Musicarenje.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Musicarenje.net

Fly Fishing
 
Portal*PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Aut Cezar aut nihil

Ići dole 
+2
100ka
Zeka
6 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Zeka
Guide
Guide
Zeka


Broj poruka : 578
Godina : 52
Datum upisa : 03.05.2008

Aut Cezar aut nihil Empty
PočaljiNaslov: Aut Cezar aut nihil   Aut Cezar aut nihil EmptyNed 04 Maj 2008, 11:55

Na ovim nekim nasim,domacim forumima se mnogo prica o bacanju u dalj,DC,(distance casting).Pa aj i ovdje da zapocnemo istu pricu,sto da ne.

Posto je onaj stari post prebacen,idemo ovdje s novim.Molim vas da shvatite da ovo nije samoreklama,vec reklama rada,truda i odricanja,kao i podrske koju imam od mojih pacera.Ko sto rekoh,mi se druzimo na Livadi,na Bezaniji,pa je tako bilo i neki dan kad smose sastali Ljuba T3,Prota,Buka i ja.Nas 4,4 razlicita stapa.i aj da im malo pomognem,da ih opustim jer su mi jos uvijek u grcu.Uzmem Ljubin T3,na kojem je MED i frk,ode sve do bekinga.Mislio ,sam da je malko ipak slucajno,pa uzmem svoj TLS,i MED i frk,ode vijeli MED i ode preko vrsne karike,jer nije bio na cekrku.Jednom,pa jos jednom....Aj da provjerim,uzmem budin Sage XP,ide i s njim.I tako redom.Jedino jew Prota ima neku DT na svom VPS-u,ali i ina je otisla.Sretan joj put.

Onda nam je postalo dosadno,pa smo sjeli u turski sjed i bacali iz istog,Opet ide.E onda je postalo dosadno.Sad nesto razmisljam.Vidio sam u ZG neku Sciera strunu,srednje duzine stomaka,ali dugu 36 meteri...Aj da probam,rekoh sebi,pa cekam samo da odem u ZG.

I onda cu da uzmem onih 100E koje ce mi okloniti jedan moj bivsi poznanik i nevjerni toma.A i bata Joca 100ka ce se ovajditi. :majmunska posl

E sad da vas cujem...
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Visitor



Broj poruka : 156
Godina : 40
Lokacija : NBGD
Datum upisa : 04.05.2008

Aut Cezar aut nihil Empty
PočaljiNaslov: Re: Aut Cezar aut nihil   Aut Cezar aut nihil EmptyNed 04 Maj 2008, 12:10

E bata Zeko nemoj da ga prozivaš tužiće nas znaš već kome :Please:

Ovo što Zeka priča o radu, tj. vežbanju FC, je istina. Posle par njegovih sugestija, i od još par ljudi medju kojima svakako moram da istaknem I.Dragojlovića, za ovih malo više od pola godine sam solidno napredovao.
PRACTICE MAKE PERFECT :skocko:
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Guide
Guide
Zeka


Broj poruka : 578
Godina : 52
Datum upisa : 03.05.2008

Aut Cezar aut nihil Empty
PočaljiNaslov: Re: Aut Cezar aut nihil   Aut Cezar aut nihil EmptyNed 04 Maj 2008, 13:02

Ma ne prozivam ja nikog,odakle ti to?Pa i sam si učestvovao u tom razgovoru.Jesam li ja šta slagao?

A što se tiče vježbe,što bata Joca reče,PRACTISE MAKES PERFECTION
Nazad na vrh Ići dole
Radojica-pop
Guide
Guide
Radojica-pop


Broj poruka : 1570
Godina : 49
Lokacija : Raška
Datum upisa : 30.04.2008

Aut Cezar aut nihil Empty
PočaljiNaslov: Re: Aut Cezar aut nihil   Aut Cezar aut nihil EmptyNed 04 Maj 2008, 14:01

Pozdrav kolege!!!! Distanc ili uopšte bacanje,....ajde ko može i zna neka nas bar uputi na pravi put, sve nas koji želimo i radimo na tome da nam kasting postane gotovo urođena radnja. Samo napred kolege i dobro nam došli :skocko:
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Guide
Guide
Zeka


Broj poruka : 578
Godina : 52
Datum upisa : 03.05.2008

Aut Cezar aut nihil Empty
PočaljiNaslov: Re: Aut Cezar aut nihil   Aut Cezar aut nihil EmptyNed 04 Maj 2008, 15:30

Veljko Andrić???

Ostali su zauzeti ili nemaju volje ili traže puno para...Dakle,Veljko :skocko:
Nazad na vrh Ići dole
Radojica-pop
Guide
Guide
Radojica-pop


Broj poruka : 1570
Godina : 49
Lokacija : Raška
Datum upisa : 30.04.2008

Aut Cezar aut nihil Empty
PočaljiNaslov: Re: Aut Cezar aut nihil   Aut Cezar aut nihil EmptyNed 04 Maj 2008, 18:52

Zeka ::
Veljko Andrić???

Ostali su zauzeti ili nemaju volje ili traže puno para...Dakle,Veljko :skocko:
A njega sexa fax :(
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Guide
Guide
Zeka


Broj poruka : 578
Godina : 52
Datum upisa : 03.05.2008

Aut Cezar aut nihil Empty
PočaljiNaslov: Re: Aut Cezar aut nihil   Aut Cezar aut nihil EmptyNed 04 Maj 2008, 21:46

Ma spičit će to doktor Veljko dok si reko ašov.Samo da se ne pretvori u "doktora",a?Em dr em zna da baca...Majku mu,valjda mu je karakter nešto bolji.A i ne j... ga sujeta,bar toliko sam vidio,oće čovijek da pomogne kad god ima vremena.Meni ispravio backhand owerhead samo tako.JBG,zna dečko znanje.
Nazad na vrh Ići dole
Bogi
Guide
Guide
Bogi


Broj poruka : 2297
Datum upisa : 29.04.2008

Aut Cezar aut nihil Empty
PočaljiNaslov: Re: Aut Cezar aut nihil   Aut Cezar aut nihil EmptyNed 04 Maj 2008, 21:51

Zeka ::
doktori su čudo............ Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Radojica-pop
Guide
Guide
Radojica-pop


Broj poruka : 1570
Godina : 49
Lokacija : Raška
Datum upisa : 30.04.2008

Aut Cezar aut nihil Empty
PočaljiNaslov: Re: Aut Cezar aut nihil   Aut Cezar aut nihil EmptyNed 04 Maj 2008, 22:02

Zeka ::
Ma spičit će to doktor Veljko dok si reko ašov.Samo da se ne pretvori u "doktora",a?Em dr em zna da baca...Majku mu,valjda mu je karakter nešto bolji.A i ne j... ga sujeta,bar toliko sam vidio,oće čovijek da pomogne kad god ima vremena.Meni ispravio backhand owerhead samo tako.JBG,zna dečko znanje.
Zeko ovo će ti bit dovoljno da shvatiš da znam o čemu pričaš. Sa Malcom sam u ovom našem svetu 1990-te, tad sam ga upoznao kao derle sa mušičarskim štapom, jer sam ja stariji 10-ku, i od tad pa do dan danas pičimo mi pa dokle stignemo, a ja verujem da će on dogurati mnogo dalje od mene, i podržaću ga ama baš na svakom njegovom koraku, jer ga prvenstveno poštujem kao velikog čoveka, što i dokazuje ova tvoja tvrdnja!
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Guide
Guide
Zeka


Broj poruka : 578
Godina : 52
Datum upisa : 03.05.2008

Aut Cezar aut nihil Empty
PočaljiNaslov: Re: Aut Cezar aut nihil   Aut Cezar aut nihil EmptyNed 04 Maj 2008, 22:05

Slažem se i zbog toga,a na konto Veljka,jedva čekam da upoznam, ostale Raščane(jes tako zovete?).Jer ako ste samo upola ko Veljko,već ste ljudine...
Nazad na vrh Ići dole
Radojica-pop
Guide
Guide
Radojica-pop


Broj poruka : 1570
Godina : 49
Lokacija : Raška
Datum upisa : 30.04.2008

Aut Cezar aut nihil Empty
PočaljiNaslov: Re: Aut Cezar aut nihil   Aut Cezar aut nihil EmptyNed 04 Maj 2008, 22:07

Zeka ::
Slažem se i zbog toga,a na konto Veljka,jedva čekam da upoznam, ostale Raščane(jes tako zovete?).Jer ako ste samo upola ko Veljko,već ste ljudine...
ziveli
Nazad na vrh Ići dole
Bogi
Guide
Guide
Bogi


Broj poruka : 2297
Datum upisa : 29.04.2008

Aut Cezar aut nihil Empty
PočaljiNaslov: Re: Aut Cezar aut nihil   Aut Cezar aut nihil EmptyPon 05 Maj 2008, 00:16

Zeka ::
jedva čekam da upoznam, ostale Raščane(jes tako zovete?)
ima jedan banjac..........( sad samo sva da me ne izdigne )
Nazad na vrh Ići dole
Vladan
Fly fisherman
Fly fisherman
Vladan


Broj poruka : 3
Datum upisa : 03.05.2008

Aut Cezar aut nihil Empty
PočaljiNaslov: Re: Aut Cezar aut nihil   Aut Cezar aut nihil EmptyPon 05 Maj 2008, 20:31

Ne mlati ja znam dvojicu BANJACA!!! :hello 1:

Doduse nijedan nije Mileen??


A sto :stop 1: on mogu i ja!!!
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Guide
Guide
Zeka


Broj poruka : 578
Godina : 52
Datum upisa : 03.05.2008

Aut Cezar aut nihil Empty
PočaljiNaslov: Re: Aut Cezar aut nihil   Aut Cezar aut nihil EmptyPon 05 Maj 2008, 20:50

Odosmo u zestok OFF.Aj sad da se vratimo bacanju u dalj.Ima li ko kakvih pitanja i primjedbi ili da zakljucujem racun?
Nazad na vrh Ići dole
Radojica-pop
Guide
Guide
Radojica-pop


Broj poruka : 1570
Godina : 49
Lokacija : Raška
Datum upisa : 30.04.2008

Aut Cezar aut nihil Empty
PočaljiNaslov: Re: Aut Cezar aut nihil   Aut Cezar aut nihil EmptySub 11 Okt 2008, 19:39

Zeka ::
Aj sad da se vratimo bacanju u dalj.Ima li ko kakvih pitanja i primjedbi ili da zakljucujem racun?
Zeko koji je najkriticniji trenutak kod distance? Koji, ako uprskamo idemo "Jovo na novo" a ako ga odradimo odosmo debelo preko vrha stapa!? Ufffff
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Aut Cezar aut nihil Empty
PočaljiNaslov: Re: Aut Cezar aut nihil   Aut Cezar aut nihil Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Aut Cezar aut nihil
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Musicarenje.net :: FLY FISHING :: FLY CASTING-
Skoči na: