Musicarenje.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Musicarenje.net

Fly Fishing
 
Portal*PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Snažni unutar EFFA!

Ići dole 
+14
Ekoljuba
Mungos
Brankoogi
Zox
Balta
Radojica-pop
Popov
Ervin-Eko
Sasats
Oholi
NikolaCG
Los_Pecaros
Madjoni
Aco Ivanovic
18 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
AutorPoruka
NikolaCG
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR
NikolaCG


Broj poruka : 4911
Datum upisa : 25.03.2009

Snažni unutar EFFA! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Snažni unutar EFFA!   Snažni unutar EFFA! - Page 5 EmptySub 05 Dec 2009, 22:22

Omar i ekipa iz Plava je organizovala slično....a nisu EFFA instruktori.....pa ne vidim šta je to drugačije šta oni rade....osim lične promocije!
Nazad na vrh Ići dole
Oholi
Guide
Guide
Oholi


Broj poruka : 2071
Godina : 42
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 13.12.2008

Snažni unutar EFFA! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Snažni unutar EFFA!   Snažni unutar EFFA! - Page 5 EmptySub 05 Dec 2009, 22:29

Nije ni izbliza slično. Nisi bio u Srbiji na seminarima (u CG mozda jesi) ali FC koje organizuju Aco, Zeka, Veljko ili Ivan su razliciti od promocije
FF potencijala plavskog kraja.

I ne vidim nista lose da se i sami ljudi pomalo promovišu, nakraju oni su ledja poturili za to...
Nazad na vrh Ići dole
Los_Pecaros
Guide
Guide
Los_Pecaros


Broj poruka : 1614
Lokacija : Na vodi
Datum upisa : 01.04.2009

Snažni unutar EFFA! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Snažni unutar EFFA!   Snažni unutar EFFA! - Page 5 EmptySub 05 Dec 2009, 22:34

Balta ::
NikolaCG ::
Ima! ONO PITANJE! Ufffff study
Ovde se ocito radi o velikim rebusima i ukrstenim recima. Da li je moguce da se ovde vodi malo tolerantnija rasprava. Pitanja ima mnogo, mozemo da ih postavljamo u nedogled. Treba biti svestan samo cinjenica i kao sa takvim predloziti sta, kako i na koji nacin. Ovakva vrsta diskusije ne vodi nigde, sem dokazivanja koje i na koji nacin u pravu. Trista ljudi, trista cudi, Daj te konkretno predloge zbog cega bi neko od instruktora mogao ili ne da utice i na koji nacin na Flyfishing u ovom regionu. To je toliko prosta stvar da stvarno ne shvatam cemu tolike rasprave. Ili mogu ili nece da ucine i zbog cega ili pokusavaju i trude se, ali bezuspesno. Toliko od mene.

Ima "cemu" rasprava postovani kolega.

Očito da ima.... čim se ekipa "instruktora" (kako ih evo već svi zovu na PP) organizovala u namjeri da eto baš meni nesto "doskoči"... a usput...
i malo forum da unizi... znajuci da ću najvulgarnije da im opdgovorim.

Srećom... ovaj forum ima kvalitetne članove... i korektno urednistvo... pa ce pokušaj... da im propadne.

Zasto jedno "obično" pitanje pravi toliko muke?

Zato je, izgleda, vrlo moguce da se EFFA-likovi fino provode u toj priči... a nikakve fajde nema od toga zastita voda ili jace pozicioniranje FF-priče
na ovom prostoru. Lobiranje je osnovni i jedini nacin za uticanje na donosioce odluka. Kako ce Ministar da donese neku pozitivnu odluku za nas
ribolovce... ako ga NEKO ne uputi u cijelu pricu... i zatim potanko sve objasni njegovom savjetniku, komke je posao da pripremi Ministra za
donosenje neke odluke.

KO treba da animira te ljude, političare ako ne...neke VIP-face iz FF-price?

Ako to nijesu EFFA-likovi... KO su onda ti neki drugi ljudi koji ce to da urade?

Vrlo prosto... i vjerujete... dobronamjerno...

ja ne poznajem nijednog tog EFFA-lika... i nemam niosta proziv njih, niti te org.

Protiv sam jedino svake vrste takmicenja u ribolovu (i to zestoko).... jer mi je vaznije cuvanje voda... nego li osvajanje medalja na idiotskim
takmicenja i dobijanje nekavih bezveznih titula koje izgleda...

... NIČEMU KORISNOM NE SLUŽE.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.montenegro-fishing-paradise.com
NikolaCG
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR
NikolaCG


Broj poruka : 4911
Datum upisa : 25.03.2009

Snažni unutar EFFA! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Snažni unutar EFFA!   Snažni unutar EFFA! - Page 5 EmptySub 05 Dec 2009, 22:37

Ajd ovako....

Taj miting u Plavu....nije bilo upoznavanje voda Plava.....nego izvođenje Mušičara na iste i upoznavanje sa problemima sa kojima se sreću,
dobrim stvarima koje rade, naporima koje ulažu, približavanje svega vezano za VODE - PRIRODA - MUŠIČAR. Sad što je neko samo pecao,
a neko malo i slušao to je druga stvar. Ovaj drugi će možda nešto slično i primjeniti na svojim vodama. Toliko o tomer koji je miting
SVRSISHODNIJI u ASPEKTU ONOG PITANJA!

I ti ljudi su svoja leđa poturili za to!

aj dalje....
Nazad na vrh Ići dole
Oholi
Guide
Guide
Oholi


Broj poruka : 2071
Godina : 42
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 13.12.2008

Snažni unutar EFFA! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Snažni unutar EFFA!   Snažni unutar EFFA! - Page 5 EmptySub 05 Dec 2009, 22:39

Bez ikakve ironije, da me neko ne shvati pogrešno, kažem da je Baltin text iz navodnika gore na mestu, ali isto tako i text Lošeg.
Teoretski mogu da urade više, i valjalo bi da urade više. Takmičenja doduse nisu glupa, jer u slučaju da CG ili SRB postignu neki
značajniji rezultat negde preko to je dobar argument za buduće lobiranje, zar ne?
Nazad na vrh Ići dole
Oholi
Guide
Guide
Oholi


Broj poruka : 2071
Godina : 42
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 13.12.2008

Snažni unutar EFFA! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Snažni unutar EFFA!   Snažni unutar EFFA! - Page 5 EmptySub 05 Dec 2009, 22:41

NikolaCG ::
Ajd ovako....

Taj miting u Plavu....nije bilo upoznavanje voda Plava.....nego izvođenje Mušičara na iste i upoznavanje sa problemima sa kojima se sreću, dobrim stvarima koje rade, naporima koje ulažu, približavanje svega vezano za VODE - PRIRODA - MUŠIČAR. Sad što je neko samo pecao, a neko malo i slušao to je druga stvar. Ovaj drugi će možda nešto slično i primjeniti na svojim vodama. Toliko o tomer koji je miting SVRSISHODNIJI u ASPEKTU ONOG PITANJA!
I ti ljudi su svoja leđa poturili za to!

aj dalje....

Ono u Plavu je bilo ekstra, i idem i sledeće godine ako budem mogao, ali je i promocija Nikola, čim to mediji prate to je promocija.
Ali tako i treba da bude, ako opštinari vide korist u tome pomociće, oni samo tako i znaju da pomažu kroz korist...
Nazad na vrh Ići dole
Ekoljuba
Visitor
Ekoljuba


Broj poruka : 161
Godina : 41
Lokacija : Bg-Ns
Datum upisa : 07.02.2009

Snažni unutar EFFA! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Snažni unutar EFFA!   Snažni unutar EFFA! - Page 5 EmptySub 05 Dec 2009, 22:43

Evo da odgovorim Losem konkretno na pitanje jer je jasno pitao koji je doprinos u zastiti reka od strane instruktora kao autoriteta u ff. Konkretno Ivan Dragojlovic EFFA instruktor je veoma aktivan na zastiti Drine. Dobrim delom je njegova zasluga sto je ribolov tioolskim drvcetom sveden na minimum
kao i uvodjenje C&R FF revira u Perucu. Radi puno i na samoj popularizaciji FF u Srbiji i sire, evo jedne lepe price sa edukacijom dece gde je
ucestvovao i Veljko Andric koji je od ove godine instruktor.

http://www.musicarenje.com/index.php?option=com_content&task=view&id=114&Itemid=35
Nazad na vrh Ići dole
Balta
Fly fisherman
Fly fisherman



Broj poruka : 99
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 29.10.2009

Snažni unutar EFFA! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Snažni unutar EFFA!   Snažni unutar EFFA! - Page 5 EmptySub 05 Dec 2009, 22:43

Los_Pecaros ::
Balta ::
NikolaCG ::
Ima! ONO PITANJE! Ufffff study
Ovde se ocito radi o velikim rebusima i ukrstenim recima. Da li je moguce da se ovde vodi malo tolerantnija rasprava. Pitanja ima mnogo, mozemo da ih postavljamo u nedogled. Treba biti svestan samo cinjenica i kao sa takvim predloziti sta, kako i na koji nacin. Ovakva vrsta diskusije ne vodi nigde, sem dokazivanja koje i na koji nacin u pravu. Trista ljudi, trista cudi, Daj te konkretno predloge zbog cega bi neko od instruktora mogao ili ne da utice i na koji nacin na Flyfishing u ovom regionu. To je toliko prosta stvar da stvarno ne shvatam cemu tolike rasprave. Ili mogu ili nece da ucine i zbog cega ili pokusavaju i trude se, ali bezuspesno. Toliko od mene.

Ima "cemu" rasprava postovani kolega.

Ocito da ima.... cim se ekipa "instruktora" (kako ih evo vec svi zovu na PP) organizovala u namjeri da eto bash meni nesto "doskoci"... a usput... i malo forum da unizi... znauci da cu najvulgarnije da im opdgovorim.

Srecom... ovaj forum ima kvalitetne clanove... i korektno urednistvo... pa ce pokusaj... da im porpadne.

Zasto jedno "obicno" pitanje pravi toliko muke?

Zato je, izgleda, vrlo moguce da se EFFA-likovi fino provode u toj prici... a nikakve fajde nema od toga zastita voda ili jace pozicioniranje FF-price na ovom prostoru. Lobiranje je osnovni i jedini nacin za uticanje na donosioce odluka. Kako ce Ministar da donese neku pozitivnu odluku za nas ribolovce... ako ga NEKO ne uputi u cijelu pricu... i zatim potanko sve objasni njegovom savjetniku, komke je posao da pripremi Ministra za donosenje neke odluke.

KO treba da animira te ljude, politicre ako ne...neke VIP-face iz FF-price?

Ako to nijesu EFFA-likovi... KO su onda ti neki drugi ljudi koji ce to da urade?

Vrlo prosto... i vjerujete... dobronamjerno...

ja ne poznajem nijednog tog EFFA-lika... i nemam niosta proziv njih, niti te org.

Protiva sma jedino svake vrste takmicenja u ribolovu (i to zestoko).... jer mi je vaznije cuvanje voda... nego li osvajanje medalja na idiotskim takmicenja i dobijanje nekkavih bezveznih titula kojeizgleda....

... NICEMU KORISNOM NE SLUZE.
Bar se u necemu slazemo. Ali i dalje smatram da tesko EFFA lik bilo sta moze da objasni nekome iz ministarstva. Svi znamo sta se radi po nasim ministarskim foteljama. Nikog vise nije briga za ekolosku drzavu, uglavnom je svi pominju a niko konkretno nista da uradi po tom pitanju.
Nazad na vrh Ići dole
Oholi
Guide
Guide
Oholi


Broj poruka : 2071
Godina : 42
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 13.12.2008

Snažni unutar EFFA! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Snažni unutar EFFA!   Snažni unutar EFFA! - Page 5 EmptySub 05 Dec 2009, 22:45

Na zalost ali u pravu si Balta. Još smo malobrojni...
Nazad na vrh Ići dole
NikolaCG
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR
NikolaCG


Broj poruka : 4911
Datum upisa : 25.03.2009

Snažni unutar EFFA! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Snažni unutar EFFA!   Snažni unutar EFFA! - Page 5 EmptySub 05 Dec 2009, 22:47

Ekoljuba ::
Evo da odgovorim Losem konkretno na pitanje jer je jasno pitao koji je doprinos u zastiti reka od strane instruktora kao autoriteta u ff. Konkretno Ivan Dragojlovic EFFA instruktor je veoma aktivan na zastiti Drine. Dobrim delom je njegova zasluga sto je ribolov tioolskim drvcetom sveden na minimum kao i uvodjenje C&R FF revira u Perucu. Radi puno i na samoj popularizaciji FF u Srbiji i sire, evo jedne lepe price sa edukacijom dece gde je ucestvovao i Veljko Andric koji je od ove godine instruktor.

Koliko ja znam IVAN DRAGOJLOVIČ obavlja jednu ,po meni, značajniju ulogu, u ovoj priči!
Nazad na vrh Ići dole
NikolaCG
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR
NikolaCG


Broj poruka : 4911
Datum upisa : 25.03.2009

Snažni unutar EFFA! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Snažni unutar EFFA!   Snažni unutar EFFA! - Page 5 EmptySub 05 Dec 2009, 22:49

Da budem jasniji....ON ima jednu drugu funkciju i zvanje! Osim EFFA instruktora!
Nazad na vrh Ići dole
Zox
Visitor
Zox


Broj poruka : 449
Godina : 65
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 06.05.2008

Snažni unutar EFFA! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Snažni unutar EFFA!   Snažni unutar EFFA! - Page 5 EmptySub 05 Dec 2009, 22:49

Oholi ::
Bez ikakve ironije,da me neko ne shvati pogresno, kazem da je baltin text iz navodnika gore na mestu, ali isto tako i text loseg. Teoretski mogu da urade vise, i valjalo bi da urade vise, Takmicenja doduse nisu glupa, jer u slucaju da CG ili SRB postignu neki znacajniji rezultat negde preko to je dobar argument za buduce lobiranje,zar ne?

Upravo tako Oholi!
Godinama su ljudi poput MElega i Mesaroša pokušavali da lobiraju ali kada su počele da stižu medalje koje su šarandjije osvajale, odmah je bilo prostora i u Savezu i u lokalnoj upravi i Vladi a to se dešavalo I Rači koji je lobirao za plovkaroše i TEK kada se zasvirala naša nimna usred Hrvatske, na volšeban način za njih se čulo Ufffff
Ni ja nisam, posebno lud za takmičenjima u FF-u ali je to najbolji način da se javnosti pokaže i naš potencijal.... :ziveli :
Nazad na vrh Ići dole
Balta
Fly fisherman
Fly fisherman



Broj poruka : 99
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 29.10.2009

Snažni unutar EFFA! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Snažni unutar EFFA!   Snažni unutar EFFA! - Page 5 EmptySub 05 Dec 2009, 22:51

NikolaCG ::

Koliko ja znam IVAN DRAGOJLOVIČ obavlja jednu ,po meni, značajniju ulogu, u ovoj priči!
Ja bih licno voleo da znam koju. Ne poznajem ove mladje instruktore, nisam imao prilike da ih sretnem, a vidim da i oni nesto rade po pitanju musicarenja. Mislim da je lepo edukovati decu i nauciti ih na vreme ono sto mnogi dan danas nisu naucili, a to je da cuvamo ono sto imamo inace ce mo i to izgubiti.


Poslednji izmenio Balta dana Sub 05 Dec 2009, 22:54, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Madjoni
Moderator
Moderator
Madjoni


Broj poruka : 9731
Lokacija : Nikšić
Datum upisa : 14.10.2008

Snažni unutar EFFA! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Snažni unutar EFFA!   Snažni unutar EFFA! - Page 5 EmptySub 05 Dec 2009, 22:53

Zox ::

Ni ja nisam, posebno lud za takmičenjima u FF-u ali je to najbolji način da se javnosti pokaže i naš potencijal.... :ziveli :
Nije mi jasno zašto ih nema na tim takmičenjima?Možda im je ispod nivoa jer osjećaju superiornost scratch scratch
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyfishingprimus.me/
NikolaCG
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR
NikolaCG


Broj poruka : 4911
Datum upisa : 25.03.2009

Snažni unutar EFFA! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Snažni unutar EFFA!   Snažni unutar EFFA! - Page 5 EmptySub 05 Dec 2009, 22:53

Pa bio je predsjednik MFS....ne znam jeli to još, ali koliko znam, obavljao je tu dužnost.

Tako da sud EKOLJUBINU izjavu ne priznaje kao relevantnu ha ha ha ha
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Snažni unutar EFFA! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Snažni unutar EFFA!   Snažni unutar EFFA! - Page 5 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Snažni unutar EFFA!
Nazad na vrh 
Strana 5 od 8Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
 Similar topics
-
» UHVATI I PUSTI (C/R)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Musicarenje.net :: FLY FISHING :: FLY CASTING-
Skoči na: