziveli :
Nazad na vrh Ići dole
NMilanovic
Guide
Guide
NMilanovic


Broj poruka : 2245
Godina : 45
Lokacija : Sve redje uz vodu..
Datum upisa : 13.04.2011

Mušičarenje klena u Beogradu Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje klena u Beogradu   Mušičarenje klena u Beogradu EmptyNed 07 Apr 2013, 23:11

Bravo majstore !!!! sampion 1

PS. Ma digne se klen i u sred zime na povrsinu. Samo ih ti redovno obilazi... Nije bitno da li je vreme "Lepo" ili ne.

Meni su najgori ribolovni dani vezano za klena bili uglavnom sa promenljivim vremenom. Veoma cesto kad' je vreme totalni uzas (samo da ne duva vetar) desi se da bas fino prodjemo!
Nazad na vrh Ići dole
Mixmaster
MASTER
Mixmaster


Broj poruka : 10000
Godina : 54
Lokacija : Niš
Datum upisa : 05.08.2008

Mušičarenje klena u Beogradu Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje klena u Beogradu   Mušičarenje klena u Beogradu EmptyNed 07 Apr 2013, 23:15

Ne sećam se da sam ovo ranije video i čuo - beogradski klenovi!!!
Nazad na vrh Ići dole
Pedja GM
Visitor
Pedja GM


Broj poruka : 267
Godina : 44
Lokacija : Gornji Milanovac
Datum upisa : 19.08.2011

Mušičarenje klena u Beogradu Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje klena u Beogradu   Mušičarenje klena u Beogradu EmptyNed 07 Apr 2013, 23:57

Ima Klena u Bg u Savi koliko hoces!!!!
Nazad na vrh Ići dole
NemaNja95
Visitor
NemaNja95


Broj poruka : 278
Godina : 28
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 17.04.2012

Mušičarenje klena u Beogradu Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje klena u Beogradu   Mušičarenje klena u Beogradu EmptyPon 08 Apr 2013, 08:48

Hvala NMilanovicu sampion 1

Mixmaster ::
Ne sećam se da sam ovo ranije video i čuo - beogradski klenovi!!!

Ima klenova u Topciderki i to bas dosta.Ranijih godina je reka bila trovana,ali kako duzi niz godina industrija vise ne radi,klenovi se polako vracaju.Raduje me sto sam video dosta mladji koja ce,nadam se,da naraste za koju godinu.
Mozda niste culi za beogradske klenove,jer je teren na ovoj recici dooosta ne pristupacan,i retko ko ce doci da tu lovi pored Kolubare,Gradca,Dunava,Save...Ali meni je bas blizu tako da uzivam "bockajuci" klenove.
Mozda ovih dana odem opet da probam,pa cu uraditi jednu mini reportazu da vam priblizim vise reku i terene.


Pedja GM ::
Ima Klena u Bg u Savi koliko hoces!!!!

Za ovo vec nisam znao.Gde na kojim mestima?
Nazad na vrh Ići dole
NemaNja95
Visitor
NemaNja95


Broj poruka : 278
Godina : 28
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 17.04.2012

Mušičarenje klena u Beogradu Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje klena u Beogradu   Mušičarenje klena u Beogradu EmptyPet 12 Apr 2013, 23:25

Opustanje uz klenove nikad dosta sampion 1 .Snimio sam na brzaka jedan video da vidite o kakvoj se recici radi(okolinu ne gledajte posto je unistena od flasa,kesa i raznoraznog smeca...)



Ispade mi na kraju,nije hteo da se slika Rolling Eyes

I neki koji su pozirali...

Mušičarenje klena u Beogradu 46999846


Mušičarenje klena u Beogradu 37312572

:ziveli :
Nazad na vrh Ići dole
Platipus2000
Visitor
Platipus2000


Broj poruka : 251
Godina : 55
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 14.08.2012

Mušičarenje klena u Beogradu Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje klena u Beogradu   Mušičarenje klena u Beogradu EmptyPet 12 Apr 2013, 23:59

Super ti je snimak ali je okruzenje na reci stvarno vise nego katastrofa Placko
Nazad na vrh Ići dole
Mixmaster
MASTER
Mixmaster


Broj poruka : 10000
Godina : 54
Lokacija : Niš
Datum upisa : 05.08.2008

Mušičarenje klena u Beogradu Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje klena u Beogradu   Mušičarenje klena u Beogradu EmptySub 13 Apr 2013, 09:16

Svaka čast mušičaru, a to što država dozvoljava da jedini klenovski potok u Beogradu ovako izgleda, nije naša krivica. Zapravo, treba postavljati što više ovakvih snimaka na Youtube, jer oni koji bi trebalo da brinu o ovakvim vodama, po ceo dan vise pred računarima i dosađuju se. Tako možda slučajno naiđu na ove snimke, pa ih to malo prodrma.
Nazad na vrh Ići dole
ShoneFly
Champion Fly Tying Competition 'Musicarenje.net 2015'
Champion Fly Tying Competition 'Musicarenje.net 2015'
ShoneFly


Broj poruka : 2568
Lokacija : bare,rukavci,kanali
Datum upisa : 25.06.2009

Mušičarenje klena u Beogradu Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje klena u Beogradu   Mušičarenje klena u Beogradu EmptySub 13 Apr 2013, 11:14

Samo rokaj Nemanja ,ja sam mislio da u tom potoku nema ni žive žabe Bravooo

Upravo me tvoj video klip podseti na jednu emisiju čari ribolova koju sam jutros gledao a isto je u vezi klena i malog kanal u Vojvodini .
Mix koja bi bila tvoja taktika na ovoj vodi ? (kanal širok 3-4 metra)

Emisija na linku - http://media.rtv.rs/sr_ci/cari-ribolova/3871
Nazad na vrh Ići dole
Clavis
Guide
Guide
Clavis


Broj poruka : 545
Godina : 38
Lokacija : Ključ
Datum upisa : 10.12.2011

Mušičarenje klena u Beogradu Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje klena u Beogradu   Mušičarenje klena u Beogradu EmptySub 13 Apr 2013, 11:46

Kakav viski i ta sranja, domaća rakija!

Emisija za deset, s merakom sam je pogledao, imam fetiš na male vode sa velikom ribom...
Nazad na vrh Ići dole
Mafke
Guide
Guide
Mafke


Broj poruka : 2767
Godina : 51
Lokacija : JAGODINA
Datum upisa : 23.01.2011

Mušičarenje klena u Beogradu Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje klena u Beogradu   Mušičarenje klena u Beogradu EmptySub 13 Apr 2013, 12:04

Na identicnoj vodi samo mnogo vise obrasloj sam se nalovio klenova cheers . Reka u Slavoniji ''Vucica'',je jedva primetnog toka,ma isti teren 100%.

Ja sam musicario imitacijom skakavca na udici #8. Veoma mistican teren,kada ne znas dal ce da ti udari klen od 100 gr. ili savije glavonja od pola m bounce

Taktika nije jednostavna i ne moze se osloniti u potpunosti na ''citanje vode'' tj. kolobare na povrsini .
Nazad na vrh Ići dole
NMilanovic
Guide
Guide
NMilanovic


Broj poruka : 2245
Godina : 45
Lokacija : Sve redje uz vodu..
Datum upisa : 13.04.2011

Mušičarenje klena u Beogradu Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje klena u Beogradu   Mušičarenje klena u Beogradu EmptySub 13 Apr 2013, 19:42

Odlican link Shone - Prelepa i poucna prica!!!
Nazad na vrh Ići dole
ShoneFly
Champion Fly Tying Competition 'Musicarenje.net 2015'
Champion Fly Tying Competition 'Musicarenje.net 2015'
ShoneFly


Broj poruka : 2568
Lokacija : bare,rukavci,kanali
Datum upisa : 25.06.2009

Mušičarenje klena u Beogradu Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje klena u Beogradu   Mušičarenje klena u Beogradu EmptySub 13 Apr 2013, 20:11

Takvi kanali su prava retkost u ravnici i baš me kopka da odem ,nije ni preterano daleko ,nekih 50ak km od Bg-a . Ako posetim naravno biće neka reportažica .
Mada biće jako teško pogotovo zato što nemam ko da mi pokaže mesta i to ,moraću da istražujem ...
Nazad na vrh Ići dole
NemaNja95
Visitor
NemaNja95


Broj poruka : 278
Godina : 28
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 17.04.2012

Mušičarenje klena u Beogradu Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje klena u Beogradu   Mušičarenje klena u Beogradu EmptySub 13 Apr 2013, 20:12

Hvala momci svima.
Dok se ne izbistre vece reke,ja cu cesljati ovde.Ali prvo da uzivam na sajmu u Nisu,koji me je odusevio. skocko
Nazad na vrh Ići dole
NMilanovic
Guide
Guide
NMilanovic


Broj poruka : 2245
Godina : 45
Lokacija : Sve redje uz vodu..
Datum upisa : 13.04.2011

Mušičarenje klena u Beogradu Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje klena u Beogradu   Mušičarenje klena u Beogradu EmptySub 13 Apr 2013, 21:04

Moze se reci da je i pravi musicarski sajam, svake godine je sve ozbiljnija FF prica na njemu. Svi uzivamo !!!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Mušičarenje klena u Beogradu Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje klena u Beogradu   Mušičarenje klena u Beogradu Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Mušičarenje klena u Beogradu
Nazad na vrh 
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Musicarenje.net :: FLY FISHING :: Mušičarenje klena-
Skoči na: