Musicarenje.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Musicarenje.net

Fly Fishing
 
Portal*PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Ćehotina desna pritoka Drine Off...

Ići dole 
5 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
NikolaCG
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR
NikolaCG


Broj poruka : 4911
Datum upisa : 25.03.2009

Ćehotina desna pritoka Drine Off... Empty
PočaljiNaslov: Ćehotina desna pritoka Drine Off...   Ćehotina desna pritoka Drine Off... EmptyUto 21 Jul 2009, 00:16

Teške su ovakve rijeke za mušičarenje,posebno ta Ljuboviđa....mada ti uvijek nađeš sistem i naloviš se dobro kreten

Moraćeš me još malo podučiti! sunny
Nazad na vrh Ići dole
Madjoni
Moderator
Moderator
Madjoni


Broj poruka : 9731
Lokacija : Nikšić
Datum upisa : 14.10.2008

Ćehotina desna pritoka Drine Off... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ćehotina desna pritoka Drine Off...   Ćehotina desna pritoka Drine Off... EmptyUto 21 Jul 2009, 15:42

NikolaCG ::
Teške su ovakve rijeke za mušičarenje,posebno ta Ljuboviđa....mada ti uvijek nađeš sistem i naloviš se dobro kreten

Moraćeš me još malo podučiti! sunny

Nije više fora u bacanju....jednako neznamo ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha

Druge "sitne" fore moraš da ukapulaš a to se teško riječima može opisati......moraš da razviješ osjećaj i da pratiš kalendar Prirode study study study study study study lol!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyfishingprimus.me/
Sasats
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR
Sasats


Broj poruka : 4279
Godina : 50
Lokacija : Trstenik
Datum upisa : 04.01.2009

Ćehotina desna pritoka Drine Off... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ćehotina desna pritoka Drine Off...   Ćehotina desna pritoka Drine Off... EmptyUto 21 Jul 2009, 16:48

bas tako...za ovakve male reke najmanji problem je bacanje....rol kast do desetak metara maximalno resava sve situacije.ali mnogo drugih bitnih stvari mora da se zna ,mora dobra kondicija da se ima .a mozda najvaznije je nacin kretanja kroz vodu i prikradanje ribi
Nazad na vrh Ići dole
Madjoni
Moderator
Moderator
Madjoni


Broj poruka : 9731
Lokacija : Nikšić
Datum upisa : 14.10.2008

Ćehotina desna pritoka Drine Off... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ćehotina desna pritoka Drine Off...   Ćehotina desna pritoka Drine Off... EmptyUto 21 Jul 2009, 23:43

Smij se ti samo.....najčešće kad ne rode lješnici slabo je i sa ribom study study study lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyfishingprimus.me/
Sasats
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR
Sasats


Broj poruka : 4279
Godina : 50
Lokacija : Trstenik
Datum upisa : 04.01.2009

Ćehotina desna pritoka Drine Off... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ćehotina desna pritoka Drine Off...   Ćehotina desna pritoka Drine Off... EmptyUto 21 Jul 2009, 23:44

za klena i dud znam...ali za pastrmku i lesnike ??? Ufffff
Nazad na vrh Ići dole
Madjoni
Moderator
Moderator
Madjoni


Broj poruka : 9731
Lokacija : Nikšić
Datum upisa : 14.10.2008

Ćehotina desna pritoka Drine Off... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ćehotina desna pritoka Drine Off...   Ćehotina desna pritoka Drine Off... EmptyUto 21 Jul 2009, 23:47

Kad ne rode lješnici,mislim na divlje sorte normalno,obično je jugova zima....a to znači mnogo kiše Crying or Very sad Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyfishingprimus.me/
NikolaCG
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR
NikolaCG


Broj poruka : 4911
Datum upisa : 25.03.2009

Ćehotina desna pritoka Drine Off... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ćehotina desna pritoka Drine Off...   Ćehotina desna pritoka Drine Off... EmptySre 22 Jul 2009, 01:10

Madjoni ::
Kad ne rode lješnici,mislim na divlje sorte normalno,obično je jugova zima....a to znači mnogo kiše Crying or Very sad Crying or Very sad


Moraćeš me malo podučiti da pratim i rod voća i povrća...osim mušičarenja uopšte! Ufffff ha ha ha ha
Nazad na vrh Ići dole
Madjoni
Moderator
Moderator
Madjoni


Broj poruka : 9731
Lokacija : Nikšić
Datum upisa : 14.10.2008

Ćehotina desna pritoka Drine Off... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ćehotina desna pritoka Drine Off...   Ćehotina desna pritoka Drine Off... EmptySre 22 Jul 2009, 14:41

Ok,no evo odlomak iz još neobjavljene zbirke junačkih fly fishing pjesama jednog mog druga sa inicijalima NN ha ha ha ha

" Ćeotinska riba pita
kad će Nidžo da doskita
nema mjesta za sve nas
ide s muvom nosi spas"

stvarno ha ha stvarno ha ha
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyfishingprimus.me/
NikolaCG
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR
NikolaCG


Broj poruka : 4911
Datum upisa : 25.03.2009

Ćehotina desna pritoka Drine Off... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ćehotina desna pritoka Drine Off...   Ćehotina desna pritoka Drine Off... EmptySre 22 Jul 2009, 14:43

Ne otkrivaj mi djelove zbirke !!! stop

TUŽIĆU TE NADLEŽNIM VLASTIMA! ha ha ha ha
Nazad na vrh Ići dole
Madjoni
Moderator
Moderator
Madjoni


Broj poruka : 9731
Lokacija : Nikšić
Datum upisa : 14.10.2008

Ćehotina desna pritoka Drine Off... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ćehotina desna pritoka Drine Off...   Ćehotina desna pritoka Drine Off... EmptySre 22 Jul 2009, 14:45

Tuži kome oćeš...Murino je u istoimenom mjestu,nema neta nema neta ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyfishingprimus.me/
NikolaCG
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR
NikolaCG


Broj poruka : 4911
Datum upisa : 25.03.2009

Ćehotina desna pritoka Drine Off... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ćehotina desna pritoka Drine Off...   Ćehotina desna pritoka Drine Off... EmptySre 22 Jul 2009, 14:47

Madjoni ::
Tuži kome oćeš...Murino je u istoimenom mjestu,nema neta nema neta ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha


Tačno ću mu ponijeti onaj "internet bilo gdje" modem....greota je, čovjek poluđe! A bogami ni nama nije lako,sa takvim njim! ha ha ha ha
Nazad na vrh Ići dole
Madjoni
Moderator
Moderator
Madjoni


Broj poruka : 9731
Lokacija : Nikšić
Datum upisa : 14.10.2008

Ćehotina desna pritoka Drine Off... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ćehotina desna pritoka Drine Off...   Ćehotina desna pritoka Drine Off... EmptySre 22 Jul 2009, 14:52

Sad će neko od crvenih da nas makne đe nam je i mjesto...u garažu,no dolje je bar debela ladovina ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyfishingprimus.me/
Cakan
Admin
Admin
Cakan


Broj poruka : 1927
Godina : 51
Datum upisa : 28.05.2008

Ćehotina desna pritoka Drine Off... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ćehotina desna pritoka Drine Off...   Ćehotina desna pritoka Drine Off... EmptySre 22 Jul 2009, 15:15

NikolaCG ::
Ne otkrivaj mi djelove zbirke !!! stop

TUŽIĆU TE NADLEŽNIM VLASTIMA! ha ha ha ha

Ne moras sam se prijavio.. ha ha ha ha ha ha ha ha bice mu blaza kazna.. ha ha ha ha ha ha ha ha :ziveli :
Nazad na vrh Ići dole
Cakan
Admin
Admin
Cakan


Broj poruka : 1927
Godina : 51
Datum upisa : 28.05.2008

Ćehotina desna pritoka Drine Off... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ćehotina desna pritoka Drine Off...   Ćehotina desna pritoka Drine Off... EmptySre 22 Jul 2009, 15:19

Madjoni ::
Sad će neko od crvenih da nas makne đe nam je i mjesto...u garažu,no dolje je bar debela ladovina ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha

affraid ko je crven.. study scratch scratch oci u oci lol!
Nazad na vrh Ići dole
Madjoni
Moderator
Moderator
Madjoni


Broj poruka : 9731
Lokacija : Nikšić
Datum upisa : 14.10.2008

Ćehotina desna pritoka Drine Off... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ćehotina desna pritoka Drine Off...   Ćehotina desna pritoka Drine Off... EmptySre 22 Jul 2009, 15:30

Eto ,bogomi sam znao .......fiiiijuuuuu u garažu ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyfishingprimus.me/
Sponsored content





Ćehotina desna pritoka Drine Off... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ćehotina desna pritoka Drine Off...   Ćehotina desna pritoka Drine Off... Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Ćehotina desna pritoka Drine Off...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Musicarenje.net :: OFF TOPIC :: GARAŽA-
Skoči na: