Musicarenje.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Musicarenje.net

Fly Fishing
 
Portal*PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 PITAJTE EFFA INSTRUKTORA (FC) - G-dina IVANA DRAGOJLOVIĆA

Ići dole 
+8
Oholi
Zeljko G
Djole
Ivandrago
VladisaNS
Bogi
Zeka
Radojica-pop
12 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Radojica-pop
Guide
Guide
Radojica-pop


Broj poruka : 1570
Godina : 49
Lokacija : Raška
Datum upisa : 30.04.2008

PITAJTE EFFA INSTRUKTORA (FC) - G-dina IVANA DRAGOJLOVIĆA Empty
PočaljiNaslov: PITAJTE EFFA INSTRUKTORA (FC) - G-dina IVANA DRAGOJLOVIĆA   PITAJTE EFFA INSTRUKTORA (FC) - G-dina IVANA DRAGOJLOVIĆA EmptyČet 19 Jun 2008, 14:54

U ovom topicu, možete postavljati pitanja vezana za Fly Casting, a gospodin Ivan Dragojlović udostojiće vas odgovora!
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Guide
Guide
Zeka


Broj poruka : 578
Godina : 52
Datum upisa : 03.05.2008

PITAJTE EFFA INSTRUKTORA (FC) - G-dina IVANA DRAGOJLOVIĆA Empty
PočaljiNaslov: Re: PITAJTE EFFA INSTRUKTORA (FC) - G-dina IVANA DRAGOJLOVIĆA   PITAJTE EFFA INSTRUKTORA (FC) - G-dina IVANA DRAGOJLOVIĆA EmptyČet 19 Jun 2008, 16:05

Ako će već g-din Dragojlović da nas udostoji odgovora,nek se nastavi u donjim temama,ako mu nije problem.
Nazad na vrh Ići dole
Radojica-pop
Guide
Guide
Radojica-pop


Broj poruka : 1570
Godina : 49
Lokacija : Raška
Datum upisa : 30.04.2008

PITAJTE EFFA INSTRUKTORA (FC) - G-dina IVANA DRAGOJLOVIĆA Empty
PočaljiNaslov: Re: PITAJTE EFFA INSTRUKTORA (FC) - G-dina IVANA DRAGOJLOVIĆA   PITAJTE EFFA INSTRUKTORA (FC) - G-dina IVANA DRAGOJLOVIĆA EmptyPet 20 Jun 2008, 15:39

Pitanje: Šta se podrazumeva pod pojmom LIFTING-podizanje u mušičarskom žargonu? Kad i zbog čega se koristi i koje su mu dobre upotrebne osobine?
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Guide
Guide
Zeka


Broj poruka : 578
Godina : 52
Datum upisa : 03.05.2008

PITAJTE EFFA INSTRUKTORA (FC) - G-dina IVANA DRAGOJLOVIĆA Empty
PočaljiNaslov: Re: PITAJTE EFFA INSTRUKTORA (FC) - G-dina IVANA DRAGOJLOVIĆA   PITAJTE EFFA INSTRUKTORA (FC) - G-dina IVANA DRAGOJLOVIĆA EmptyPet 04 Jul 2008, 17:52

Nešto ti Pope,ovaj instruktor neaktivan,A?Mora da juri lipljena po Drini...A ja imam stotine pitanja.
Nazad na vrh Ići dole
Radojica-pop
Guide
Guide
Radojica-pop


Broj poruka : 1570
Godina : 49
Lokacija : Raška
Datum upisa : 30.04.2008

PITAJTE EFFA INSTRUKTORA (FC) - G-dina IVANA DRAGOJLOVIĆA Empty
PočaljiNaslov: Re: PITAJTE EFFA INSTRUKTORA (FC) - G-dina IVANA DRAGOJLOVIĆA   PITAJTE EFFA INSTRUKTORA (FC) - G-dina IVANA DRAGOJLOVIĆA EmptyPet 04 Jul 2008, 18:38

Zeka ::
Nešto ti Pope,ovaj instruktor neaktivan,A?Mora da juri lipljena po Drini...A ja imam stotine pitanja.
Pa postavi neko od tih stotinu!
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Guide
Guide
Zeka


Broj poruka : 578
Godina : 52
Datum upisa : 03.05.2008

PITAJTE EFFA INSTRUKTORA (FC) - G-dina IVANA DRAGOJLOVIĆA Empty
PočaljiNaslov: Re: PITAJTE EFFA INSTRUKTORA (FC) - G-dina IVANA DRAGOJLOVIĆA   PITAJTE EFFA INSTRUKTORA (FC) - G-dina IVANA DRAGOJLOVIĆA EmptyPet 04 Jul 2008, 22:52

Kome???
Nazad na vrh Ići dole
Bogi
Guide
Guide
Bogi


Broj poruka : 2297
Datum upisa : 29.04.2008

PITAJTE EFFA INSTRUKTORA (FC) - G-dina IVANA DRAGOJLOVIĆA Empty
PočaljiNaslov: Re: PITAJTE EFFA INSTRUKTORA (FC) - G-dina IVANA DRAGOJLOVIĆA   PITAJTE EFFA INSTRUKTORA (FC) - G-dina IVANA DRAGOJLOVIĆA EmptyPet 04 Jul 2008, 23:23

Zeka ::
Nešto ti Pope,ovaj instruktor neaktivan,A?Mora da juri lipljena po Drini...A ja imam stotine pitanja.
pa to je sad najbolje..............sa instruktorom na vodu, gde naći bolje časove nego na vodi.......... stvarno ha ha
Nazad na vrh Ići dole
Bogi
Guide
Guide
Bogi


Broj poruka : 2297
Datum upisa : 29.04.2008

PITAJTE EFFA INSTRUKTORA (FC) - G-dina IVANA DRAGOJLOVIĆA Empty
PočaljiNaslov: Re: PITAJTE EFFA INSTRUKTORA (FC) - G-dina IVANA DRAGOJLOVIĆA   PITAJTE EFFA INSTRUKTORA (FC) - G-dina IVANA DRAGOJLOVIĆA EmptySre 30 Jul 2008, 22:21


šta li bi sa ovim našim instruktorom help 1
Nazad na vrh Ići dole
VladisaNS
Visitor
VladisaNS


Broj poruka : 340
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 10.06.2008

PITAJTE EFFA INSTRUKTORA (FC) - G-dina IVANA DRAGOJLOVIĆA Empty
PočaljiNaslov: Re: PITAJTE EFFA INSTRUKTORA (FC) - G-dina IVANA DRAGOJLOVIĆA   PITAJTE EFFA INSTRUKTORA (FC) - G-dina IVANA DRAGOJLOVIĆA EmptyČet 31 Jul 2008, 00:49

Bogi ::
Zeka ::
Nešto ti Pope,ovaj instruktor neaktivan,A?Mora da juri lipljena po Drini...A ja imam stotine pitanja.
pa to je sad najbolje..............sa instruktorom na vodu, gde naći bolje časove nego na vodi.......... stvarno ha ha

Nama pocetnicima, instruktor bi zancio puno. Samo gde naci instruktora? Na kojoj je vodi? Voda ima, a samo dva instruktora, jedan u Srbiji a drugi u Beogradu u Crnoj Gori!?!?!?
Poznato je da se ogromnih 42% svog svetskog znanja nalazi u ljudskim glavama. Najveci deo ljudi svoje znanje "ljubomorno cuva". Znanje nije znanje ako ga nikome ne dajes i ako ga samo ti koristis.
Mi Vojvodjani smo posebno puno osteceni. Em imam jako malo ljdi koji poznaju FF (a zele i znaju preneti svoje znanje), em nemamo voda za pravi FF kako bi cesce bili na vodi i vezbali. Nama iz N. Sada je najblizi Gradac (oko 150km u jednom smeru). Stoga bi nam "kompetentna licnost" - instruktor, puno znacio kada bi se bar putem foruma javljao. Skola FF ili neki kraci kurs za nas FF fanatike bi iamo pun pogodak.

Srecom jos uvek ima i dobrih ljudi koji nesebicno zele da prenesu svoje znanje i nije im tesko da rade sa nama pocetnicima.
Ne zelim nikoga da imenujem. Oni pravi ce se prepoznati, jos jednom, HVALA IM.
Nazad na vrh Ići dole
Bogi
Guide
Guide
Bogi


Broj poruka : 2297
Datum upisa : 29.04.2008

PITAJTE EFFA INSTRUKTORA (FC) - G-dina IVANA DRAGOJLOVIĆA Empty
PočaljiNaslov: Re: PITAJTE EFFA INSTRUKTORA (FC) - G-dina IVANA DRAGOJLOVIĆA   PITAJTE EFFA INSTRUKTORA (FC) - G-dina IVANA DRAGOJLOVIĆA EmptyČet 31 Jul 2008, 21:01

ma doći će instruktor, mora da je zauzet sa pecanjem..........

i VLADISANS neke stvari i ne treba otkrivati početnicima do kraja da bi i sami došli do zaključka zbog čega je to tako, u redu je npr. za fly cating, ali pecanje na samoj vodi tj. uspešnosti u ribolovu i umešnosti da u datoj situaciji u dato vreme ponuditi ribi pravu imitaciju, to već se ne može pokazati pre je da se treba prepoznati na datoj vodi.........data situacija tj. ili ti aktivnost ribe, šta i na koji način........mnogo pitanja koje većinom moraš sam i da prepoznaš i da odgonetneš.......nadam se da se slažeš.......
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Guide
Guide
Zeka


Broj poruka : 578
Godina : 52
Datum upisa : 03.05.2008

PITAJTE EFFA INSTRUKTORA (FC) - G-dina IVANA DRAGOJLOVIĆA Empty
PočaljiNaslov: Re: PITAJTE EFFA INSTRUKTORA (FC) - G-dina IVANA DRAGOJLOVIĆA   PITAJTE EFFA INSTRUKTORA (FC) - G-dina IVANA DRAGOJLOVIĆA EmptyČet 31 Jul 2008, 21:48

Ja se ne bih složio s tobom,Bogi.Mišljenja sam da treba sve prenjeti svojim drugarima jer je to jedini način da čovijek,kao socijalno biće,evoluira i razvija se.I uči,naravno.Pa valjda bolje razmišljaju dve glave od jedne.

Kako da ne kažem ono što znam nekom neupućenom na vodi,kada znam da on iz svog neznanja može da uradi čudo.
A i mislim da nema potrebe bilo šta da se krije...
Nazad na vrh Ići dole
Radojica-pop
Guide
Guide
Radojica-pop


Broj poruka : 1570
Godina : 49
Lokacija : Raška
Datum upisa : 30.04.2008

PITAJTE EFFA INSTRUKTORA (FC) - G-dina IVANA DRAGOJLOVIĆA Empty
PočaljiNaslov: Re: PITAJTE EFFA INSTRUKTORA (FC) - G-dina IVANA DRAGOJLOVIĆA   PITAJTE EFFA INSTRUKTORA (FC) - G-dina IVANA DRAGOJLOVIĆA EmptyČet 31 Jul 2008, 21:52

Naslov kaže pitaj te instruktora, pa ja ga pitam! Instruktore trebali prenositi znanje ne skrivati niti jedan delić istog samo za sebe?
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Guide
Guide
Zeka


Broj poruka : 578
Godina : 52
Datum upisa : 03.05.2008

PITAJTE EFFA INSTRUKTORA (FC) - G-dina IVANA DRAGOJLOVIĆA Empty
PočaljiNaslov: Re: PITAJTE EFFA INSTRUKTORA (FC) - G-dina IVANA DRAGOJLOVIĆA   PITAJTE EFFA INSTRUKTORA (FC) - G-dina IVANA DRAGOJLOVIĆA EmptyČet 31 Jul 2008, 21:54

Pope Pope,nije važno šta on misli.To je do karaktera.Važno je šta ti ,koji učiš ostale,misliš.

Mada,što reče neko pametan,mišljenje je ko guzni otvor,svako ima po jedan.
Nazad na vrh Ići dole
Radojica-pop
Guide
Guide
Radojica-pop


Broj poruka : 1570
Godina : 49
Lokacija : Raška
Datum upisa : 30.04.2008

PITAJTE EFFA INSTRUKTORA (FC) - G-dina IVANA DRAGOJLOVIĆA Empty
PočaljiNaslov: Re: PITAJTE EFFA INSTRUKTORA (FC) - G-dina IVANA DRAGOJLOVIĆA   PITAJTE EFFA INSTRUKTORA (FC) - G-dina IVANA DRAGOJLOVIĆA EmptyČet 31 Jul 2008, 21:57

Zeka ::
Pope Pope,nije važno šta on misli.

Zeko, Zeko u ovom postu jeste jer je tako naslovljen j**ga!
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Guide
Guide
Zeka


Broj poruka : 578
Godina : 52
Datum upisa : 03.05.2008

PITAJTE EFFA INSTRUKTORA (FC) - G-dina IVANA DRAGOJLOVIĆA Empty
PočaljiNaslov: Re: PITAJTE EFFA INSTRUKTORA (FC) - G-dina IVANA DRAGOJLOVIĆA   PITAJTE EFFA INSTRUKTORA (FC) - G-dina IVANA DRAGOJLOVIĆA EmptyČet 31 Jul 2008, 22:13

Neka hvala,nije moj tip...

Poenta je da ja sve što znam ili ne znam,pokažem ko god me pita,isto kao i ti.I tako treba da ostane.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





PITAJTE EFFA INSTRUKTORA (FC) - G-dina IVANA DRAGOJLOVIĆA Empty
PočaljiNaslov: Re: PITAJTE EFFA INSTRUKTORA (FC) - G-dina IVANA DRAGOJLOVIĆA   PITAJTE EFFA INSTRUKTORA (FC) - G-dina IVANA DRAGOJLOVIĆA Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
PITAJTE EFFA INSTRUKTORA (FC) - G-dina IVANA DRAGOJLOVIĆA
Nazad na vrh 
Strana 1 od 4Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» Spisak novih FC Instruktora u Srbiji, maj 2012.
» UHVATI I PUSTI (C/R)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Musicarenje.net :: FLY FISHING :: FLY CASTING-
Skoči na: