Musicarenje.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Musicarenje.net

Fly Fishing
 
Portal*PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Naši mališani...

Ići dole 
5 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Mare035
Guide
Guide
Mare035


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 25.12.2013

Naši mališani... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naši mališani...   Naši mališani... - Page 2 EmptyNed 12 Jul 2015, 23:23

Hvala i ziv bio ti i tvoja familija..... :ziveli :



I ocekujem da svi malo damo doprinos ovoj temi iuzivamo sa decurlijom...ovih dana cu postaviti Andjine muve koje pravi,to su tek cudesa.... kreten
Nazad na vrh Ići dole
Ermedin
Guide
Guide
Ermedin


Broj poruka : 863
Godina : 36
Lokacija : Sjenica
Datum upisa : 12.07.2011

Naši mališani... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naši mališani...   Naši mališani... - Page 2 EmptyPon 13 Jul 2015, 08:53

Kakvo ti drustvo imas Mare. Mala je medena. Da je ziva i zdrava druze. sampion 1 super :ziveli :
Nazad na vrh Ići dole
Mare035
Guide
Guide
Mare035


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 25.12.2013

Naši mališani... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naši mališani...   Naši mališani... - Page 2 EmptyPon 13 Jul 2015, 18:19

Hvala brat moj.... :ziveli :
Nazad na vrh Ići dole
Pishta
Visitor
Pishta


Broj poruka : 240
Godina : 42
Lokacija : Trnava,Jagodina
Datum upisa : 20.01.2014

Naši mališani... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naši mališani...   Naši mališani... - Page 2 EmptyPon 13 Jul 2015, 18:52



Mare,ovakvog oca kao sto si ti moze samo pozeleti svako dete. Ljudi na zalost beze od svojih najblizih da bi otisli na pecanje i nasli mir,ti delis sto vise lepih trenutaka sa tvojom lepoticom malom sampion 1
Nazad na vrh Ići dole
Mare035
Guide
Guide
Mare035


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 25.12.2013

Naši mališani... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naši mališani...   Naši mališani... - Page 2 EmptyPon 13 Jul 2015, 21:28

Ne delim ja samo sa njom,vec i sa ostalom decom koja sa voljna da vezuju muve ili krenu na pecanje....


Evo kad je bila pasuljijada u Bagrdanu,moje dete i deca od brace,5 deteta a samo jedan stap...Rekoh sebi,kako sad da ih organizujem i kada ce koje dete da peca,moja Andja naravno zadnja da ne ispadne da nju forsiram....dok se krckao pasulj a moja braca sa zenama i prijateljima uzivali u zezanju ja se sa decom zezao....i sad,4 deteta sede u hladovinu i cekaju da dete koje peca uhvati ribu pa onda zamena,sva sreca pa su babuskice kidisale na glistu kao lude pa su se deca smenjivala brzo...


Sta se dalje desava,kazem im,jos ovaj krug i idemo na rucak,dolazi red na moju Andju,zabacim joj ja stap,plovak odmah krece u stranu,Andjela kontru a stap se savi kao u kiflu,pomognem joj ja da izvadi ribu a ono kad deca videla kolika riba svi potrcase ka vodi,gledam da mi neko ne upadne u jezero a gledam i ribu,meredov nemamo ali je nekako izvucemo...ogromna babuska,kilasica garant...vratimo je mi u vodu a tek ce Bogdan bratanac da mi kaze,Marko ovo nije fer,ti si namestio da Andjela uhvati najvecu ribu,i sva deca vriska i zaljenje kod roditelja,kome ja da objasnim da to nisam mogao nikako da namestim....svejedno sam uzivao....i naslusao se od dece svasta...
Nazad na vrh Ići dole
Mare035
Guide
Guide
Mare035


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 25.12.2013

Naši mališani... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naši mališani...   Naši mališani... - Page 2 EmptyČet 23 Jul 2015, 22:08

Evo nekih strimera od Andje...


Naši mališani... - Page 2 Vni0ki


Naši mališani... - Page 2 25zqqvm


Naši mališani... - Page 2 Hv2mu9
Nazad na vrh Ići dole
Mare035
Guide
Guide
Mare035


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 25.12.2013

Naši mališani... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naši mališani...   Naši mališani... - Page 2 EmptyČet 23 Jul 2015, 22:14

Ovo je nesto namenjeno krupnim ribama,necemo tata da hvatamo male..
...telo je od balze,sama zalepila,ofarbala lakom,stavila oci...ma ludnica....

Naši mališani... - Page 2 2wn68b7
Nazad na vrh Ići dole
Stars Member
Guide
Guide
Stars Member


Broj poruka : 579
Godina : 46
Lokacija : Kolasin, Montenegro
Datum upisa : 30.10.2014

Naši mališani... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naši mališani...   Naši mališani... - Page 2 EmptyČet 27 Avg 2015, 12:58

Moji banditi

Naši mališani... - Page 2 2v0dd6u
dva starija


Naši mališani... - Page 2 R0v4hj
najmladji ali i najpoganiji
Nazad na vrh Ići dole
Mare035
Guide
Guide
Mare035


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 25.12.2013

Naši mališani... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naši mališani...   Naši mališani... - Page 2 EmptyČet 27 Avg 2015, 20:51

cool photos Bravooo



Hahahha,najmladji su nekako po tradiciji najopasniji....




Iskoristio bih ovu priliku da pozovem i ostale clanove foruma da postuju slike svojih malisana sa svojim ulovima,kreacijama muva ili boravku u prirodi....ja licno bih voleo da sada mogu sebe da vidim na takvim fotografijama...svi imamo telefone sa kamerama,fotoaparate i td....skljocnite koju sliku.... :ziveli :
Nazad na vrh Ići dole
Murino
Admin
Admin
Murino


Broj poruka : 31734
Datum upisa : 26.04.2008

Naši mališani... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naši mališani...   Naši mališani... - Page 2 EmptyPet 28 Avg 2015, 09:05

Stars Member ::
Moji banditi


Još malo i najači si u Kolašin :ziveli :
Nazad na vrh Ići dole
http://musicarenje.net
Sponsored content





Naši mališani... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Naši mališani...   Naši mališani... - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Naši mališani...
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Musicarenje.net :: OFF TOPIC :: GARAŽA-
Skoči na: