Musicarenje.net

Fly Fishing

Portal*PrijemTražiRegistruj sePristupi

Delite

Oporavak lipljena od uboda!

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Sasa D
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR
Sasa D

Broj poruka : 5297
Godina : 41
Datum upisa : 07.02.2009

Oporavak lipljena od uboda! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oporavak lipljena od uboda!   Oporavak lipljena od uboda! - Page 2 EmptyPet 02 Avg 2013, 14:09

NB.Geronimo ::
postavio sam već ranije u temi Ribnik to je onaj od prošle godine kad je snijeg pao u maju počeo je padat poslije tog lipljena zezali smo se da je  odma snijeg pao čim sam ja velikog lipljena ulovio  

Nisam ga vidio.Moram naci tu sliku da vidim tu gromadu!
Dobra fora za snijeg i ulov!ha ha ha ha
Nazad na vrh Ići dole
Mixmaster
MASTER
Mixmaster

Broj poruka : 10000
Godina : 50
Datum upisa : 05.08.2008

PočaljiNaslov: Re: Oporavak lipljena od uboda!   Oporavak lipljena od uboda! - Page 2 EmptyPet 02 Avg 2013, 15:02

Ovo moje razmišljanje o vraćanju ranjene antilope pred lavove retko ko pominje. Možda u našim rekama nema previše mladica i vidri, ali ako se namnože, siguran sam da će veliki broj lipljenova stradati upravo zbog našeg C&R-a.
Ove grabljivice će kad-tad shvatiti da je neki C&R revir idealno mesto za njihov život, jer prisutni ribolovci kao da ih prihranjuju.Laughing 

Na primer, štukaroški revir Joca mi je itekako sumnjiv, jer izmrcvarenu i ošamućenu štuku koju neko skida sa varalice ili strimera, pa je pola sata slika, u vodi jedva čeka gladna neman iz komšiluka. Potpuno sam siguran da je tamo tako stradalo na stotine riba upravo nakon C&R-a.
Nazad na vrh Ići dole
Sale
Guide
Guide
Sale

Broj poruka : 1437
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2008

PočaljiNaslov: Re: Oporavak lipljena od uboda!   Oporavak lipljena od uboda! - Page 2 EmptyPet 02 Avg 2013, 20:03

Na Drini na primer lipljan se ne vraca u maticu dok se potpuno ne oporavi da moze da normalno pobegne grabljivici.
Zna da bude u plicaku i 20 minuta . Skoro sam bio svedok pustanja jedne potocare od oko pola kile u Vrelo , mladice inace nisu bile na lovu , ali izcrpljenu potocaru nije propustila u tren oka je zgrabila.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.eurofish.co.rs
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Oporavak lipljena od uboda!   Oporavak lipljena od uboda! - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole

Oporavak lipljena od uboda!
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Musicarenje.net :: FLY FISHING :: Mušičarenje lipljena-
Skoči na: