Musicarenje.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Musicarenje.net

Fly Fishing
 
Portal*PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Baksuz....

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Mare035
Guide
Guide
Mare035


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 25.12.2013

Baksuz.... Empty
PočaljiNaslov: Baksuz....   Baksuz.... EmptySre 14 Okt 2015, 20:44

Ponekad imam osecaj da samo meni moze nesto ovako da se desi....




Jedva nekako uspem da nadjem neku vezu i odem za Nemacku 26 septembra,posao na tacni,spusteni plafoni,gips,fasade....para lepa,sigurna,niko te ne juri...i naravno kako to biva....



Nisam sklopio ni 2 nedelje tamo....tako lepo se posecem,da je malo falilo da me Nemacka kosta zivota...rad na crno,bez osiguranja,prijave,bilo cega i jos na gradilistu...Nemci to ne prastaju....jedva nadjemo neku vezu da me usiju i ne pitaju nista,kobajagi kod druga sam se poseko....i nisam stigao da se prijavim....uhvatim prvi avion iz Dortmunda i nazad za Srbiju,da cekam da rana zaraste i da se opet vratim....



Mozda tu nebi bilo niceg cudnog da se nisam posekao na mrtvi mali skalper i to iz zezanja...reckajuci flasu majoneza dok smo pili kafu....i pored toga sto znam da nikad noz ne vucem prema sebi i upozorenja od kolega,jednostavno te nesto tera....skalper je izleteo kao munja,prosao mi kroz radno odelo i meso kao kroz sir...krv na sve strane,odelo krvavo,htz cipela puna krvi a oko mene jos veca lokva....u bolnici zaradim 9 konca,rana 14 cm duga i 2 cm duboka...jos kaze doktor da sam imao srece jer sam promasio arteriju i tetive za bas malo....



Ovo mi je za nauk...isto savetujem i svima vama....iz igracke je moglo doci mozda i do kobnog zavrsetka....cini mi se da sad pokusavam tako malim skalperom da se isecem toliko,ma nema sanse da bih uspeo... Ufffff
Nazad na vrh Ići dole
Mixmaster
MASTER
Mixmaster


Broj poruka : 10000
Godina : 54
Lokacija : Niš
Datum upisa : 05.08.2008

Baksuz.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Baksuz....   Baksuz.... EmptySre 14 Okt 2015, 20:56

Kuku. Baš si baksuz.

Skalpel je opasna igračka. I ja sam ga jednom okrenuo prema prstu i pokajao se, ali ne baš toliko gorko.
Nazad na vrh Ići dole
Mare035
Guide
Guide
Mare035


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 25.12.2013

Baksuz.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Baksuz....   Baksuz.... EmptySre 14 Okt 2015, 21:02

Ja ga koristim kada secem table knaufa,nekad tako jako treba da pritisnem da bi uopste i posekao nesto....ali kad te hoce,onda te hoce...gde ne treba on ide kao munja...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Baksuz.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Baksuz....   Baksuz.... Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Baksuz....
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Musicarenje.net :: OFF TOPIC :: GARAŽA-
Skoči na: