Musicarenje.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Musicarenje.net

Fly Fishing
 
Portal*PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Fly Casting predavanja u 20. veku

Ići dole 
AutorPoruka
Mixmaster
MASTER
Mixmaster


Broj poruka : 10000
Godina : 54
Lokacija : Niš
Datum upisa : 05.08.2008

Fly Casting predavanja u 20. veku Empty
PočaljiNaslov: Fly Casting predavanja u 20. veku   Fly Casting predavanja u 20. veku EmptyČet 09 Apr 2015, 10:54

Da neko ne bi pomislio da je podučavanje mušičarskom zabacivanju, prezentaciji i vođenju muve počelo onog trenutka kada je prvi od nas položio ispit FC instruktora:

[You must be registered and logged in to see this image.]
isečak iz časopisa Ribolovac, Niš jul 1998.

Mušičarska sekcija Niša je već 1997. otpočela sa brojnim aktivnostima. Kao njen osnivač i pokretač tog "niškog čuda" organizovao sam i par fly casting predavanja u Sićevu, u poznatoj klisuri na Nišavi. Sećam se da je dolazilo petnaestak znatiželjnika, a predavači smo bili Aleksandar Dimitrijević (Aca odžačar) i moja malenkost (Ivan Ranđelović).
Nismo znali šta je loop, straight line path, power snap, certified fly casting instructor...ali oni koji su učili od nas su za vrlo kratko vreme ovladali zabacivanjem.

Acina škola je bila starinska wet fly tehnika, a moje lekcije su bile vezane za suvu muvu. Imalo je dosta toga da se vidi i nauči i od jednog i od drugog predavača.

[You must be registered and logged in to see this image.]
naslovna tog časopisa
Nazad na vrh Ići dole
 
Fly Casting predavanja u 20. veku
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Fly casting II
» Fly casting I
» Fly Casting Analyzer
» DH Spey Casting
» DH spey casting

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Musicarenje.net :: FLY FISHING :: FLY CASTING-
Skoči na: