Musicarenje.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Musicarenje.net

Fly Fishing
 
Portal*PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Kladioničarski kutak

Ići dole 
3 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Ervin-Eko
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR
Ervin-Eko


Broj poruka : 5216
Godina : 38
Lokacija : Sjenica
Datum upisa : 09.02.2009

Kladioničarski kutak - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kladioničarski kutak   Kladioničarski kutak - Page 2 EmptyPon 09 Feb 2015, 10:04

Nisam Mare igrao.
Inace sam veliki maler za ovo, sigurno bi pao makar na jednu utakmicu.
Nazad na vrh Ići dole
Mare035
Guide
Guide
Mare035


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 25.12.2013

Kladioničarski kutak - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kladioničarski kutak   Kladioničarski kutak - Page 2 EmptySub 28 Mar 2015, 16:42

Ljudi ovo moram da podelim sa vama....Metalac-Sloga KV....iz 2 u 2....kvota je 26,cela Srbija igra taj singl a da li ce doci to vec nzm....pokusajte,mozda dodje...
Nazad na vrh Ići dole
Mare035
Guide
Guide
Mare035


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 25.12.2013

Kladioničarski kutak - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kladioničarski kutak   Kladioničarski kutak - Page 2 EmptySre 12 Avg 2015, 22:11

Jel prati neko ovu nasu tugu od fudbala...zvezda opet iz 2 u 1....opet penal....u 5 kola 4 penala,4 namestene utakmice....koja su oni tuga...ko voli zvezdu neka igra i sledece kolo taj prelaz...za sto dinara moze da dobije oko 3 hiljade...mada,ni te kladionice nisu glupe,oborice im kvotu na taj prelaz ili cak stopirati uplate na utakmice Zvezde... beton ligu bi ih izbacio da mogu
Nazad na vrh Ići dole
Mixmaster
MASTER
Mixmaster


Broj poruka : 10000
Godina : 54
Lokacija : Niš
Datum upisa : 05.08.2008

Kladioničarski kutak - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kladioničarski kutak   Kladioničarski kutak - Page 2 EmptyPet 14 Avg 2015, 08:44

Ja pratim. Laughing 

Čekam da se ugase klubovi sa komunističkim imenima
"Partizan", "Crvena Zvezda"...ili da promene imena u

"Dunavski Alas"

Kladioničarski kutak - Page 2 Seatjc

i

"Sava"

Kladioničarski kutak - Page 2 2qi02gz
Nazad na vrh Ići dole
Mare035
Guide
Guide
Mare035


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 25.12.2013

Kladioničarski kutak - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kladioničarski kutak   Kladioničarski kutak - Page 2 EmptyPet 14 Avg 2015, 18:17

Eh....lepo me nasmeja.... sampion 1
Nazad na vrh Ići dole
Mixmaster
MASTER
Mixmaster


Broj poruka : 10000
Godina : 54
Lokacija : Niš
Datum upisa : 05.08.2008

Kladioničarski kutak - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kladioničarski kutak   Kladioničarski kutak - Page 2 EmptyPet 14 Avg 2015, 20:18

Pa jeste, smešno je, ali kad neko normalan u svetu vidi da naši najbogatiji i najtrofejniji klubovi nose ime komunističkih crvenoarmejaca i to, 25 godina nakon nestanka socijalizma, razjasni im se da imaju posla sa teškim b....

Zato tako brzo "napredujemo" u svemu. Imidž je vrlo važna stvar. Ako bih se ja našminkao i pravio ženske pokrete na ulici, svi bi mislili da sam peder, zar ne. E, isto tako, ako ti se ovako bitne stvari u zemlji zovu po skojevcima, ljudi misle da smo ili idioti ili komunjare. A, pošto nismo komunisti, onda je stvar jasna. Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Mare035
Guide
Guide
Mare035


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 25.12.2013

Kladioničarski kutak - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kladioničarski kutak   Kladioničarski kutak - Page 2 EmptyPet 14 Avg 2015, 22:30

Pa Mix nas skoro svaki klub,bio on amaterski ili profesionalni nosi ime vezano za taj neki posleratni period....Sloboda,Jedinstvo,Mladost,Radnik....ja volim Partizan i ne bih voleo da menja svoje ime,to je kao kad bi pravoslavac uzeo drugu veru....



Evo,pogledajmo cist primer Zvezde u kosarci...promenili su ime zbog duga od 15 miliona evra,naravno,taj dug je otpisan jer taj klub Crvena Zvezda u kosarci vise ne postoji.. i za godinu dana on je par puta menjao svoje ime...tako da,za koga navijaju sada ti navijaci Zvezde ako im se klub ugasio??


Za fabriku metalnih proizvoda iz Zeleznika???




Dalje,Zvezda u fudbalu duguje oko 50 miliona evra...mnogo veci klubovvi od nje su zavrsavali u nizim ligama zbog neodrzive finansijske situacije ali to u nasoj drzavi nije moguce jer premijer nase zemlje je cuva i donira dobar deo novca od svojih gradjana za potrebe tog kluba...uostalom,pogledajte samo ko stoji na celu tog kluba....3 abolirana coveka,3 lopova svetske klase...za jednog od njih je cak i interpol raspisivao poternicu....
Nazad na vrh Ići dole
Mixmaster
MASTER
Mixmaster


Broj poruka : 10000
Godina : 54
Lokacija : Niš
Datum upisa : 05.08.2008

Kladioničarski kutak - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kladioničarski kutak   Kladioničarski kutak - Page 2 EmptySub 15 Avg 2015, 11:53

Ma, pošto je Beograd od socijalističko/nesvrstane metropole prerastao u otomansku turbo-folk čaršiju, ja bih ove klubove prekrstio u "Stambol" i "Vezir". Laughing  Ionako igrače tih klubova posle velikih pobeda dočekuje otomanska, a ne partizanska muzika. Nešto nisam primetio da pevaju "Partizan sam, tim se diičim...", ali pesme koje naši pevači i pevaljke mažnjavaju od turskih i azerbejdžanskih svi fudbaleri (košarkaši itd) Zvezde i Partizana znaju napamet.  Laughing



Gledam "originalni" spot. Pevaljka se trudi da izgleda kao da je izašla iz harema, a muzika, instrumenti i ritam su tipični za Bliski istok.



Dakle, FK "Stambol" i FK "Vezir", ja ih od danas tako zovem.  Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Mare035
Guide
Guide
Mare035


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 25.12.2013

Kladioničarski kutak - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kladioničarski kutak   Kladioničarski kutak - Page 2 EmptySub 15 Avg 2015, 21:35

Uhhh....CCCecccccccaaaaaaaaaaaaa.......kao prelaz iz keca u dvojku....najsladje :king:
Nazad na vrh Ići dole
Mare035
Guide
Guide
Mare035


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 25.12.2013

Kladioničarski kutak - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kladioničarski kutak   Kladioničarski kutak - Page 2 EmptyUto 15 Sep 2015, 20:44

A od veceras liga sampiona....za mene,nista sladje.....dugo je trajala ova pauza....



Evo mog tiketa za veceras....PSV-MAN UTD GG,GALATASARAY-ATLETICO PX I SEVILJA CISTA JEDINICA....kvota je malo preko 6....stavite neki dinar....ko zna sta se tu krije... sampion 1
Nazad na vrh Ići dole
Mare035
Guide
Guide
Mare035


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 25.12.2013

Kladioničarski kutak - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kladioničarski kutak   Kladioničarski kutak - Page 2 EmptyUto 20 Okt 2015, 17:55

Arsenal-Bayern 7 ili vise golova,uh lepe se pare tu mogu uzeti



Bayer Leverkusen-Roma....kvota na Rimljane je cak 4,5....kladionice su puno zapostavile tim Rome....vredi pokusati....
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kladioničarski kutak - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kladioničarski kutak   Kladioničarski kutak - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kladioničarski kutak
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Musicarenje.net :: OFF TOPIC :: GARAŽA-
Skoči na: