Musicarenje.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Musicarenje.net

Fly Fishing
 
Portal*PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Mljac, mljac, mljac...

Ići dole 
+10
Murino
Bahus
Vrbanić Danijel
Zvezdan
Sasa D
Mladen
Gegula
Sasats
Fly Carpenter
Mixmaster
14 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
Mixmaster
MASTER
Mixmaster


Broj poruka : 10000
Godina : 54
Lokacija : Niš
Datum upisa : 05.08.2008

Mljac, mljac, mljac... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mljac, mljac, mljac...   Mljac, mljac, mljac... - Page 3 EmptySub 03 Dec 2016, 16:39

Cepkano meso potočne pastrmke i štuke u sosu od povrća! Zimska radost za mušičare!

Mljac, mljac, mljac... - Page 3 359mow7

Uhuhu, upravo varim ove zalogaje. Osećam se kao da mi je neko ubrizgao neku drogu u venu, toliko je dobro. Kapci mi padaju na pola, a mozak priziva lepe letnje trenutke nadmudrivanja sa pojedenim ribama. Sve to ide u pojačanim bojama. Sedim pred zidom i buljim u njega, a na njemu - pokretne slike, kao da u očima imam HD video projektor...

Otkrio sam novu drogu: "SALMESOCAINE"!!! Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Maki
Visitor
Maki


Broj poruka : 309
Godina : 38
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 19.01.2011

Mljac, mljac, mljac... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mljac, mljac, mljac...   Mljac, mljac, mljac... - Page 3 EmptySub 03 Dec 2016, 22:17

Voda mi na usta pođe....
Nazad na vrh Ići dole
Mixmaster
MASTER
Mixmaster


Broj poruka : 10000
Godina : 54
Lokacija : Niš
Datum upisa : 05.08.2008

Mljac, mljac, mljac... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mljac, mljac, mljac...   Mljac, mljac, mljac... - Page 3 EmptyNed 04 Dec 2016, 11:16

Normalan si čovek! Laughing

Ali, ja sam od nekih mušičara čuo da mi ne treba da jedemo svoj ulov, nego sendviče, kobasice, argentinsku piletinu iz 20. veka, paštete od genetski modifikovane soje i leševa iz vremena Elvisa Presleya itd...

Kažu da je sramota da mušičar ubije i pojede ulov. Štaviše, svojim ušima sam čuo "Ti nisi mušičar!" - kada sam svoj ulov spremio za trpezu, jer je to tobože ne-mušičarski. Ili, još gore "Ti nisi sportski ribolovac!", jer je tobože sportski ribolovac samo onaj ko svoj ulov baca, a hrani se viršlama. Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Maki
Visitor
Maki


Broj poruka : 309
Godina : 38
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 19.01.2011

Mljac, mljac, mljac... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mljac, mljac, mljac...   Mljac, mljac, mljac... - Page 3 EmptyNed 04 Dec 2016, 12:00

Nemam ništa protiv uzimanja gde je to dozvoljeno i u meri u kojoj je dozvoljeno... šta više toliko sam limske ribe pojeo pa ne znam... dok je deda bio ziv, od plotice, klena, skobalja, lipljena pastrmke, mladice... pa i mrene...
Sad sve redje odlazim na zalost svede se na par dana godišnje i onda se uzelim malo i da uhvatim i zapucam pravac u revir... tako da nisam odavno pojeo svoj ulov...
ali tuđe jesam :)
Nazad na vrh Ići dole
Mixmaster
MASTER
Mixmaster


Broj poruka : 10000
Godina : 54
Lokacija : Niš
Datum upisa : 05.08.2008

Mljac, mljac, mljac... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mljac, mljac, mljac...   Mljac, mljac, mljac... - Page 3 EmptySre 15 Nov 2017, 20:16

Pravi mušičari ne jedu čvarke od svinja, nego od klenova Laughing :

Mljac, mljac, mljac... - Page 3 Cvarci10

Recept:

Dok se prave tzv "sardine" od klenova, ponekad se za dno zalepe komadi mesa. Presipaš "sardine" u drugu šerpu, a ostatak koji je "reš" oguliš sa dna i dobro posoliš. Koščice istopljene, mesce krto i krckavo, masno, slano...kao "pravi" čvarci samo 5x bolje i zdravije, a još i ne prkosi nijednoj religiji  Laughing .
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Mljac, mljac, mljac... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mljac, mljac, mljac...   Mljac, mljac, mljac... - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Mljac, mljac, mljac...
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Musicarenje.net :: OFF TOPIC :: GARAŽA-
Skoči na: