Musicarenje.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Musicarenje.net

Fly Fishing
 
Portal*PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Mušičarenje klena u Beogradu

Ići dole 
+6
ShoneFly
Platipus2000
Pedja GM
Mixmaster
NMilanovic
NemaNja95
10 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
NemaNja95
Visitor
NemaNja95


Broj poruka : 278
Godina : 28
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 17.04.2012

Mušičarenje klena u Beogradu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje klena u Beogradu   Mušičarenje klena u Beogradu - Page 3 EmptyNed 19 Maj 2013, 20:34

Pozdravio caleta i cestitao. sampion 1

Neverovatno koliko ima dobrih mesta i klenova,ali nekako oni veci dosta mase.Zalete se iz nekog skrovista i pljusnu(ja pomislim tu je)kontra i nista. Rolling Eyes


ShoneFly ::

jesi probao neke policelonke ili samo bacaš bambule?

Nisam njih bacao.Eto sledeci put cu probati.Ali svaki sledeci put vegetacija sve bujnija i sve je teze musicariti.Tako da ih mozda necu kupati u Topciderki,ali na Moravi,Kolubari...Sigurno ocu. cheers
Nazad na vrh Ići dole
NemaNja95
Visitor
NemaNja95


Broj poruka : 278
Godina : 28
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 17.04.2012

Mušičarenje klena u Beogradu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje klena u Beogradu   Mušičarenje klena u Beogradu - Page 3 EmptyUto 07 Jan 2014, 19:43

Ovako ja provodim zimsko vreme.Nisu nesto krupni klenovi,ali su dobra zanimacija.Jedno od malo mesta gde moze lepo da se pridje reci i baca nekih 10m.Dosta promasaja ali bilo je i koje ribce.

P.S. "Okicene jelke" zanemarite,to je normalno kod nas u drzavi.Gladajte u hd.




Mušičarenje klena u Beogradu - Page 3 <a href=Mušičarenje klena u Beogradu - Page 3 Mz1r    
Nazad na vrh Ići dole
Mixmaster
MASTER
Mixmaster


Broj poruka : 10000
Godina : 54
Lokacija : Niš
Datum upisa : 05.08.2008

Mušičarenje klena u Beogradu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje klena u Beogradu   Mušičarenje klena u Beogradu - Page 3 EmptyUto 07 Jan 2014, 20:11

Pravi mušičar ume da uživa i na ovakvim mestima.
Nazad na vrh Ići dole
NemaNja95
Visitor
NemaNja95


Broj poruka : 278
Godina : 28
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 17.04.2012

Mušičarenje klena u Beogradu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje klena u Beogradu   Mušičarenje klena u Beogradu - Page 3 EmptySub 22 Mar 2014, 18:00

Danas sam posetio Topciderku i raduje me to sto na svakom koraku vidim po najmanje desetak klenova koji cekaju na povrsini da im padne neki insekt.Takodje sam video i par velikih klenova,ali jedan los potez i oni su vec pobegli.Zabavio sam se i sa ovakvim klenovima od oko 30 cm,za ovu moju recicu-super.

Ehhhh kad bi se malo raskrcilo granje i ocistile obale,bila bi ovo prava recica.Ali...
Mušičarenje klena u Beogradu - Page 3 2qmi234

Mušičarenje klena u Beogradu - Page 3 2m83wix

(P.S. u mojoj ruci svaka riba izgleda mala  Rolling Eyes   Evil or Very Mad )
Nazad na vrh Ići dole
Mixmaster
MASTER
Mixmaster


Broj poruka : 10000
Godina : 54
Lokacija : Niš
Datum upisa : 05.08.2008

Mušičarenje klena u Beogradu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje klena u Beogradu   Mušičarenje klena u Beogradu - Page 3 EmptySub 22 Mar 2014, 19:20

Odlični Beograđančići.

Imam jedan savet za tebe. Svaki put kada posetiš rečicu raskrči malo granja, naročito onog koje ti najviše smeta. Tako sam ja raskrčio mnoga "tajna" mesta i sada na njima sa uživanjem zabacujem.
Nazad na vrh Ići dole
NemaNja95
Visitor
NemaNja95


Broj poruka : 278
Godina : 28
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 17.04.2012

Mušičarenje klena u Beogradu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje klena u Beogradu   Mušičarenje klena u Beogradu - Page 3 EmptyČet 29 Maj 2014, 20:26




Posle razocarenja na Kolubari danas,nasli smo utehu na ovoj recici.
Posle poplava je raskrcila mnoga mesta i izmenila korito.Otvorili su se novi potezi za musicarenje.
Standardo-puna reka klenova.Na svaki zabacaj riba,sve oko sake.

Mušičarenje klena u Beogradu - Page 3 Dr5zlt

Kako smo odmicali u "dzunglu" vidjali smo sve vece klenove kako patroliraju,ali jedan pogresan korak i ode...
Prikradanje,usporeno disanje,zabacivanje bambule, i odjednom dize se glavonja sa dna.Sve se zaustavlja na par sekundi i ceka se trenutak da on muvu pokupi. BAM!  Laughing 
Trojcica se savija skoro do plute borba u malom viru i klen je napolje.Vadim aparat-poziranje i na kraju vracanje.  



Mušičarenje klena u Beogradu - Page 3 5upto8


Mušičarenje klena u Beogradu - Page 3 2ui9ik4


Mušičarenje klena u Beogradu - Page 3 28isw1e  
Nazad na vrh Ići dole
NMilanovic
Guide
Guide
NMilanovic


Broj poruka : 2245
Godina : 45
Lokacija : Sve redje uz vodu..
Datum upisa : 13.04.2011

Mušičarenje klena u Beogradu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje klena u Beogradu   Mušičarenje klena u Beogradu - Page 3 EmptyPet 30 Maj 2014, 01:38

Pravi lov, kao macka kad vreba goluba, srpljivo cm po cm i samo jedan zabac - zarazna bolest!
Lepo se ti druze zabavljas, hvala za detaljno prenesene utiske, samo napred..  sampion 1
Nazad na vrh Ići dole
NemaNja95
Visitor
NemaNja95


Broj poruka : 278
Godina : 28
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 17.04.2012

Mušičarenje klena u Beogradu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje klena u Beogradu   Mušičarenje klena u Beogradu - Page 3 EmptyPet 30 Maj 2014, 22:33

Hvala Milanovicu.  sampion 1 

Sutra cu obici recicu,mozda me iznenadi opet.  Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gegula
Guide
Guide
Gegula


Broj poruka : 717
Godina : 47
Lokacija : Nicosia
Datum upisa : 04.11.2009

Mušičarenje klena u Beogradu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje klena u Beogradu   Mušičarenje klena u Beogradu - Page 3 EmptySub 31 Maj 2014, 13:44

SUPER,,lepa zanimacija...klen je opasna riba za musicarenje...moja br1
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Mušičarenje klena u Beogradu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje klena u Beogradu   Mušičarenje klena u Beogradu - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Mušičarenje klena u Beogradu
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Musicarenje.net :: FLY FISHING :: Mušičarenje klena-
Skoči na: