Musicarenje.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Musicarenje.net

Fly Fishing
 
Portal*PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Stege ****

Ići dole 
+57
Edin-NP
Darko
Mihailo Erovic
LaleNi
Stimulator 64
Ermedin
Namilax
Moravica fly
Flya
Gegula
Krajisnik_BL
Gamarus
Silvio
Dragan Tasic
Tolefly
Mackey
Crni
Mafke
Sasats
Predrag
Cheda
Raka Hardy
Oldsurehand
Alibaba
Sumadinac
Todor
Ersin
Zeljkoue
Ervin-Eko
Haris
Ogi
ShoneFly
TagoraPI
Bokac
Renafly
Davor
Bifi
NikolaCG
Acapapec
Masic
Sasa D
Cakan
Oholi
Murino
Gabriele CH
Saležupa
Šva
Prota "Pacer"
MikiTenkara
Djole
Vlajkoni
Goran R
Madjoni
Mihailo
Radojica-pop
Zeka
Bogi
61 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Sledeći
AutorPoruka
Bogi
Guide
Guide
Bogi


Broj poruka : 2297
Datum upisa : 29.04.2008

Stege **** Empty
PočaljiNaslov: Stege ****   Stege **** EmptyNed 07 Dec 2008, 23:47

Ovu sam ja stegu nameračio da je u skorije vreme kupim, ima uske čeljusti za udice od No. 2 pa do 32

Stege **** Bg3hoh
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Guide
Guide
Zeka


Broj poruka : 578
Godina : 52
Datum upisa : 03.05.2008

Stege **** Empty
PočaljiNaslov: Re: Stege ****   Stege **** EmptyPon 08 Dec 2008, 00:05

Koja je fama s tim stegama?Ne kapiram jel u pitanju hir,moda ili stvarna potreba jer omogućava neki bolji rad.Ili je samo,kao kod mene i štapova,lični doživljaj bolji?
Nazad na vrh Ići dole
Radojica-pop
Guide
Guide
Radojica-pop


Broj poruka : 1570
Godina : 49
Lokacija : Raška
Datum upisa : 30.04.2008

Stege **** Empty
PočaljiNaslov: Re: Stege ****   Stege **** EmptyPon 08 Dec 2008, 00:40

Zeka ::
Koja je fama s tim stegama?Ne kapiram jel u pitanju hir,moda ili stvarna potreba jer omogućava neki bolji rad.Ili je samo,kao kod mene i štapova,lični doživljaj bolji?
Čista POTREBA!!!! Kad budeš krenuo sa ozbiljnijim motanjem muva JAVIĆE TI SE!!! 8)
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Guide
Guide
Zeka


Broj poruka : 578
Godina : 52
Datum upisa : 03.05.2008

Stege **** Empty
PočaljiNaslov: Re: Stege ****   Stege **** EmptyPon 08 Dec 2008, 08:30

Šta je BRE,ozbiljnije motanje muva?1000 kom dnevno?Ja teško da ću dostići taj momenat,jer,kad onda da mlatim po livadi?Nije ovo moje pitanje bila nikakva provokacija.Vidio sam i na omiljenom Bogijevom sajtu i forumu,na com,kako se ubiše ljudi da lova ili ona stega od po 200+ €.Hebo te ,pa za te pare imaš sasvom solidne motke.

Zato mi nije jasno.A još veći mi mrak kad sam vidiop Cakanov arsenal stega.
Nazad na vrh Ići dole
Mihailo
Fly fisherman
Fly fisherman



Broj poruka : 1
Lokacija : Raska
Datum upisa : 02.12.2008

Stege **** Empty
PočaljiNaslov: Re: Stege ****   Stege **** EmptyPon 08 Dec 2008, 09:20

Pokušaću da ti citiram čoveka kome sam zahvalan do smrti što danas gledam na mušičarenje na ovakav način i u njemu neizmerno UŽIVAM! To je Aleksandar Puškadija i on napisa nešto ovako MUŠIČAR PRAKTIČAR NE MOŽE TO NIKADA BITI AKO NE IZRAĐUJE MUŠICE, JER JEDINO TAKO NA PRAVI NAČIN REŠAVA PROBLEMATIKU HRANJENJA RIBA,.... Izvinjavam se Puškadiji ako do slovce nisam citirao njegovu izjavu ali suština je prepoznatljiva! :hello 1:
Nazad na vrh Ići dole
Radojica-pop
Guide
Guide
Radojica-pop


Broj poruka : 1570
Godina : 49
Lokacija : Raška
Datum upisa : 30.04.2008

Stege **** Empty
PočaljiNaslov: Re: Stege ****   Stege **** EmptyPon 08 Dec 2008, 09:24

Mihailo ::
Pokušaću da ti citiram čoveka kome sam zahvalan do smrti što danas gledam na mušičarenje na ovakav način i u njemu neizmerno UŽIVAM! To je Aleksandar Puškadija i on napisa nešto ovako MUŠIČAR PRAKTIČAR NE MOŽE TO NIKADA BITI AKO NE IZRAĐUJE MUŠICE, JER JEDINO TAKO NA PRAVI NAČIN REŠAVA PROBLEMATIKU HRANJENJA RIBA,.... Izvinjavam se Puškadiji ako do slovce nisam citirao njegovu izjavu ali suština je prepoznatljiva! :hello 1:
Ovo sam ja napisao sa računara u našem klubu ali pod mihailovim nikom jer mi se nije izlogovao IZVINJENJE SVIMA!
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Guide
Guide
Zeka


Broj poruka : 578
Godina : 52
Datum upisa : 03.05.2008

Stege **** Empty
PočaljiNaslov: Re: Stege ****   Stege **** EmptyPon 08 Dec 2008, 09:26

Ma ide u redu,ali dal' je potrebno baš davati preko 200€ za stegu,kad i mnogo jeftinija daje rezultate,Znam da je tako i sa štapovima,ali...I slažem se s ALPom,naravno,on je jedan od najvećih praktičara koje ja lično poznajem.Vežem i ja muve,ali na indijki,poklonjenoj ko zna kad.I love,znaš,i to na svim vodamana kojimasam bio.Zato moje pitanje,proisteklo iz neznanja,Dal' je potrebno dati tolike pare za stegu?
Nazad na vrh Ići dole
Radojica-pop
Guide
Guide
Radojica-pop


Broj poruka : 1570
Godina : 49
Lokacija : Raška
Datum upisa : 30.04.2008

Stege **** Empty
PočaljiNaslov: Re: Stege ****   Stege **** EmptyPon 08 Dec 2008, 09:31

Zeka ::
Ma ide u redu,ali dal' je potrebno baš davati preko 200€ za stegu,kad i mnogo jeftinija daje rezultate,Znam da je tako i sa štapovima,ali...I slažem se s ALPom,naravno,on je jedan od najvećih praktičara koje ja lično poznajem.Vežem i ja muve,ali na indijki,poklonjenoj ko zna kad.I love,znaš,i to na svim vodamana kojimasam bio.Zato moje pitanje,proisteklo iz neznanja,Dal' je potrebno dati tolike pare za stegu?
Znaš Zeko kao i u FC ako hoćeš više da napreduješ zatreba ti i više ŠTAPOVA, tako i u taingu NE MOŽE SE SVE BAŠ URADITI na standardnim stegama!
Nazad na vrh Ići dole
Madjoni
Moderator
Moderator
Madjoni


Broj poruka : 9731
Lokacija : Nikšić
Datum upisa : 14.10.2008

Stege **** Empty
PočaljiNaslov: Re: Stege ****   Stege **** EmptyPon 08 Dec 2008, 12:55

Bogi ::
Ovu sam ja stegu nameračio da je u skorije vreme kupim, ima uske čeljusti za udice od No. 2 pa do 32


Odlična stega Bogi,ja je imam,veću varijantu na koju moš da okrećeš mušicu po potrebi.Nenormalno je jaka
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyfishingprimus.me/
Goran R
Guide
Guide
Goran R


Broj poruka : 1319
Godina : 58
Lokacija : Beograd-Borča
Datum upisa : 07.09.2008

Stege **** Empty
PočaljiNaslov: Re: Stege ****   Stege **** EmptyPon 08 Dec 2008, 13:33

Radojica-pop ::
Zeka ::
Koja je fama s tim stegama?Ne kapiram jel u pitanju hir,moda ili stvarna potreba jer omogućava neki bolji rad.Ili je samo,kao kod mene i štapova,lični doživljaj bolji?
Čista POTREBA!!!! Kad budeš krenuo sa ozbiljnijim motanjem muva JAVIĆE TI SE!!! 8)



Slazem se sa konstatacijom inace ovo je stega koja je radjena od vrlo jakog celika, sa dozivotnom garancijom, vrlo laka
za rukovanje.Inace na ovim kvalitetnim stegama smanjen je lom udica.
Nazad na vrh Ići dole
Vlajkoni
Fly fisherman
Fly fisherman
Vlajkoni


Broj poruka : 96
Godina : 58
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 04.05.2008

Stege **** Empty
PočaljiNaslov: Re: Stege ****   Stege **** EmptyPon 08 Dec 2008, 15:03

GORANHardy ::
Radojica-pop ::
Zeka ::
Koja je fama s tim stegama?Ne kapiram jel u pitanju hir,moda ili stvarna potreba jer omogućava neki bolji rad.Ili je samo,kao kod mene i štapova,lični doživljaj bolji?
Čista POTREBA!!!! Kad budeš krenuo sa ozbiljnijim motanjem muva JAVIĆE TI SE!!! 8)



Slazem se sa konstatacijom inace ovo je stega koja je radjena od vrlo jakog celika, sa dozivotnom garancijom, vrlo laka
za rukovanje.Inace na ovim kvalitetnim stegama smanjen je lom udica.
Gorane,
Licno mislim da je lom udica vise posledica upotrebe nekvalitetnih UDICA nego manje kvalitetnih stega.
Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Djole
Guide
Guide
Djole


Broj poruka : 611
Lokacija : Nis
Datum upisa : 04.05.2008

Stege **** Empty
PočaljiNaslov: Re: Stege ****   Stege **** EmptyPon 08 Dec 2008, 16:31

i ova orvisova regalka se okrece.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.FlyCastingNation.com
Goran R
Guide
Guide
Goran R


Broj poruka : 1319
Godina : 58
Lokacija : Beograd-Borča
Datum upisa : 07.09.2008

Stege **** Empty
PočaljiNaslov: Re: Stege ****   Stege **** EmptyPon 08 Dec 2008, 17:56

Citat :
Gorane,
Licno mislim da je lom udica vise posledica upotrebe nekvalitetnih UDICA nego manje kvalitetnih stega.
Pozdrav
Slazem se mada kvalitetne stege mnogo znace, jos ako se stege rotiraju, onda se vezacu pruzaju velike mogucnosti, a i sam posao cini upola laksim. Bravooo
Nazad na vrh Ići dole
Bogi
Guide
Guide
Bogi


Broj poruka : 2297
Datum upisa : 29.04.2008

Stege **** Empty
PočaljiNaslov: Re: Stege ****   Stege **** EmptyPon 08 Dec 2008, 21:17

Zeka ::
Koja je fama s tim stegama?Ne kapiram jel u pitanju hir,moda ili stvarna potreba jer omogućava neki bolji rad.Ili je samo,kao kod mene i štapova,lični doživljaj bolji?
da ja tebe Zeko nešto pitam, jeli fama ili hir kupovina štapa od ne znam koliko evra ili opet nekog kombinezona od recimo 700 evra koji se pocepa za dve sezone...........to nije isto kao kod tebe lični neki doživljaj, o ukusima se ne raspravlja, ti voliš livadu ja toplu sobu pored radnog stola gde su mi sve potrebne stvarčice koje me u stvari ispunjavaju i pored kojih sam itekako opušten i smiren..........ovakva stega u odnosu na one indijske ima mnogo prednosti evo npr. jedna od njih su i uske čeljusti na kojo možeš uhvatiti udicu 32 bez problema, kao što je Goran rekao nju da uzmem i doživotno sam završio sa stegama, a ne da mi one indijske pucaju na čeljustima i slično bar ih ne bi redovno menjao, jedna zauvek............
Nazad na vrh Ići dole
MikiTenkara
Guide
Guide
MikiTenkara


Broj poruka : 2507
Godina : 49
Lokacija : Podgorica
Datum upisa : 09.11.2008

Stege **** Empty
PočaljiNaslov: Re: Stege ****   Stege **** EmptyPon 08 Dec 2008, 21:44

ovo ti Bogi tacno. kupis jednom kvalitetnu i zavrsis.
Tako cu i ja jednog dana,preko Gorana da kupim HARDY i zavrsim sa stapovima,a jos ima i dozivotnu garanciju... stvarno ha ha
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tenkarastream.blogspot.com
Sponsored content





Stege **** Empty
PočaljiNaslov: Re: Stege ****   Stege **** Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Stege ****
Nazad na vrh 
Strana 1 od 13Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Sledeći
 Similar topics
-
» Kupovina stege

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Musicarenje.net :: FLY TYING :: FLY TYING MATERIJALI i ALATI-
Skoči na: