Musicarenje.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Musicarenje.net

Fly Fishing
 
Portal*PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Obavještenja o takmičenju i vaša pitanja !

Ići dole 
+19
Matija Stojiljkovic
Waterfall
Gord+
Furflies
Nenad Zivkovic
Djuka
Sale
Stars Member
NMilanovic
Maricfly
Mungos
Filip
Ervin-Eko
Thymallus
Damirt82
Bosko Vulevic
Ravnik
Edin-NP
Murino
23 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
Murino
Admin
Admin
Murino


Broj poruka : 31734
Datum upisa : 26.04.2008

Obavještenja o takmičenju i vaša pitanja ! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavještenja o takmičenju i vaša pitanja !   Obavještenja o takmičenju i vaša pitanja ! - Page 3 EmptyPon 06 Feb 2017, 08:01

Jirka Ražek , Češka



1. Gyorfi Zsolt ........ 5 bodova
2. Vladimir Trampa ... 4 boda
3. Marko Milačić ...... 3 boda
4. Nenad Živković .......2 boda
5. Goran Ikrašev..... 1 bod
Nazad na vrh Ići dole
http://musicarenje.net
Murino
Admin
Admin
Murino


Broj poruka : 31734
Datum upisa : 26.04.2008

Obavještenja o takmičenju i vaša pitanja ! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavještenja o takmičenju i vaša pitanja !   Obavještenja o takmičenju i vaša pitanja ! - Page 3 EmptyPon 06 Feb 2017, 08:29

Mihail Penkov, Bugarska



1. Nenad Živković ........ 5 bodova
2. Vladimir Trampa ... 4 boda
3. Rosen Velev ......... 3 boda
4. Sebastian Tanoni .......2 boda
5. Filip Serafimovic..... 1 bod
Nazad na vrh Ići dole
http://musicarenje.net
Murino
Admin
Admin
Murino


Broj poruka : 31734
Datum upisa : 26.04.2008

Obavještenja o takmičenju i vaša pitanja ! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavještenja o takmičenju i vaša pitanja !   Obavještenja o takmičenju i vaša pitanja ! - Page 3 EmptyPon 06 Feb 2017, 08:32

Andrea Mancinelli , Italija


1. Bobo Ivanović .... 5 bodova
2. Rosen Velev ....... 4 boda
3. Sebastian Tanoni ... 3 boda
4. Marko Milačić ......... 2 boda
5. Filip Serafimovic ..... 1 bod
Nazad na vrh Ići dole
http://musicarenje.net
Maricfly
Guide
Guide
Maricfly


Broj poruka : 1051
Godina : 43
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 08.05.2013

Obavještenja o takmičenju i vaša pitanja ! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavještenja o takmičenju i vaša pitanja !   Obavještenja o takmičenju i vaša pitanja ! - Page 3 EmptyPon 06 Feb 2017, 08:33

Cestitke pobedniku kao i drugoplasiranom i treceplasiranom. Ziveli cestitam
Nazad na vrh Ići dole
Murino
Admin
Admin
Murino


Broj poruka : 31734
Datum upisa : 26.04.2008

Obavještenja o takmičenju i vaša pitanja ! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavještenja o takmičenju i vaša pitanja !   Obavještenja o takmičenju i vaša pitanja ! - Page 3 EmptyPon 06 Feb 2017, 08:35

Michal Zapal, Poljska



1. Vladimir Trampa ........   5 bodova
2. Gyorfi Zsolt ...........     4 boda
3. Marko Milačić... ......... 3 boda
4. Nenad Živković............2 boda
5. Ervin Latović ............   1 bod
Nazad na vrh Ići dole
http://musicarenje.net
Murino
Admin
Admin
Murino


Broj poruka : 31734
Datum upisa : 26.04.2008

Obavještenja o takmičenju i vaša pitanja ! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavještenja o takmičenju i vaša pitanja !   Obavještenja o takmičenju i vaša pitanja ! - Page 3 EmptyPon 06 Feb 2017, 08:45

Kao što sam rekao i prije postavke razultata,što se mog budućeg angažovanja na forumu oko bilo kakvog FT takmičenja u ovom
formatu je završeno!

Sve nevjerne Tome, teoretičari zavjera i dr. eto vidite i uživajte sa rezultatima ...tražili ste ih, jer prirodno vama ste bitni samo vi ...
što bi vam bio bitan ja, moj umor ... nedostatak vremena ili volje, pa kada napišem rezultate prve petorice ... to nije dovoljno.
A tako sam radio i na foto takmičenju i na predhodnim FT takmičenjima. study

Vladimir Trampa je morao pobjediti jer je Tramp pobjedio u USA, Nenad Živković je moj sin iz prvog braka, a Gyorfi Gsolt je
moj rodjeni brat od strica!

lol!  kreten

Zahvaljujem prijateljima foruma za pomoć oko sponzorstva odličnih nagrada i svim ljudima dobrih namjera, kojih na sreću
itekako ima na forumu i zbog kojih ovo mjesto i dalje funkcioniše, a ja se trudim biti dobar domaćin.

Pošto nema više FT takmičenja na forumu, molim vas da me poštedite teoretisanja i filozofije , već
jedino što bi bilo ljudski je da ako želite čestitajte  ljudima koji su pošteno osvojili nagrade .


P.S.

Kada mi je jedan tajer iz centralnog dijela Evrope, tražio novčanu nadoknadu da bi pristao da glasa za ovo takmičenje,
osjećao sam se užasno. Sada, iz ove perspektive posmatram to sasvim drugačije ... jednostavno svaki rad, ako ništa drugo je
trošenje slobodnog vremena i ono je nenadoknadivo. Kada i ako bude novog formata takmičenja ono neće imati
forumsku isključivost i biću spreman da ga odradim samo ako pronadjem bilo kakvu smislenu nadoknadu !


Takodje, administracija odustaje od takmičenja "Lucky loser" i osmisliće način dodjele te nagrade kada ista pristigne !

Pošto sam i administrator i moderator ... šta sve još na ovom mjestu, zamolio bih vas da mi ne dodjeljujete još titule
domaćice i klovna zabavljača ... ja ću forum ubuduće održavati isključivo onim što je meni zabavno, a za drugo će te
morati sami da se postarate ili pronadjete neko zabavnije mjesto.


ziveli
Nazad na vrh Ići dole
http://musicarenje.net
NMilanovic
Guide
Guide
NMilanovic


Broj poruka : 2245
Godina : 45
Lokacija : Sve redje uz vodu..
Datum upisa : 13.04.2011

Obavještenja o takmičenju i vaša pitanja ! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavještenja o takmičenju i vaša pitanja !   Obavještenja o takmičenju i vaša pitanja ! - Page 3 EmptyPon 06 Feb 2017, 15:12

Cestitke pobednicima i od mene, kao i svim ucesnicima i organizatoru takmicenja!!  sampion 1  sampion 1  Odlicni ste!!

Fenomenalan fond nagrada i ove godine, treba iskreno zahvaliti i svim sponzorima.
Jos jednom posebne cestitke Murinu i zahvalnost sto se neskromno godinama, kao i ove, oko celokupne organizacije
uglavno sam zrtvuje i nosi vecinu tereta ove prica a na sebi!

Odlicni radovi, lepe prezentacije a organizacija vec tradicionalno na visokom nivou.
Jako sam ponosan, kao deo ovog foruma, sto ga krasi ovo po mnogo cemu posebno a vec tradicionalno takmicenje.
Po mnogo cemu se izdvaja od slicnih u Evropi a krasi ga prvenstveno kvalitet i fond nagrada!

Jako mi se svideo sistem na osnovu koga su izabrani pobednici ove godine.
Mislim da ne postoji ni jedan jedini razlog sumnje ili pitanje oko pobednika (sto se jasno vidi po samom glasanju)
Ujedno, slicnost u ocenjivanju je i potvrda veoma kvalitetnog izbora samog zirija, kome se takodje treba zahvaliti na volji i odvojenom vremenu!
Deo zirija koji je bio prisutan na skupu u Nis-u, uz javno predstavljanje kreacija, je jos vise uvelicao i potvrdio sam izbor pobednika.

Kvalitet i kontinuitet obicno ne dolazi sam od sebe... iza njega stoji ozbiljan rad, licno zalaganje gotovo po pravilu uz nikakvu licnu korist a sve odluke moraju biti precizne i mudro donesene.
U tom smislu bez bilo kakvih zamerki ili briga u kom smeru "plovi ovaj brod", sam forum i ovo takmicenje kao ozbiljan njegov deo, kormilo je u pravim rukama i sve u svemu apsolutno cestitke svima!!

ziveli

PS. Ja ove godine uz ogromnu zelju stvarno nisam imao ni minimum uslova da ponovo u svemu ucestvujem sto mi je posebno zao ali se iskreno nadam vec sledece goine nekom novom ucescu. Pozz svima
Nazad na vrh Ići dole
Stars Member
Guide
Guide
Stars Member


Broj poruka : 579
Godina : 46
Lokacija : Kolasin, Montenegro
Datum upisa : 30.10.2014

Obavještenja o takmičenju i vaša pitanja ! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavještenja o takmičenju i vaša pitanja !   Obavještenja o takmičenju i vaša pitanja ! - Page 3 EmptyPon 06 Feb 2017, 16:13

Cestitke  za pobjednike i za Cicka, zahvaljujuci kojem ovo sve i zivi.da ne ponavljam sad...
Po meni, ovo je najozbiljnije takmicenje do sad. Kad kazem ozbiljno,mislim na kreacije.
Svaka cast svima. Nema tu pozicije i mjesta,nijanse odlucuju.


Ps. A sto se odnosa tiče, samo pokazuje da čoeku guzica često obraz kalja.
Nazad na vrh Ići dole
Sale
Guide
Guide
Sale


Broj poruka : 1437
Godina : 47
Lokacija : Čačak
Datum upisa : 04.12.2008

Obavještenja o takmičenju i vaša pitanja ! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavještenja o takmičenju i vaša pitanja !   Obavještenja o takmičenju i vaša pitanja ! - Page 3 EmptyPon 06 Feb 2017, 20:34

Čestitke pobednicima i učesnicima takođe, moram da dodam da je glasanje bilo izuzetno , kao nijedne godine dosada , pobedio je najbolji.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.eurofish.co.rs
Djuka
Visitor
Djuka


Broj poruka : 205
Godina : 40
Lokacija : Kotor Varos
Datum upisa : 09.05.2011

Obavještenja o takmičenju i vaša pitanja ! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavještenja o takmičenju i vaša pitanja !   Obavještenja o takmičenju i vaša pitanja ! - Page 3 EmptyUto 07 Feb 2017, 09:16

Pridruzujem se cestitkama, i pobjednicima i organizatorima! sampion 1
Nazad na vrh Ići dole
Vladimir Trampa
Champion Fly Tying Competition 'Musicarenje.net 2017'
Champion Fly Tying Competition 'Musicarenje.net 2017'
Vladimir Trampa


Broj poruka : 33
Lokacija : Banja Luka
Datum upisa : 10.12.2016

Obavještenja o takmičenju i vaša pitanja ! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavještenja o takmičenju i vaša pitanja !   Obavještenja o takmičenju i vaša pitanja ! - Page 3 EmptyUto 07 Feb 2017, 16:24

Još jednom se zahvaljujem svima na čestitkama 🍺🍺
Nazad na vrh Ići dole
Nenad Zivkovic
Visitor
Nenad Zivkovic


Broj poruka : 346
Godina : 30
Lokacija : Bela Palanka
Datum upisa : 12.11.2015

Obavještenja o takmičenju i vaša pitanja ! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavještenja o takmičenju i vaša pitanja !   Obavještenja o takmičenju i vaša pitanja ! - Page 3 EmptySre 08 Feb 2017, 21:21

Hvala svima na cestitkama, zahvalio bi se pre svega coveku koji je kriv sto ovaj forum zivi i okuplja nas na jednom mestu, veliki pozdrav za njega, hvala sponzorima na bogatom fondu nagrada, hvala ziriju. Cestitao bih kolegi Vladimiru Trampi na zasluzeno osvojenom prvom mestu i treceplasiranom kolegi iz Rumunije, Györfiju Zsoltu kao i ostalim takmicarima. Jos jednom hvala svima i da nam jos dugo zivi Mušičarenje.net !!!

Obavještenja o takmičenju i vaša pitanja ! - Page 3 G7IR9LX
Nazad na vrh Ići dole
Vladimir Trampa
Champion Fly Tying Competition 'Musicarenje.net 2017'
Champion Fly Tying Competition 'Musicarenje.net 2017'
Vladimir Trampa


Broj poruka : 33
Lokacija : Banja Luka
Datum upisa : 10.12.2016

Obavještenja o takmičenju i vaša pitanja ! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavještenja o takmičenju i vaša pitanja !   Obavještenja o takmičenju i vaša pitanja ! - Page 3 EmptyČet 09 Feb 2017, 08:43

Hvala ti puno Nenade, takođe želim i ja tebi da čestitam na osvojenom drugom mjestu , kreacije su ti odlične i samo nijanse su odlučile 🍺🍺
Nazad na vrh Ići dole
Furflies
Visitor
Furflies


Broj poruka : 101
Godina : 42
Lokacija : Oslo, Norway
Datum upisa : 09.12.2015

Obavještenja o takmičenju i vaša pitanja ! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavještenja o takmičenju i vaša pitanja !   Obavještenja o takmičenju i vaša pitanja ! - Page 3 EmptyČet 09 Feb 2017, 09:18

Svaka cast svima, ucesnicima kao i organizatorima i sudijama! Ziveli!
Nazad na vrh Ići dole
http://mmvolley.wix.com/furflies
Gord+
Fly fisherman
Fly fisherman
Gord+


Broj poruka : 12
Lokacija : Jagodina
Datum upisa : 17.07.2016

Obavještenja o takmičenju i vaša pitanja ! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavještenja o takmičenju i vaša pitanja !   Obavještenja o takmičenju i vaša pitanja ! - Page 3 EmptyČet 09 Feb 2017, 14:15

Čestitke pobednicima! Imao sam favorita...malo mu je falilo.
Bravooo
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Obavještenja o takmičenju i vaša pitanja ! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavještenja o takmičenju i vaša pitanja !   Obavještenja o takmičenju i vaša pitanja ! - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Obavještenja o takmičenju i vaša pitanja !
Nazad na vrh 
Strana 3 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Musicarenje.net :: FLY FISHING :: International Internet Fly Tying Competition "Musicarenje.net " :: 7th International Internet Fly Tying Competition 'Musicarenje.net 2017'-
Skoči na: