Musicarenje.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Musicarenje.net

Fly Fishing
 
Portal*PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Love Trout - FMAO

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Murino
Admin
Admin
Murino


Broj poruka : 31734
Datum upisa : 26.04.2008

Love Trout - FMAO Empty
PočaljiNaslov: Love Trout - FMAO   Love Trout - FMAO EmptyUto 29 Dec 2015, 08:56

We Love Trout

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://musicarenje.net
Mare035
Guide
Guide
Mare035


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 25.12.2013

Love Trout - FMAO Empty
PočaljiNaslov: Re: Love Trout - FMAO   Love Trout - FMAO EmptySre 30 Dec 2015, 11:54

Iako bas puno gledam slicne klipove,moram da kazem da je ovaj najbolji koji sam dosad video....bas su ljudi iskazali emocije,bacaju stapove zbog kidanja,promasaja,preneli su taj osecaj i na mene...znam kako se osecaju... No




Video je sjajan...
Nazad na vrh Ići dole
Face90
Guide
Guide
Face90


Broj poruka : 663
Godina : 33
Lokacija : Bijelo Polje
Datum upisa : 26.04.2012

Love Trout - FMAO Empty
PočaljiNaslov: Re: Love Trout - FMAO   Love Trout - FMAO EmptySre 30 Dec 2015, 23:51

Uz duzno postovanje , ali uopste ne zelim da znam kako izgleda bacanje stapova , ko ovaj iz forhenda ...neka fala , ali video je top sampion 1
Nazad na vrh Ići dole
Waterfall
Guide
Guide
Waterfall


Broj poruka : 1092
Godina : 66
Lokacija : Na Gacki
Datum upisa : 26.10.2015

Love Trout - FMAO Empty
PočaljiNaslov: Re: Love Trout - FMAO   Love Trout - FMAO EmptyČet 31 Dec 2015, 07:15

Face90 ::
Uz duzno postovanje , ali uopste ne zelim da znam kako izgleda bacanje stapova , ko ovaj iz forhenda ...neka fala , ali video je top

Ne mogu niti shvatit koji poriv nagoni covjeka da baca stap.
Riba se otkacila....pa sto? Ni prva ni poslednja.
Kad bi znali da ce svaka riba koja je uzela muhu zavrsit u rukama izgubio bi se jedan vrlo lijep, po meni najljepsi, dio ribolova.
Nazad na vrh Ići dole
Stimulator 64
Visitor
Stimulator 64


Broj poruka : 324
Godina : 60
Lokacija : Zaječar, Srbija
Datum upisa : 16.04.2009

Love Trout - FMAO Empty
PočaljiNaslov: Re: Love Trout - FMAO   Love Trout - FMAO EmptyČet 31 Dec 2015, 17:53

Divan video. Lepo je predstavljeno koliko puno emocija nosi ljubav prema mušičarenju pastrmke... sampion 1
Nazad na vrh Ići dole
Mare035
Guide
Guide
Mare035


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 25.12.2013

Love Trout - FMAO Empty
PočaljiNaslov: Re: Love Trout - FMAO   Love Trout - FMAO EmptyČet 31 Dec 2015, 18:00

Waterfall ::
Face90 ::
Uz duzno postovanje , ali uopste ne zelim da znam kako izgleda bacanje stapova , ko ovaj iz forhenda ...neka fala , ali video je top  

Ne mogu niti shvatit koji poriv nagoni covjeka da baca stap.
Riba se otkacila....pa sto? Ni prva ni poslednja.
Kad bi znali da ce svaka riba koja je uzela muhu zavrsit u rukama izgubio bi se jedan vrlo lijep, po meni najljepsi, dio ribolova.




Waterfall...ni prva ni poslednja??? Sta ako je covek stedeo da ode i upeca ribu iz snova...ukaze mu se prilika jednom u zivotu i on je propusti...ne bi mi bas bilo svejedno...ja ne volim ni ovde kad mi se otkaci prosecna riba(svejedno bi bila vracena i da se nije otkacila) ali taj osecaj u rukama,kad znas da je prevarena je neprocenjiv....bar meni...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Love Trout - FMAO Empty
PočaljiNaslov: Re: Love Trout - FMAO   Love Trout - FMAO Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Love Trout - FMAO
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» A dry fly love song
» A dry fly love song
» I Love Catch Magazine
» Trout is all
» Trout Heven

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Musicarenje.net :: FLY FISHING :: Fly Fishing VIDEO-
Skoči na: