Musicarenje.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Musicarenje.net

Fly Fishing
 
Portal*PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Mušičarenje klena suvom muvom u periodu novembar - mart

Ići dole 
+71
Benj@m&n
Milan_klenaros
Thebane
Ducka
RadeZamora
Moravica fly
Stimulator 64
Sale guitar
Ermedin
Clavis
MishaLe
Pishta
Big Bad Wolf
Micko Nis
Geneva
Mare035
Zarkotekica
Marinko81
Mohiko
Peja
MikiTenkara
Acter fly
Del Piero
Cakule
Bahat
SnikS
ShoneFly
Masic
Silvio
Bahus
NemaNja95
Platipus2000
NMilanovic
Peka
Sale
Gegula
Damirt82
Mackey
Saleja
Ivants
Omar
Darko
Sasa D
NikolaCG
Mediteran
Oldsurehand
KobraKV
Mafke
Fly Carpenter
Mladen
Jocko
Murino
Miran
MarkoTimokRiver
Fićo
Crni
Pex
Pedja
Ogi
Nemanja79
Tomos rider
Sasats
Falco
Ervin-Eko
Oholi
Trn
Mr.Zacoola
Acapapec
LeDukri
Madjoni
Fly Daddy
75 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 32 ... 43  Sledeći
AutorPoruka
Sasats
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR
Sasats


Broj poruka : 4279
Godina : 50
Lokacija : Trstenik
Datum upisa : 04.01.2009

Mušičarenje klena suvom muvom u periodu novembar - mart - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje klena suvom muvom u periodu novembar - mart   Mušičarenje klena suvom muvom u periodu novembar - mart - Page 22 EmptySub 21 Dec 2013, 21:25

Jesam.

Od svih cekrka koje imam samo ovaj moze da se podesi po mojoj meri , ostali nemaju tu mogucnost .
Vremenom sam se navikao i sada mi je potpuno svejedno kako je cekrk okrenut.  sampion 1
Nazad na vrh Ići dole
SnikS
Visitor
SnikS


Broj poruka : 499
Lokacija : Aleksinac
Datum upisa : 10.04.2011

Mušičarenje klena suvom muvom u periodu novembar - mart - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje klena suvom muvom u periodu novembar - mart   Mušičarenje klena suvom muvom u periodu novembar - mart - Page 22 EmptySub 21 Dec 2013, 21:31

I kod mene radi ali samo sitan.Kakav je vodostaj na V. Moravi?Ovde polude cas opada cas dolazi J. Morava.
Nazad na vrh Ići dole
Sasats
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR
Sasats


Broj poruka : 4279
Godina : 50
Lokacija : Trstenik
Datum upisa : 04.01.2009

Mušičarenje klena suvom muvom u periodu novembar - mart - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje klena suvom muvom u periodu novembar - mart   Mušičarenje klena suvom muvom u periodu novembar - mart - Page 22 EmptySub 21 Dec 2013, 21:37

Kod mene je voda veoma mala i konstantna
Nazad na vrh Ići dole
Zarkotekica
Visitor
Zarkotekica


Broj poruka : 349
Datum upisa : 07.09.2013

Mušičarenje klena suvom muvom u periodu novembar - mart - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje klena suvom muvom u periodu novembar - mart   Mušičarenje klena suvom muvom u periodu novembar - mart - Page 22 EmptySub 21 Dec 2013, 21:56

A de to kod tebe u Nisu je ogromna Nisava i Juzna Morava
Nazad na vrh Ići dole
Sasats
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR
Sasats


Broj poruka : 4279
Godina : 50
Lokacija : Trstenik
Datum upisa : 04.01.2009

Mušičarenje klena suvom muvom u periodu novembar - mart - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje klena suvom muvom u periodu novembar - mart   Mušičarenje klena suvom muvom u periodu novembar - mart - Page 22 EmptySub 21 Dec 2013, 21:58

Kod mene na Zapadnoj Moravi!
Nazad na vrh Ići dole
Mixmaster
MASTER
Mixmaster


Broj poruka : 10000
Godina : 54
Lokacija : Niš
Datum upisa : 05.08.2008

Mušičarenje klena suvom muvom u periodu novembar - mart - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje klena suvom muvom u periodu novembar - mart   Mušičarenje klena suvom muvom u periodu novembar - mart - Page 22 EmptySub 21 Dec 2013, 22:21

Ovde se proizvodi elektrika. Južna Morava i Nišava su pod stalnim dotokom bujica iz hidrocentrala Vrla i Pirot. Samo, uskoro će da presahne ta silna voda iz akumulacija, pa će J. Morava i Nišava da zablistaju punim sjajem, a gladni klenovi da izađu na midžiće.  Laughing 
Nazad na vrh Ići dole
SnikS
Visitor
SnikS


Broj poruka : 499
Lokacija : Aleksinac
Datum upisa : 10.04.2011

Mušičarenje klena suvom muvom u periodu novembar - mart - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje klena suvom muvom u periodu novembar - mart   Mušičarenje klena suvom muvom u periodu novembar - mart - Page 22 EmptySub 21 Dec 2013, 22:44

Ne, ne klencici ce da izadju na midzeve a klencuge na bambulu  skocko 
Nazad na vrh Ići dole
Sasats
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR
Sasats


Broj poruka : 4279
Godina : 50
Lokacija : Trstenik
Datum upisa : 04.01.2009

Mušičarenje klena suvom muvom u periodu novembar - mart - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje klena suvom muvom u periodu novembar - mart   Mušičarenje klena suvom muvom u periodu novembar - mart - Page 22 EmptySub 28 Dec 2013, 17:21

voda i dalje odlicna za zimsko musicarenje a klencici vrlo aktivni  sampion 1 

Mušičarenje klena suvom muvom u periodu novembar - mart - Page 22 Ysel

Mušičarenje klena suvom muvom u periodu novembar - mart - Page 22 Byr6

Mušičarenje klena suvom muvom u periodu novembar - mart - Page 22 7nj0
Nazad na vrh Ići dole
Sasats
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR
Sasats


Broj poruka : 4279
Godina : 50
Lokacija : Trstenik
Datum upisa : 04.01.2009

Mušičarenje klena suvom muvom u periodu novembar - mart - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje klena suvom muvom u periodu novembar - mart   Mušičarenje klena suvom muvom u periodu novembar - mart - Page 22 EmptySub 28 Dec 2013, 17:26

danas sam malo nervirao plovkarose . niko nije imao vise od dva klenceta u kesi , a ja sam upecao i vratio sigurno preko 40 komada kao na slikama . kod njih sve sto se upeca ide u torbu ali na srecu slabo im ide  sampion 1 

Mušičarenje klena suvom muvom u periodu novembar - mart - Page 22 M5y8

Mušičarenje klena suvom muvom u periodu novembar - mart - Page 22 K8hy
Nazad na vrh Ići dole
SnikS
Visitor
SnikS


Broj poruka : 499
Lokacija : Aleksinac
Datum upisa : 10.04.2011

Mušičarenje klena suvom muvom u periodu novembar - mart - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje klena suvom muvom u periodu novembar - mart   Mušičarenje klena suvom muvom u periodu novembar - mart - Page 22 EmptySub 28 Dec 2013, 19:54

Nivo Juzne Morave priblizno letnjem,klen odlicno radi na Bambulu,voda bistra kao rakija.Vreme perfektno.Ko moze neka ide,nisam poneo aparat a imalo je dobrih komada.Najlepse od svega je sto imam pratioce plovkarose koji cim me vide da sam na vodu i da hvatam cim promenim mesto odmah dolaze tu ali danas mi je to malo islo na zivce pa se vratim na predhodno mesto koje su mi zauzeli i bukvalno na pola metra pored njihovog plovka trtim klenove a njima nista nije jasno zasto nece kod njih.Malo sam zloban zar ne ?Maskiran sam Angler Buff-om tako da novopeceni ribari koji izlaze po prvi put na vodi ni neznaju ko sam,ali cesto se cuje :Ko je ovaj zivotati i na koju foru peca nama ribe pred nos? :) A ja kao da sam se zavetovao na cutanje,samo cepam.Osecaj,NEPROCENLJIV.
Nazad na vrh Ići dole
NMilanovic
Guide
Guide
NMilanovic


Broj poruka : 2245
Godina : 45
Lokacija : Sve redje uz vodu..
Datum upisa : 13.04.2011

Mušičarenje klena suvom muvom u periodu novembar - mart - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje klena suvom muvom u periodu novembar - mart   Mušičarenje klena suvom muvom u periodu novembar - mart - Page 22 EmptyNed 29 Dec 2013, 05:57

Moravske poslastice  :king: 
Nazad na vrh Ići dole
Zarkotekica
Visitor
Zarkotekica


Broj poruka : 349
Datum upisa : 07.09.2013

Mušičarenje klena suvom muvom u periodu novembar - mart - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje klena suvom muvom u periodu novembar - mart   Mušičarenje klena suvom muvom u periodu novembar - mart - Page 22 EmptyNed 29 Dec 2013, 08:53

Sniks poz iz Nisa.

Ja sam juce imao slicnu situaciju ali sa jednim drtavim varalicarom.pocnem ja da vatat klenove a liku nije jasno sta se desava,nas drug boki Big Bad Wolf stoji i  samo se smeje i vice trti ih zare a onaj varalicar u bunilu gleda baca ispred mene a vidi da ja idem ka tom rabilu.nema veze, cutim ja on baca li baca/samo pere varalicu nista ne udara na nju.dolazi jos jedna budala kod njega i pocinje razmatranje terena  ha ha ha ha 

Skupi se ta budala i podje kuci ali sta se desava krenuo je nizvodno par metara ispod mene i stao rasklapa stap i baca ispod mene de sam ih ja trtio,ali opet nisata a ja bacam li bacam u deo reki kod rabila  i pocinje serija zaredom 4 kom od oko 300/400 gr.i tu nastaje smeh  bbrrrr   od stane nas musicara koji smo bili tu.lik mora da je poludeo skroz skupi stap sede na obalu i nastavi da gleda kao i par setaca niskim kejom.nece me cuditi da se uskoro ta budala pojavi tu sa musicarskim stapom ili na nasu ms, kao sto je pre par nedelja jedan lik gladao mixmastera  kako lovi klenovinu i posle lik kupi stap neki u kompletu za 50 e i izadje na vodu.kupio silne muisice i baca li baca lik ko da trese orasi na vodu,nailazimo ja i boki/Big Bad Wolf i Big Bad Wolf
startujemo lika,pocne prica i decko kaze gledao sam onog randju kako lepo lovi klenove pre neki dan pa sam resio da pocnem musicariti i ja.MED CE DA NABERES KAZE Big Bad Wolf A JA SEW RAZVALI OD  ha ha ha ha 
Nazad na vrh Ići dole
SnikS
Visitor
SnikS


Broj poruka : 499
Lokacija : Aleksinac
Datum upisa : 10.04.2011

Mušičarenje klena suvom muvom u periodu novembar - mart - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje klena suvom muvom u periodu novembar - mart   Mušičarenje klena suvom muvom u periodu novembar - mart - Page 22 EmptyNed 29 Dec 2013, 16:21

Evo da iskoristim lepo vreme i lep vodostaj da zatvorim ovu 2013-tu koja je mnogo lepih ulova dala.
Danas lep ispis za ovu godinu.Ali za koji dan da  se upisemo u Novoj 2014-toj godini :)

Mušičarenje klena suvom muvom u periodu novembar - mart - Page 22 <a href=Mušičarenje klena suvom muvom u periodu novembar - mart - Page 22 9m2p
Nazad na vrh Ići dole
Zarkotekica
Visitor
Zarkotekica


Broj poruka : 349
Datum upisa : 07.09.2013

Mušičarenje klena suvom muvom u periodu novembar - mart - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje klena suvom muvom u periodu novembar - mart   Mušičarenje klena suvom muvom u periodu novembar - mart - Page 22 EmptyNed 29 Dec 2013, 19:33

Ja danas na Nisavi nisam imao ni udarac niti je buckao ko juce samo sam se smrzo.

A ti Sniks lepo si zatvorio sezonu  2013 sa waders Ufffff
Nazad na vrh Ići dole
SnikS
Visitor
SnikS


Broj poruka : 499
Lokacija : Aleksinac
Datum upisa : 10.04.2011

Mušičarenje klena suvom muvom u periodu novembar - mart - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje klena suvom muvom u periodu novembar - mart   Mušičarenje klena suvom muvom u periodu novembar - mart - Page 22 EmptyNed 29 Dec 2013, 19:43

Uzelo zimsko pecanje danak ali navikao sam ja na to :)
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Mušičarenje klena suvom muvom u periodu novembar - mart - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje klena suvom muvom u periodu novembar - mart   Mušičarenje klena suvom muvom u periodu novembar - mart - Page 22 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Mušičarenje klena suvom muvom u periodu novembar - mart
Nazad na vrh 
Strana 22 od 43Idi na stranu : Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 32 ... 43  Sledeći
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Musicarenje.net :: FLY FISHING :: Mušičarenje klena-
Skoči na: