Musicarenje.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Musicarenje.net

Fly Fishing
 
Portal*PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Jelenjska dlaka-krzno

Ići dole 
+6
Brankoogi
Oholi
Cakan
Jovo84
Madjoni
Bogi
10 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Bogi
Guide
Guide
Bogi


Broj poruka : 2297
Datum upisa : 29.04.2008

Jelenjska dlaka-krzno Empty
PočaljiNaslov: Jelenjska dlaka-krzno   Jelenjska dlaka-krzno EmptySub 13 Dec 2008, 02:24

Jelenjska dlaka-krzno 2f0a8p2
Nazad na vrh Ići dole
Bogi
Guide
Guide
Bogi


Broj poruka : 2297
Datum upisa : 29.04.2008

Jelenjska dlaka-krzno Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelenjska dlaka-krzno   Jelenjska dlaka-krzno EmptySub 13 Dec 2008, 22:34

evo jedne kombinacije SLF+ dabinga i zimskog krzna Jelena........

No.14

Jelenjska dlaka-krzno 33o3bfc
Nazad na vrh Ići dole
Bogi
Guide
Guide
Bogi


Broj poruka : 2297
Datum upisa : 29.04.2008

Jelenjska dlaka-krzno Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelenjska dlaka-krzno   Jelenjska dlaka-krzno EmptyNed 14 Dec 2008, 22:41

Kolasin ::


Ovu cemo morat probat na Tari kad dodje vrijeme ovoj nijansi.

Nadam se da se sjecas tih dana.
kako da zaboravim pet zabačaja i pet Lipljana za pet minuta u patikama i pored Tare
Nazad na vrh Ići dole
Madjoni
Moderator
Moderator
Madjoni


Broj poruka : 9731
Lokacija : Nikšić
Datum upisa : 14.10.2008

Jelenjska dlaka-krzno Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelenjska dlaka-krzno   Jelenjska dlaka-krzno EmptyPon 26 Okt 2009, 07:58

Jelensku dlaku pored svima poznatih načina za primjenu možete koristiti i ovako.........ubacite nekoliko dlačica u dabing smjesu za tijelo i evo kako to izgleda.........

Jelenjska dlaka-krzno Sl371485
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyfishingprimus.me/
Jovo84
Fly fisherman
Fly fisherman
Jovo84


Broj poruka : 9
Datum upisa : 11.10.2009

Jelenjska dlaka-krzno Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelenjska dlaka-krzno   Jelenjska dlaka-krzno EmptyPon 26 Okt 2009, 13:30

Madjoni ::
Jelensku dlaku pored svima poznatih načina za primjenu možete koristiti i ovako.........ubacite nekoliko dlačica u dabing smjesu za tijelo i evo kako to izgleda.........
meni se ova emitacija nimalo ne svidja, dlake su mnogo podebele i krute za mesanje na emitacijama na udicama 14-16-18 i plus je glava malo potanka u odnosu na telo
Nazad na vrh Ići dole
Cakan
Admin
Admin
Cakan


Broj poruka : 1927
Godina : 51
Datum upisa : 28.05.2008

Jelenjska dlaka-krzno Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelenjska dlaka-krzno   Jelenjska dlaka-krzno EmptyPon 26 Okt 2009, 13:58

Jovo84 ::
Madjoni ::
Jelensku dlaku pored svima poznatih načina za primjenu možete koristiti i ovako.........ubacite nekoliko dlačica u dabing smjesu za tijelo i evo kako to izgleda.........
meni se ova emitacija nimalo ne svidja, dlake su mnogo podebele i krute za mesanje na emitacijama na udicama 14-16-18 i plus je glava malo potanka u odnosu na telo

Izvini ali ja ne delim tvoje misljenje mada ovo pitanje nije meni postavljeno...dlake bilo koje vrste i porekla mozes da mesas u dabing materijal bez ikakvovg problema...
(jos ako prodje kroz elektricni mlin za kafu onda je ista takva dlaka nekoliko puta meksa nego u prvobitno stanje...)

moje misljenje je da svaku dlaku mozes i moras prilagoditi velicini udice i na taj nacin odseces vise ili manje gledajuci od (da nazovem korena) prema vrhu i
na taj nacin dobijas mekocu i savitljivost svake pa i jelenske ili srnece dlake a zeciju da i ne spomenem...

mozda i gresim ali moje licno iskustvo je takvo kao sto sam gore opisao...

pozz Cakan


Poslednji izmenio Cakan dana Pon 26 Okt 2009, 14:55, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Oholi
Guide
Guide
Oholi


Broj poruka : 2071
Godina : 42
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 13.12.2008

Jelenjska dlaka-krzno Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelenjska dlaka-krzno   Jelenjska dlaka-krzno EmptyPon 26 Okt 2009, 13:59

Ova Imitacija je odlicna.

Ako imas prilike nacices slican dabing Sava Martinovica, samo koristi dlaku sa lica srne, pa verujem da bi ta dlaka koja je tanja vise odgovarala
Nazad na vrh Ići dole
Jovo84
Fly fisherman
Fly fisherman
Jovo84


Broj poruka : 9
Datum upisa : 11.10.2009

Jelenjska dlaka-krzno Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelenjska dlaka-krzno   Jelenjska dlaka-krzno EmptyPon 26 Okt 2009, 16:01

Cakan ::
Jovo84 ::
Madjoni ::
Jelensku dlaku pored svima poznatih načina za primjenu možete koristiti i ovako.........ubacite nekoliko dlačica u dabing smjesu za tijelo i evo kako to izgleda.........
meni se ova emitacija nimalo ne svidja, dlake su mnogo podebele i krute za mesanje na emitacijama na udicama 14-16-18 i plus je glava malo potanka u odnosu na telo

Izvini ali ja ne delim tvoje misljenje mada ovo pitanje nije meni postavljeno...dlake bilo koje vrste i porekla mozes da mesas u dabing materijal bez ikakvovg problema...
(jos ako prodje kroz elektricni mlin za kafu onda je ista takva dlaka nekoliko puta meksa nego u prvobitno stanje...)

moje misljenje je da svaku dlaku mozes i moras prilagoditi velicini udice i na taj nacin odseces vise ili manje gledajuci od (da nazovem korena) prema vrhu i
na taj nacin dobijas mekocu i savitljivost svake pa i jelenske ili srnece dlake a zeciju da i ne spomenem...

mozda i gresim ali moje licno iskustvo je takvo kao sto sam gore opisao...

pozz Cakan
kao sto napisah, meni se ne svidja, i nenormalno je da visi sa svih strana ovako dabingovana dlaka u telu, da je u grudima proslo bi, ovako jok sorry
Nazad na vrh Ići dole
Cakan
Admin
Admin
Cakan


Broj poruka : 1927
Godina : 51
Datum upisa : 28.05.2008

Jelenjska dlaka-krzno Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelenjska dlaka-krzno   Jelenjska dlaka-krzno EmptyPon 26 Okt 2009, 16:04

Jovo84 ::


kao sto napisah, meni se ne svidja, i nenormalno je da visi sa svih strana ovako dabingovana dlaka u telu, da je u grudima proslo bi,
ovako jok sorry

Nije problem..ukusi su različiti sve je OK... :ziveli :
Nazad na vrh Ići dole
Madjoni
Moderator
Moderator
Madjoni


Broj poruka : 9731
Lokacija : Nikšić
Datum upisa : 14.10.2008

Jelenjska dlaka-krzno Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelenjska dlaka-krzno   Jelenjska dlaka-krzno EmptyPon 26 Okt 2009, 18:57

Jovo84 ::

meni se ova emitacija nimalo ne svidja, dlake su mnogo podebele i krute za mesanje na emitacijama na udicama 14-16-18 i plus je glava malo potanka u odnosu na telo
Možemo li mi viđeti koju tvoju emitaciju druže Jovo lol! pošto izgleda "mlogo" dobro poznaješ tematiku,pa dako što naučimo.... study study study
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyfishingprimus.me/
Brankoogi
Guide
Guide



Broj poruka : 754
Lokacija : Prijepolje
Datum upisa : 06.09.2008

Jelenjska dlaka-krzno Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelenjska dlaka-krzno   Jelenjska dlaka-krzno EmptyPon 26 Okt 2009, 20:45

Madjoni ::
Jovo84 ::

meni se ova emitacija nimalo ne svidja, dlake su mnogo podebele i krute za mesanje na emitacijama na udicama 14-16-18 i plus je glava malo potanka u odnosu na telo
Možemo li mi viđeti koju tvoju emitaciju druže Jovo lol! pošto izgleda "mlogo" dobro poznaješ tematiku,pa dako što naučimo.... study study study

Pa dobro nemoj da se ljutiš, meni se sviđa ova tvoja emitacija samo na kojoj frekvenciji je emituješ ? ha ha ha ha
Nazad na vrh Ići dole
Madjoni
Moderator
Moderator
Madjoni


Broj poruka : 9731
Lokacija : Nikšić
Datum upisa : 14.10.2008

Jelenjska dlaka-krzno Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelenjska dlaka-krzno   Jelenjska dlaka-krzno EmptyPon 26 Okt 2009, 20:49

Brankoogi ::

Pa dobro nemoj da se ljutiš, meni se sviđa ova tvoja emitacija samo na kojoj frekvenciji je emituješ ? ha ha ha ha

Ko se ljuti Rolling Eyes Rolling Eyes Vazda mi je milo kad ima neki mladi čovjek kao Jovo sa novim viđenjima cheers cheers
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyfishingprimus.me/
Jovo84
Fly fisherman
Fly fisherman
Jovo84


Broj poruka : 9
Datum upisa : 11.10.2009

Jelenjska dlaka-krzno Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelenjska dlaka-krzno   Jelenjska dlaka-krzno EmptyPon 26 Okt 2009, 20:51

Madjoni ::

Možemo li mi viđeti koju tvoju emitaciju druže Jovo lol! pošto izgleda "mlogo" dobro poznaješ tematiku,pa dako što naučimo.... study study study
Ne moze, ne mogu ih postavit na ovaj forum! A tematiku poznajem solidno, volim dosta da citam. study
Nazad na vrh Ići dole
Sasa D
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR
Sasa D


Broj poruka : 5296
Godina : 46
Lokacija : Brčko-Andrijevica
Datum upisa : 07.02.2009

Jelenjska dlaka-krzno Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelenjska dlaka-krzno   Jelenjska dlaka-krzno EmptyPon 26 Okt 2009, 20:53

Steta sto tvorac ove teme nije vise sa nama, pa da on da svoje misljenje o ovoj Madjovoj emitaciji.
Nazad na vrh Ići dole
Madjoni
Moderator
Moderator
Madjoni


Broj poruka : 9731
Lokacija : Nikšić
Datum upisa : 14.10.2008

Jelenjska dlaka-krzno Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelenjska dlaka-krzno   Jelenjska dlaka-krzno EmptyPon 26 Okt 2009, 20:57

Jovo84 ::

Ne moze, ne mogu ih postavit na ovaj forum! :
Baš šteta Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyfishingprimus.me/
Sponsored content





Jelenjska dlaka-krzno Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelenjska dlaka-krzno   Jelenjska dlaka-krzno Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Jelenjska dlaka-krzno
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Musicarenje.net :: FLY TYING :: FLY TYING MATERIJALI i ALATI-
Skoči na: