Musicarenje.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Musicarenje.net

Fly Fishing
 
Portal*PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Klenovi iz 2015.

Ići dole 
+30
Benj@m&n
Suljkan
Nickollica
Gegula
Hypuris
Pex
Ivants
Bahus
Silvio
Stars Member
Zarkotekica
Ogi
Milan_klenaros
SnikS
Mohiko
Fandjolfc
Pishta
Jesko78
Ermedin
Mare035
Rade Mistopoljac
Murino
Ribnicki div
NemaNja95
NMilanovic
Moravica fly
Sasats
Masic
Omar
Mixmaster
34 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
AutorPoruka
Mare035
Guide
Guide
Mare035


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 25.12.2013

Klenovi iz 2015. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klenovi iz 2015.   Klenovi iz 2015. - Page 3 EmptyUto 12 Maj 2015, 16:55

Prvo jednu jako bitnu stvar da kazem....ove slike su postovane sa namerom u doba zabrane...{i klenovi su pustani,da znate,ali me briga sta mislite}


Iz kog razloga pitacete se???


Evo ovako,nisam primetio Ermedine,Jesko78 i jos koji imaju misljenje slicno vasem da su rekli....ALO BRE MIXMASTER,LOVOSTAJ JE,STA BOCKAS PASTRMKE U LOVOSTAJU....AKO PAZLJIVO PROCITATE TE KOMENTARE I TU TEMU VIDECETE DA SAM MU SE SAMO JA I JOS PAR LJUDI USPROTIVILO...ALI BOZE MOJ,TO JE MIX A JA SAM MARE KOJE BOCKA KLENOVE A ON PASTRMKE...I STA JE GORE....KOJE RIBE IMA MANJE KOD NAS???MIX JE BOG I BATINA,MJEMU SE MOZE A MENI SE NE MOZE???ITEKAKO MI SE MOZE...A VI KAD ON KAZE DA IH BOCKA U LOVOSTAJU VI MU APLAUDIRAJTE A MENE OSUDJUJETE...JEDVA SAM CEKAO DA DUSEBRIZNICI OVO POMENU....UH,STO STE ME POCESALI,ALI BAS DOBRO....ULEPSASTE MI DAN I TO DEBELO...I TO NAKON LEPOG BOCKANJA KLENA....CISTO DA VAM ETO KAZEM STA SAM RADIO CELOG DANA...NECU JA KAO NEKI DA BOCKAM SAD KLENA A DA CEKAM DA PRODJE LOVOSTAJ DA POSTUJE SLIKE...A NE....ZIVI MI BILI DVOLICNA STVORENJA...
Nazad na vrh Ići dole
Pishta
Visitor
Pishta


Broj poruka : 240
Godina : 42
Lokacija : Trnava,Jagodina
Datum upisa : 20.01.2014

Klenovi iz 2015. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klenovi iz 2015.   Klenovi iz 2015. - Page 3 EmptyUto 12 Maj 2015, 17:24



Sta se bre zemo nerviras,Saleja kaze das i retko posten i dobar covek i uziva u tvom drustvu kada pecate. Verujem da si vracao ribu. Lepo je sto posecujes Lugomir,to je vrhunska klenovsaka reka.
Smiri se pa se vidimo na vodi dobricino stara.
Nazad na vrh Ići dole
Mare035
Guide
Guide
Mare035


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 25.12.2013

Klenovi iz 2015. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klenovi iz 2015.   Klenovi iz 2015. - Page 3 EmptyUto 12 Maj 2015, 17:31

Ma mene briga sta oni misle....meni je samo krivo sto nemaju svoje JA....sto neke pravdaju a mene osudjuju,samo sa namerom da im pokazem ko su i sta su zapravo pojedinci sam postovao slike svaki dan zaredom....


Krivo mi samo sto nisam sacekao jos komentara,da vidim jos dvolicnih ljudi....da vidim od koga ovde na forumu mozes da ocekujes iskren i posten,savet,odgovor a od koga spletke i lazi....


Ma ja i Salea ko jedan dobar.... :ziveli :
Nazad na vrh Ići dole
Pishta
Visitor
Pishta


Broj poruka : 240
Godina : 42
Lokacija : Trnava,Jagodina
Datum upisa : 20.01.2014

Klenovi iz 2015. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klenovi iz 2015.   Klenovi iz 2015. - Page 3 EmptyUto 12 Maj 2015, 17:56

Saveti su svi do jednog iskreni i kvalitetni,u to ne sumnjaj. E sad,kakav je ko covek to je  na drugom mestu na forumu,savet sam uvek dobio  vrhunski i  blagovremeno pa i od  kolega sa kojima ne delim isto
misljenje. Opusteno i cuvaj energiju za musice i ribolov
o.k
Nazad na vrh Ići dole
Mare035
Guide
Guide
Mare035


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 25.12.2013

Klenovi iz 2015. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klenovi iz 2015.   Klenovi iz 2015. - Page 3 EmptyUto 12 Maj 2015, 18:09

Ma nmg o tim savetima jer covek koji menja svoje misljenje iz minuta u minut i nmz da ti da neki dobar savet...ali sto se tice saveta na forumu,EXTRA SU,meni su dosta pomogli...mada sve manje su mi i potrebni...savladavam sve prepreke bezbolno....odosmo iz teme...ja sam off,do sledeceg postavljenog klena....i to ubrzo.... Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Jesko78
Fly fisherman
Fly fisherman
Jesko78


Broj poruka : 40
Lokacija : Niš
Datum upisa : 28.04.2015

Klenovi iz 2015. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klenovi iz 2015.   Klenovi iz 2015. - Page 3 EmptyUto 12 Maj 2015, 20:55

Stojim iza toga sto sam rekao i upuceno je svima. I tebi i Mixmasteru i Janku i Branku i Zoranu Petrovicu ( jer njegov deterdzent unistava reke) Ne trazi od mene da spomenem svakog poimence.
I tebi I svima postavio bih pitanje:" Da li volite da vas uznemiravaju u sred rabote?"
Mare, bistro bilo i sutra i ubuduce, al` se pitaj dokle ce.
Nazad na vrh Ići dole
Mare035
Guide
Guide
Mare035


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 25.12.2013

Klenovi iz 2015. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klenovi iz 2015.   Klenovi iz 2015. - Page 3 EmptyUto 12 Maj 2015, 21:06

Dokle ce??Dok je zdravlja....a bogami i ribe i dok ja imam slobodan dan na poslu...a ribe ce biti,jer Mare retko kad kuci ponese pastrmku a kamoli klena ili neku drugu ribu...jer ribu ne jedem nikad,kad je post,ja glaadujem jer ribu ne mogu da omirisem a kamoli ukusim...tako da,opusteno....ja sigurno reku necu opustositi...ako ponesem 10 riba za celu godinu e onda neka i sve propadne zbog tih 10 riba...



Nazad na vrh Ići dole
Jesko78
Fly fisherman
Fly fisherman
Jesko78


Broj poruka : 40
Lokacija : Niš
Datum upisa : 28.04.2015

Klenovi iz 2015. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klenovi iz 2015.   Klenovi iz 2015. - Page 3 EmptyUto 12 Maj 2015, 21:57

Mare035 ::
Dokle ce??Dok je zdravlja....a bogami i ribe i dok ja imam slobodan dan na poslu...a ribe ce biti,jer Mare retko kad kuci ponese pastrmku a kamoli klena ili neku drugu ribu...jer ribu ne jedem nikad,kad je post,ja glaadujem jer ribu ne mogu da omirisem a kamoli ukusim...tako da,opusteno....ja sigurno reku necu opustositi...ako ponesem 10 riba za celu godinu e onda neka i sve propadne zbog tih 10 riba...



Nije problem u nosenju ili nenosenju ribe, to je stvar izbora, vec u pecanju u vreme lovostaja. Nije bez razloga izmisljen. Ne moras, ciljano, bas nju da lovis
Nazad na vrh Ići dole
Mare035
Guide
Guide
Mare035


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 25.12.2013

Klenovi iz 2015. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klenovi iz 2015.   Klenovi iz 2015. - Page 3 EmptyUto 12 Maj 2015, 22:03

Dobro si to rekao da ne moram bas nju da pecam...a sta da pecam??Mrenu,Skobalja....pa druze sve nam zabranise i bbezveze je izmisljen...jer gledaj jednu stvar...u gornjem toku reke Lugomir a i Belice koja cesto presusi tokom leta,seljaci hvataju klena svim i svacim,korpama,mrezama,ispumpavaju vodu iz vira velikim traktorskim pumpama i isprazne virove...dodje voda,eto i ribe...kako nzm,ali to godinama funkcionise i tako u krug...klen je majstor prezivljavanja,zajedno sa krkusom i potocnom mrenom...
Nazad na vrh Ići dole
Ermedin
Guide
Guide
Ermedin


Broj poruka : 863
Godina : 36
Lokacija : Sjenica
Datum upisa : 12.07.2011

Klenovi iz 2015. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klenovi iz 2015.   Klenovi iz 2015. - Page 3 EmptyUto 12 Maj 2015, 22:33

Neko je morao da osvezi ""zapali' temu. Dosadno.i monotono.je.bilo . Vidim uspeo sam . :ziveli : stvarno ha ha
Nazad na vrh Ići dole
Sasats
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR
Sasats


Broj poruka : 4279
Godina : 50
Lokacija : Trstenik
Datum upisa : 04.01.2009

Klenovi iz 2015. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klenovi iz 2015.   Klenovi iz 2015. - Page 3 EmptyUto 12 Maj 2015, 23:59

Mare035 ::
Dobro si to rekao da ne moram bas nju da pecam...a sta da pecam??Mrenu,Skobalja....pa druze sve nam zabranise i bbezveze je izmisljen...
Jesi li ti Mare ili Mixmare? Laughing  

Koliko citam doslo je do velikog obrta situacije ? Od najglasnijeg zastitnika ribe u lovostaju do poistovecivanja sa stavovima mixmastera o besmislenosti zabrana sampion 1
Meni licno ne smetaju tvoje fotografije i ja bi pecao da je nizi vodostaj na Moravi. Mozda nije na mestu da se objavljuju u vreme zabrane i da se potencira da pecas i da ces pecati ....toliko daleko nije cak ni Mixmaster isao Ufffff jednostavno pecaj , uzivaj i cuti do prvog juna
Nazad na vrh Ići dole
Mare035
Guide
Guide
Mare035


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 25.12.2013

Klenovi iz 2015. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klenovi iz 2015.   Klenovi iz 2015. - Page 3 EmptySre 13 Maj 2015, 01:05

Sasa pa ti si moj covek,uvek upucen u zbivanja na forumu i ne komentarises nista tek onako ili nesto u sta nisi dobro upucen....

Tako da,platim dozvolu...vremena za pecanje nemam,kad ga nadjem sve je u zabrani....rekoh sebi,sve ove godine si glumiop budalu,postenjacinu,vracao ribe i od par kilograma dok sam varalicario....hteo da ispravljam krive drine i da snimam ribokradice,da tovarim sebi bedu na vrat...koj ce mi to djavo...prihvatim Mixeve savete i briga me sta ko misli ili kaze...uzivam i pecam...briga me za zabranu,ako vam lakse...musicarim beovice i pliske....a klen mi slucajno zabode,sta da radim,ja nmg da biram sta ce da mi juri musicu... :ziveli :
Nazad na vrh Ići dole
Mare035
Guide
Guide
Mare035


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 25.12.2013

Klenovi iz 2015. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klenovi iz 2015.   Klenovi iz 2015. - Page 3 EmptySre 13 Maj 2015, 01:18

Klenovi iz 2015. - Page 3 9usz88



Ovaj je pokupio muvu pre pliske...
Nazad na vrh Ići dole
Sasats
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR
Sasats


Broj poruka : 4279
Godina : 50
Lokacija : Trstenik
Datum upisa : 04.01.2009

Klenovi iz 2015. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klenovi iz 2015.   Klenovi iz 2015. - Page 3 EmptySre 13 Maj 2015, 07:54

Mare035 ::
Sasa pa ti si moj covek,uvek upucen u zbivanja na forumu i ne komentarises nista tek onako ili nesto u sta nisi dobro upucen....

Tako da,platim dozvolu...vremena za pecanje nemam,kad ga nadjem sve je u zabrani....rekoh sebi,sve ove godine si glumiop budalu,postenjacinu,vracao ribe i od par kilograma dok sam varalicario....hteo da ispravljam krive drine i da snimam ribokradice,da tovarim sebi bedu na vrat...koj ce mi to djavo...prihvatim Mixeve savete i briga me sta ko misli ili kaze...uzivam i pecam...briga me za zabranu,ako vam lakse...musicarim beovice i pliske....a klen mi slucajno zabode,sta da radim,ja nmg da biram sta ce da mi juri musicu... :ziveli   :

Nista se ne brini Mare .

Mnogi , medju njima  i ja smo vec prosli tu fazu u kojoj se nalazis i kroz koju prolazis .ja sam prosli vikend uhvatio 4 krupna skobalja na nimfu na uscu jedne reke . uredno su vraceni a imam i fotografije koje nisam zeleo da objavim .

Jedna sugestija kada ih vec slikas...okini ga bar pored stapa da imas lepe fotografije za uspomenu sampion 1
Nazad na vrh Ići dole
Mare035
Guide
Guide
Mare035


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 25.12.2013

Klenovi iz 2015. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klenovi iz 2015.   Klenovi iz 2015. - Page 3 EmptySre 13 Maj 2015, 10:35

Ovo je jedan bas dugacak i dubok vir....voda kao da stoji u njemu,idem milimetar po milimetar,tako da kad bih isao do obale da ga slikam,napravio bih talase i od klenova nista...zato se bas nesto i ne trudim oko slika a i obala je dosta strma tako da ne bih mogao nikako da trazim poziciju za slikanje...okinem ga kako god i bucnem ga nazad u vodu....znam ja da svi pecaju ribu u vreme zabrane,ali cute...ja je do skoro nisam ni pecao...kad mogu drugi mogu i ja....
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Klenovi iz 2015. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klenovi iz 2015.   Klenovi iz 2015. - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Klenovi iz 2015.
Nazad na vrh 
Strana 3 od 8Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
 Similar topics
-
» Early Season Sampler March 2015
» Spawning Frome Grayling March 2015

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Musicarenje.net :: FLY FISHING :: Mušičarenje klena-
Skoči na: