Musicarenje.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Musicarenje.net

Fly Fishing
 
Portal*PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Kako odabrati pravu muvu za pastrmku ?

Ići dole 
+12
Predrag
Crni
Sasa D
Fly Daddy
Mixmaster
Aco Ivanovic
Oholi
Bogi
Ervin-Eko
NikolaCG
Madjoni
Sasats
16 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
ZmajodBosne
Visitor
ZmajodBosne


Broj poruka : 122
Godina : 42
Lokacija : Sarajevo, BiH
Datum upisa : 18.02.2011

Kako odabrati pravu muvu za pastrmku ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako odabrati pravu muvu za pastrmku ?   Kako odabrati pravu muvu za pastrmku ? - Page 3 EmptyNed 03 Apr 2011, 18:18

Sasats ::
Kako odabrati pravu muvu za pastrmku? Kako je naći što pre da bi ostatak dana uspešno pecali?
Pričajte kako vi otkrivate pravu muvu, jer sam siguran da ovde ima ljudi od kojih ima šta da se nauči :ziveli :


Otkriti pravu muhu i jeste bit svega.

Ako se nesto nalazi na povrsini definitvno je lakse uociti sta je, velicinu, i boju. Moja preporuka je da probas da uhvatis muhu koja je na
vodi i trazis najslicniju u svojoj kutiji. Nemoras cak ni da ih ganjas. Stani negdje i za minutu dvije ce ti koja ostati na vedersima.
A sto se nimfe tice, nije zgoreg prevrnuti koji kamen s vremena na vrijeme. Pogledaj sta se krije ispod sedre i mozda ces lakse potrefiti
nimfu s kojom da lovis. Interesantan podatak, moj prijatelj Bero ima iskustvo u nimfarenju i svaka mu cast, jedne prilike mi rece da dno
rijeke takodje diktira nimfu koja radi. Ako je dno pjeskovito onda je ta nimfa, a ako je kamenito sa puno krupnog kamena onda je pak
neka druga.

Kalkulacija ima mnogo, ali obzervacija je nenadmasena.

Ovo je moje iskustvo, svoje oči i gledaj.
Nazad na vrh Ići dole
 
Kako odabrati pravu muvu za pastrmku ?
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Famozni FCI test - Mixmaster
» Rotvajler na suvu muvu!
» Strimerom na pastrmku
» Kako da koristim CDC

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Musicarenje.net :: FLY FISHING :: Mušičarenje pastrmke-
Skoči na: