Musicarenje.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Musicarenje.net

Fly Fishing
 
Portal*PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 "Meksički - grip" - informacije i mišljenja!

Ići dole 
+13
Ervin-Eko
Acapapec
Goran R
Bokac
Vlajkoni
Cakan
Rancic
Oholi
Bifi
Cicvara
Madjoni
Los_Pecaros
NikolaCG
17 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
AutorPoruka
NikolaCG
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR
NikolaCG


Broj poruka : 4911
Datum upisa : 25.03.2009

"Meksički -  grip" - informacije i mišljenja! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: "Meksički - grip" - informacije i mišljenja!   "Meksički -  grip" - informacije i mišljenja! - Page 4 EmptyČet 11 Jun 2009, 18:43

PROGLAŠENA PANDEMIJA ! ! !

Svjetska zdravstvena organizacija SZO proglasila je globalnu pandemiju nove gripe virusa H1N1, ranije nazvanu svinjska gripa.
Virus se širi među ljudima u Aziji i Evropi kao i u Americi.

Stručnjaci su potvrdili da se gripa pojavila u 74 zemlje i da je njome zaraženo oko 27 hiljada ljudi. Ovo je prvi put u 40 godina da je ova
organizacija Ujedinjenih nacija sa sjedištem u Ženevi proglasila pandemiju.

IZVOR -CDM
Nazad na vrh Ići dole
NikolaCG
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR
NikolaCG


Broj poruka : 4911
Datum upisa : 25.03.2009

"Meksički -  grip" - informacije i mišljenja! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: "Meksički - grip" - informacije i mišljenja!   "Meksički -  grip" - informacije i mišljenja! - Page 4 EmptyČet 11 Jun 2009, 20:19

OBAVEŠTENJE !

U svojoj laboratoriji vršim testiranje na virus influence H1N1 (meksički grip)! Za sve članove foruma popust 50%!

Mora se zaraditi za taj Ribnik 5 dana! ha ha ha ha ha ha ha ha

Ko ne bude zaražen, može sa mnom!
Nazad na vrh Ići dole
Goran R
Guide
Guide
Goran R


Broj poruka : 1319
Godina : 58
Lokacija : Beograd-Borča
Datum upisa : 07.09.2008

"Meksički -  grip" - informacije i mišljenja! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: "Meksički - grip" - informacije i mišljenja!   "Meksički -  grip" - informacije i mišljenja! - Page 4 EmptyČet 11 Jun 2009, 21:53

Neka hvala ti na pozivu-nedolazio ja kod tebe a i niko moj. help 1
Nazad na vrh Ići dole
NikolaCG
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR
NikolaCG


Broj poruka : 4911
Datum upisa : 25.03.2009

"Meksički -  grip" - informacije i mišljenja! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: "Meksički - grip" - informacije i mišljenja!   "Meksički -  grip" - informacije i mišljenja! - Page 4 EmptyČet 11 Jun 2009, 22:29

GORANHardy ::
Neka hvala ti na pozivu-nedolazio ja kod tebe a i niko moj. help 1


Hahaha...Šala naravno, Gorane!

Ali malo i griješiš u nastupu, mi smo mnogima pomogli....pa nismo mi pogrebnici! ha ha ha ha
Nazad na vrh Ići dole
NikolaCG
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR
NikolaCG


Broj poruka : 4911
Datum upisa : 25.03.2009

"Meksički -  grip" - informacije i mišljenja! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: "Meksički - grip" - informacije i mišljenja!   "Meksički -  grip" - informacije i mišljenja! - Page 4 EmptyČet 11 Jun 2009, 22:44

Ovo mi se vrzma u glavi zadnje vrijeme,nema veze sa ovom temom ali to ću reći ovdje!

U svojoj praksi, u zadnje vrijeme, dobili smo nekoliko slučajeva pozitivnih na BORELIJU! To je bakterija koju prenosi krpelj koji je istovremeno zaražen ovom bakterijom. U razgovoru sa kolegama sa Visokospecijalizovanih centara, došao sam do informacije da su otkrili da je posle Nato bombardovanja broj "ovakvih" krpelja veoma povećan. Bakterija, laički rečeno, napravi dar mar u organizmu a najviše napada zglobove a u kasnijoj fazi mozak i srce! Lično sam imao slučaj žene, kojoj su se iskrivili prsti na rukama a zglobovi pošli u Qrac,jer duže vrijeme nije znala od čega boluje!

Pošto ćemo u narednom periodu svi biti aktivni u prirodi, odmarajući se na livadama između pauza za ribolov, trebamo svi biti veoma obazrivi na ove male napasti! Napominjem, nisu svi krpelji zaraženi i nosioci ove bakterije, ali ako "snimite" da vas je ujeo krpelj, zakažite ljekarski pregled OBAVEZNO!

Koga više zanima evo i širi info

Link

U vaše zdravlje :ziveli :
Nazad na vrh Ići dole
Goran R
Guide
Guide
Goran R


Broj poruka : 1319
Godina : 58
Lokacija : Beograd-Borča
Datum upisa : 07.09.2008

"Meksički -  grip" - informacije i mišljenja! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: "Meksički - grip" - informacije i mišljenja!   "Meksički -  grip" - informacije i mišljenja! - Page 4 EmptyČet 11 Jun 2009, 22:52

Hahaha velis pogrijesio- znam ja da nijeste vi pogrebnici ali neka ve dje ste :ziveli :
Nazad na vrh Ići dole
NikolaCG
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR
NikolaCG


Broj poruka : 4911
Datum upisa : 25.03.2009

"Meksički -  grip" - informacije i mišljenja! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: "Meksički - grip" - informacije i mišljenja!   "Meksički -  grip" - informacije i mišljenja! - Page 4 EmptyČet 11 Jun 2009, 22:53

GORANHardy ::
Hahaha velis pogrijesio- znam ja da nijeste vi pogrebnici ali neka ve dje ste :ziveli :

Samo ti meni budi zdravo lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
Acapapec
Guide
Guide
Acapapec


Broj poruka : 1246
Godina : 45
Lokacija : Grdelica
Datum upisa : 22.02.2009

"Meksički -  grip" - informacije i mišljenja! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: "Meksički - grip" - informacije i mišljenja!   "Meksički -  grip" - informacije i mišljenja! - Page 4 EmptyPet 12 Jun 2009, 18:39

Šta da radim ako prilikom pecanja naidjem na Meksikanca koji se ponaša čudno i nezna Srpski????? help 1
Nazad na vrh Ići dole
NikolaCG
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR
NikolaCG


Broj poruka : 4911
Datum upisa : 25.03.2009

"Meksički -  grip" - informacije i mišljenja! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: "Meksički - grip" - informacije i mišljenja!   "Meksički -  grip" - informacije i mišljenja! - Page 4 EmptyPet 12 Jun 2009, 22:54

Acapapec ::
Šta da radim ako prilikom pecanja naidjem na Meksikanca koji se ponaša čudno i nezna Srpski????? help 1


Sitna sačma ne pomaže..... ha ha ha ha
Nazad na vrh Ići dole
Ervin-Eko
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR
Ervin-Eko


Broj poruka : 5216
Godina : 38
Lokacija : Sjenica
Datum upisa : 09.02.2009

"Meksički -  grip" - informacije i mišljenja! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: "Meksički - grip" - informacije i mišljenja!   "Meksički -  grip" - informacije i mišljenja! - Page 4 EmptyPon 22 Jun 2009, 19:31

Zaražen student koji je doputovao iz SAD
Prvi slučaj novog gripa u Crnoj Gori
Autor: Beta | 22.06.2009. - 17:12 18:30
U Crnoj Gori je danas potvrđen prvi slučaj gripa A (H1N1) i to kod crnogorskog studenta koji je iz SAD doputovao u Podgoricu, potvrdilo je danas crnogorsko Ministarstvo zdravlja.

Ministar zdravlja Miodrag Radunović rekao je na konferenciji za novinare da je oboleli student izolovan u Infektivnoj klinici u Podogrici, da je njegovo stanje stabilno i da se očekuje izlečenje.
On se od juče nalazi na Infektivnoj klinici, a potvrda da je reč o virusu H1N1 dobijena je iz beogradskog Instituta Torlak gde su obavljene analize.
Crnogorski student studira u američkoj državi Njujork, doputovao je u Podgoricu preko Minhena, a po dolasku u Crnu Goru kod njega su se javili prvi simptomi novog gripa. Saopšteno je i da su svi koji su bili u kontaktu s njim "pod kontrolom".
Sanitarna inspekcija i Ministarstvo zdravlja Crne Gore su od 11. juna, kada je proglašena pandemija novog gripa u svetu, pojačali nadzor na graničnim prelazima zbog opasnosti od pojave virusa.

Osnovna škola u Parizu zatvorena zbog virusa
Jedna osnovna škola u Parizu je danas zatvorena pošto je kod sedmoro dece pronađen virus novog gripa (H1N1), saopštila je prefektura u francuskoj prestonici. Prvi slučaj je otkriven u petak, kod desetogodišnje devojčice koja je pokazivala simptome gripa, povišenu temperaturu, kašljanje i umor. Gradonačelnik Bertran Delanoe i ministarstvo zdravlja saopštili su da njeno stanje nije zabrinjavajuće i da se očekuje da će brzo da napusti bolnicu.
Deca koja su obolela vratila su se 12. juna sa školske ekskurzije u Veliku Britaniju. Direktor škole Gi Salomez rekao je da nije pouzdano utvrđeno da bi ovo putovanje moglo da bude u vezi sa oboljenjem. U Francuskoj je, prema poslednjim statistikama, od novog gripa obolelo oko 150 osoba.

U Kini takođe zatvorena škola
Vlasti na jugu Kine su zatvorile jednu osnovnu školu pošto je 30 učenika zaraženo virusom novog gripa tipa A (H1N1), javili su kineski mediji. Kako se navodi, stanje učenika osnovne škola u gradu Donguan, u provinciji Guangdong, stabilno je.
Nedelju dana po otkrivanju prvog slučaja, vlasti su odlučile da zatvore školu koju pohađa 1.314 učenika. Kineski mediji su javili da je u Kini novim virusom gripa zaraženo 414 osoba.

Četvrti slučaj novog gripa u Slovačkoj
U Slovačkoj je danas potvrđen četvrti slučaj novog gripa, saopštila je slovačkoj agenciji TASR portparolka ministarstva zdravlja te zemlje Zuzana Cizmarikova. Četvrta osoba koja je u ovoj zemlji registrovana među obolelima od novog gripa je 24-godišnja stjuardesa iz grada Galante u Trnavskom okrugu u zapadnom delu zemlje koja živi u Londonu. Ona je u petak, po dolasku u Slovačku, zbog visoke temperature i respiratornih problema primljena na Infektivnu kliniku Univerzitetske bolnice u gradu Trnava.

Zaraženi fudbaleri Hong Konga
Trojica fudbalera reprezentacije Hong Konga, učesnika Azijskih igara mladih u Singapuru, zaražena su virusom gripa H1N1, tako da je cela ekipa iz predostrožnosti stavljena u karantin, izjavio je danas ministar zdravlja Singapura Kou Bun Van. Ovo je druga ekipa koja je do sada na ovom takmičenju stavljena u karantin, posle selekcije Filipina, čiji je igrač prošle sedmice takođe bio pozitivan na virus H1N1.
Na Filipinima je zabeležen i prvi smrtni slučaj od posledica ovog gripa. Azijske igre mladih na kojima učestvuje oko 1.400 takmičara u devet sportova, predstavljaju svojevrsnu pripremu ze prve Olimpijske igre mladih koje će biti održane u Singapuru 2010. godine.
Nazad na vrh Ići dole
Murino
Admin
Admin
Murino


Broj poruka : 31734
Datum upisa : 26.04.2008

"Meksički -  grip" - informacije i mišljenja! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: "Meksički - grip" - informacije i mišljenja!   "Meksički -  grip" - informacije i mišljenja! - Page 4 EmptyPon 22 Jun 2009, 19:42

help 1 kreten E sad smo nastradali od NikoleCG Placko
Nazad na vrh Ići dole
http://musicarenje.net
NikolaCG
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR
NikolaCG


Broj poruka : 4911
Datum upisa : 25.03.2009

"Meksički -  grip" - informacije i mišljenja! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: "Meksički - grip" - informacije i mišljenja!   "Meksički -  grip" - informacije i mišljenja! - Page 4 EmptyUto 23 Jun 2009, 00:04

Eto.....rekoh li vam ja...a vi mi se sprdate...Mađoni i Murino! Sad ti Mađo se zatvori i napravi 10 000 muva, a ti Cicko ne dolazi na odmor!

ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha
Nazad na vrh Ići dole
Madjoni
Moderator
Moderator
Madjoni


Broj poruka : 9731
Lokacija : Nikšić
Datum upisa : 14.10.2008

"Meksički -  grip" - informacije i mišljenja! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: "Meksički - grip" - informacije i mišljenja!   "Meksički -  grip" - informacije i mišljenja! - Page 4 EmptyUto 23 Jun 2009, 00:16

važi a ti kad namlatiš lovu da častiš po jedan sage svu trojicu,znači Cicka,mene a i sebe skocko skocko ha ha ha ha
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyfishingprimus.me/
NikolaCG
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR
NikolaCG


Broj poruka : 4911
Datum upisa : 25.03.2009

"Meksički -  grip" - informacije i mišljenja! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: "Meksički - grip" - informacije i mišljenja!   "Meksički -  grip" - informacije i mišljenja! - Page 4 EmptyUto 23 Jun 2009, 00:21

Madjoni ::
važi a ti kad namlatiš lovu da častiš po jedan sage svu trojicu,znači Cicka,mene a i sebe skocko skocko ha ha ha ha

Hehe...polako tek je počelo...čekaj da proglase pandemiju, pa idemo 12 dana po revirima bivše Juge!
Nazad na vrh Ići dole
Madjoni
Moderator
Moderator
Madjoni


Broj poruka : 9731
Lokacija : Nikšić
Datum upisa : 14.10.2008

"Meksički -  grip" - informacije i mišljenja! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: "Meksički - grip" - informacije i mišljenja!   "Meksički -  grip" - informacije i mišljenja! - Page 4 EmptyUto 23 Jun 2009, 00:22

jupiiiiiiiiiiii skocko skocko Ribnik,Sana,Sanica,Una..... scratch scratch da,opet Sanica skocko skocko
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyfishingprimus.me/
Sponsored content





"Meksički -  grip" - informacije i mišljenja! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: "Meksički - grip" - informacije i mišljenja!   "Meksički -  grip" - informacije i mišljenja! - Page 4 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
"Meksički - grip" - informacije i mišljenja!
Nazad na vrh 
Strana 4 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
 Similar topics
-
» C & R i grip
» CDC feather grip

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Musicarenje.net :: OFF TOPIC :: GARAŽA-
Skoči na: