Musicarenje.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Musicarenje.net

Fly Fishing
 
Portal*PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 THE NEW SENSATION !!!

Ići dole 
AutorPoruka
Los_Pecaros
Guide
Guide
Los_Pecaros


Broj poruka : 1614
Lokacija : Na vodi
Datum upisa : 01.04.2009

THE NEW SENSATION !!! Empty
PočaljiNaslov: THE NEW SENSATION !!!   THE NEW SENSATION !!! EmptyPet 09 Apr 2010, 15:20



Desetogodišnjak zaludeo NBA Video


Džejlin Fleming ima samo deset godina, a o njemu već bruji sportska javnost u SAD jer odavno nije primećen toliki košarkaški talenat kod tako mladog
dečaka.Opčinjen Flemingom - Derik Rouz tokom NBA Ol-star vikenda

Derik Rouz, Ol-star igrač Čikago Bulsa ostao je u šoku još prošlog leta kada je držao trening kamp za talente a Fleming odmah zapao za oko.

"Najluđe u svemu je što je on bolji od mene. Njegov talenat je potpuno unikatan. Stvari koje on radi ne mogu da izvedu njegovi vršnjaci.
Ma, to jedva izvode i odrasli igrači", rekao je Rouz.

Sličnog mišljenja je i kondicioni trener Njujork Niksa, Rodžer Hajnds:

"Posle onog što sam video da 10-godišnji Fleming može sa loptom potpuno mi je jasno da nikada ranije nešto slično nisam imao prilike da gledam",
ne ostavlja dilemu Hajnds.

Rifajlo Letunja, NBA skaut, slaže se da ništa nalik Flemingu nije video kod tako mladih igrača, a možda najveća pohvala stigla je od srednjoškolskog
trenera slavnog Ajzee Tomasa, Džina Pingatorea:

"Džejlin je fenomenalan u baratnju loptom i veoma, veoma dobar šuter. Nesebičan je, ima dobar pregled igre i radi sve ono što se od plejmejkera
očekuje. Toliko me podseća na Ajzeu Tomasa… I po harizmi, a i po večitom osmehu", kaže Pingatore.


Da li je mladi Džejlin Fleming na putu da postane košarkaša zvezda prosudite sami…

D.N. / Blic online | 08. 04. 2010.

Nazad na vrh Ići dole
http://www.montenegro-fishing-paradise.com
 
THE NEW SENSATION !!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Musicarenje.net :: OFF TOPIC :: GARAŽA-
Skoči na: