Musicarenje.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Musicarenje.net

Fly Fishing
 
Portal*PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Drugari koji posećuju crnogorske vode povedite računa o ovoj novini...

Ići dole 
+8
Sasats
Zoran P
Murino
Pishta
Bosko Vulevic
Mixmaster
Mare035
Ervin-Eko
12 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Ervin-Eko
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR
Ervin-Eko


Broj poruka : 5216
Godina : 38
Lokacija : Sjenica
Datum upisa : 09.02.2009

Drugari koji posećuju crnogorske vode povedite računa o ovoj novini... Empty
PočaljiNaslov: Drugari koji posećuju crnogorske vode povedite računa o ovoj novini...   Drugari koji posećuju crnogorske vode povedite računa o ovoj novini... EmptySub 27 Jun 2015, 19:57

http://www.alo.rs/vesti/aktuelno/ko-ne-plati-boravisnu-taksu-placa-kaznu-300-evra/103717
Nazad na vrh Ići dole
Mare035
Guide
Guide
Mare035


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 25.12.2013

Drugari koji posećuju crnogorske vode povedite računa o ovoj novini... Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugari koji posećuju crnogorske vode povedite računa o ovoj novini...   Drugari koji posećuju crnogorske vode povedite računa o ovoj novini... EmptySub 27 Jun 2015, 21:44

Ovo mislim da ni ove godine nece zaziveti a mislim da ne bi ni trebalo da zazivi....


Posto svake godine idem da radim u CG,jos unazad par godina su nas plasili ovim kaznama....ja se prijavim,placam boravisnu taksu ko budala,odlaze drugi ljudi kod kuce na par dana i vracaju se,niko im nista ne trazi...odjavim se ja i prolazim bez icega....ko zna,mozda krenu da naplacuju....mada,kako ce on granici da zna da li sam ja boravio u CG??? Mogu da kazem da sam bio jedan dan....nigde ne upisuju kad si usao u CG....ja putujem vozom uvek...
Nazad na vrh Ići dole
Mixmaster
MASTER
Mixmaster


Broj poruka : 10000
Godina : 54
Lokacija : Niš
Datum upisa : 05.08.2008

Drugari koji posećuju crnogorske vode povedite računa o ovoj novini... Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugari koji posećuju crnogorske vode povedite računa o ovoj novini...   Drugari koji posećuju crnogorske vode povedite računa o ovoj novini... EmptyNed 28 Jun 2015, 08:07

Lopovska banda. Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Bosko Vulevic
Guide
Guide
Bosko Vulevic


Broj poruka : 776
Lokacija : Berane
Datum upisa : 11.04.2011

Drugari koji posećuju crnogorske vode povedite računa o ovoj novini... Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugari koji posećuju crnogorske vode povedite računa o ovoj novini...   Drugari koji posećuju crnogorske vode povedite računa o ovoj novini... EmptyPet 04 Sep 2015, 15:01

Definitivno i sigurno nista od ove price!! Provjereno!
Nazad na vrh Ići dole
Mare035
Guide
Guide
Mare035


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 25.12.2013

Drugari koji posećuju crnogorske vode povedite računa o ovoj novini... Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugari koji posećuju crnogorske vode povedite računa o ovoj novini...   Drugari koji posećuju crnogorske vode povedite računa o ovoj novini... EmptyPet 04 Sep 2015, 19:33

Da,i u emisiji SAT su to potvrdili pre nekih mesec-dva....
Nazad na vrh Ići dole
Pishta
Visitor
Pishta


Broj poruka : 240
Godina : 42
Lokacija : Trnava,Jagodina
Datum upisa : 20.01.2014

Drugari koji posećuju crnogorske vode povedite računa o ovoj novini... Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugari koji posećuju crnogorske vode povedite računa o ovoj novini...   Drugari koji posećuju crnogorske vode povedite računa o ovoj novini... EmptySub 05 Sep 2015, 09:50



Tuuuznoooooooooooo. Pa vecina radnika iz SR i Rumunije boravi vise meseci po zemljama EU na rizik doduse ,pa nije u redu CG da nam radi ovo.
Sad dostojanstveno izbegavati CG primorje,ali posto SR-janci nemaju obraza,bice kao da nista nije ni bilo.
Il smo sila sto prastamo svima i zaboravljamo ili smo retardi,trece nema Ufffff .
Nazad na vrh Ići dole
Murino
Admin
Admin
Murino


Broj poruka : 31734
Datum upisa : 26.04.2008

Drugari koji posećuju crnogorske vode povedite računa o ovoj novini... Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugari koji posećuju crnogorske vode povedite računa o ovoj novini...   Drugari koji posećuju crnogorske vode povedite računa o ovoj novini... EmptySub 05 Sep 2015, 11:07

Ne vjerujem u loše namjere čovjeka forumaša koji je samo prenio vijest iz Blica

Ali poodavno vjerujem u loše namjere "Bljica" !


P.S.


Takodje ne vjerujem da je bilo koji mušičar imao ovu vrstu problema iz članka u Crnoj Gori ,
a neka se eventualno javi ako je suprotno (ograničavam se na mušičare jer tematski smo vezani
za tu priču). Uoči svake sezone se svjesno i namjenski proturaju ovakvi tekstovi (u namjere ne bih
ovom prilikom jer nije mjesto za tako nešto).

Najbolji demant ovog teksta vrijeme ... odnosno vaša iskustva pa ih iznesite ako ih je bilo.



P.S.S.

Dajte pričajte malo o ribolovu, kakvu fotku ideju ili dobar klip postavite ...

Ne mogu da vjerujem da mladi ljudi sve manje učestvuju u debatama već se ponašaju kao "droidi" i da bi
samo da lajkuju bez ikakve lične kreativnosti , a svi manje više danas posjeduju telefone sa kamerama i
informacije su im kao na dlanu !
Nazad na vrh Ići dole
http://musicarenje.net
Pishta
Visitor
Pishta


Broj poruka : 240
Godina : 42
Lokacija : Trnava,Jagodina
Datum upisa : 20.01.2014

Drugari koji posećuju crnogorske vode povedite računa o ovoj novini... Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugari koji posećuju crnogorske vode povedite računa o ovoj novini...   Drugari koji posećuju crnogorske vode povedite računa o ovoj novini... EmptySub 05 Sep 2015, 12:18



Murino,odican post ! Ne treba reagovati na prvu loptu,a mudro rezonovanje imas. Sva zuta stampa je cisto zlo i 50% dezinrfomacija
kojom se truje prost narod. Na zalost postoji tenzija izmedju CG i SR odnosa koju Blic koristi da uveca.
Ipak,ako dolazimo do sve popularnijeg Plava,korisna informacija od strane Ervina. Moguce je vrlo lako da ce se uvesti ovaj zakon Crying or Very sad
Nije 100 dukata za nedeljni boravak u Plavu, nije strasno izdvojiti koji evro za neki dan,sam potez ako se ovo usvoji je uvredljiv za bratski narod.
Mozda je cisto huskanje mase,glupe mase bar se nadam Rolling Eyes .
Nazad na vrh Ići dole
Zoran P
Fly fisherman
Fly fisherman
Zoran P


Broj poruka : 31
Lokacija : Mostar
Datum upisa : 25.06.2015

Drugari koji posećuju crnogorske vode povedite računa o ovoj novini... Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugari koji posećuju crnogorske vode povedite računa o ovoj novini...   Drugari koji posećuju crnogorske vode povedite računa o ovoj novini... EmptySub 05 Sep 2015, 13:02

Ja sam na ulasku u Crnu Goru dobio letak od carinika na kome je pisalo da moram platiti boravišnu taksu, to je uradila gazdarica kod koje sam iznajmio apartman i dala nam kartone na kome je pisalo kada i gdje i za koga je plaćala taksu. Kartone sam ostavio u pasošu i na izlasku iz Crne Gore ih je uzeo carinik. Šta bi bilo da ih nisam imao ne znam.
Nazad na vrh Ići dole
Murino
Admin
Admin
Murino


Broj poruka : 31734
Datum upisa : 26.04.2008

Drugari koji posećuju crnogorske vode povedite računa o ovoj novini... Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugari koji posećuju crnogorske vode povedite računa o ovoj novini...   Drugari koji posećuju crnogorske vode povedite računa o ovoj novini... EmptySub 05 Sep 2015, 17:34

Da se razumijemo !

Nije moja namjera bila da branim nespretne odluke nekog ministarstva CG uoči sezone!
Ja sam samo htio da "plastično" objasnim da su iste bile uperene protiv vlasnika apartmana
i turističkih objekata u samoj CG,  gdje su koleterala po pravilu nedužni turisti ... a nažalost
iskorišćava ih redovno "žuta štampa"(naročito zadnjih 5-6 godina) u propagandističke svrhe
i ostvarivanje nekih "drugih" interesa svojih vlasnika !




:ziveli :
Nazad na vrh Ići dole
http://musicarenje.net
Pishta
Visitor
Pishta


Broj poruka : 240
Godina : 42
Lokacija : Trnava,Jagodina
Datum upisa : 20.01.2014

Drugari koji posećuju crnogorske vode povedite računa o ovoj novini... Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugari koji posećuju crnogorske vode povedite računa o ovoj novini...   Drugari koji posećuju crnogorske vode povedite računa o ovoj novini... EmptySub 05 Sep 2015, 17:43



Kolega Zorane,hvala na informaciji i izvinjavam se na indiskreciji jer bih voleo da kazes o kojoj sumi novca se radi,tj. da li je kao u ''Blicu''.
Ako nije problem,naravno. Sprema se ekipa iz JA da obidje Plav ,pa da se zna cisto.
Nazad na vrh Ići dole
Sasats
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR
Sasats


Broj poruka : 4279
Godina : 50
Lokacija : Trstenik
Datum upisa : 04.01.2009

Drugari koji posećuju crnogorske vode povedite računa o ovoj novini... Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugari koji posećuju crnogorske vode povedite računa o ovoj novini...   Drugari koji posećuju crnogorske vode povedite računa o ovoj novini... EmptySub 05 Sep 2015, 19:06

Ja sam krajem jula bio u CG . Na ulasku me niko nista nije pitao, takodje i na izlasku .
Vest je totalna dezinformacija!
Nazad na vrh Ići dole
Zoran P
Fly fisherman
Fly fisherman
Zoran P


Broj poruka : 31
Lokacija : Mostar
Datum upisa : 25.06.2015

Drugari koji posećuju crnogorske vode povedite računa o ovoj novini... Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugari koji posećuju crnogorske vode povedite računa o ovoj novini...   Drugari koji posećuju crnogorske vode povedite računa o ovoj novini... EmptyUto 08 Sep 2015, 00:24

Boravišna taksa je 0,5 do 0,7 Eura po danu po osobi
Nazad na vrh Ići dole
Mixmaster
MASTER
Mixmaster


Broj poruka : 10000
Godina : 54
Lokacija : Niš
Datum upisa : 05.08.2008

Drugari koji posećuju crnogorske vode povedite računa o ovoj novini... Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugari koji posećuju crnogorske vode povedite računa o ovoj novini...   Drugari koji posećuju crnogorske vode povedite računa o ovoj novini... EmptyUto 08 Sep 2015, 09:09

Hitno treba primiti Crnu Goru u Evropsku uniju i postaviti Crnogorce na sve granice koje spopadaju izbeglice/Azijati. Začas bi ih "opasuljili". Laughing Priliv bi se smanjio za 99%.  Laughing 

Bilo bi "Izvolite gospodo, uđite, dobrodošli! Samo još da uplatite jednu boravišnu, jednu ekološku itd" Laughing 

Brzo bi se taj talas okrenuo u suprotnom smeru, možda ka Australiji. Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Bosko Vulevic
Guide
Guide
Bosko Vulevic


Broj poruka : 776
Lokacija : Berane
Datum upisa : 11.04.2011

Drugari koji posećuju crnogorske vode povedite računa o ovoj novini... Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugari koji posećuju crnogorske vode povedite računa o ovoj novini...   Drugari koji posećuju crnogorske vode povedite računa o ovoj novini... EmptyUto 08 Sep 2015, 13:10

Samo vas gledam...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Drugari koji posećuju crnogorske vode povedite računa o ovoj novini... Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugari koji posećuju crnogorske vode povedite računa o ovoj novini...   Drugari koji posećuju crnogorske vode povedite računa o ovoj novini... Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Drugari koji posećuju crnogorske vode povedite računa o ovoj novini...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Majstore, daj vode!
» Koji je ovo insekt?
» Koji je najbolji deo sezone ????

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Musicarenje.net :: OFF TOPIC :: GARAŽA-
Skoči na: