Musicarenje.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Musicarenje.net

Fly Fishing
 
Portal*PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Nišavske mečke

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Mladen
Visitor
Mladen


Broj poruka : 100
Godina : 35
Lokacija : B.Palanka
Datum upisa : 02.02.2010

Nišavske mečke Empty
PočaljiNaslov: Re: Nišavske mečke   Nišavske mečke EmptySub 20 Sep 2014, 14:15

E mog jucerasnjeg iskustva kraj nisave!!!!
Setam s drugom i po malo bacamo nimfe malo razgledamo pejzaze slabo se javljala riba ali vazno da je lepo i ako se ne uhvati nijedna....
Oko pola 7 h pred sam polazak kuci,puce nesto po sredini toka,mi mahinalno se okrecemo kad pastrmka sa svojih sigurno 60-80+ cm ubija kedere.Nisava mutnjikava al samo se ledja i peraje vide kako zdije i sece vodu,dolazila nam je bukvalno pred noge.Stavi drug nekog strimera baca baca i nista proba drugog nista proba suvu nista.

Meni je bilo lepo i drago sto sam je vidio nisam ni pokusavo da bacam,u nisavi kraj Bele Palanke ima jako dosta pastrmke pogotovu onih kapitalnih primeraka.Po mom misljenju pastrmka dominira nisavom ima je u jako velikom broju,nisava je bogata hranom tako da brzo i rastu.

Cuo sam od jednog ribara da je covek na mestu zvanom Burence uhvatio pastrmku 4.9 kg
pre par dana na zivi mamac
Nazad na vrh Ići dole
Mixmaster
MASTER
Mixmaster


Broj poruka : 10000
Godina : 54
Lokacija : Niš
Datum upisa : 05.08.2008

Nišavske mečke Empty
PočaljiNaslov: Nišavske mečke   Nišavske mečke EmptySub 20 Sep 2014, 14:57

Ovo je korisna informacija iz palanačkog kraja. Ja sam malo zapostavio te svoje omiljene i dobro poznate terene, ali sve mi se čini da je ovo dobra godina za nišavske pastrmke. One vole ovakve "vodene godine".
Nazad na vrh Ići dole
Mladen
Visitor
Mladen


Broj poruka : 100
Godina : 35
Lokacija : B.Palanka
Datum upisa : 02.02.2010

Nišavske mečke Empty
PočaljiNaslov: Re: Nišavske mečke   Nišavske mečke EmptyNed 21 Sep 2014, 15:38

Sve vise ima pastrmke u Nisavi i jako puno vidri mada msm da nece bas pastrmkama naskoditi.
Jako puno krivolova (od mrsilica do harpuna)Prosle godine uhvaceno 3 lica sa harpunom i torbom punom riba kod sela Crvene reke.Kontrole su retke i malo ljudi za toliki teren

Nadam se da ce biti uskoro neka slika mecke sto bi reko gos Mix
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Nišavske mečke Empty
PočaljiNaslov: Re: Nišavske mečke   Nišavske mečke Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Nišavske mečke
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Musicarenje.net :: FLY FISHING :: Mušičarenje pastrmke-
Skoči na: