Musicarenje.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Musicarenje.net

Fly Fishing
 
Portal*PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Šta je bilo ?????

Ići dole 
+6
Vlajkoni
Bogi
Radojica-pop
Murino
Zox
Zeka
10 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
AutorPoruka
Zeka
Guide
Guide
Zeka


Broj poruka : 578
Godina : 52
Datum upisa : 03.05.2008

Šta je bilo ????? Empty
PočaljiNaslov: Šta je bilo ?????   Šta je bilo ????? EmptyČet 05 Jun 2008, 23:25

Vidim da je nešto ovdje zamrlo.Šta se dešava?Svi sve znamo?Blago nama,stvarno smo za muzej...
Nazad na vrh Ići dole
Zox
Visitor
Zox


Broj poruka : 449
Godina : 65
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 06.05.2008

Šta je bilo ????? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je bilo ?????   Šta je bilo ????? EmptyČet 05 Jun 2008, 23:26

Zeka ::
Vidim da je nešto ovdje zamrlo.Šta se dešava?Svi sve znamo?Blago nama,stvarno smo za muzej...
Ma pusti, znali smo da nisi tu pa nismo hteli da se propitujemo dok se ne vratiš WELCOME
Nazad na vrh Ići dole
Murino
Admin
Admin
Murino


Broj poruka : 31734
Datum upisa : 26.04.2008

Šta je bilo ????? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je bilo ?????   Šta je bilo ????? EmptyČet 05 Jun 2008, 23:32

O FC se obicno prica, kada nema puno izlazaka na vodu (ili kada neko ima sta da kaze o tome ha,ha) , a priznaces Zeko da je sada situacija u korist totalnog musicarenja , zato svi na vodu i dajte da to svi vidimo i podelimo utiske, a o FC nastavljamo tokom citave godine. o.k
Nazad na vrh Ići dole
http://musicarenje.net
Radojica-pop
Guide
Guide
Radojica-pop


Broj poruka : 1570
Godina : 49
Lokacija : Raška
Datum upisa : 30.04.2008

Šta je bilo ????? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je bilo ?????   Šta je bilo ????? EmptyPet 06 Jun 2008, 14:40

Zeka ::
Vidim da je nešto ovdje zamrlo.Šta se dešava?Svi sve znamo?Blago nama,stvarno smo za muzej...
Zeko ti si ovde imao najskorije bliski susret sa Masterima, pa počni, a mi ćemo date pratimo ako budemo mogli a gde zastanemo ti ćeš nam pomoći ;)
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Guide
Guide
Zeka


Broj poruka : 578
Godina : 52
Datum upisa : 03.05.2008

Šta je bilo ????? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je bilo ?????   Šta je bilo ????? EmptyPet 06 Jun 2008, 23:31

Počeo bih ja davno,al mi oni moji provajderi ne daju lozinku,pa ne mogu okačiti slike koje bi komentarisali.Pa reko,aj da vidim šta ima kod vas,ima li kakvih slika...Čisto radi razgovora...Mnogo imate tih muva,a bacanja slabo...
Nazad na vrh Ići dole
Bogi
Guide
Guide
Bogi


Broj poruka : 2297
Datum upisa : 29.04.2008

Šta je bilo ????? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je bilo ?????   Šta je bilo ????? EmptyPet 06 Jun 2008, 23:34

Zeka ::
Počeo bih ja davno,al mi oni moji provajderi ne daju lozinku,pa ne mogu okačiti slike koje bi komentarisali.Pa reko,aj da vidim šta ima kod vas,ima li kakvih slika...Čisto radi razgovora...Mnogo imate tih muva,a bacanja slabo...
koliko ja vidim Zeko da je sad aktuelna voda i da će morat casting sačekat do kraja oktobra kad se pokose livade.......i kad padne sneg
Nazad na vrh Ići dole
Radojica-pop
Guide
Guide
Radojica-pop


Broj poruka : 1570
Godina : 49
Lokacija : Raška
Datum upisa : 30.04.2008

Šta je bilo ????? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je bilo ?????   Šta je bilo ????? EmptySub 07 Jun 2008, 21:38

Evo dve, da ja prvi probijem led za komentar ;)
Front...
[You must be registered and logged in to see this image.]
Beck...
[You must be registered and logged in to see this image.]

Pa izvolte, peškir sam nabavio za brisanje od pjuvanja 8)
Nazad na vrh Ići dole
Radojica-pop
Guide
Guide
Radojica-pop


Broj poruka : 1570
Godina : 49
Lokacija : Raška
Datum upisa : 30.04.2008

Šta je bilo ????? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je bilo ?????   Šta je bilo ????? EmptySub 07 Jun 2008, 23:17

Ajmo ljudi, obe fot. su sa pecanja gde je čovek koncetrisan na pecanje! Što se vidi iz priloženog, šta NEVALJA?
Nazad na vrh Ići dole
Radojica-pop
Guide
Guide
Radojica-pop


Broj poruka : 1570
Godina : 49
Lokacija : Raška
Datum upisa : 30.04.2008

Šta je bilo ????? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je bilo ?????   Šta je bilo ????? EmptySub 07 Jun 2008, 23:19

Bogi ::
jeli dal ti nije zapelo za neku granu pozadi
Jel ti sad jasno sto se neki kanap zove LAZER LINE ha ha ha ha
Nazad na vrh Ići dole
Radojica-pop
Guide
Guide
Radojica-pop


Broj poruka : 1570
Godina : 49
Lokacija : Raška
Datum upisa : 30.04.2008

Šta je bilo ????? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je bilo ?????   Šta je bilo ????? EmptySub 07 Jun 2008, 23:38

Kolasin ::
Svaka cast Pope,

moraces me malo obucit kada se nedje vidimo na vodi

super
Ono što znam i ono što znaš, pokušaćemo da usaglasimo na najbolji mogući način ;)
Nazad na vrh Ići dole
Radojica-pop
Guide
Guide
Radojica-pop


Broj poruka : 1570
Godina : 49
Lokacija : Raška
Datum upisa : 30.04.2008

Šta je bilo ????? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je bilo ?????   Šta je bilo ????? EmptyNed 08 Jun 2008, 03:49

Aj idemo redom!? Uzmimo za primer nekoga koji tek evo sad zaželi da uđe u naš svet, svet mušičarenja! Treba mu osnov, da izuzmemo da mu je već neko nešto natuko oko pribora!?Čova hoće na vodu, al kako!? Šta treba prvo da nauči što se tiče "druženja " sa mušičarskim priborom? Kako da mu pomognemo? Hoću ribu na taj način al mi nešto ne ide????(Zekooo i ostali naravno)
Nazad na vrh Ići dole
Zox
Visitor
Zox


Broj poruka : 449
Godina : 65
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 06.05.2008

Šta je bilo ????? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je bilo ?????   Šta je bilo ????? EmptyPon 09 Jun 2008, 17:19

Ja bi da se žalim (a da me ne zezate u kafančetu :ziveli : )... Do sad sam kako-tako napredovao i sužavao svoj loop ali od subote mi sve krenulo nizbrdo jer sam nabavio novi štap koji me dovodi do ludila oci u oci
Do sada sam trenirao i pecao sa Konger štapom (#5) i bilo je OK, mada mi je tajming bio "šarenolik" stop ali sa ovim štapom sam, koji važi za bacački, baš u bedaku. Jednostavno ne trpi greške a još mu ne ulazim u fazon...
Dakle, livada, pa livada i na kraju livada No
crveni karton do daljnjeg
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Guide
Guide
Zeka


Broj poruka : 578
Godina : 52
Datum upisa : 03.05.2008

Šta je bilo ????? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je bilo ?????   Šta je bilo ????? EmptyPon 09 Jun 2008, 20:24

Zoki,druže,ako pričaš o svom novom VPS,jako griješiš.Štap je izvrstan i kao bacački ali meni više kao ribolovni.Sjeti se šta sam ti pričao na Dunavu.Bitne su one pobrojane stvari,SLP,tajming i high stop.Ostalo dođe samo po sebi.Ti najprije treeba da se uvježbaš i ispoštuješ tajming i visoki stop.Onda onaj SLP(ravan put vrha štapa) da bi suzio maximalno loop.I da ne šiziš sa daljinama preko 20 m.Drži se 10 - 15 i uživaj.Daljina dođe sama.Znaš kako ja bacam,a danas jedva Jeb*** 25m.Neće pa neće.25 m uz mtar.naravno,ne proizvoljno.Onda sam skratio na 20 i sat vremena bacao samo 20 iz ruke sa i bez DH.Prema tome,practise makes perfection.Samo vježba,gdje bilo.Najbolje je na vodi,ali kad je nema blizu,dobra je i trava.

Radojice ,ne zaje*****,ako hoćeš da te hvalimo,ljepo tako reci.Vidimo se na Drini.Mada,ja lično,imao bih par zamjerki na onaj back cast.
Nazad na vrh Ići dole
Radojica-pop
Guide
Guide
Radojica-pop


Broj poruka : 1570
Godina : 49
Lokacija : Raška
Datum upisa : 30.04.2008

Šta je bilo ????? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je bilo ?????   Šta je bilo ????? EmptyUto 10 Jun 2008, 07:41

Zeka ::


Radojice ,ne zaje*****,ako hoćeš da te hvalimo,ljepo tako reci.Vidimo se na Drini.Mada,ja lično,imao bih par zamjerki na onaj back cast.
Zeko ja se ne šegačim, ozbiljan sam! Napiši šta ne valja po tvom mišljenju, pa za to i pistojimo i radimo da bi jedni drugima pomagali!
Nazad na vrh Ići dole
Vlajkoni
Fly fisherman
Fly fisherman
Vlajkoni


Broj poruka : 96
Godina : 58
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 04.05.2008

Šta je bilo ????? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je bilo ?????   Šta je bilo ????? EmptyUto 10 Jun 2008, 09:36

Zox druze predsednice,
Bas sam danas hteo da te zovem da vidim kako ide sa novim stapom. Sve sam ti to rekao u petak kad si uzeo stap. Probaj da zamenis tu DT strunu sa nekom VF. Ima ces bolji osecaj. Probaj na livadi da jedno po sata bacas samo napred nazad stim da pustis strunu da se ispruzi na travi. posle pola sata radi to isto bez pustanja strune da padne. Za pocetak radi to sa do 10m strune i bez DH. Malo po malo ces uci u fazon i bice ti smesno kako je to izgledalo na pocetku. Jos jedna stvar OBAVEZNO stavi predvez i tipet.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Šta je bilo ????? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je bilo ?????   Šta je bilo ????? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Šta je bilo ?????
Nazad na vrh 
Strana 1 od 7Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
 Similar topics
-
» Saznajte cenu piva u krigli kod nas ili bilo gde na svetu !!!!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Musicarenje.net :: FLY FISHING :: FLY CASTING-
Skoči na: