Musicarenje.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Musicarenje.net

Fly Fishing
 
Portal*PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Fly fishing škola- instruktori

Ići dole 
+2
Ivica R.
NikolaCG
6 posters
AutorPoruka
NikolaCG
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR
NikolaCG


Broj poruka : 4911
Datum upisa : 25.03.2009

Fly fishing škola- instruktori Empty
PočaljiNaslov: Fly fishing škola- instruktori   Fly fishing škola- instruktori EmptyPet 27 Mar 2009, 12:20

Popuralizacija ovog sporta koliko vidimo i čujemo je sve veća, pa se pitam zašto nema (ili ja griješim), zvanično U Crnoj Gori Fly Fishing škola,
npr. Kolašin, makar nekoliko puta u sezoni,pa da se samim tim i kod nas još više popularizuje ovaj sport. Naprimer, organizovati dolazak
instruktora određenim danima u mjesecu, pa grupne lekcije,izleti, TURIZAM BRALE...!Malo izreklamirati ( što nije skupo a može i džabe
npr. tekst u dnevnim novinama), kako se toga posla niko ne dohvati? Možda bi se samim tim više ljudi odlučilo da batali vaser kuglu ili još
bolje živi mamac! Ne znam evo ja bih prvi išao a i značilo bi mi , kako meni tako i Mlađu ...
ha ha ha ha

Vaša mišljenja?
Nazad na vrh Ići dole
Ivica R.
Guide
Guide
Ivica R.


Broj poruka : 1381
Godina : 39
Lokacija : Kolašin
Datum upisa : 24.06.2008

Fly fishing škola- instruktori Empty
PočaljiNaslov: Re: Fly fishing škola- instruktori   Fly fishing škola- instruktori EmptyPet 27 Mar 2009, 13:13

Nikola,

Kad god smo imali mogućnosti od kada smo osnovali mušičarsku sekciju, organizovali smo u Kolašinu časove mušičarenja a na
početku i časove izrade mušica. Kada se kod nas vrijeme malo proljepša biće organizovan besplatni kurs mušičarenja pa ako budeš
zainteresovan i u mogućnosti da dodješ... posjeti nas...

:ziveli :
Nazad na vrh Ići dole
NikolaCG
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR
NikolaCG


Broj poruka : 4911
Datum upisa : 25.03.2009

Fly fishing škola- instruktori Empty
PočaljiNaslov: Re: Fly fishing škola- instruktori   Fly fishing škola- instruktori EmptyPet 27 Mar 2009, 13:19

Izvinjavam se onda, (novi sam), mada nisam u medijima nigdje o tome čuo (ili opet griješim) a mislim da itekako zaslužuje pažnju medija.

Dolazim, a ovaj put ću znati kad će to da se dešava zahvaljujući ovom forumu: Pozdrav.
Nazad na vrh Ići dole
NikolaCG
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR
NikolaCG


Broj poruka : 4911
Datum upisa : 25.03.2009

Fly fishing škola- instruktori Empty
PočaljiNaslov: Re: Fly fishing škola- instruktori   Fly fishing škola- instruktori EmptyPet 27 Mar 2009, 13:34

Kako ubodoh ovaj topic, i dođoh do ovakvih informacija, hvala opet Kolasincima! DOLAZIM DA UČIM!
Ako treba pomoć oko medija, znam par ljudi iz dnevnih novina...
Nazad na vrh Ići dole
Aco Ivanovic
Guide
Guide
Aco Ivanovic


Broj poruka : 576
Godina : 54
Lokacija : Beograd, SRBIJA
Datum upisa : 24.04.2009

Fly fishing škola- instruktori Empty
PočaljiNaslov: Re: Fly fishing škola- instruktori   Fly fishing škola- instruktori EmptyUto 28 Apr 2009, 23:42

Novi EFFA instruktor u budućnosti, garantovano!

Veljko Andrić je ozbiljan, temeljit, posvećen i voli to što radi. Pitanje je vremena kada će Srbija dobiti novog internacionalnog instruktora ...
Apsolutno sam siguran da je to u korist poboljšanja opšteg kvaliteta FF-a na našim prostorima.

Dajem punu podršku kolegi Veljku u njegovom nastojanju da postigne to što je naumio. Nadam se i mnogi od vas ovde!

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://www.alexivanovic.com
Bogi
Guide
Guide
Bogi


Broj poruka : 2297
Datum upisa : 29.04.2008

Fly fishing škola- instruktori Empty
PočaljiNaslov: Re: Fly fishing škola- instruktori   Fly fishing škola- instruktori EmptySre 29 Apr 2009, 00:35

Aco Ivanovic ::
Novi EFFA instruktor u budućnosti, garantovano!

Veljko Andrić je ozbiljan, temeljit, posvećen i voli to što radi. Pitanje je vremena kada će Srbija dobiti novog internacionalnog instruktora ...
Apsolutno sam siguran da je to u korist poboljšanja opšteg kvaliteta FF-a na našim prostorima.

Dajem punu podršku kolegi Veljku u njegovom nastojanju da postigne to što je naumio. Nadam se i mnogi od vas ovde!

Znam da je Veljko ljudina i da veoma voli mušičarenje, naročito casting, normalno i pecanje, ne znam koliko je odmakao u tome, to bi neko kompetetniji poput vas doktore malo bolje objasnio i uvideo koliko u stvari ta ljudina zna, ipak ste instruktor.......više instruktora nikad nije bilo na odmet, moje mišljenje.......po meni najbitnija stvar u celoj toj priči je da recimo Veljko, jer ja nemam boljeg instruktora u blizini, veoma dobro prenosi to njegovo
znanje na drugoga, meni je bar pomogao da ispravim malo zabačaje, bez obzira što je recimo dosta mlađi od mene, a sa druge strane ja nisam toliko
temeljit pa se malo i oglušujem u te njegove savete, znam da je u pravu, ali jednostavno je tako........ne znam da li planira da ikad polaže za instruktora,
a ako i odluči, naravno da će dobiti podršku barem od mene, zaslužio je to........
Nazad na vrh Ići dole
Aco Ivanovic
Guide
Guide
Aco Ivanovic


Broj poruka : 576
Godina : 54
Lokacija : Beograd, SRBIJA
Datum upisa : 24.04.2009

Fly fishing škola- instruktori Empty
PočaljiNaslov: Re: Fly fishing škola- instruktori   Fly fishing škola- instruktori EmptySre 29 Apr 2009, 10:33

Bolje mu lezi stap od vina, za sada!

Bogi, dobar je u svakom pogledu a bice jos bolji - to se odmah vidi!

Pozdrav.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.alexivanovic.com
Ranko
Guide
Guide
Ranko


Broj poruka : 1045
Godina : 67
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 17.06.2008

Fly fishing škola- instruktori Empty
PočaljiNaslov: Re: Fly fishing škola- instruktori   Fly fishing škola- instruktori EmptySre 29 Apr 2009, 11:16

Ja to pričam odavno i svima da ja njega vidim kao budućeg Instruktora FF samo pitanje je vremena neka mu je sa srećom pa kako mu bude! bistro; Ranko! sampion 1 cestitam :ziveli :
Nazad na vrh Ići dole
Šva
Visitor
Šva


Broj poruka : 102
Lokacija : Raška
Datum upisa : 03.05.2008

Fly fishing škola- instruktori Empty
PočaljiNaslov: Re: Fly fishing škola- instruktori   Fly fishing škola- instruktori EmptySre 29 Apr 2009, 21:53

E zato ga mi već duže vreme zoveme Ginter sampion 1 sampion 1
Nazad na vrh Ići dole
Aco Ivanovic
Guide
Guide
Aco Ivanovic


Broj poruka : 576
Godina : 54
Lokacija : Beograd, SRBIJA
Datum upisa : 24.04.2009

Fly fishing škola- instruktori Empty
PočaljiNaslov: Re: Fly fishing škola- instruktori   Fly fishing škola- instruktori EmptyČet 30 Apr 2009, 20:45

Čovek ima lepo ime, bolje ga zovite njegovim imenom ...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.alexivanovic.com
Sponsored content





Fly fishing škola- instruktori Empty
PočaljiNaslov: Re: Fly fishing škola- instruktori   Fly fishing škola- instruktori Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Fly fishing škola- instruktori
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Instruktori zabacivanja (pohvale i kritike)
» High Tech Fishing Flies - Fishing Britain episode 6
» (Fly) fishing districts and fly fishing only of the Montenegro
» Trailer More Than Fishing, Fly Fishing
» Well Fly Fishing

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Musicarenje.net :: FLY FISHING :: FLY CASTING-
Skoči na: