Musicarenje.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Musicarenje.net

Fly Fishing
 
Portal*PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Lov lipljena suhom muhom

Ići dole 
+33
Waterfall
Murino
Lale
Face90
NMilanovic
Bosko Vulevic
Miky
Stibra
ShoneFly
Bahus
Peja
Stimulator 64
Thymallus
Mohiko
Redtag
Damirt82
MM
Edin-NP
Ervin-Eko
Mixmaster
Sasa D
Labud
Predrag
NikolaCG
Ivica R.
Brankoogi
Keno
MikiTenkara
Davor
Bogi
Madjoni
Sasats
Renafly
37 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Sledeći
AutorPoruka
Murino
Admin
Admin
Murino


Broj poruka : 31734
Datum upisa : 26.04.2008

Lov lipljena suhom muhom - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lov lipljena suhom muhom   Lov lipljena suhom muhom - Page 10 EmptyPon 18 Dec 2017, 19:24

Lov lipljena suhom muhom - Page 10 Dscn9811
Nazad na vrh Ići dole
http://musicarenje.net
Murino
Admin
Admin
Murino


Broj poruka : 31734
Datum upisa : 26.04.2008

Lov lipljena suhom muhom - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lov lipljena suhom muhom   Lov lipljena suhom muhom - Page 10 EmptyPet 09 Feb 2018, 08:38

I mali vole da ćopaju lol!

Lov lipljena suhom muhom - Page 10 Fly_fi12
Nazad na vrh Ići dole
http://musicarenje.net
Waterfall
Guide
Guide
Waterfall


Broj poruka : 1092
Godina : 66
Lokacija : Na Gacki
Datum upisa : 26.10.2015

Lov lipljena suhom muhom - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lov lipljena suhom muhom   Lov lipljena suhom muhom - Page 10 EmptyPet 09 Feb 2018, 10:30

Sezona se blizi. Vec se pomalo "zagrijavaju motori" skocko
Nazad na vrh Ići dole
Murino
Admin
Admin
Murino


Broj poruka : 31734
Datum upisa : 26.04.2008

Lov lipljena suhom muhom - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lov lipljena suhom muhom   Lov lipljena suhom muhom - Page 10 EmptySre 14 Mar 2018, 09:32

Koliko sam fotografija svojih ulova na forumu i društvenim mrežama postavio ... Bog sami zna ...
Naravno , rijetko sam ikada dobio bilo kakvu podršku, pohvalu ili bilo šta  ... više ljudi vole svoje favorite
babuške, "deduške" ... ali da zavire na ovaj forum vole i to ti je lol!

Lov lipljena suhom muhom - Page 10 P7100212
Nazad na vrh Ići dole
http://musicarenje.net
Waterfall
Guide
Guide
Waterfall


Broj poruka : 1092
Godina : 66
Lokacija : Na Gacki
Datum upisa : 26.10.2015

Lov lipljena suhom muhom - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lov lipljena suhom muhom   Lov lipljena suhom muhom - Page 10 EmptySre 14 Mar 2018, 10:02

Moji su favoriti bili i ostali Lipac i Pajka.
Prica o Klenu kojeg je tesko ulovit ne drzi vodu. Kad sam pocinjao sa musicarenjem jedva da sam mogao dobacit 5-6 metara a znao sam ulovit 20 i vise komada za kratko vrijeme.
Ne onih velikih, naravno. Veliki je Klen ipak malo tvrdji zalogaj i nije ga bas lako ulovit ali zar ne vrijedi isto i za Pajku i Lipca?
Prica da je klen oprezan i plasljiv je tocna ali i Pajka je jako plasljiva ako nije iz revira. Kod divlje Pastrve je dovoljan jedan krivi pokret i nestaje u sekundi.
O Crvenperki necu niti trosit rijeci. Na jedan obican Red tag sa tjelom od Pauna ili Noja moze se napraviti pravi masakr na Crvenperki. Ne vidim ja bas neku visu matematiku u musicarenju Ciprinida.
Ali da treba i to prakticirat se slazem. Sve je to dio igre koju toliko volimo.
Nazad na vrh Ići dole
Silvio
Guide
Guide
Silvio


Broj poruka : 1829
Godina : 45
Lokacija : Na Neretvi
Datum upisa : 28.12.2010

Lov lipljena suhom muhom - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lov lipljena suhom muhom   Lov lipljena suhom muhom - Page 10 EmptyPet 16 Mar 2018, 15:53

Ovi su mail Murinjo daj brate neke barjaktare postavi WELCOME
Nemoj tako Waterfall...Mixa će srček da trevi ha ha ha ha
Nazad na vrh Ići dole
Murino
Admin
Admin
Murino


Broj poruka : 31734
Datum upisa : 26.04.2008

Lov lipljena suhom muhom - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lov lipljena suhom muhom   Lov lipljena suhom muhom - Page 10 EmptyPet 16 Mar 2018, 19:51

Silvio, ne može biti svaki bajraktar, naročito ako ih postavljaš gotovo svaki dan Laughing a na moju žalost sve će ih manje biti iz nekih za ovu temu manje bitnih razloga.
Mada taj drugii odozgo, može da pones tu titulu !

Ova tema je skoro objašnjena sa moje strane čemu mi služi...punim sadržaj bajatim fotkama jer gotovo da niko ne postavlja u ove teme u kategoriji MUŠIČARENJE ,
salmonidne ulove., jednostavno forum mora da egzistira, pa ubacim dosta sadržaja koji nikada ne bih ni objavljivao da neko drugi poput tebe to radi.

No ja tvoje "barjaktare" nešto slabo gledam, iskren da budem ne sjećam se nekog (osim par ulova sa Plive i Ribnika) ... vjerovatno si stidljive prirode pa te sramota da se hvališ
A takodje neretvansku pajku gotovo da ne vidjo na forum, a bilo bi svima interesantno...daj malo  da prošaramo, pusti klenove i klenčiće  lol! no popuni malo forum tvojim kapitalkama.

Evo izaberi temu koju najviše voliš, nemoj kao ja u 20 tema da puniš ulovima... ti nadji jednu sam je odaberi, da me zadiviš affraid Ako imaš tehničkih problema ja ću ti pomoći.

Ja sam ubacio gotovo 1000 fotki mojih ulova, pa možeš i ti neki...
Nazad na vrh Ići dole
http://musicarenje.net
Murino
Admin
Admin
Murino


Broj poruka : 31734
Datum upisa : 26.04.2008

Lov lipljena suhom muhom - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lov lipljena suhom muhom   Lov lipljena suhom muhom - Page 10 EmptyPet 11 Maj 2018, 08:47

Potražnja za velikim lol!

Lov lipljena suhom muhom - Page 10 Dscn3417
Nazad na vrh Ići dole
http://musicarenje.net
Murino
Admin
Admin
Murino


Broj poruka : 31734
Datum upisa : 26.04.2008

Lov lipljena suhom muhom - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lov lipljena suhom muhom   Lov lipljena suhom muhom - Page 10 EmptySre 20 Jun 2018, 00:01

Jedina riba koja ne "smrdi" i najmušičarskija riba od svih jer se jedino ona gotovo stopocentrno hrani insektima !


Ja sam ih daleko više ulovio van revira i mogu vam reći da to nije riba ni nalik onoj revirskoj koja "šeta oko nogu" (uostalom kao ni svaka druga sa divlje vode)

Hvala ti što postojiš ... inače bi možda zastranio lovieći neke vrste sa višnjama, trešnjama i kukuruzom ha ha ha ha

Lov lipljena suhom muhom - Page 10 Dsc03510
Nazad na vrh Ići dole
http://musicarenje.net
Silvio
Guide
Guide
Silvio


Broj poruka : 1829
Godina : 45
Lokacija : Na Neretvi
Datum upisa : 28.12.2010

Lov lipljena suhom muhom - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lov lipljena suhom muhom   Lov lipljena suhom muhom - Page 10 EmptySre 20 Jun 2018, 08:27

Miriše na drezgu i vodeno bilje istina ljepše od ijedne slatkovodne ribe dobar post
Nazad na vrh Ići dole
Bojan_ba
Visitor
Bojan_ba


Broj poruka : 312
Lokacija : Berane
Datum upisa : 01.07.2013

Lov lipljena suhom muhom - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lov lipljena suhom muhom   Lov lipljena suhom muhom - Page 10 EmptySre 20 Jun 2018, 11:45

Cicko sampion 1 sampion 1 Laughing Laughing Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Pavle Ljutic
Fly fisherman
Fly fisherman
Pavle Ljutic


Broj poruka : 23
Godina : 25
Lokacija : Plav
Datum upisa : 24.12.2016

Lov lipljena suhom muhom - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lov lipljena suhom muhom   Lov lipljena suhom muhom - Page 10 EmptyČet 21 Jun 2018, 00:41

Tako je!
Nazad na vrh Ići dole
Mirko Mrdak
Visitor
Mirko Mrdak


Broj poruka : 125
Godina : 30
Lokacija : Tomaševo
Datum upisa : 18.03.2017

Lov lipljena suhom muhom - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lov lipljena suhom muhom   Lov lipljena suhom muhom - Page 10 EmptySre 04 Jul 2018, 21:10

Murino moram ti reći da sam jedva čekao ribolov na Limu ne sad da bih se napecao (kao i što nisam, riba bila u koroti :D ) nego samo da osjetim taj miris lipljena koji, iako ga skoro 10 godina ulovio nisam, tako upečatljivo u nosu boravi da je to neopisivo :D I to je tačno da je sigurno jedina riba koja ne ''smrdi'' i jedina skoro 100% mušičarska riba. A revirska riba svaka se mota oko noge. Ako se stane 10ak minuta na jednom mjestu i pogleda u vodu, viđećemo sitniša kako šparta između nogu :) Paju u rijeci u kojoj pecam, Lještanica, ne možeš ni varalicom bez crnog jada uloviti a kamoli mahanjem kanapa :)
Nazad na vrh Ići dole
Mixmaster
MASTER
Mixmaster


Broj poruka : 10000
Godina : 54
Lokacija : Niš
Datum upisa : 05.08.2008

Lov lipljena suhom muhom - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lov lipljena suhom muhom   Lov lipljena suhom muhom - Page 10 EmptyČet 05 Jul 2018, 11:07

I ja jedva čekam da zagazim u Lim i raspucam lipljene suvom muvom. Ovih dana malo više pišem o klenu, heftam mladice, maštam o bucovima.... ali slučajni pogled na moje Facebook galerije me malo "otrezni"  Laughing

Lov lipljena suhom muhom - Page 10 Liplje11

Jaoooo, kad im zavozim suvu i to, sa jedno 10m dead drifta, pravo na glavu onom što bućne 2x dnevno i to na mestu gde niko nikad muvu zabacio nije, a na stotine ih se šeta unaokolo sa mušičarskim štapom u ruci. Da li je 45, 48, 51 ili 53cm, to je nebitno. Dva-tri lipljenska dana su mi potrebna da i taj kamen skinem sa srca.
Nazad na vrh Ići dole
Murino
Admin
Admin
Murino


Broj poruka : 31734
Datum upisa : 26.04.2008

Lov lipljena suhom muhom - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lov lipljena suhom muhom   Lov lipljena suhom muhom - Page 10 EmptyUto 18 Dec 2018, 13:36

Volim ove debeljuce, naročito kada ponovo plivaju ...

Lov lipljena suhom muhom - Page 10 Dscn0310
Nazad na vrh Ići dole
http://musicarenje.net
Sponsored content





Lov lipljena suhom muhom - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Lov lipljena suhom muhom   Lov lipljena suhom muhom - Page 10 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Lov lipljena suhom muhom
Nazad na vrh 
Strana 10 od 12Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Sledeći
 Similar topics
-
» Lov lipljena nimfama
» Lov lipljena po mjesecima
» Oporavak lipljena od uboda!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Musicarenje.net :: FLY FISHING :: Mušičarenje lipljena-
Skoči na: