Musicarenje.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Musicarenje.net

Fly Fishing
 
Portal*PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Pomoćni alati

Ići dole 
+18
Platipus2000
Peka
Veka Sax
Mafke
NikolaCG
Oholi
Mr.Zacoola
Acapapec
Murino
Goran R
Cakan
Sasats
Madjoni
Renafly
Trn
Bifi
Sasa D
Cicvara
22 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
Ervin-Eko
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR
Ervin-Eko


Broj poruka : 5216
Godina : 38
Lokacija : Sjenica
Datum upisa : 09.02.2009

Pomoćni alati - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoćni alati   Pomoćni alati - Page 3 EmptySub 08 Dec 2012, 15:45

Odlicno odradjeno.... sampion 1
I ja sam sebi nesto sklepao, koliko da se ne teram sa alatom po stolu.
Nazad na vrh Ići dole
Predrag
Guide
Guide
Predrag


Broj poruka : 1211
Godina : 50
Lokacija : Užice
Datum upisa : 05.10.2010

Pomoćni alati - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoćni alati   Pomoćni alati - Page 3 EmptySub 08 Dec 2012, 16:16

Ja imam na stolu pravi drzac za alat, HOUSE OF HARDY s tim sto ima neke greske u izradi a meni ne smeta.....a bobina stonfo je extra, ima ritter negde oko 20 eura, skupa ali mislim da vredi do banke...to planiram da kupim....
Nazad na vrh Ići dole
Gamarus
Guide
Guide
Gamarus


Broj poruka : 1471
Godina : 51
Lokacija : Bihać BiH
Datum upisa : 03.10.2012

Pomoćni alati - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoćni alati   Pomoćni alati - Page 3 EmptySub 08 Dec 2012, 19:24

Predrag nemoj da te kolju cijenama u Ljubljani Stnfo bobina košta 7,5 e keramička,a da još pomognem ko ima nekog svog u Varaždinu firma Interlanand još jeftinije .Bar sam ja tako nabavljao.Imam C&F koju sam platio sa TMC makazicama oko 50 E.Vjeruj drug da mi je ova stonfo draža i da boljre leži u ruci a rade ih u dvije veličine.
Nazad na vrh Ići dole
Sumadinac
Guide
Guide
Sumadinac


Broj poruka : 1147
Lokacija : Ivanjica, Srbija.
Datum upisa : 20.06.2008

Pomoćni alati - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoćni alati   Pomoćni alati - Page 3 EmptySub 08 Dec 2012, 19:53

Gamarus Stonfo bobina ne moze da pridje Rite bobini koja ne moze nigde da se kupi ispod 20e, a vredi sve pare.
Nazad na vrh Ići dole
Gamarus
Guide
Guide
Gamarus


Broj poruka : 1471
Godina : 51
Lokacija : Bihać BiH
Datum upisa : 03.10.2012

Pomoćni alati - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoćni alati   Pomoćni alati - Page 3 EmptySub 08 Dec 2012, 19:57


Imam Šumi pet vrsta tako da znam šta je bobina ali Stonfo je sasvim dobra ja nikad nebih bacao lovu bez veze i pored kruha tražio pogaču.Gadan je taj trgovački stav da sve što je skupo to je i dobro.
Nazad na vrh Ići dole
Sumadinac
Guide
Guide
Sumadinac


Broj poruka : 1147
Lokacija : Ivanjica, Srbija.
Datum upisa : 20.06.2008

Pomoćni alati - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoćni alati   Pomoćni alati - Page 3 EmptySub 08 Dec 2012, 20:05

Druze nisam te razumeo imas pet Rit bobina ili imas pet nekih drugih vrsta bobina.
Nazad na vrh Ići dole
Gamarus
Guide
Guide
Gamarus


Broj poruka : 1471
Godina : 51
Lokacija : Bihać BiH
Datum upisa : 03.10.2012

Pomoćni alati - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoćni alati   Pomoćni alati - Page 3 EmptySub 08 Dec 2012, 20:13


Ma različitih keramika od C&F do stonfe Rit nemam niti trebam pored ovih ali hoću ti reći da svaka skoro odradi posao.
I da je stonfo sasvim solidna bobina imam neke i Bogdanove od nedavno isto dobre a C&F mi je teška bobina a skupa.
Ja nisam Predraga shvatio pa sam pomislio da je stonfo 20 e Izvini Šumi .
Nazad na vrh Ići dole
Sumadinac
Guide
Guide
Sumadinac


Broj poruka : 1147
Lokacija : Ivanjica, Srbija.
Datum upisa : 20.06.2008

Pomoćni alati - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoćni alati   Pomoćni alati - Page 3 EmptySub 08 Dec 2012, 20:27

Nema razloga za izvinjenje, bitno je da smo se razumeli. Ja druze imam mnogo bobina raznih proizvodjaca, od kine do japana skocko , sve rade posao odlicno, i kineska keramiska bobina ne kida konac, medjutim sve je to dve svetlosne godine u odnosu na preciznost i udobnost koju pruza rit bobina, ne pricam ti iz nekog drugog razloga, osim da ti opisem koliko je u stvari dobra i vredi svaki euro. Isto kao sto nijedan drugi finiser nije kao Petitjeanov i kao sto nijedna druga stega nije toliko dobra kao Regal...cast izuzecima, ali za komercijalno motanje, Regal je No1.
Nazad na vrh Ići dole
Gamarus
Guide
Guide
Gamarus


Broj poruka : 1471
Godina : 51
Lokacija : Bihać BiH
Datum upisa : 03.10.2012

Pomoćni alati - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoćni alati   Pomoćni alati - Page 3 EmptySub 08 Dec 2012, 20:36


Tačno vidiš po mijim fotkama da Regal najviše koristim mada imam i Vosselera i nekoliko još Regal je ne poderiv služi sigurno.Poz drug.
Nazad na vrh Ići dole
Predrag
Guide
Guide
Predrag


Broj poruka : 1211
Godina : 50
Lokacija : Užice
Datum upisa : 05.10.2010

Pomoćni alati - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoćni alati   Pomoćni alati - Page 3 EmptySub 08 Dec 2012, 23:04

Ja nemam golf 6 gti, nego golf II diesel ali to ne znaci da je ovaj prvi los zato sto mi je ovaj drugi dovoljno dobar...trenutno...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pomoćni alati - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoćni alati   Pomoćni alati - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pomoćni alati
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Fly tying alati i pomagala !
» Da mi je znati koji su to alati ?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Musicarenje.net :: FLY TYING :: FLY TYING MATERIJALI i ALATI-
Skoči na: