Musicarenje.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Musicarenje.net

Fly Fishing
 
Portal*PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Važno obavještenje

Ići dole 
+4
NMilanovic
Keno
Stars Member
Murino
8 posters
AutorPoruka
Murino
Admin
Admin
Murino


Broj poruka : 31734
Datum upisa : 26.04.2008

Važno obavještenje  Empty
PočaljiNaslov: Važno obavještenje    Važno obavještenje  EmptyNed 21 Feb 2016, 13:36

VAŽNO OBAVJEŠTENJE !



Ukoliko imate problema prilikom aploada vaših fotografija ili vam jednostavno smetaju reklame ,
njih se možete jednostavno rešiti na sledeći način !

Ukoliko koristite google chrome , instalirajte dodatak ADBlock :

https://chrome.google.com/webstore/detail/adblock-plus/cfhdojbkjhnklbpkdaibdccddilifddb?hl=sr

A, ukoliko koristite Mozzilu :

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/adblock-plus/


I za par sekundi rešite se dosadnih iskakućih reklama ne samo na ovom forumu nego uopšte


administracija

 WELCOME  


Poslednji put izmenio Murino dana Uto 19 Jul 2016, 13:40, izmenio ukupno 3 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://musicarenje.net
Stars Member
Guide
Guide
Stars Member


Broj poruka : 579
Godina : 46
Lokacija : Kolasin, Montenegro
Datum upisa : 30.10.2014

Važno obavještenje  Empty
PočaljiNaslov: Re: Važno obavještenje    Važno obavještenje  EmptyPon 22 Feb 2016, 11:24

a mi sto koristimo staru i nikad prezaljenu OPERU
Nazad na vrh Ići dole
Murino
Admin
Admin
Murino


Broj poruka : 31734
Datum upisa : 26.04.2008

Važno obavještenje  Empty
PočaljiNaslov: Re: Važno obavještenje    Važno obavještenje  EmptyPon 22 Feb 2016, 11:27

Opera ADBlock

https://addons.opera.com/en/extensions/details/opera-adblock/?display=en

:ziveli :
Nazad na vrh Ići dole
http://musicarenje.net
Murino
Admin
Admin
Murino


Broj poruka : 31734
Datum upisa : 26.04.2008

Važno obavještenje  Empty
PočaljiNaslov: Re: Važno obavještenje    Važno obavještenje  EmptyUto 12 Jul 2016, 16:21



JUBILARNI 2000 -ti član foruma !

Radovan Ohrid je postao zvanično 2000-ti član ovog foruma !
A u medjuvremenu smo dobili još jednog člana pa nas je sa danom 12.jul 2016.godine 2001 registrovan član na forumu !

Ovom cifrom Musicarenje.net je prvi od svih srodnih specijalističkih foruma dostigao broj članova većih od dve hiljade!

Fantastičan rezultat vrijedan pažnje!


Naravno ima tu puno fiktivnih članova-kibicera , dijelom je to i njihova zasluga, ali to ne umanjuje značaj
ovog velikog uspjeha foruma.


PRESREĆAN SAM ZBOG TOGA, ALI U POSLJEDNJE VRIJEME SLABO KO IMA ŽELJU DA POMOGNE, PA MAKAR I NEKIM LAJKOM ILI KOMENTAROM IAKO JE PRISUSTVO FORUMU POTPUNO ISTO KAO I PREDHODNIH GODINA, ŠTO GOVORI DA STE SE RAZMAZILI ILI DA SE PRAVITE VAŽNI I SVEZNAJUĆI !

POMOGNITE RAD OVOG FORUMA, ON JE PODJEDNAKO VAŠ i MUŠIČARSKI !



HVALA SVIM REGISTROVANIM ČLANOVIMA KOJI IMAJU BAR PO NEKOLIKO PROTOKOLARNIH POSTOVA!

ADMIN


thanks you   WELCOME   :ziveli :
Nazad na vrh Ići dole
http://musicarenje.net
Keno
Guide
Guide
Keno


Broj poruka : 569
Godina : 61
Lokacija : Novi Pazar
Datum upisa : 16.02.2009

Važno obavještenje  Empty
PočaljiNaslov: Re: Važno obavještenje    Važno obavještenje  EmptyUto 12 Jul 2016, 18:14

Mnogo puta sam rekao da ovaj forum doživljavam kao jednu veliku porodicu .Tu sam skoro od njegovog osnivanja i za to vreme sam upoznao fantastične ljude,stekao neraskidiva prijatejlstva a bogami i napredovao u smislu mušićarenja.Mom prijatelju i osnivaču foruma iskrene čestitke kao i svim administratorima koji daju ogroman trud da sve funkcioniše besprekorno.Ova brojka me ne iznenađuje jer je ovaj forum izvor informacija vezano za sve segmente mušičarenja i životne sredine ,jednostavno za svakog po nešto.Želim puno zdravlja i strpljenja svim administratorima i da nas inspirišu svojim temama još dugo godina. cestitam
Nazad na vrh Ići dole
NMilanovic
Guide
Guide
NMilanovic


Broj poruka : 2245
Godina : 45
Lokacija : Sve redje uz vodu..
Datum upisa : 13.04.2011

Važno obavještenje  Empty
PočaljiNaslov: Re: Važno obavještenje    Važno obavještenje  EmptySre 13 Jul 2016, 01:54

Lepo receno,  dobar post , iskrene cestitke i od mene!!
Nazad na vrh Ići dole
Bojan_ba
Visitor
Bojan_ba


Broj poruka : 312
Lokacija : Berane
Datum upisa : 01.07.2013

Važno obavještenje  Empty
PočaljiNaslov: Re: Važno obavještenje    Važno obavještenje  EmptySre 13 Jul 2016, 08:55

Pa neka nam je sa srecom... Naguracemo mi na 2 mil kako smo krenuli Laughing Laughing Bravooo Bravooo
Nazad na vrh Ići dole
Stimulator 64
Visitor
Stimulator 64


Broj poruka : 324
Godina : 60
Lokacija : Zaječar, Srbija
Datum upisa : 16.04.2009

Važno obavještenje  Empty
PočaljiNaslov: Re: Važno obavještenje    Važno obavještenje  EmptySre 13 Jul 2016, 14:53

Sve čestitke administraciji! cestitam Impozantan broj članova dokazuje da je reč o forumu koji apsolutno dokazuje svoju vrednost i značaj a takodje ima veliki uticaj na razvoj mušičarenja ne samo u zemljama regiona već i znatno šire. sampion 1
Nazad na vrh Ići dole
Mare035
Guide
Guide
Mare035


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 25.12.2013

Važno obavještenje  Empty
PočaljiNaslov: Re: Važno obavještenje    Važno obavještenje  EmptyČet 14 Jul 2016, 09:03

Svaka cast cestitam


Najvece zasluge idu tebi Murino,a sto se tice slika,komentara i nase aktivnosti na forumu,ja prvo za sebe mogu reci da sam se ulenjio i da mi vise prija da gledam slike i postove drugih ljudi...ali evo,obecavam promenicu se... skocko sampion 1 :ziveli :
Nazad na vrh Ići dole
Milan VB
Visitor
Milan VB


Broj poruka : 400
Godina : 36
Lokacija : Vrnjačka banja
Datum upisa : 25.09.2012

Važno obavještenje  Empty
PočaljiNaslov: Re: Važno obavještenje    Važno obavještenje  EmptyČet 14 Jul 2016, 10:41

Iskreno, bolje da bude smanjena aktivnost na forumu sto je normalno u letnjim mesecima nego da je preplavljen raznoraznim debiloznim komentarima koji uglavnom nemaju veze sa musicarenjem...i da bude pretvoren u platformu za licnu komunikaciju par likova...
Drzi ti Murino standard i uzivaj.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Važno obavještenje  Empty
PočaljiNaslov: Re: Važno obavještenje    Važno obavještenje  Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Važno obavještenje
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Musicarenje.net :: FLY FISHING :: ADMINISTRACIJA-
Skoči na: