musicarenje.net

Fly Fishing

Portal*PrijemČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Delite | 

KUP Jadransko-Podunavskih zemalja - "Gradac , Valjevo 2018"

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Predrag
Guide
Guide

Broj poruka : 1186
Godina : 44
Datum upisa : 05.10.2010

PočaljiNaslov: Re: KUP Jadransko-Podunavskih zemalja - "Gradac , Valjevo 2018"   Sub 14 Apr 2018, 10:15

Iz objave EKOD Gradac se sve slazem...osim jedne recenice....
"ЕКОД „Градац“ је најстарији управљач једног мушичарског ревира у Србији и пионир српског мушичарења"....
sto to definitivno nije....a da je najbogatija salmonidna voda verovatno jeste, ima dosta ribe i velikih primeraka, dobro se cuva i domacine svi hvale.....

Sto se tice dela oko saveza, vec vidjeno.....Srbija....(naravno ako je sve tacno)

Malo mi je zao sto u prilozenom snimku sa youtube se omalovazava Djetinja kao reka, kao revir i predstavlja kao prljava reka puna smeca i
skoljki od automobila sto definitivno nije tacno...zao mi je sto predsednik EKOD prica o reci u negativnom kontekstu.,
a nisam siguran da je ikada bio na Djetinji....

Ja ne znam da li je Djetinja reka na kojoj moze da se odrzi ovakav kup, nisam kompetentan,
takmicenja me ne interesuju ali ovakav razvoj dogadjaja ne ide nikome u prilog....posebno svim musicarima bez obzira da li su takmicari,
sudije, volonteri posmatraci i sl....

Nadam se da sve ovo nece uticati da ovaj kup bude i poslednji kod nas....kada kazem nas ne mislim na Uzicane i Djetinju nego uopste...
Nazad na vrh Ići dole
Maricfly
Guide
Guide

Broj poruka : 968
Godina : 37
Datum upisa : 08.05.2013

PočaljiNaslov: Re: KUP Jadransko-Podunavskih zemalja - "Gradac , Valjevo 2018"   Sub 14 Apr 2018, 20:16

Pele a koji je upravljac musicarskog revira najstariji u Srbiji?
Nazad na vrh Ići dole
Maricfly
Guide
Guide

PočaljiNaslov: Re: KUP Jadransko-Podunavskih zemalja - "Gradac , Valjevo 2018"   Sub 14 Apr 2018, 20:19

Da ne pravdam Zucu pogresio je za Djetinju jer se zaneo i razocaran i ljut je izneo neke stvari na koje smo mu Luka i ja skrenuli paznju da nisu tacne. Momci sa Djetinje su extra likovi i Djetinja je po meni lepa reka i samo nek nastavi da se razvija. Hvala Bogu da imamo sto vise revira.
Nazad na vrh Ići dole
Predrag
Guide
Guide

Broj poruka : 1186
Godina : 44
Datum upisa : 05.10.2010

PočaljiNaslov: Re: KUP Jadransko-Podunavskih zemalja - "Gradac , Valjevo 2018"   Sub 14 Apr 2018, 23:41

Maricfly ::
Pele a koji je upravljac musicarskog revira najstariji u Srbiji?

Necu da ti kazem celavi..... skocko
Nazad na vrh Ići dole
Maricfly
Guide
Guide

PočaljiNaslov: Re: KUP Jadransko-Podunavskih zemalja - "Gradac , Valjevo 2018"   Ned 15 Apr 2018, 05:41

😂😂😂😂 jebem ti kako starim sve više celavim
Nazad na vrh Ići dole
Luka 94
Fly fisherman
Fly fisherman

Broj poruka : 98
Godina : 23
Datum upisa : 01.12.2016

PočaljiNaslov: Re: KUP Jadransko-Podunavskih zemalja - "Gradac , Valjevo 2018"   Ned 15 Apr 2018, 11:58

То што нема насеобина у самом кањону, као и очувана природа и богатство биљним и животињским светом, утицали су да клисура реке Градац буде проглашена пределом изузетних одлика и заштићеним природним добром, од састава Буковске реке и Забаве, па до саме градске зоне Ваљева, у дужини око 24 км, захватајући површину од 1270 ха. Привилегију и обавезу да газдује овим бисером има Еколошко друштво „Градац“, најстарије еколошко друштво у тадашњој СФРЈ.

Da zavrsimo sa ovom temom,totalno je nebitno uostalom ko je pionir i ko je najstariji 😀 Svako dobro!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: KUP Jadransko-Podunavskih zemalja - "Gradac , Valjevo 2018"   

Nazad na vrh Ići dole

KUP Jadransko-Podunavskih zemalja - "Gradac , Valjevo 2018"
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» KUP Jadransko-Podunavskih zemalja - "Gradac , Valjevo 2018"
» 9. KUP Jadransko-Podunavskih zemalja - "Đetinja, Užice 2018"
» VII KUP Jadransko podunavskih zemalja Tara - Kolašin
» Fly Fishing revir "Gradac" - Valjevo
» Reka Gradac

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu