musicarenje.net

Fly Fishing

Portal*PrijemČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Delite | 

Simms ili ništa

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
AutorPoruka
Waterfall
Guide
Guide

Broj poruka : 818
Godina : 60
Datum upisa : 26.10.2015

PočaljiNaslov: Re: Simms ili ništa   Pet 11 Jan 2019, 10:05

Meni je bas lijepo vidjeti Mixa svog u Simsu. I lake it
Nazad na vrh Ići dole
Maricfly
Guide
Guide

Broj poruka : 1013
Godina : 38
Datum upisa : 08.05.2013

PočaljiNaslov: Re: Simms ili ništa   Pet 11 Jan 2019, 10:57

Na kraju svi zavrse u Simmsu :)
Nazad na vrh Ići dole
Mixmaster
Moderator
Moderator

Broj poruka : 9985
Godina : 49
Datum upisa : 05.08.2008

PočaljiNaslov: Re: Simms ili ništa   Pet 11 Jan 2019, 12:20

Waterfall ::
Meni je bas lijepo vidjeti Mixa svog u Simsu. I lake it

Namerno se kitim Simmsom, samo da bih zezao pozere zalutale u mušičarenje, koji misle da su rezervisali kartu za Nebo zato što nose Simms. Laughing  
Za takve nema gore kazne, nego kad mene vide u skupljem kombinezonu, jakni... Laughing

Siguran sam da će posle ovakvih fotki da padne popularnost Simmsa u Former YU,
jer naši kompleksaši neće više hteti da nose isto što i ovaj štrokavi, glibavi i zaostali "džiber" Laughing :

Ogadiće im se. Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Silvio
Guide
Guide

Broj poruka : 1608
Godina : 40
Datum upisa : 28.12.2010

PočaljiNaslov: Re: Simms ili ništa   Pet 11 Jan 2019, 12:24

najdraže mušičarenje bez čizama uopće kad god je to moguće...
Nazad na vrh Ići dole
Waterfall
Guide
Guide

PočaljiNaslov: Re: Simms ili ništa   Pet 11 Jan 2019, 13:24

Silvio ::
najdraže mušičarenje bez čizama uopće kad god je to moguće...
Silvio, u potpunosti se slazem se slazem sa tobom. Majica, nekakve hlace i stare patike su najpozeljnija oprema za musicarenje, ali to je za ljeto.
Medjutim, neznam bas kako bi se lovilo bez adekvatne opreme u malo zescim uvjetima. Kao ovo ispod npr..

Ili se i ovo smatra za paradiranje u Simmsu?Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Maricfly
Guide
Guide

PočaljiNaslov: Re: Simms ili ništa   Pet 11 Jan 2019, 20:40

Ja ostajem veran Simmsu sta god drugi pricali sampion 1
Nazad na vrh Ići dole
Mixmaster
Moderator
Moderator

PočaljiNaslov: Re: Simms ili ništa   Pet 11 Jan 2019, 22:39

Korisnike Simmsa podržavam samo ako imaju stalna primanja preko 3000$ mesečno i bar troje dece koja srećno žive takođe noseći pantalone od po 500$ i cipele od po 250$ kao tatica i srećnu ženu u najnovijem originalnom Versace kaputiću. Laughing

Sve drugo je pod mojom debelom sumnjom i zahteva dugotrajnu istragu o čemu se radi. Laughing

Zato ja ne "padam" olako na simsadžije i ne grlim ih pomahnitalo kad ih sretnem pored vode, hvatajući se za Simms krpice kao polu-gay, nego ih sumnjičavo ispod oka šacujem kao Clint Eastwood u filmu "A Fistful of Dollars ". Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Waterfall
Guide
Guide

PočaljiNaslov: Re: Simms ili ništa   Sub 12 Jan 2019, 06:01

Mixmaster ::
Korisnike Simmsa podržavam samo ako imaju stalna primanja preko 3000$ mesečno i bar troje dece koja srećno žive takođe noseći pantalone od po 500$ i cipele od po 250$ kao tatica i srećnu ženu u najnovijem originalnom Versace kaputiću. Laughing

Sve drugo je pod mojom debelom sumnjom i zahteva dugotrajnu istragu o čemu se radi. Laughing

Zato ja ne "padam" olako na simsadžije i ne grlim ih pomahnitalo kad ih sretnem pored vode, hvatajući se za Simms krpice kao polu-gay, nego ih sumnjičavo ispod oka šacujem kao Clint Eastwood u filmu "A Fistful of Dollars ". Laughing

A da napravimo istragu u drugom smjeru. Necemo govorit o G4Z nego uzmimo jedan jeftiniji Waders. Recimo jedan Freestone Z waders. Taj kosta negdje od 350 - 400€
Ili Soul River Waders koji dobijes za 150 - 180 €. Naravno, tu treba racunat i na cokule koje idu od 100€ pa do negdje 230€
Iz tog je vidljivo da se moze kupiti dobar Waders sa Cokulama za cijenu od 300 - 600€. Prije nego netko napise da je i to skupo da vas podsjetim kako je u Srbiji prosjecna cijena kutije cigareta i jedne kave negdje oko 350 Din odnosno negdje oko 3€ (podatke sam izvukao sa interneta, ispravite me ako grijesim)
Iz tog se da iscitat da ce svaki pusac koji se odrekne cigareta za 100 dana ustedit 300€ za najjeftiniju varijantu Waders+Boots. Za 6 mjeseci ce usparat za onu skuplju varijantu a za godinu dana za G4Z.
Ima i drugih proizvodjaca koji su jeftiniji od Simmsa ali njih namjerno ne spominjem jer je tema Simms.
Duga je stvar sto ce svaki pusac koji se odrekne pusenja novce koje je inace davao na cigarete potrosit na nesto drugo i opet ce imati isto novaca koliko je imao i kad je pusio ali ce barem biti zdraviji. To vam pisem iz prve ruke jer sam kurio 2.5 do 3 kutije cigareta svaki dan dok u jednom lucidnom momentu nisam nasao snage da se rijesim toga zla. Ali ako se covjek disciplinira i svaki dan ubacu u kasicu ono sto bi inace dao za cigarete brzo ce se vidjeti, pored zdravstvenog, i pozitivni financijski efekt novog stanja.
Nazad na vrh Ići dole
Mixmaster
Moderator
Moderator

PočaljiNaslov: Re: Simms ili ništa   Sub 12 Jan 2019, 13:01

To za pušače je tačno. Na Balkanu ima slučajeva da čovek nema nikakva ili malecna primanja, ima preko 30 godina, a puši Marlboro, Lucky Strike ili šta ja znam već kakve cigarete i uz to ima naprasnu ljubav prema vrhunskom kvalitetu mušičarskog pribora, uključujući i ovo "Simms ili ništa".
Nazad na vrh Ići dole
Waterfall
Guide
Guide

PočaljiNaslov: Re: Simms ili ništa   Sub 12 Jan 2019, 13:18

Mixmaster ::
To za pušače je tačno. Na Balkanu ima slučajeva da čovek nema nikakva ili malecna primanja, ima preko 30 godina, a puši Marlboro, Lucky Strike ili šta ja znam već kakve cigarete i uz to ima naprasnu ljubav prema vrhunskom kvalitetu mušičarskog pribora, uključujući i ovo "Simms ili ništa".
Ja sam htio apostrofirati kako je potrebno biti odgovoran u prvom redu prema sebi a onda i prema drugima. Nitko mi ne moze pricati da se tesko zivi a stalno je kutija cigareta pred njim, casica "ljute" ili kava, a najcesce sve od nabrojanog. Necu dalje o tome jer sam vec off topics a i usao bi u polje koje je nepozeljno na forumima kao sto je ovaj.
Nazad na vrh Ići dole
Maricfly
Guide
Guide

PočaljiNaslov: Re: Simms ili ništa   Sub 12 Jan 2019, 18:40

Samo budala kupuje Simms a nema hleba da jede. Verujem da svako ko ima za Vision moze da se nategne 50e i kupi Simms. Sto kaze Waterfall imas Freestone za 250 e ili Headwaters za 350 e. Obican Ikon Vision je oko 200 e.
Nazad na vrh Ići dole
Waterfall
Guide
Guide

PočaljiNaslov: Re: Simms ili ništa   Sub 12 Jan 2019, 18:49

Maricfly ::
Samo budala kupuje Simms a nema hleba da jede. Verujem da svako ko ima za Vision moze da se nategne 50e i kupi Simms. Sto kaze Waterfall imas Freestone za 250 e ili Headwaters za 350 e. Obican Ikon Vision je oko 200 e.
dobar post I lake it
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Simms ili ništa   

Nazad na vrh Ići dole

Simms ili ništa
Nazad na vrh 
Strana 13 od 13Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
musicarenje.net :: FLY FISHING EQUIPMENT :: PRIBOR ZA MUŠIČARENJE-
Skoči na: